Epic Games - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 47 razy
Podziękowania: 138 razy
Kontakt:

21 lip 2022, o 17:52

Coraz większy gruz z tygodnia na tydzień, czyżby się skończyły pieniążki Timowi?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy

Re: Epic Games - temat ogólny

21 lip 2022, o 18:24

Muszą dawać szrot żeby raz na kwartał dać coś porządnego :)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 138 razy
Podziękowania: 149 razy
Kontakt:

21 lip 2022, o 19:02

Ja w sumie nic do Epica jako korporacji nie mam, ale zwyczajnie znudziły mi się te rozdawnictwa. Na początku dodawałem wszystko jak leci, później tylko gry z gatunków gdzie istniał jakiś procent szansy, choćby minimalny, na ogranie danego tytułu, a od ponad roku nie dodałem nic. Widzę news na głównej, pada ciche ''fajnie'' pod nosem i tak mija moje 5 sekund zainteresowania. :D Chociaż trochę mi szkoda teraz że nie odebrałem np. takiego Nioha, ale co zrobić.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 47 razy
Podziękowania: 138 razy
Kontakt:

21 lip 2022, o 23:19

Nilfgaardczyk11 pisze:
21 lip 2022, o 18:24
Muszą dawać szrot żeby raz na kwartał dać coś porządnego :)
Ale Shop Titans to już przegięcie. Przecież to jakiś mobilny badziew "z kryształkami premium".
Tej gry to nawet Epic nam nie daje tylko pewnie to Epicowi zapłacono żeby nam to g. wcisnął.
Pierwsze 5 minut i już się pokazało okno żeby coś kupić.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 60 razy
Podziękowania: 73 razy
Kontakt:

22 lip 2022, o 00:38

Ten pierwszy tytuł Shop Titans faktycznie wygląda biednie, z kolei Tannenberg to kolejna część po Verdun. I Verdun wspominam dobrze. To nie jest Battlefield, ale gra która idzie własnym torem i można odczuć, że walczy się na froncie pierwszej Wojnie Światowej. Tannenberg wypróbuje na pewno i zachęcam innych do tego samego :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 26 razy
Podziękowania: 11 razy

22 lip 2022, o 00:51

Kiedyś na epic rozdawali Batman Arkham - Trilogy.

1. Może ktoś potwierdzić, że Arkham Origins nie wchodzi w skład tego pakietu?

2. Czy Asylum, City i Knight są w tym pakiecie na epic z fabularnymi dlc?

3. Czy do Origins warto dokupić Season Pass? Interesują mnie ciekawe dodatki fabularne. Nie mają dla mnie znaczenia skórki, achievementy, zadania typu "zbierz 20 chodaków, aby otrzymać buty prawilności i gwiazdkę sprawiedliwości".

4. Na GOGu jest dobra oferta na Origins i SP, ale zdarza się tam, że gry AAA są z czegoś okrojone, czy w przypadku Origins nie ma żadnych różnic?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 33 razy
Podziękowania: 101 razy
Kontakt:

22 lip 2022, o 01:20

Origins ma bardzo fajny i duży dodatek, oraz kilka mapek wyzwań z cut-scenkami imitująymi jakąś fabułę. Wersja z gog-a nie ma multi co może być i wadą (na steamie co prawda też został wycofany, ale da się grać na fanowskich serwerach) i zaletą (brak achików związanych z multi więc łatwiejsza setka)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 61 razy
Podziękowania: 158 razy
Kontakt:

22 lip 2022, o 12:21

https://www.videogameschronicle.com/new ... eney-says/
I believe stores and operating system makers shouldn’t interfere by forcing their views onto others. We definitely won’t.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 65 razy
Podziękowania: 170 razy

22 lip 2022, o 18:57

GThoro pisze:
22 lip 2022, o 12:21
https://www.videogameschronicle.com/new ... eney-says/
I believe stores and operating system makers shouldn’t interfere by forcing their views onto others. We definitely won’t.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Od dawna mówię, że w każdym słowniku pod hasłem "hipokryzja" powinno być zdjęcie tego, co Timmy Tencent ma z przodu głowy. Jestem przekonany, że gdyby przypiąć do niego jakieś elektrody, kiedy tak napie*dala te swoje umysłowe fikołki, generowałby wystarczającą ilość energii do zaspokojenia potrzeb sporej metropolii.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 316 razy

4 sie 2022, o 17:07

Cook, Serve, Delicious! 3?! od 11 sierpnia

Gra do odebrania za darmo od 11 sierpnia, 17.00 do 18 sierpnia 17.00
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 155 razy
Podziękowania: 59 razy
Kontakt:

11 sie 2022, o 17:04

Za tydzień potężna darmówka od Epica

Rumbleverse™ – pakiet zawartości „Bumbokser”

Zawartość pakietu:

Wyjątkowy zestaw Boombokser
– Kask bokserski
– Rękawice bokserskie
– Tank top bokserski
– Spodenki bokserskie
– Buty bokserskie
Ekskluzywne tło i ramka karty
120 minut wzmocnienia rozgrywki „Sława”
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy

11 sie 2022, o 17:51

Nie noo chyba serio Twórcy płacą epicowi żeby ich grę dali za darmo...
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 38 razy
Podziękowania: 47 razy

11 sie 2022, o 18:57

W sumie, to jak myślicie?
ile będzie trwało jeszcze te rozdawnictwo?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 48 razy
Podziękowania: 94 razy

11 sie 2022, o 19:05

Miało być rok, potem dwa lata, a teraz przyjęli, że pisanie "NA EPICU GRA X JEST ZA DARMO" to lepsza reklama niż artykuły sponsorowane, więc cholibka wie do kiedy.
Patrząc jakie "skarby" rozdają ostatnio, może bliżej końca niż początku.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 673 razy
Podziękowania: 728 razy
Kontakt:

11 sie 2022, o 23:28

Obrazek

u mnie stuknęło 300 pozycji w bibliotece a nic tam nigdy nie kupiłem a i też pare razy przegapiłem darmówke
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 65 razy
Podziękowania: 170 razy

12 sie 2022, o 06:08

Nilfgaardczyk11 pisze:
Co ciekawe, Epic jest wydawcą tego czegoś, więc ani oni nie musieli nikomu płacić, żeby móc to rozdać, ani też nikt im nie zapłacił. Rozdają de facto swoją własność, co jak dla mnie jest wiele mówiącą informacją.
Boberek00 pisze:
Osobiście nie korzystam, bo się zwyczajnie brzydzę i nie chcę nabijać Timowi statystyk, ale obstawiam, że powoli zbliżamy się do końca tego żebraczego eldorado. Rzecz w tym, że Świnej zapędził się w kozi róg: kolejne roczne podsumowania jasno pokazują, że przytłaczająca większość "klientów" traktuje jego sklep w kategorii "odpalę raz w tygodniu, najlepiej jeszcze przez przeglądarkę, przypiszę co tam dają i na tydzień zapomnę", określenie "Free Games Launcher" nie wzięło się znikąd, a zysków jakoś nie widać, ba - internet pełen jest komentarzy "po co kupować gry, Epic da", więc wcale bym nie wykluczał, że na pomylonej krucjacie Timmy'ego tracą też inni. Z drugiej strony, jeżeli nagle przestaną rozdawać gierki, pamiętać o nich będą już chyba tylko opłaceni trolle, wystarczy spojrzeć, jak ludzie reagują na wyprzedaże bez kuponu i jakie było wycie, gdy zasady działania kuponu zmieniono. Tym niemniej, mam wrażenie, że rozdając duperele do jakiegoś battle royale czy hiciory pokroju symulatora koszenia trawy, Timmy powoli stara się odzwyczaić ludzi od darmówek. Czy z własnej woli, czy może źródełko z forsą przysycha niczym europejskie rzeki, nie wiem. Wyłączniaki w tym roku też były dość nędzne. Tak czy siak, niech giną.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 38 razy
Podziękowania: 47 razy

12 sie 2022, o 08:57

Tyrannei pisze:
12 sie 2022, o 06:08
Nilfgaardczyk11 pisze:
Co ciekawe, Epic jest wydawcą tego czegoś, więc ani oni nie musieli nikomu płacić, żeby móc to rozdać, ani też nikt im nie zapłacił. Rozdają de facto swoją własność, co jak dla mnie jest wiele mówiącą informacją.
Boberek00 pisze:
Osobiście nie korzystam, bo się zwyczajnie brzydzę i nie chcę nabijać Timowi statystyk, ale obstawiam, że powoli zbliżamy się do końca tego żebraczego eldorado. Rzecz w tym, że Świnej zapędził się w kozi róg: kolejne roczne podsumowania jasno pokazują, że przytłaczająca większość "klientów" traktuje jego sklep w kategorii "odpalę raz w tygodniu, najlepiej jeszcze przez przeglądarkę, przypiszę co tam dają i na tydzień zapomnę", określenie "Free Games Launcher" nie wzięło się znikąd, a zysków jakoś nie widać, ba - internet pełen jest komentarzy "po co kupować gry, Epic da", więc wcale bym nie wykluczał, że na pomylonej krucjacie Timmy'ego tracą też inni. Z drugiej strony, jeżeli nagle przestaną rozdawać gierki, pamiętać o nich będą już chyba tylko opłaceni trolle, wystarczy spojrzeć, jak ludzie reagują na wyprzedaże bez kuponu i jakie było wycie, gdy zasady działania kuponu zmieniono. Tym niemniej, mam wrażenie, że rozdając duperele do jakiegoś battle royale czy hiciory pokroju symulatora koszenia trawy, Timmy powoli stara się odzwyczaić ludzi od darmówek. Czy z własnej woli, czy może źródełko z forsą przysycha niczym europejskie rzeki, nie wiem. Wyłączniaki w tym roku też były dość nędzne. Tak czy siak, niech giną.
sam przestaje brać tam niektóre gry gdy zauważyłem większość gier które przepisałem raczej szybko nie odpale, jeśli w ogóle to zrobię
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 112 razy
Kontakt:

12 sie 2022, o 10:11

Armin pisze:
11 sie 2022, o 23:28
Obrazek

u mnie stuknęło 300 pozycji w bibliotece a nic tam nigdy nie kupiłem a i też pare razy przegapiłem darmówke
U mnie pokazuje 320.
https://i.imgur.com/HprYx28.mp4

Obrazek

Łykam wszystko. Na kilka kont.
Kilka kont przydaje się, jak chce się coś ograć z rodzinką on-line ;)
Awatar użytkownika
Hitman

18 sie 2022, o 16:30

Ring of Pain od 25 sierpnia za darmo

Obrazek
Awatar użytkownika
Hitman

23 sie 2022, o 19:00

Destiny 2: Pakiet na 30-lecie Bungie: https://store.epicgames.com/pl/p/destin ... rsary-pack

Z okazji premiery Destiny 2 w Epic Games Store każdy, kto doda grę do swojej biblioteki w tygodniu premiery, automatycznie otrzyma Pakiet na 30-lecie Bungie. Jeśli gracz ma go już w bibliotece, to dlatego, że dodał Destiny 2 do biblioteki.
ODPOWIEDZ