Steam - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 267 razy

10 maja 2022, o 21:15

Awatar użytkownika
Robin Hood
Discord: S.Stillwater#3079
Podziękował: 164 razy
Podziękowania: 70 razy
Kontakt:

Re: Steam - temat ogólny

10 maja 2022, o 21:23

Wyszedł Song of Conquest https://store.steampowered.com/app/8672 ... _Conquest/
Spadkobierca Heros 3
Najtaniej obecnie na Epic za 99zł.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 514 razy
Podziękowania: 554 razy
Kontakt:

10 maja 2022, o 21:24

na gogu też ma być
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 55 razy
Podziękowania: 1308 razy

10 maja 2022, o 21:25

Steam chyba masowo zdjął w wielu gierkach ograniczone funkcje profilu, bo mi przed chwilą mnóstwo pełniaków doliczyło do liczby perfect games. Sprawdźcie swoje czy wam coś dodało, o ile zrobiliście wcześniej setkę w jakiejś grze z ograniczonym profilem. A i teraz można też bardziej się pokusić o zagranie i wymaksowanie co niektórych gier. ;)

@Edit: no chyba się pośpieszyłem z dobrą nowiną, ten stan trwał może z 10 minut, po odświeżeniu wszystko wróciło do poprzedniego stanu. Widocznie coś testowali, albo przypadkiem wszystkie zaakceptowali a następnie anulowali. :oops:
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 76 razy
Podziękowania: 25 razy
Kontakt:

10 maja 2022, o 22:42

Nie wiem gdzie to ewentualnie napisać więc spróbuję tutaj. Chodzi o sklep czy raczej pseudo sklep gamesload z którego dwa dni temu był news o bardzo dobrej cenie gier Graven i Forgive me father (nie pamiętam czy o tej drugiej pisaliście). No i kupiłem te dwie gierki u nich jak pewnie wiele osób które "zapłapały" się na ta okazję ale dzisiaj dostałem komunikat na steam że gry zostały usunięte z biblioteki. Rozumiem że to był błąd cenowy i mieli jakoś prawo zareagować ale:
- nie było żadnej informacji mailowej że mieli błąd i będą cofać transakcje i klucze - bardzo nieprofesjonalne
- kasy nie zwrócili - ja wiem że to niby grosze łącznie około 30 zł ale to już zakrawa na złodziejstwo
- na swoje konto nie mogę się zalogować a przy próbie resetu hasła dostaję info że hasła się nie zgadzają - widocznie w jakiś sposób zablokowali konto żebym np. nie mógł usunąć danych i karty, którą przez przypadek im zapisałem na profilu czyli karta poszła do zablokowania,
- na wątku na reddit dotyczącym tej sprawy ludzie, którzy mogą się zalogować piszą że wyczyścili historię transakcji bez żadnej informacji

Ktoś pisał że ten cały gamesload to podobno zwykły sklep a nie keyshop ale wg. mnie działa gorzej niż większość keyshopów i wg. mnie sposób załatwienia tej sprawy pokazuje że nie można uznawać tego sklepu za godnego polecenia i zaufania. Prosiłbym zatem albyście rozważyli przynajmniej dodanie jakiegoś info o ryzykach związanych z tym sklepem na GG tak żeby ewentuali kupujący którzy będa sugerować się GG przy zakupie w tym sklepie, mieli szansę na rozważenie czy warto tracić nerwy i kasę.

Generalnie sama stronka i jej funkcjonalności odrazu wydawały mi się trochę podejrzane np. nie można założyć normalnie konta tylko trzeba dokonać zakupu i w jego trakcie podać wszystkie swoje dane oraz informacje do założenia konta. Nie przyjmują też paypal tylko karty a nawe większość keyshopów daje możliwość zapłaty paypal. Wg. mnie gamesload to scum a nie sklep.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

12 maja 2022, o 21:53

Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

14 maja 2022, o 07:59

https://www.ign.com/articles/team-fortr ... ot-problem
Team Fortess 2 ma problemy z botami od lat i Valve ma dalej na to wywalone
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 22 razy
Podziękowania: 37 razy

14 maja 2022, o 11:30

xarlo12 pisze:
Nad grą ma pracować tylko kilka osób
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

14 maja 2022, o 11:41

Które i tak znając życie, zajmują się głównie nowymi emotkami i skórkami do gry?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 78 razy
Kontakt:

14 maja 2022, o 11:46

xarlo12 pisze:
14 maja 2022, o 11:41
Które i tak znając życie, zajmują się głównie nowymi emotkami i skórkami do gry?
nad csem pracowały 2 osoby ;D I zrobiły tryb battleroyal , który wyszedł jakies 2 lata po hype na ten tryb ;D
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 55 razy
Podziękowania: 71 razy
Kontakt:

14 maja 2022, o 12:20

xarlo12 pisze:
Team Fortress 2 nie było tworzone jako gra usługa, więc zapewne stąd porzucenie wsparcia. A nawet jak ktoś tam pracuje to zajmuję się utrzymaniem serwerów, jak one są nie robione przez społeczność. Ale o walce z cheaterami w tak starej produkcji, która nie jest monetyzowana to można zapomnieć.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 19 razy

14 maja 2022, o 13:10

Pamiętam jak jakiś miesiąc temu chciałem odpalić TF2 i jak za starych dobrych czasów pograć kilka meczy. Tuż po zalogowaniu się boty zmieniły nazwę i awatar na taki sam jak mój a ja się przestraszyłem i szybko wyszedłem aby czasem bana nie wyrwać. Myślałem, że jak się pojawiały moje klony na kilku serwerach z rzędu to wina leży po mojej stronie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 22 razy
Podziękowania: 37 razy

15 maja 2022, o 12:23

Greed pisze:
Pamiętam jak jakiś miesiąc temu chciałem odpalić TF2 i jak za starych dobrych czasów pograć kilka meczy. Tuż po zalogowaniu się boty zmieniły nazwę i awatar na taki sam jak mój a ja się przestraszyłem i szybko wyszedłem aby czasem bana nie wyrwać. Myślałem, że jak się pojawiały moje klony na kilku serwerach z rzędu to wina leży po mojej stronie.
Robią raz na rok aktualizacje z skórkami
jak chcesz pograć bz nich to graj na serwerach społeczności
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 19 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

15 maja 2022, o 13:27

Greed pisze:
Ja wczoraj tak zrobiłem i rzeczywiście z 7 botów o tej samej nazwie z aimem
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 89 razy
Podziękowania: 127 razy
Kontakt:

16 maja 2022, o 19:44

https://www.fallguys.com/en-US/news/fal ... ames-store
Fall Guys przechodzi na model F2P ale z pominięciem wersji Steam.
Aktualizacje nadal będą się na tej wersji pojawiać.
PlayStation™ and Steam™ players who already have a copy of Fall Guys will continue to receive all the usual updates (such as new seasons, patches and fresh features) that you’d expect. However, new players will no longer be able to download Fall Guys on Steam—if you’re new to Fall Guys and would like to play on PC, you can visit the Epic Games Store™ and download the launcher there. Wherever you choose to play Fall Guys (including Steam), you’ll be able to launch and stumble towards victory across platforms.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 159 razy
Podziękowania: 293 razy
Kontakt:

17 maja 2022, o 00:09

EdmundBA pisze:
PlayStation™ and Steam™ players who already have a copy of Fall Guys will continue to receive all the usual updates (such as new seasons, patches and fresh features) that you’d expect. However, new players will no longer be able to download Fall Guys on Steam—if you’re new to Fall Guys and would like to play on PC, you can visit the Epic Games Store™ and download the launcher there. Wherever you choose to play Fall Guys (including Steam), you’ll be able to launch and stumble towards victory across platforms.
Dyskryminacja... tfu na devsa hatfu tfu...
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 47 razy
Podziękowania: 120 razy

17 maja 2022, o 00:24

EdmundBA pisze:
Aż przypomniało mi się ich oświadczenie zaraz po sprzedaniu się Timmy'emu: https://www.mediatonicgames.com/blog/me ... mes-family

Osobom chcącym się pośmiać szczególnie polecam zdania: "Joining forces with Epic will accelerate our plans to improve the game and bring Fall Guys to as many players as possible, while continuing to support the community" oraz "Fall Guys: Ultimate Knockout will remain purchasable on Steam and PlayStation"; oba zestarzały się jak mleko.
Awatar użytkownika
VIP
Discord: sergeron#0799
Podziękował: 111 razy
Podziękowania: 79 razy
Kontakt:

17 maja 2022, o 00:27

No ale co się nie zgadza. Dadzą tylu ilu to możlwe, bo będzie za free i na innych platformach (Xbox i Switch). Ci co kupili nadal będą supportowani i było dostępne DO KUPIENIA na steam. Teraz nigdzie nie będzie do kupienia, więc zestarzały się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 76 razy
Kontakt:

18 maja 2022, o 11:32

Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 224 razy
Podziękowania: 294 razy
Kontakt:

18 maja 2022, o 11:56

https://steamdb.info/app/1894240/ Ktoś tu chyba ustalał ceny generatorem liczb losowych :D
ODPOWIEDZ