Steam - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 149 razy
Podziękowania: 302 razy

wczoraj, o 00:32

Monek22 pisze:
wczoraj, o 00:13
bolesna prawda pisze:
wczoraj, o 00:08
Myślałem, że steam nie da rady przebić poprzednich padakowych eventów, ale tym przeszli samych siebie.
Jak nie możecie znaleźć jakiejś gry dla odznaki - wyłączcie ignorowane.
Nie bój się , coraz bardziej cwani są , ile gówna przeklinać trzeba , żeby znaleźć te *klikklak* dla odznaki , a nóż po drodze jakaś inna gra Ci w oko wpadnie .
Specjalnie jeszcze dali losowo , żeby ludzie automatem tego nie robili .
Pewnie nie jako jedyny, ale okazałem się "cwańszy".
Nie trzeba obrazków, nie trzeba klikać. Daję w spoiler, żeby nikomu "zabawy" nie psuć
Spoiler:pokaż
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 70 razy
Kontakt:

Re: Steam - temat ogólny

wczoraj, o 00:34

Problem w tym, że już bodaj 3 gra jest "zakopana" na liście i trzeba ją doładowywać. Znajduje ci ją pomimo tego?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 83 razy
Kontakt:

Tutaj instrukcja ze skryptem do szybkiego rozwiązania eventowego zadania na sztimie:
https://steamcommunity.com/groups/GrabFreeGames/discussions/1/3419936083025852171/#c3419936083025897381

Standardowo, skrót do przeglądarki:
CTRL+SHIFT+I
i wklejamy poniższy kod, który wykonujemy poprzez kliknięcie na klawisz wykonaj (w FF):

Kod: Zaznacz cały

/* eslint-env browser */
/* global g_sessionID jQuery */

/* Thanks to Sqbika#0657 for the initial script */

(async() => {
    let delay = (ms) => new Promise((res) => setTimeout(res, ms));
    await jQuery.post("/saleaction/ajaxopendoor", {
        "sessionid":      g_sessionID,
        "authwgtoken":    jQuery("#application_config").data("userinfo").authwgtoken,
        "door_index":     0,
        "clan_accountid": 41316928,
    });
    for (let link of [
        "/category/arcade_rhythm/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
        "/category/strategy_cities_settlements/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
        "/category/sports/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
        "/category/simulation/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
        "/category/multiplayer_coop/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
        "/category/casual/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
        "/category/rpg/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
        "/category/horror/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
        "/vr/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
        "/category/strategy/?snr=1_614_615_clorthaxquest_1601",
    ]) {
        try {
            let html = await jQuery.get(link);
            await jQuery.post("/saleaction/ajaxopendoor", {
                "sessionid":      g_sessionID,
                "authwgtoken":    jQuery("#application_config", html).data("userinfo").authwgtoken,
                "door_index":     jQuery("#application_config", html).data("capsuleinsert").payload,
                "clan_accountid": 41316928,
                "datarecord":     jQuery("#application_config", html).data("capsuleinsert").datarecord,
            });
            console.log("You got a new badge!");
        } catch (e) {
            console.error("Failed to obtain badge!", e);
        } finally {
            await delay(1500);
        }
    }
})();
No, mój profil wygląda tera jakoś tak sztimowo:
https://steamcommunity.com/id/ZygZag/

Edit: Zapomniałem dodać, że po tych czarach należy jeszcze wejść na stronę https://store.steampowered.com/sale/clorthax_quest i u dołu strony odebrać główną nagrodę ;)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 93 razy
Podziękowania: 171 razy
Kontakt:

wczoraj, o 05:12

To nawet kart za to nie dają? Na zimowej bodajże było tak, że po jednej karcie za kolejkę dziennie i za wykonanue zadań eventu więc pierwszego dnia mogło wpaść 11. Jest ten badziew chociaż wymienialny?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 555 razy
Podziękowania: 610 razy
Kontakt:

wczoraj, o 05:58

karta sztuk jeden tylko za kolejke, co do drugiej czesci pytania - niewymienialne niezbywalne
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 41 razy
Podziękowania: 103 razy
Kontakt:

wczoraj, o 08:22

Kuwejt pisze:
(...)
A teraz tutorial z polskiego na nasze:
Jak już uruchomimy tryb developera to u góry klikamy w Sources, następnie trochę poniżej i po lewej w Snippets i w New Snippets, w oknie które pokaże się po prawej wklejamy skrypt. Na dole tego okna klikamy w Ctrl+Enter i czekamy. W tym momencie na samym dole trybu developera pojawi się komunikat You got a new badge. Czekamy aż pojawi się po jego lewej stronie liczba 10. I w tym momencie jest koniec.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 61 razy
Podziękowania: 130 razy
Kontakt:

wczoraj, o 13:17

Na klejnoty tego też nie można zamienić, kolejny syf zaśmiecający ekwipunek. : /
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 403 razy
Podziękowania: 104 razy
Kontakt:

wczoraj, o 13:20

Wprowadzili kiedyś punkty za wydawanie cebulionów na Steamie. Teraz rozdają guano, którego nijak nie idzie się pozbyć z ekwipunku. Czekam tylko na kolejne sejle, gdzie dadzą możliwość pozbycia się tego syfu - oczywiście za te ichnie punkty, albo realną gotówkę.
Żeby to jeszcze ładne było, ale profil ZygZaka wygląda jakby właśnie RzygRzyg. :-D
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 83 razy
Kontakt:

wczoraj, o 13:35

Quoyque pisze:
wczoraj, o 13:20
Żeby to jeszcze ładne było, ale profil ZygZaka wygląda jakby właśnie RzygRzyg. :-D
Dlatego tam nie wchodzę ;) To pułapka :P
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 172 razy
Podziękowania: 307 razy
Kontakt:

wczoraj, o 13:40

Kadaj pisze:
wczoraj, o 13:17
Na klejnoty tego też nie można zamienić, kolejny syf zaśmiecający ekwipunek. : /
To ktos zagloda w ekwipunek na steamie... ja tam nie patrze i mam wywalone i zero problemu :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

Armin pisze:
wczoraj, o 05:58
karta sztuk jeden tylko za kolejke, co do drugiej czesci pytania - niewymienialne niezbywalne
mozna sprzedac :)

Mi pisze prz tych kartach wyprzedazowych Tagi: Pospolite, Steam 3000, Letnia wyprzedaż 2022, Normalne, Karta kolekcjonerska, Wymienialne, Zbywalne przy tych kartach z kolejki.... te za wytworzenie odznak są jak zawsze jak piszesz niewymienialne i teraz nowosc bo nie mozna ich tez sprzedac, a ja zawsze te syfy sprzedawalem xD
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 61 razy
Podziękowania: 130 razy
Kontakt:

wczoraj, o 13:47

pelikulas pisze:
To ktos zagloda w ekwipunek na steamie... ja tam nie patrze i mam wywalone i zero problemu :)
Po wycrafceniu ponad setki odznak trzeba te wszystkie tapety/emoty przebrać i zdecydować, co pójdzie na przemiał, a co na rynek. Ten badziew z kilku wyprzedaży tylko się plącze pomiędzy całą resztą. : /
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 403 razy
Podziękowania: 104 razy
Kontakt:

wczoraj, o 13:52

Pelik, co ty ćpasz? Normalnie można karty wykrwaftowane sprzedawać. Tylko jak coś kupiłeś to ma to 7dniowego trade bana. Już od spoooorego czasu. Ale piwnica może nie służyć hehe :-D
A Armin o niezbywalnych i niewymienialnych pisał o tych syfach z tej minigierki wyprzedażowej... :gwizdany:
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 20 razy
Kontakt:

wczoraj, o 15:38

Armin pisze:
wczoraj, o 00:26
tak nawiasem mówiąc sporo osób liczyło na jakąś drobną promke 10do25% na elden ring a tam co? nic, nie ma żadnej promki :trollface:
Nie tylko Elden Ring. Żadna część Darks Souls też nie otrzymała zniżki, nawet minimalnej
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

wczoraj, o 16:48

Quoyque pisze:
Pelik, co ty ćpasz? Normalnie można karty wykrwaftowane sprzedawać. Tylko jak coś kupiłeś to ma to 7dniowego trade bana. Już od spoooorego czasu. Ale piwnica może nie służyć hehe :-D
A Armin o niezbywalnych i niewymienialnych pisał o tych syfach z tej minigierki wyprzedażowej... :gwizdany:
Łap screena... z lewej karta za kolejke, z prawej za odzanke... trzeba czekac tydzien bo pewnie dokupilem cos do seta xD Druga sprawa coraz bardziej nienawidze steama za niedzialanie i zaczynam gardzic nim... opisow nieczytam bo patrze tylko czy jest przycisk sprzedaj u dolu, jak nie ma to lece do nastepnych kart przy sprzedawaniu tego szrtotu ... patologia zeby w ciagu 1 dnia wysralo 5x koszyk... dodasz pare rzeczy doadajesz kolejną i cyk w koszyku tylko 1 rzecz... patologia.. skonczyly sie czasy ze mozna bylo 200 rzeczy do koszyka zbierac caly tydzien bez obawy o skasowanie sie go... teraz to juz przy dodaniu 5 tej rzeczy wypierdziela... cofamy sie w rozoju panie od niedorobionych steamdeckow Gabenie :)
Załączniki
kurwa mac.png
kurwa mac.png (1.03 MiB) Przejrzano 684 razy
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 2 razy

wczoraj, o 18:31

pelikulas pisze:
Quoyque pisze:
Łap screena... z lewej karta za kolejke, z prawej za odzanke... trzeba czekac tydzien bo pewnie dokupilem cos do seta xD Druga sprawa coraz bardziej nienawidze steama za niedzialanie i zaczynam gardzic nim... opisow nieczytam bo patrze tylko czy jest przycisk sprzedaj u dolu, jak nie ma to lece do nastepnych kart przy sprzedawaniu tego szrtotu ... patologia zeby w ciagu 1 dnia wysralo 5x koszyk... dodasz pare rzeczy doadajesz kolejną i cyk w koszyku tylko 1 rzecz... patologia.. skonczyly sie czasy ze mozna bylo 200 rzeczy do koszyka zbierac caly tydzien bez obawy o skasowanie sie go... teraz to juz przy dodaniu 5 tej rzeczy wypierdziela... cofamy sie w rozoju panie od niedorobionych steamdeckow Gabenie :)
Po terminie do ktorego masz zablokowany trejd danej karty bedziesz mogl ja normalnie sprzedac
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

wczoraj, o 19:24

pelikulas pisze:
skonczyly sie czasy ze mozna bylo 200 rzeczy do koszyka zbierac caly tydzien bez obawy o skasowanie sie go... teraz to juz przy dodaniu 5 tej rzeczy wypierdziela... cofamy sie w rozoju panie od niedorobionych steamdeckow Gabenie :)
Jak próbujesz w najgorętszym momencie to tak jest. Dzisiaj dodałem do koszyka kilkanaście spersonalizowanych pakietów i wszystko działało.

edyta:
Wam też skopała się kolejka odkryć? Próbowałem na różnych przeglądarkach i co wejdę na stronę produktu to mam tylko przycisk Wyświetl kolejkę zamiast przejścia do następnej pozycji

edyta 2:
Wygląda na to, że skopane jest odświeżenie listy gier, które mogą trafić do kolejki i pokazuje mi już wcześniej przejrzane pozycje. Co ciekawe, w kliencie mobilnym kolejka działa prawidłowo, po kliknięciu Utwórz następną kolejkę w telefonie, przeglądarka też się poprawia.

edyta 3:
Nie trzeba nawet korzystać z telefonu, jeśli kolejka nie pokazuje się prawidłowo wystarczy na stronie głównej sklepu kliknąć Utwórz następną kolejkę
Ostatnio zmieniony 24 cze 2022, o 21:47 przez Angrenbor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

wczoraj, o 21:45

Angrenbor pisze:
wczoraj, o 19:24
pelikulas pisze:
skonczyly sie czasy ze mozna bylo 200 rzeczy do koszyka zbierac caly tydzien bez obawy o skasowanie sie go... teraz to juz przy dodaniu 5 tej rzeczy wypierdziela... cofamy sie w rozoju panie od niedorobionych steamdeckow Gabenie :)
Jak próbujesz w najgorętszym momencie to tak jest. Dzisiaj dodałem do koszyka kilkanaście spersonalizowanych pakietów i wszystko działało.

edyta:
Wam też skopała się kolejka odkryć? Próbowałem na różnych przeglądarkach i co wejdę na stronę produktu to mam tylko przycisk Wyświetl kolejkę zamiast przejścia do następnej pozycji

edyta 2:
Wygląda na to, że skopane jest odświeżenie listy gier, które mogą trafić do kolejki i pokazuje mi już wcześniej przejrzane pozycje. Co ciekawe, w kliencie mobilnym kolejka działa prawidłowo, po kliknięciu Utwórz następną kolejkę w telefonie, przeglądarka też się poprawia.
Ja mam tak codziennie od ponad roku ze koszyk wywala... i musze kupowac na raty... bo nieraz mam tak ze dodam spowrotem ten koszyk i chce dodac 1 gre wiecej i cyk od nowa zabawa... a kupowanie na raty to bez funu jest :(
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

wczoraj, o 21:48

pelikulas pisze:
Ja mam tak codziennie od ponad roku ze koszyk wywala... i musze kupowac na raty... bo nieraz mam tak ze dodam spowrotem ten koszyk i chce dodac 1 gre wiecej i cyk od nowa zabawa... a kupowanie na raty to bez funu jest :(
A masz aktualną przeglądarkę? Sprawdzałeś na innej?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

wczoraj, o 22:53

Angrenbor pisze:
wczoraj, o 21:48
pelikulas pisze:
A masz aktualną przeglądarkę? Sprawdzałeś na innej?
Chrome, mozilla i klient takie same rzeczy odwalają...
ODPOWIEDZ