szukam gry z dzieciństwa

Awatar użytkownika
Łowca

15 sty 2022, o 04:44

Witam wszystkich i zapraszam do szukania jak i udzielania pomocy w znajdowaniu gier o zapomnianym tytule.
jak to ująłem na początku też szukam gry której tytułu nie pamiętam.
gra jest na platformę psp nie pamiętam dobrze początku więc napiszę to co z niej najbardziej mi utkwiło w pamięci.
zacznę od tego że było tam tylko kilka lokacji do przemierzania i jedno miasto w ktorym dostawałeś misje, podczas wykonywania ich expiłeś postać i umiejętności, żeby mozna było odblokowac inna postać trzeba było wymaksować obecna i przejść trudne zadanie. do zadań zawsze miałes towarzysza "inna postać" żadko kiedy można było wybierać kogo się weźmie.
w tych "lokacjach" czesto istnych labiryntach gdy szukałeś rozwiązania zadania za kazdym razem moby się odradzały po upływie jakiegos czasu. tylko po mieście nie poruszałeś się postacią a po przez wybór. exploracja lokacji odbywała się z za pleców postaci dość oddalona, był sprint a czy dush to nie pamietam ale chyba tak natomiast walka kamera bez zmian ale widziałeś już obie postacie. do walki dochodziło po wpadnieciu na przeciwnika. mogę podpowiedzieć że gra jest podobna do "lord of arcania" z tym ze kamera za postacią jest dużo dalej oraz postacie są malutkie po za tym owa gra jest bardziej bajkowa jesli chodzi o grafikę. z góry dziekuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

Re: szukam gry z dzieciństwa

15 sty 2022, o 12:49

Nie pomogę niestety, w moim (późnym, bo czasy technikum) dzieciństwie to jedyne konsole jakie były to Atari Lynx i Gameboy ;)
Awatar użytkownika
Łowca

Re: szukam gry z dzieciństwa

17 sty 2022, o 16:56

Wpisz sobie w google "games like Lord of Arcana on PSP" i szukaj. Powodzenia.
ODPOWIEDZ