Steam i udostepnianie gier

Awatar użytkownika
Łowca

10 sie 2022, o 11:26

Witam mam 2 pytania.
1.Jeśli mam gry udostępnione od przyjaciół i we dwójke mają tą samą grę, i widzę, że udostępnia mi ją osobą x, czy moge jakoś ustawić żeby udostępniałą mi ją osoba y?
2.Jeśli mam tą grę kupioną i mój znajomy też ma tą grę, ale z dlc, to jak udospenie gry, czy dostane też te dlc do ogrania, czy nie?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 38 razy
Podziękowania: 67 razy
Kontakt:

Re: Steam i udostepnianie gier

10 sie 2022, o 12:21

Z tego co kiedyś grałem to nie i nie.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 111 razy
Podziękowania: 137 razy
Kontakt:

Re: Steam i udostepnianie gier

10 sie 2022, o 13:52

PepePanDziobak pisze:
10 sie 2022, o 11:26
Witam mam 2 pytania.
1.Jeśli mam gry udostępnione od przyjaciół i we dwójke mają tą samą grę, i widzę, że udostępnia mi ją osobą x, czy moge jakoś ustawić żeby udostępniałą mi ją osoba y?
Pamiętam że kiedyś mignął mi na sieci jakiś third-party soft, który ponoć potrafił to zrobić (zmienić osobę od której dzierżawisz grę na steamie) Nie wiem nic więcej, nie używałem, za ewentualne szkody nie odpowiadam
2.Jeśli mam tą grę kupioną i mój znajomy też ma tą grę, ale z dlc, to jak udospenie gry, czy dostane też te dlc do ogrania, czy nie?
Nie, ale zawsze możesz spróbować sobie tę grę usunąć z konta "na stałe" i wtedy dostaniesz do gry tą sharowaną z dlc
To "na stałe" działa tak bardzo na stałe, że potem w każdej chwili możesz sobie tę grę przywrócić i to bez konieczności rozmowy z supportem... chyba (bo już dawno temu tego próbowałem). Tradycyjnie - umywam ręce od ewentualnych szkód :)
ODPOWIEDZ