Amazon.pl - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

Christoph pisze: 8 sie 2022, o 10:51 Jest opóźnienie ze strony wydawnictwa Future Press, jakiś czas temu wysyłali maila i informali na Facebooku:
Czyli dopiero październik na I VOL. nieźle. Swoją drogą ciekawy czym się różni UK od reszty, że mają miesiąc wcześniej :) . Czekam zatem.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 0

Christoph pisze: 8 sie 2022, o 10:51 Jest opóźnienie ze strony wydawnictwa Future Press, jakiś czas temu wysyłali maila i informali na Facebooku:
We’ve tried hard to keep the planned end of Summer release window, but we’re sorry to say we need more time due to a combination of the current production and shipping circumstances and our own insistence on including every last detail we can into the books.

So we’re sorry to announce that Volume I’s release will be pushed back to late September in the UK and late October for the US and European editions. We’re hoping that Volume II will follow just a month later in all territories so that both books are available this year.

We’re working tirelessly to make these the definitive books for this astounding game, and will provide another update if circumstances change. We'll be back in August, when we’ll share some pages from Volume I. Thanks for all your patience!
a mi dzisiaj anulowali xD
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz

Niedawno dostałem powiadomienie w aplikacji bankowej o zwrocie pieniędzy za poradnik Elden Ring Volume I. Czyli będę musiał kupić ten poradnik jeszcze raz (i to zapewne drożej...) zamiast czekać na moją kolej do dostawy? Czy tylko u mnie jest taka sytuacja? Czy ktoś kto się zna na ich systemie, mógłby się wypowiedzieć o co tutaj chodzi?
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

Eee Amazon anulował mi zamówienie, bez żadnej przyczyny , nie pytali czy poczekam czy nie. To mi się nie podoba. Szkoda
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 9 razy
Podziękowania: 48 razy
Kontakt:

Mam to samo. Dziwna sprawa. Wietrzę grubsze problemy po stronie wydawnictwa. Jeśli chodziłoby tylko o przesunięcie premiery, nie anulowaliby od razu, a Amazon nie dawałby kuponu na 20 zł z tego tytułu. Poczekam kilka dni, potem będę próbował wypytać wydawnictwo, co tu się dzieje.

Na FB jacyś Włosi piszą, że im też anulowali.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 0
Kontakt:

Mi anulowali zamówienie na Elden Ring Official Strategy Guide vol. 1. Na otarcie łez dostałem kartę podarunkową na 20 zł XD
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 103 razy
Kontakt:

EshkemPaul pisze: 16 sie 2022, o 18:39 Niedawno dostałem powiadomienie w aplikacji bankowej o zwrocie pieniędzy za poradnik Elden Ring Volume I. Czyli będę musiał kupić ten poradnik jeszcze raz (i to zapewne drożej...) zamiast czekać na moją kolej do dostawy? Czy tylko u mnie jest taka sytuacja? Czy ktoś kto się zna na ich systemie, mógłby się wypowiedzieć o co tutaj chodzi?
Spytałem supportu o co chodzi dostąłem taką odpowiedz "Widzę że została do Pana wysłana komunikacja w sprawie zamówienia od magazynu. Bardzo mi przykro, lecz wygląda na to że produkt został wycofany ze sprzedaży na ten moment dlatego też magazyn nie mógł zrealizować zamówienia. Przepraszamy za niedogodności. Magazyn dodał do Pańskiego konta kartę podarunkową w wysokości 20 PLN, oraz wygenerował zwrot środków za zamówienie. Rozumiem że może być to frustrujące. Gdyby produkt był ponownie dostępny w sprzedaży - lecz droższy - możemy zapewnić wyrównanie ceny aby mógł Pan zakupić produkt w pierwotnej cenie."
Ci użytkownicy podziękowali Monek22 za ten post (w sumie 2):
EshkemPaulwoda85
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

Ciekawe, na jakiej zasadzie ma zadziałać to wyrównanie, gdyby dało się ponownie zamówić.
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

Monek22 pisze: 16 sie 2022, o 19:01
EshkemPaul pisze: 16 sie 2022, o 18:39 Niedawno dostałem powiadomienie w aplikacji bankowej o zwrocie pieniędzy za poradnik Elden Ring Volume I. Czyli będę musiał kupić ten poradnik jeszcze raz (i to zapewne drożej...) zamiast czekać na moją kolej do dostawy? Czy tylko u mnie jest taka sytuacja? Czy ktoś kto się zna na ich systemie, mógłby się wypowiedzieć o co tutaj chodzi?
Spytałem supportu o co chodzi dostąłem taką odpowiedz "Widzę że została do Pana wysłana komunikacja w sprawie zamówienia od magazynu. Bardzo mi przykro, lecz wygląda na to że produkt został wycofany ze sprzedaży na ten moment dlatego też magazyn nie mógł zrealizować zamówienia. Przepraszamy za niedogodności. Magazyn dodał do Pańskiego konta kartę podarunkową w wysokości 20 PLN, oraz wygenerował zwrot środków za zamówienie. Rozumiem że może być to frustrujące. Gdyby produkt był ponownie dostępny w sprzedaży - lecz droższy - możemy zapewnić wyrównanie ceny aby mógł Pan zakupić produkt w pierwotnej cenie."
Też uzyskałem taką odpowiedź. No lepiej mieć to na tzw "piśmie" .
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 103 razy
Kontakt:

woda85 pisze: 16 sie 2022, o 19:13
Monek22 pisze: 16 sie 2022, o 19:01
Też uzyskałem taką odpowiedź. No lepiej mieć to na tzw "piśmie" .
ech poszedlem do kibla i mi sie czat zamknął mozesz screena dla wszystkich zrobić i tu podrzucic ?;D
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

Sorki, myślałem że to się gdzieś zapisuje , pamiętam tylko imię i nazwisko konsultanta

Edit: przyszedł email z potwierdzeniem tych słów więc , będę polował :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

Napisałem do supportu, ale mnie propozycji wyrównania ceny nie złożyli. Teraz jeszcze czekam, czy Vol. 2 też nie anulują.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz

Dziwne, że nadal nie ma informacji co będzie w amazon prime na pażdziernik.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 25 razy
Podziękowania: 18 razy

superfly86 pisze: 28 wrz 2022, o 23:27 Dziwne, że nadal nie ma informacji co będzie w amazon prime na pażdziernik.
Również czekam na jakieś przecieki, ale prawdopodobnie teraz będzie średnio, bo w dniach 11-12 października ponownie w tym roku odbędzie się Prime Day, także wtedy pewnie rzucą coś grubego, jak poprzednim razem.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 693 razy
Podziękowania: 775 razy
Kontakt:

a mówili przy wakacyjnym prime day który się odbył pierwszy raz w PL że taka "impreza" jest u nich tylko raz w roku
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 240 razy
Podziękowania: 381 razy
Kontakt:

dzurek pisze: 28 wrz 2022, o 23:49
superfly86 pisze: 28 wrz 2022, o 23:27 Dziwne, że nadal nie ma informacji co będzie w amazon prime na pażdziernik.
Również czekam na jakieś przecieki, ale prawdopodobnie teraz będzie średnio, bo w dniach 11-12 października ponownie w tym roku odbędzie się Prime Day, także wtedy pewnie rzucą coś grubego, jak poprzednim razem.
Coś można już znaleźć w sieci:

Fallout 76 | Microsoft Store
Middle Earth Shadow of War | GOG
Total War Warhammer II | Epic Games Store
Glass Masquerade
Loom
Hero’s Hour
Horace

Obrazek
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 693 razy
Podziękowania: 775 razy
Kontakt:

jakby co to Fallout 76 | Microsoft Store ma crossplay z graczami ze stima czy bethesdy launchera
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 25 razy
Podziękowania: 18 razy

Dziś/jutro jest wg Amazona termin wysyłki drugiego tomu Elden Ring od Future Press. Pierwszy tom został opóźniony (i zamówienia anulowane), to tu chyba nie ma co liczyć, że rzeczywiście wyślą?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

Szczerze mówiąc, to czekam na anulowanie zamówienia na drugi tom, bo wątpię, żeby stało się inaczej. Jedynkę mam zamówioną na brytyjskim Amazonie, niestety już nie była w tak dobrej cenie. Premiera niby 14.10. Wkurza mnie podejście Future Press - nabrali wody w usta zamiast uczciwie napisać, jak naprawdę wygląda sytuacja z tymi książkami.

Tom 2 wg brytyjskiego Amazona ma premierę 31.12, co sugeruje, że to placeholder, i sami tego nie wiedzą. Zamówiłem, najwyżej się anuluje, jeśli polski Amazon jednak zrealizuje. Zostaje czekać.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

Anulowali zamówienie na tom 2 na polskim Amazonie. Na osłodę kupon na -20 zł.
ODPOWIEDZ