CD-Action - temat ogólny

Dyskusja o branży
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 106 razy
Podziękowania: 68 razy
Kontakt:

19 sie 2021, o 17:06

Ja nie wiem czy my czytamy to samo pismo o oglądamy ten sam kanał xD YT wg mnie bardzo im się udał. Nic złego nie mogę powiedzieć na materiały. Co do pisma? No stare newsy to co maja poradzic na to? Taki urok wydawania miesiecznika.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 11 razy

Re: CD-Action - temat ogólny

8 wrz 2021, o 09:18

Za każdym razem kiedy wychodzi nowy numer i nowy materiał na YT to tylko widzę "Wow ale super okładka!" (pomimo że to art promocyjny ale okay) albo "Wow ale super materiał!". Mam dziwne wrażenie że cały czas wywalają "problematyczne" komentarze, ale tylko na ich kanale i stronie bo na facebooku to można się tego upatrzeć:
Obrazek
Widać że nie mają pomysłu i po prostu rzucają w ścianę i patrzą co się styka.

Jeszcze jedna rzecz którą wcześniej zauważono: coraz mniej się udziela ludzi na stronie, większość newsów ma co najwyżej parę komentarzy albo są w zupełności puste. Fakt więcej się udziela na discordzie i facebooku, ale pamiętam tematy co miały po 100 komentarzy (i nie tylko mówię o zapowiedziach nowych numerów). Mam trochę nadzieje że ich nowa strona poprawi frekwencję i może w końcu będą dawać jakieś dodatki do pisma (nie tylko pełniaki), ale patrząc na tempo zmian coś im nie idzie. Nawet nie mogą dać jakiegoś newsa o postępach prac?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz

7 paź 2021, o 12:28

Jeszcze kiedyś za dzieciaka, kupowało się w kiosku cd-action, ale widzę, że z roku na rok coraz gorzej przędzie..
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 306 razy
Podziękowania: 17 razy

7 paź 2021, o 15:43

cd-action
R.I.P
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

14 paź 2021, o 11:14

eraha44 pisze:
7 paź 2021, o 12:28
Jeszcze kiedyś za dzieciaka, kupowało się w kiosku cd-action, ale widzę, że z roku na rok coraz gorzej przędzie..
Kupowało się,bo i pełne wersje gier były w pakiecie oraz wysoki poziom redakcyjny. Artykuły o grach bardziej przyciągały,kaszanka zone,ilisty od czytelników. To wszystko składało się na sukces. Po odejściu niektórych osób zaczęło się robić gorzej.
ODPOWIEDZ