Heroes II Gold z KŚ Gry Extra - mapy

Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 83 razy
Podziękowania: 109 razy
Kontakt:

5 sie 2022, o 23:38

Jak w temacie. Poszukuję kogoś kto ma płytkę z Heroes of Might and Magic II Gold z wydania Komputer Świat Gry Extra (było to wydanie o Heroes V z demo Heroes V). Zależy mi na tym, aby ktoś mógł mi wysłać na maila / podrzucić link do chmury i udostępnić tej płytki mapy do wszystkich części Heroesów. Było tam dużo map całkiem spoko jakościowo i "gejmplejowo", a nie chce mi się i nie mam czasu obecnie tego szukać osobno. Jakby ktoś miał to poproszę o kontakt tutaj bądź priv.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 205 razy
Podziękowania: 352 razy
Kontakt:

Re: Heroes II Gold z KŚ Gry Extra - mapy

6 sie 2022, o 00:10

Hemiq pisze:
Jak w temacie. Poszukuję kogoś kto ma płytkę z Heroes of Might and Magic II Gold z wydania Komputer Świat Gry Extra (było to wydanie o Heroes V z demo Heroes V). Zależy mi na tym, aby ktoś mógł mi wysłać na maila / podrzucić link do chmury i udostępnić tej płytki mapy do wszystkich części Heroesów. Było tam dużo map całkiem spoko jakościowo i "gejmplejowo", a nie chce mi się i nie mam czasu obecnie tego szukać osobno. Jakby ktoś miał to poproszę o kontakt tutaj bądź priv.
Jakby sie mi chcialo szukac to mialem gdzies kilka tys map do heroes 3 sod ab i wog... ale znajdz tu jeden plik rar... jak nawet nazy nie pamietam xD
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 83 razy
Podziękowania: 109 razy
Kontakt:

Re: Heroes II Gold z KŚ Gry Extra - mapy

6 sie 2022, o 00:29

pelikulas pisze:
6 sie 2022, o 00:10
Hemiq pisze:
Jakby sie mi chcialo szukac to mialem gdzies kilka tys map do heroes 3 sod ab i wog... ale znajdz tu jeden plik rar... jak nawet nazy nie pamietam xD
Ja gram w czystą wersję z GOGa. Ewentualnie z HD Modem. W HotA i w WoGa nigdy nie grałem.
Głównie zależy mi na mapkach do dwójki i czwórki. Chce sobie zrobić rundkę po serii i troszkę ponaparzać w Hot Seata.
ODPOWIEDZ