Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 0
Podziękowania: 0

Jahman pisze: 14 lis 2022, o 10:40 Jeśli chodzi o comiesięczną subskrypcję to najpewniej masz abonament Humble Classic (co możesz sobie potwierdzić tutaj: https://www.humblebundle.com/user/settings pod "Plan Information"), który jest i zawsze był w dolarach dla wszystkich niezależnie od waluty konta w przeciwieństwie do Humble Premium, który jest w €. W sumie od jakiegoś czasu jedyna różnica między tymi abonamentami to właśnie waluta i cena oraz to, że jeśli zrezygnujesz z Classic albo zamienisz go na Premium to już do Classic nie będzie się dało wrócić. Co do zmiany jednego na drugi - poradnik jest tutaj: https://lowcygier.pl/subskrypcje/obniz- ... le-taniej/ :)

Natomiast jeśli chodzi o ten roczny abonament w promocji to dość dziwna sprawa. Ja mam co prawda Classica ale ten roczny abonament miał cenę w euro (€87) przynajmniej po bezpośrednim przejściu przez ten link: https://www.humblebundle.com/membership ... =holiday22
Dzięki za odpowiedź. W opcjach mam Plan Type: Classic Monthly. Teraz skoro i tak jest tylko jeden typ planu w Choice bez różnic w ilości gier to chyba już nie ma sensu zostać na starym planie w dolarach. Więc dopóki znów kiedyś czegoś nie zmienią w "starym" planie Classic to nowy plan w € wychodzi korzystniej.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 27 razy
Kontakt:

Jahman pisze:

W sumie to chociaż Classic i tak nic nie daje to mimo wszystko jest to całkiem fajny sposób na utrzymanie go bez płacenia w droższej walucie ($).
Z tymi $ jako droższą walutą to już nieaktualne ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

Noir pisze: 14 lis 2022, o 14:38
Jahman pisze:

W sumie to chociaż Classic i tak nic nie daje to mimo wszystko jest to całkiem fajny sposób na utrzymanie go bez płacenia w droższej walucie ($).
Z tymi $ jako droższą walutą to już nieaktualne ;)
Przy porównaniu 1:1 jak najbardziej masz rację, ale jeśli chodzi o miesięczny abonament Choice konkretnie to mi tam skrót myślowy nie wyszedł (sorry - powinienem był napisać "droższego abonamentu w $" zamiast "droższej walucie ($)"), bo jeśli się nie mylę to nadal w dolarach jest $12 ~ 54.62 zł a w euro na razie tylko €10 ~ 46.96 zł czyli mimo zmian w kursach walut w euro wychodzi sporo taniej. Przynajmniej dopóki Humble nie wpadnie na pomysł żeby coś kombinować z ceną w €.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 75 razy
Podziękowania: 68 razy

Hmm czy przypadkiem Chivalry 2 z Choica nie aktywowało się z dwoma dlc od King's Edition bo tak mi się wydawało,a teraz nie widzę ich..??
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

Michał1989 pisze: 16 lis 2022, o 08:09 Hmm czy przypadkiem Chivalry 2 z Choica nie aktywowało się z dwoma dlc od King's Edition bo tak mi się wydawało,a teraz nie widzę ich..??
Nie było tego tytułu w Choice, pewnie miałeś na myśli jednego z niedawnych bundli Humbla, Melee Mayhem. I nie, nigdy nie było dołączonych DLC do klucza z tego bundla. Dokładny sub
Ci użytkownicy podziękowali LPDawid za ten post:
Michał1989
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 726 razy
Podziękowania: 821 razy
Kontakt:

zapewne pomyliło mu się patrząc w ten nowy system pokazywania dlc w bibliotece stima
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 41 razy
Podziękowania: 37 razy
Kontakt:

Jak myślicie, warto brać za te 87€ roczną subskrypcję? Zaznaczę, ze ja byłem zadowolony z miesięcznych paczek i nie jestem hejterem tego co dawali :)

Bardziej zastanawia "zysk" ze zniżek. Niektórzy pisali, że mieli sporo za 6 czy nawet 4 euro - ja głównie 8, czasem 7, raz nawet 9.

Jak u was?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 107 razy
Kontakt:

pawelt pisze: 21 lis 2022, o 23:05 Jak myślicie, warto brać za te 87€ roczną subskrypcję? Zaznaczę, ze ja byłem zadowolony z miesięcznych paczek i nie jestem hejterem tego co dawali :)

Bardziej zastanawia "zysk" ze zniżek. Niektórzy pisali, że mieli sporo za 6 czy nawet 4 euro - ja głównie 8, czasem 7, raz nawet 9.

Jak u was?
średnio płaciłem 5-6 euro w przez ostatni rok , od listopada do stycznia 4 euro potem najczesciej 6 euro zdarzalo sie 5 euro jak ten miesiac i 7 jak poprzedni
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

To ładnie, ja 4 nigdy nie dostałem, 5 - musiałbym spojrzeć ale chyba też nie, jak coś to jedna.

Chyba się skuszę, biorę i tak wszystko, a widzę, że mnie tak kusić nie chcą jak Ciebie :) W najgorszym przypadku na zero albo ~1ojro w plecy na miesiąc, a spokój z tym zaglądaniem czy wpadnie czy nie.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

Pisze żeby przestrzec, ktoś z tego maila rolik93079@xegge.com włamał mi się na konto humble i kupił sobie sukbskrypcję w choice jako steamgift.
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

de_herblay pisze: 27 lis 2022, o 17:00 Pisze żeby przestrzec, ktoś z tego maila rolik93079@xegge.com włamał mi się na konto humble i kupił sobie sukbskrypcję w choice jako steamgift.
Na konto kogo? Nie bardzo rozumiem?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

de_herblay pisze: 27 lis 2022, o 17:00 Pisze żeby przestrzec, ktoś z tego maila rolik93079@xegge.com włamał mi się na konto humble i kupił sobie sukbskrypcję w choice jako steamgift.
Jakie miałeś zabezpieczenia konta? Przebił się przez 2FA?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

Na moje konto w humble bundle.
Zabezpieczenie standardowe, nie miałem włączonego 2fa.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 59 razy
Kontakt:

W tym roku również ominie to HB, ale może kogoś zainteresuje, że wystartował Jingle Jam 2022 . Za wsparcie kwotą minimum 42 dolarów jednej z organizacji charytatywnych otrzyma się 82 gier STEAM :
Spoiler:pokaż
Strona : https://jinglejam.tiltify.com/
Ci użytkownicy podziękowali franas za ten post:
Miniu30
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 167 razy
Podziękowania: 75 razy
Kontakt:

Ja wiem że charity ale gdzieś czytałem że te niewykorzystane klucze po jakimś czasie "lubią" być wygaszane.
franas pisze: 1 gru 2022, o 20:03 W tym roku również ominie to HB, ale może kogoś zainteresuje, że wystartował Jingle Jam 2022 . Za wsparcie kwotą minimum 42 dolarów jednej z organizacji charytatywnych otrzyma się 82 gier STEAM :
Spoiler:pokaż
Strona : https://jinglejam.tiltify.com/
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 59 razy
Kontakt:

I to dość spory minus - klucze powinny być wykorzystane do końca roku.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 118 razy
Podziękowania: 120 razy

W nowym Choice:
Wasteland 3
GreedFall
First Class Trouble
Backbone
Info od billbila-kun z dealabs.
Ci użytkownicy podziękowali pioytyr za ten post (w sumie 3):
Miniu30Jahmanxardas
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 24 razy
Kontakt:

I po co ja parę miesięcy Wasteland 3 kupowałem xD
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 247 razy
Podziękowania: 367 razy
Kontakt:

Żeby zagrać te parę miesięcy wcześniej ;)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 24 razy
Kontakt:

Marzenia ściętej głowy xD
ODPOWIEDZ