Kinguin.net - oficjalny temat

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 931 razy
Podziękowania: 380 razy
Kontakt:

12 lut 2021, o 11:31

Ejdrien. pisze:
12 lut 2021, o 10:35
Opłaca się w ogóle cokolwiek kupić na tej stronce, czy trzeba czekać na promocje?
Od czasu do czasu mają dobre ceny na te starsze produkcje. Kiedyś jeszcze, gdy nie było tylko keyshopów w PL to mieli bardzo dobre ceny i sam tam dosyć często kupowałem. Obecnie sklep leży pod względem technicznym jak i cenowym. Nawet jak jest niska cena to nie można kupić nic bo nagle w koszyku pokazuje że jej nie ma, więc jedno wielkie XD
Awatar użytkownika
Hitman
Discord: Ejdrien.#8595
Podziękował: 721 razy
Podziękowania: 132 razy
Kontakt:

Re: Kinguin.net - oficjalny temat

12 lut 2021, o 11:33

No własnie wczoraj to zaobserwowałem, na głównej clickbait, że ME i Half Life 2 po 20 centów, a w koszyku napisane, że już nie ma
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 80 razy
Podziękowania: 31 razy
Kontakt:

12 lut 2021, o 11:58

Wg. mnie trzeba trochę bardziej uważać z zakupami na Kinguin w tym momencie, coś tam nie ogarniają albo mają jakieś problemy i nie ma komu tego pilnować. Jedna kwestia te ceny które od jakiegoś czasu są fakowe i jak widać nie ma komu tego naprawić a ostatnio kolega @StStory pisał że został oszukany przy zakupie Cyberpanka przez jakiegoś sprzedawcę Game Changer który co ciekawe niby jest jakimś partnerem Kinguin (https://www.reddit.com/r/Kinguin/commen ... dofcdkeys/) a support nie reaguje na zgłoszenie dot. tego oszustwa. Można więc założyć że w przypadku ewentualnych problemów po zakupie nikt nam nie pomoże.

ps. żeby nie było ja kupowałem trochę kluczy od nich i nigdy nie miałem żadnych problemów, ale sygnały że mają pewne problemy z ogarnianiem platformy są widoczne więc na razie się chyba wstrzymam z ewentualnymi kolejnymi zakupami
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

12 lut 2021, o 19:14

Tak naprawdę to ich support nie żyje. Równie dobrze mogli by go wywalić, bo i tak nikt nic tam nie robi. Nadal czekam u siebie na odpowiedz xd
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

14 lut 2021, o 16:24

Moja sprawa doczekała się szczęśliwego finału. Zwrócili siano ale jako eurBalance. Po tygodniu czekania na jakikolwiek odzew ze strony suportu.
Awatar użytkownika
Łowca

15 lut 2021, o 17:22

Witajcie,

Kupiłem klucz na steam i po tym jak zabraliście mi pieniądze z konta zamówienie zostało anulowane i na stronie pokazało mi się, żebym jeszcze raz zamówił klucz, tak zrobiłem i znowu to samo. Czekam na odpowiedź i zwrot pieniędzy na moje konto.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

15 lut 2021, o 21:40

Tosiekkk___ pisze:
15 lut 2021, o 17:22
Witajcie,

Kupiłem klucz na steam i po tym jak zabraliście mi pieniądze z konta zamówienie zostało anulowane i na stronie pokazało mi się, żebym jeszcze raz zamówił klucz, tak zrobiłem i znowu to samo. Czekam na odpowiedź i zwrot pieniędzy na moje konto.
Napisz do ich supporta, a nie tutaj. Tu nikogo od nich nie ma ;)
Awatar użytkownika
Łowca

9 kwie 2021, o 16:16

W faq zostałem zapewniony, że produkt powinienem dostać w przeciągu około 15 minut, a czekam już ponad godzinę.
Płatność dokonałem za pomocą blik. Czy w wypadku gdy zostałem oszukany dostanę zwrot pieniędzy od serwisu kinguin?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 55 razy
Podziękowania: 82 razy
Kontakt:

19 lip 2021, o 13:09

Jeśli ktoś kupił klucz do Battlefield 4 w Kinguinie z przedwczorajszej zaserduszkoanej promocji, to warto pospieszyć się z aktywacją, bo możliwe że te klucze mają datę graniczną aktywacji ustaloną na 21 lipca, czyli pojutrze. W Kinguinie nie znalazłem o tym żadnej informacji, ale sypnęło tanimi kluczami do BF4 i w innych kluczykowniach, bardziej rzetelnych jak CDKeys. W tym ostatnim przypadku sprzedawca wyraźnie zaznacza czerwonymi literami:
"Note: Codes must be redeemed before the 21st July 2021" - https://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-4-pc
bo gra też jest tam dziś w Daily Deal. W Kinguinie zero info, więc może być przykra niespodzianka jeśli ktoś zachomikował klucz, bo podejrzewam że te wszystkie tanie klucze do BF4 w kluczykowniach są z harvesterów rozdawnictwa w Amazon Prime Gaming z 21-22 czerwca, mającego miesiąc na aktywację. To chyba jedyna legalna możliwość uzyskania tak atrakcyjnej ceny, a teraz wyprzedają nie sprzedany towar za małą cenę zanim nie zostaną z nieważnym kluczem. Fajnie jakby jednak zaznaczano tak istotne informacje jak w CDKeys.

EDIT:
W chwili pisania posta w CDKeys klucz do BF4 kosztował trochę ponad 5 PLN, ale miał datę graniczną aktywacji o której wspomniałem wyżej. Teraz zniknęła informacja o konieczności aktywacji do 21 lipca, ale przez to wzrosła cena do 27 PLN, bo to pewnie inna pula kluczy niż te z Amazon Prime Gaming.
Awatar użytkownika
Redaktor
Podziękował: 76 razy
Podziękowania: 160 razy
Kontakt:

24 wrz 2021, o 21:35

Muszę pochwalić system pomocy na Kinguinie, bo zadziałało to w moim przypadku na prawdę sprawnie - najpierw instrukcja jak stworzyć ticket, potem kontakt ze sprzedawcą, a dopiero potem ewentualna ingerencja supportu (choć pewnie dużo zależy od sprzedawcy). Sam sobie kupiłem zestawik ze wstawki (BF V + Knockout City) za niecałe 4 zł i niestety klucz do KC okazał się niedziałający. Po wpisaniu wyskakiwało okienko czy chcesz aktywować produkt: Knockout City, po czym wracało do początkowego menu i dawało komunikat - Niepoprawny klucz (w przypadku duplikatów brzmi on "Klucz został już wykorzystany"). Czemu tak się stało? Nie wiem, ale szybka wiadomość do supporta ze screenami według instrukcji i po niecałej godzinie sprzedawca wysłał mi 3 nowe klucze (xD), żeby mieć pewność, że mi zadziała. Pierwszy miał ten sam błąd, a drugi na szczęście zadziałał. niby kewstia lekko ponad 1 zł, a sprawa rozwiązana profesjonalnie - to lubię :D
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 108 razy
Podziękowania: 130 razy
Kontakt:

29 lis 2021, o 18:34

O kurde, wchodzę na kinguina chyba już stały klient, wklejam tradycyny kodzik z ggdealsów na -8% i...
"nie możesz już więcej użyć tego kodu"

A ja tak ich tu chwaliłem...

Zna ktoś może jakiś alternatywne dobre kodziki z kinguina czy też powinienem jednak założyć sobie nowe konto? :D
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

29 lis 2021, o 18:45

lewriczin pisze:
29 lis 2021, o 18:34
O kurde, wchodzę na kinguina chyba już stały klient, wklejam tradycyny kodzik z ggdealsów na -8% i...
"nie możesz już więcej użyć tego kodu"

A ja tak ich tu chwaliłem...

Zna ktoś może jakiś alternatywne dobre kodziki z kinguina czy też powinienem jednak założyć sobie nowe konto? :D
ALLKEYSHOP8 - 8% (jest limit, 2-3 użycia?)
FAILEDPAYMENT - 7% (jest limit, 2-3 użycia?)
ALLKEYSHOP6 - 6%
DLC6 - 6%
KING8 - 6%
LUVGAME - 5%
MARGINALX11 - 5%
GGDEALS - 3%
DBKINGUIN - 3%
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 116 razy
Podziękowania: 398 razy
Kontakt: