Konkurs - jaka to gra? #41

Wygrywaj gry lub rozdaj je innym!
Regulamin forum
1. Aby dołączyć do którejkolwiek z naszych grup giveawayowych musisz powiązać swoje konto z "profilem steam".
2. Grupa Łowcy Gier Giveaway jest otwarta dla każdego kto poprosi o wstęp w tym wątku.
3. Istnieje również specjalna Grupy Zasłużonych dla użytkowników, którzy przyczynili się do rozwoju strony. Regulamin grupy znajdziecie w tym miejscu.
4. Należy przestrzegać regulaminu steamgifts. Jego łamanie skutkować będzie usunięciem z obu grup.
5. Dział Steamgifts i konkursy służy do promowania konkursów organizowanych przez Łowców Gier oraz giveawayów stworzonych dla naszych grup steamowych. Zakazuje się tworzenia kryptoreklamy oraz informowania o cudzych inicjatywach bez zgody administracji.
6. Temat "Kody do rozdania" posiada dodatkowo swój wewnętrzny regulamin, którego należy bezwzględnie przestrzegać jeśli wypowiada się w w/w temacie. Możecie go przeczytać w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 152 razy
Podziękowania: 59 razy
Kontakt:

6 sie 2022, o 21:00

Hildunio pisze:
6 sie 2022, o 20:41
brawo scigant :piwo:
Ja też miałem trochę przygód w połowie konkursu prąd mi wyłączyli i miałem kilka przerw a potem wydawało mi się że gdzieś już tą bayonettę widziałem ale sprawdziłem na spokojnie i nie ma. Dzięki za wspaniałą rywalizację narazie i do następnego.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 107 razy
Kontakt:

Re: Konkurs - jaka to gra? #41

6 sie 2022, o 21:44

BRAVO!!!
ODPOWIEDZ