szukam pada

Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 0

Na początek się przywitam, bo jestem tutaj nowy. Dzień dobry.
Potrzebuję pomocy. Szukam w miarę dobrego pada do PC tylko zależy mi szeby był cichy. Chodzi o to, żeby nie było słychać tego charakterystycznego klikania, gdy się uderza w klawisze albo energicznie przesunie gałkę analogową. Potrzebuję takiego bo niestety tak wyszło, że muszę chwilę pomieszkać w jednym pokoju z jedną osobą i jak idzie spać to jęczy, że mu klika :roll:
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

Już ktoś kiedyś zadawał takie samo pytanie, jednym z cichszych padów będzie Dualshock 4 v2,
jednak ciężko kupić go w miarę sensownej cenie.
Ci użytkownicy podziękowali Rejumi za ten post:
Abominacja
Awatar użytkownika
Zbanowany
Podziękował: 211 razy
Podziękowania: 363 razy

Abominacja pisze: 8 wrz 2022, o 12:24 Na początek się przywitam, bo jestem tutaj nowy. Dzień dobry.
Potrzebuję pomocy. Szukam w miarę dobrego pada do PC tylko zależy mi szeby był cichy. Chodzi o to, żeby nie było słychać tego charakterystycznego klikania, gdy się uderza w klawisze albo energicznie przesunie gałkę analogową. Potrzebuję takiego bo niestety tak wyszło, że muszę chwilę pomieszkać w jednym pokoju z jedną osobą i jak idzie spać to jęczy, że mu klika :roll:
taniej wyjdą zatyczki do uszow :)
Ci użytkownicy podziękowali pelikulas za ten post:
Perkozzz
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Discord: Kamilovsky15#1241
Podziękował: 56 razy
Podziękowania: 182 razy
Kontakt:

Abominacja pisze: 8 wrz 2022, o 12:24 Na początek się przywitam, bo jestem tutaj nowy. Dzień dobry.
Od PS4 najlepszy :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 77 razy
Kontakt:

Zerknij tutaj: https://www.reddit.com/r/xbox/comments/ ... ontroller/

Wychodzi na to, że pad od Xbox 360 będzie ok.
I've tried Xbox Series controller and it's very clicky and noisy. Especially d-pad and ABXY buttons which I use a lot. I had Xbox 360 controller few years ago and it seemed fine though. The buttons were much more quiet
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 0
Kontakt:

Mam pady od Xbox 360 i przyciski są bardzo ciche, ale gałki niezbyt. Nie jest źle, ale trochę słychać stuk przy energicznych ruchach. W pracy miałem PS4 i tamte pady były kompletnie nie słyszalne.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 26 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

sansei pisze: 9 wrz 2022, o 14:22 Mam pady od Xbox 360 i przyciski są bardzo ciche, ale gałki niezbyt. Nie jest źle, ale trochę słychać stuk przy energicznych ruchach. W pracy miałem PS4 i tamte pady były kompletnie nie słyszalne.
Czy na pewno masz oryginalne pady od Xbox 360 gdyż sprawdziłem przed chwilą pada i jest praktycznie niesłyszalny.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

lactoral pisze: 23 wrz 2022, o 01:06 Czy na pewno masz oryginalne pady od Xbox 360 gdyż sprawdziłem przed chwilą pada i jest praktycznie niesłyszalny.
Ja mam pada od 360 (czekam aż się zepsuje, więc pewnie poczekam jeszcze z 2-3 generacje) i pracuje cicho, ale wydaje mi się że jemu chodzi nie o samą pracę urządzenia (kontrolera gałki i reszty bebechów) a może tego, że przy skrajnych, szybkich ruchach gałka uderza o korpus obudowy (krawędź okrągłego otworu) i jest lekkie stukanie.
Dla mnie to nie problem, nawet bez słuchawek, ale coś takiego istnieje.

I w pełni jestem skłonny powiedzieć że to wina użytkownika i tak się nie powinno używać pada, ale ja osobiście tak mam jako gracz w 99,5% PC i reaguję impulsywnie i używam tyle siły w kciuku co przy odkręcaniu korby w rowerze :)
Same gałki czyli te plastikowe nakładki mam zamienniki, bo z 2 lata temu je wymieniłem jako że w oryginalnych schodziła ta matowa powierzchnia ze starości, w miejściu kciuków i paznokci ORAZ naokoło tego otworu z powodu uderzania.
Ale to plastik, żadnej różnicy.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 26 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

Gottwald pisze: 23 wrz 2022, o 02:21
lactoral pisze: 23 wrz 2022, o 01:06 Czy na pewno masz oryginalne pady od Xbox 360 gdyż sprawdziłem przed chwilą pada i jest praktycznie niesłyszalny.
Ja mam pada od 360 (czekam aż się zepsuje, więc pewnie poczekam jeszcze z 2-3 generacje) i pracuje cicho, ale wydaje mi się że jemu chodzi nie o samą pracę urządzenia (kontrolera gałki i reszty bebechów) a może tego, że przy skrajnych, szybkich ruchach gałka uderza o korpus obudowy (krawędź okrągłego otworu) i jest lekkie stukanie.
Dla mnie to nie problem, nawet bez słuchawek, ale coś takiego istnieje.

I w pełni jestem skłonny powiedzieć że to wina użytkownika i tak się nie powinno używać pada, ale ja osobiście tak mam jako gracz w 99,5% PC i reaguję impulsywnie i używam tyle siły w kciuku co przy odkręcaniu korby w rowerze :)
Same gałki czyli te plastikowe nakładki mam zamienniki, bo z 2 lata temu je wymieniłem jako że w oryginalnych schodziła ta matowa powierzchnia ze starości, w miejściu kciuków i paznokci ORAZ naokoło tego otworu z powodu uderzania.
Ale to plastik, żadnej różnicy.

Jak mu takie stukanie przeszkadza, to niech sobie założy filc tam, gdzie mu stuka. Powiem tak mój pad ma 7-8 lat i nic nie zmieniałem. Mój pad wielokrotnie upadał nic się nie stało i dalej żyje. Kiedyś chciałem kupić podróbkę tego pada Xbox 360 teraz wiem, że nigdy tego nie zrobię.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 0
Kontakt:

lactoral pisze: 23 wrz 2022, o 01:06
sansei pisze: 9 wrz 2022, o 14:22 Mam pady od Xbox 360 i przyciski są bardzo ciche, ale gałki niezbyt. Nie jest źle, ale trochę słychać stuk przy energicznych ruchach. W pracy miałem PS4 i tamte pady były kompletnie nie słyszalne.
Czy na pewno masz oryginalne pady od Xbox 360 gdyż sprawdziłem przed chwilą pada i jest praktycznie niesłyszalny.
Mam trzy - wszystkie oryginalne. Moje są mało używane, pomimo lat można powiedzieć że 'jak nowe' może dlatego mają jeszcze dość głośne gałki? Tzn. głośne gdy machasz jak wariat prawo lewo dobijając do boków.
Awatar użytkownika
Zbanowany
Podziękował: 211 razy
Podziękowania: 363 razy

sansei pisze: 1 paź 2022, o 22:25
lactoral pisze: 23 wrz 2022, o 01:06
Mam trzy - wszystkie oryginalne. Moje są mało używane, pomimo lat można powiedzieć że 'jak nowe' może dlatego mają jeszcze dość głośne gałki? Tzn. głośne gdy machasz jak wariat prawo lewo dobijając do boków.
Padem sony jak walisz galkami o boczne plastiki tak samo stuka :)
ODPOWIEDZ