GAMIVO.COM - oficjalny temat

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

eldawido159 pisze: 5 gru 2021, o 19:14 Przyszedł właśnie czas, żeby zakończyć kupowanie na Gamivo.
Jakieś głupie smarty, które są zawsze domyślnie włączone. Chore opłaty za transakcje (3 zł za grę, która kosztuje 1 zł XD)
Lewe klucze, nie chcą przyjmować zwrotów. Ani nowego klucza, ani zwrotu hajsu. Support odpowiada po paru dniach. Jedna wielka masakra i porażka. Zastanówcie się dwa razy zanim coś tam będziecie chcieli kupić.
Gamivo ma najlepszy support. Do tej pory na ponad 250 kluczy miałem z 10 duplikatów i support zawsze zwrócił kasę, pytając czy na konto, czy do portfela Gamivo. Czeka się zazwyczaj 10 dni, bo tyle dają sprzedającemu, żeby dostosował się do twojego ticketa i przesłał nowy klucz. Jeśli nie odpowie, dostajesz zwrot. Czasem dostałem nawet 3 klucze do innych gier w ramach przeprosin (zależy od sprzedającego, ale zazwyczaj jest zwrot środków, rzadko nowy klucz). Opłaty za smarta widać w podsumowaniu przed płatnością, a całkowitą sumę nawet dużą cyfrą przed zatwierdzeniem. Często nawet z opłatą za płatność cena końcowa jest mniejsza niż w innych keyshopach. Gdyby była mniejsza, i tak nie kupiłbyś taniej, bo sprzedawcy podnieśliby sobie ceny i wyszłoby na to samo. Poza tym, mają najlepsze promocje ze wszystkich, np. -50% do 3 euro, -90% do 1 euro i często większe kody niż 8%.

Dla mnie za to Kinguin to dno, kody max 8%, zero promocji, lagująca strona, a gdy płatność nie przeszła, nikt o nic nie pytał, tylko zwrócili na portfel, zamiast na konto.Na dodatek nie można sobie nic kupić samym portfelem. Żeby przesunąć suwak z kwotą z portfela na maxa, kwota portfela musi stanowić max 33% całej kwoty, czyli np. żeby wydać 3,33 zł zwrócone na portfel, musisz coś kupić za 10 zł. To jest dopiero oszukańcza praktyka.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 119 razy
Podziękowania: 149 razy
Kontakt:

Co do Gamivo
- raz dostałem zwrot pieniędzy, w sumie opcja na konto jest o tyle fajna że jak potem wydajesz z konta nie płacisz żadnych dodatkowych opłat (jak np. za paypala czy kartę)
- opłaty za smarta i jeszcze jakieś dodatkowe guano są wkurzające ale jak się przyzwyczaisz to wiesz gdzie kliknąć żeby wyłączyć
- za to praktycznie przymusowy 23% VAT niweluje wszystkie ewentualne plusy, dzięki czemu końcowa cena prawie zawsze robi się wyższa niż gdzie indziej
- promocje są fajne, pod warunkiem że a) nie przestaną nagle działać (co się zdarza nagminnie) b) twój promo-kod nie przepadnie (tylko dlatego że np. wpisałeś go już a potem na twoje nieszczęście wymyśliłeś że chciałeś coś jeszcze zmienić w koszyku)
- wisienka na torcie: gdy wybiorę płatność paypalem dostaję ZAWSZE w twarz auto-checkoutem - po 2 sekundach bez naciśnięcia żadnego przycisku rozpoczyna procedurę płatności i przerzuca mnie do paypala (!). Co w połączeniu z wyparowywującymi promo kodami oznacza że właśnie go ci zassało...
- opłaty firmowe są... dziwne i nigdy do końca nie wiadomo ile ich będzie - przynajmniej póki nie wybierzesz rodzaju płatności (co z samoeksplodującą płatnością paypalem oznacza....)

Podsumowując: totalnie wolna amerykanka, jak to w kowbojskich filmach pif-paf i ktoś nie żyje szkoda że często to jesteś ty (kupujący)

Kinguin
- "stałe" kody faktycznie przykra niespodzianka że się zużywają po kilku razach
- ale skąd ta akcja że niby nie można kupić samym portfelem?? Miałem ostatnio dwa zwroty i nie było problemu z wykorzystaniem całości środków portfela
- mi strona działa w miarę normalnie, nic nie zamula

Porównując do gamivo kinguin to taki spokojny keyshop, dla mnie bez większych wrażeń zarówno pozytywnych ale i negatywnych, nie ma nie też większych szaleństw czy zaskoczeń z wysokością opłat i końcową ceną
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 1294 razy
Podziękowania: 433 razy
Kontakt:

Kashfinder pisze: 5 gru 2021, o 19:57
eldawido159 pisze: 5 gru 2021, o 19:14 Przyszedł właśnie czas, żeby zakończyć kupowanie na Gamivo.
Jakieś głupie smarty, które są zawsze domyślnie włączone. Chore opłaty za transakcje (3 zł za grę, która kosztuje 1 zł XD)
Lewe klucze, nie chcą przyjmować zwrotów. Ani nowego klucza, ani zwrotu hajsu. Support odpowiada po paru dniach. Jedna wielka masakra i porażka. Zastanówcie się dwa razy zanim coś tam będziecie chcieli kupić.
Gamivo ma najlepszy support. Do tej pory na ponad 250 kluczy miałem z 10 duplikatów i support zawsze zwrócił kasę, pytając czy na konto, czy do portfela Gamivo. Czeka się zazwyczaj 10 dni, bo tyle dają sprzedającemu, żeby dostosował się do twojego ticketa i przesłał nowy klucz. Jeśli nie odpowie, dostajesz zwrot. Czasem dostałem nawet 3 klucze do innych gier w ramach przeprosin (zależy od sprzedającego, ale zazwyczaj jest zwrot środków, rzadko nowy klucz). Opłaty za smarta widać w podsumowaniu przed płatnością, a całkowitą sumę nawet dużą cyfrą przed zatwierdzeniem. Często nawet z opłatą za płatność cena końcowa jest mniejsza niż w innych keyshopach. Gdyby była mniejsza, i tak nie kupiłbyś taniej, bo sprzedawcy podnieśliby sobie ceny i wyszłoby na to samo. Poza tym, mają najlepsze promocje ze wszystkich, np. -50% do 3 euro, -90% do 1 euro i często większe kody niż 8%.

Dla mnie za to Kinguin to dno, kody max 8%, zero promocji, lagująca strona, a gdy płatność nie przeszła, nikt o nic nie pytał, tylko zwrócili na portfel, zamiast na konto.Na dodatek nie można sobie nic kupić samym portfelem. Żeby przesunąć suwak z kwotą z portfela na maxa, kwota portfela musi stanowić max 33% całej kwoty, czyli np. żeby wydać 3,33 zł zwrócone na portfel, musisz coś kupić za 10 zł. To jest dopiero oszukańcza praktyka.
Kinguin ma jakieś niecałe 40 groszy prowizji przy płatności blikiem, a kod -8% jest zawsze lepszy niż -12% i prowizja 3 zł XD
Strona mi nigdy nie zamulała. Wszystko działa zawsze sprawnie i szybko.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 0
Podziękowania: 0

Dlaczego tak długo czeka się na odpowiedź od supportu gamivo. Zakupiłem abonament do World of Warcraft na 60 dni, support odpowiadał co trzy dni, teraz jak dowiodłem swojej racji nie odpowiada od 1.5 tygodnia... Przecież to trochę żart. Cała sprawa trwa od 28 listopada....
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz

Niedawno skończyłem sobie te zadania w raid shadow legend, więc zastanawiałem się co kupić na gamivo, orientuje się ktoś czy jest na gamivo coś czym byłbym w stanie zapłacić na epicu? Z tego co patrzyłem psc nie ma, a byłoby fajnie sobie zakupić coś jak są te kupony na epicu zamiast kluczyki drożej, z góry dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 122 razy
Podziękowania: 413 razy
Kontakt:

Ok moze ktos sie na cos skusi :)
Gamvio rzucilo kodem znizkowym na 30% przy zakupie do 10€ - SANTA30

znalazlem :
steam gift card 10 usd - 36,25pln

wasteland 3 day one edition (gra i dlc osobno dodac do koszyka) [tak wiem ze jest w game passie] 37,9pln

Age of Empires III - Definitive Edition 27,39zł

Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition 32,47

Wreckfest 36,41

Inmost 25.62

Skul: The Hero Slayer 16.41

ScourgeBringer 34.34

i wiele wiele innych "historical low"

ceny zawieraja prowizje przyplatnosci Paypalem
Ci użytkownicy podziękowali cort3x za ten post (w sumie 2):
xarlo12MDA
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 0
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

Outer wilds kosztowalo bodajze 31,5 ziko co jest chyba historical low albo bardzo blisko tego
Awatar użytkownika
Łowca

Gamivo ma płatności blikiem?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 70 razy
Podziękowania: 1645 razy

Tak.

Obrazek
Ci użytkownicy podziękowali Arbiter Elegancji za ten post:
undertaken
Awatar użytkownika
Łowca

A jak z wałkami ? Bo nigdy nie brałem z nic poza g2a kiedyś :D
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 118 razy
Podziękowania: 125 razy

Gamivo ma kod -70% na gry do 1€, niestety opłaty za transakcję wynoszą tam obecnie więcej niż sama gra, więc raczej nic sensownego nie znajdziecie, ale wspomnę, może akurat komuś się przyda (w co wątpię)
kod: BLACK70
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 59 razy
Kontakt:

Przeszukiwać tej drobnicy poniżej 1 ojro to czysty masochizm
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 247 razy
Podziękowania: 367 razy
Kontakt:

Patrzyliśmy na to wczoraj, ale nie było nawet z czego skręcić newsa, bo prowizja zabijała atrakcyjność oferty.
ODPOWIEDZ