CD-Action - temat ogólny

Dyskusja o branży
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 171 razy
Podziękowania: 103 razy
Kontakt:

loginnuss pisze: 5 gru 2022, o 08:06 Aczkolwiek po odejściu od pelniakow i locie koszącym w recenzjach, odpuściłem zakupy i tak już zostało.
I na co ci te pełniaki xD ? Przecież w tej chwili granie jest jak za darmo
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 4 razy

mr.rorshack pisze: 25 lis 2022, o 03:02
EdmundBA pisze: 21 wrz 2022, o 16:43Bo pamiętam jak podczas mojego krótkiego epizodu z konsolami stacjonarnymi z ciekawości przyjrzałem się czasopismom konsolowym i tam recki oraz teksty jakby lepsze czy tylko mi się wydawało?
To ciekawe zrządzenie losu. Nigdy nie posiadałem konsoli. Jakoś w roku 2016, przy okazji powrotu do CD-Action, postanowiłem "sprawdzić" co słychać u konkurencji. Zakupiłem kilka numerów PSX Extreme i Pixel. No i znalazłem swojego "świętego Graala". PSXE było pismem dla mnie - tworzone na luzie (by nie powiedzieć "na totalnej wyje-bce"), czuło się, że dedykowane jest osobom w okolicach 30-tego roku życia (w końcu!!!). Zanurzyłem się w ten klimat bezgranicznie. Przyznam, że żałowałem, że nie poznałem tego czasopisma wcześniej (mimo, że nie jestem aż tak krytyczny wobec CDA, jak większość z Was).

*tutaj mała uwaga: zaczynam dopiero rocznik 2020 PSXE, zatem nie wiem jak potoczył się dalszy rozwój tego magazynu.

A ja nigdy posiadałem PC w latach 90, tylko konsolę Ps1 i dopiero w okolicach 2000 zacząłem ich kupować. A dokładnie numer 4 z 2000 roku. I parę archiwum zakupiłem aż do 2004 któregoś numeru, gdy z racji braku konsol Ps2 czy xboxa było bezsensem kupować pracy tego typu, a w 2004 już miałem porządnego PC`a.

Żałuj wcześniejszy lat, bo ja jako 14-16 latek lubiłem ten humor "gimbazy", a to były chłopki 20+ w "szmatławcu". Me Ścierwa "Ścierski" wprowadzili wtedy z Aju pewien styl, który z poważniał od tamtego czasu, ale nadal na lajcie piszą.

No i recenzje gier. Jak była 7 to była 7, a nie żadne 8 czy 9, czy nawet 10. Wtedy jak seria trwała za długo na Szaraku czy Ps2, to pisali i oceniali porządnie. Zresztą chyba wtedy sporo prasy tak robiło. Wiele serii kultowy zakończyło żywot po 3-4 częściach, rzadko trwały jak dziś 5 części (patrz Resident Evil 8 część, Assasinki, nie wiem już które)

I tutaj zacząłem kupować CDA. raz nie moje klimaty, humor, to jeszcze styl i oceny.
Jeszcze przez jakiś czas te oceny były wiarygodne, ale potem jak ktoś tu wspomniał, to były jakieś uwagi ale i tak ocena szła od 8 w górę, rzadkością były poniżej.

Oliwy do ognia, że postawiłem KRZYŻYK na nich, to ponowna recenzja czołgów WoT`a. Z racji grania od bety ,od 2011 roku widziałem ewolucję tej gry MMO na gorsze, a Ci odj*bali numer

Wydanie gry w wersji HD, która i tak odbiegała graficznie od nowych produkcji MMO i zmiany polityki na Hazard uzależnień, tak by zmuszać każdego gracza, do wydawania hajsu na walutę w grze, zniszczony balans, promowanie graczy nieoficjalnie, tych co maja premium konto itd.

U nich przez maniaka WoT`a dostaje... 10/10! Tylko dla picu parę uwag, aby dla picu, że są. Masę kodów golda WoT, książeczki do WoT`a. Wargaming, chyba kupił jakieś akcje wydawcy u nich, że takie "lokowanie produktu", bo ja inaczej tego nazwać nie mogę.

A że to g**o MMO, widziałem ewolucję to tym bardziej miałem jakieś zdanie i pogląd. Mniej rzuca się 10 czy 9 w tytule zamkniętym a inaczej w MMO po X latach, gdy widzimy w którą stronę gra poszła.

Powróciłem do Psx Extreme w maju tego roku, z racji, że zakupiłem używanego Prosiaka.
Co widzę?
Hiv jako recenzent i dział listu formą spadł, ale jeśli chodzi o reckę GT 7 to pomarudził i dał 8.

Ostatni "Świeci" dostali 6+ co dla mnie jest ok, czytając opinie w necie, że to słaby tytuł i powrót do marki.
Poziom lajtowy, ale już nie taki.

Zawsze tego "szmatławca" lubiłem i ceniłem, że mimo humoru głupkowatego, to jak wystawili ocenę, to była celna, krótka i bliska obiektywizmowi.

Nadal ich kupuję, ale bez prenumeraty, tylko online zamawiam, aktualne numery.

W ogóle, to wolę ich czytać i kupować, niż oglądać recenzentów YT, którzy moim zdanie też się spaprali.

A taki portal Gry-online, to też... Dla clickania tylko wypuszcza internetowo, jakieś marnej jakości artykuliki :roll: :-|

Więc ze wszystkich rzeczy jakie mamy związanymi z grami, wolę już jedną prasę kupować teraz.
Ci użytkownicy podziękowali Soyokaze za ten post (w sumie 3):
EdmundBAxardasNiccyWolf
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 0
Podziękowania: 0

skoro nie pelniaki na pc to moze na konsole w koncu tam darmowek
(nie liczonc gamepass)nie ma a by sie przydałoby sie
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 54 razy
Podziękowania: 24 razy

Minął rok od powstania nowej strony i cały czas jest....cóż popsuta jeżeli chodzi o design i ogólne użytkowanie. Ja się dziwie że nic praktycznie nie zrobili żeby poprawić cokolwiek na niej.
Ci użytkownicy podziękowali NiccyWolf za ten post:
kon315
Awatar użytkownika
Łowca
Discord: Jarol2K#1650
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 0
Kontakt:

NiccyWolf pisze: 15 gru 2022, o 16:51 Minął rok od powstania nowej strony i cały czas jest....cóż popsuta jeżeli chodzi o design i ogólne użytkowanie. Ja się dziwie że nic praktycznie nie zrobili żeby poprawić cokolwiek na niej.
Polecam sobie wchodzić bezpośrednio: https://cdaction.pl/najnowsze
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 64 razy
Podziękowania: 85 razy
Kontakt:

NiccyWolf pisze: 15 gru 2022, o 16:51 Minął rok od powstania nowej strony i cały czas jest....cóż popsuta jeżeli chodzi o design i ogólne użytkowanie. Ja się dziwie że nic praktycznie nie zrobili żeby poprawić cokolwiek na niej.
Ja przez ten nowy design w ogóle tam nie wchodzę. Za to oglądam ich na YT.
Ci użytkownicy podziękowali Refty za ten post:
NiccyWolf
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 54 razy

Naprawa strony? Poprawa wysyłki prenumerat? Lepsza komunikacja? Po co komu kiedy można pisać artykuły pod wojenki komentarzowe https://cdaction.pl/publicystyka/bojkot ... ytykom-gry
Jeszcze nie pomaga fakt że Nadgodziny też ostatnio nie mają za bardzo pozytywnego odbioru.
Ci użytkownicy podziękowali NiccyWolf za ten post:
xardas
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 75 razy
Kontakt:

NiccyWolf pisze: 30 sty 2023, o 05:48 Naprawa strony? Poprawa wysyłki prenumerat? Lepsza komunikacja? Po co komu kiedy można pisać artykuły pod wojenki komentarzowe https://cdaction.pl/publicystyka/bojkot ... ytykom-gry
Jeszcze nie pomaga fakt że Nadgodziny też ostatnio nie mają za bardzo pozytywnego odbioru.
Nie rozumiem. Ruch na stronie jest? Jest. Ludzie się angażują? Angażują.

To, że jest to toksyczne samo w sobie i bardzo leniwe rozwiązanie - to inna para kaloszy. :D
Ci użytkownicy podziękowali xardas za ten post:
NiccyWolf
ODPOWIEDZ