Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 46 razy

11 paź 2021, o 10:22

pelikulas pisze:
11 paź 2021, o 10:16
Pod postem o huble czojsie pazdziernikowym :)
Ten?
Szukam tutaj flagowca sprzedającego i widzę... Syberię 3
Ten?
Nie pauzowałem od maja 2018 roku ale w tym miesiącu miarka się przegięła i PAUZA.
Ten?
Szybkie logowanie. Pauza. Czekamy dalej.
Ten?
Nigdy tego nie subskrybowałem ale chyba zacznę żebym też mógł pauzować.
Czy może ten?
Kiedy widzisz takiego Choica i myślisz, że jest najgorszy, ale miesiąc później dostajesz coś jeszcze gorszego xD
Powtórzę, jak w szkole specjalnej.
Wskaż mi komentarze, które mówią, że oczekują od HB Choice tytuły tegoroczne i to najwyższej popularności

Wysil się trochę, bo wskazując "Pod postem o huble czojsie pazdziernikowym", to *zad* a nie dyskusja.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 128 razy
Podziękowania: 236 razy
Kontakt:

Re: Humble Choice – temat ogólny

11 paź 2021, o 10:35

Kazdy z nich sugeruje ze chcą gier AAA i to najnowszych cebularze :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 2 razy

11 paź 2021, o 11:35

GoodLuke pisze:
11 paź 2021, o 07:54
RoyKeane pisze:
11 paź 2021, o 07:46
O kurde, i kto tu ma zbyt duże oczekiwania co do HB. Prędzej w kundlu znajdą się premierowo gierki do Square czy Segi niż szalenie popularny Rimworld.
Oczywistym jest, że RimWorld nie wpadnie do Choice, ale nie o tym mówiłem.
Mówiłem o spełnieniu oczekiwań ludzi, którzy podobno chcą tytuły jak BF2042, FC6 i AC: Valhalla
Lepiej by to poprawili i dali przykładowo raz na pół roku gre typu Control, frostpunk czy Vampyr niż co miesiąc byle czymkolwiek zapchać pakiet randomów.
Albo niech wrócą do tematycznych zestawów, jak kiedyś dawali gry codemaster, ciwilizacji.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 1 raz

11 paź 2021, o 18:01

pelikulas pisze:
10 paź 2021, o 23:11
wirtual82 pisze:
10 paź 2021, o 20:31
pelikulas pisze:
5 paź 2021, o 20:09

Amnesia niepodoba sie? ta nowa?>
Rebirth całkiem słabe — jeszcze trochę i będzie za darmo. Do Amnezji czy Somy się nawet nie równa — to raz. A bundle ostatnio to jakaś porażka. Same śmieci.

Nie "cebularze", tylko HB dziś można porównać do Fanatical, a niedługo to pewnie do IndieGala. Jak nie widzisz różnicy, to coś nie tak. Tak słabo jeszcze nigdy nie było.
Dla mnie cebularze ktorzy narzekaja bo myslą ze w kazdym bundlu bedą miec same gry AAA i to premierowo...
Nie porównując z Epiciem, za którym stoją Chińczycy, którzy inwestują poza krajem...bo chcą ekspansji Bloober Team), a po działaniu rządu Chin nawet muszą to robić - a więc darmowych gier. To HB kiedyś był ciekawym projektem, a teraz to abonament płacony w ciemno za kota w worku. I tak nikt nikogo do niczego nie zmusza jednak chodzi o sam fakt, że pewnie dziesiątki/setki tysięcy (były kiedyś jakieś dane ile osób?) płaci abonament i to nierzadko roczny. A to daje jakieś podstawy do np. negocjacji cen przy zakupie licencji.
Każdy chce zarobić - ale z punktu widzenia konsumenta byłoby głupie oczekiwać słabych gier za płacenie w ciemno. Przecież nikt nie bierze na poważnie tego, że znajdzie się tam nowy CoD czy BD, ale niektóre gierki/paczki są bardzo kiepskie i sam wolałbym ich mniej, "nawet" gdyby to były indyki. Rozdawnictwo Epic'a jest specyficzne jeśli idzie o rynek, ale ktoś mógłby powiedzieć, że kupować grę poprzez HB niby niedrogo, ale skoro ona i tak za jakiś czas będzie w Epic'u ? I tak to pretensje nie do ludzi tylko Tencent'a ;)
To już wolałbym wybór 3-5 z 10, gdzie te dwie byłby wykluczające się i na zasadzie progów i bierzemy Yakuzę lub Dirt'a, ale więcej ciekawych paczek, a mniej gier w nich. Szrot w sensie kosztów kosztuje ich pewnie grosze.
Przypuszczam też, że taki Control trafił do HB nieprzypadkowo - w marcu w Humble, a w czerwcu na Epic'u, fajnie, nie narzekam, ale jednak to też na pewnie wpływ.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 9 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

Re: Humble Choice – kupon zniżkowy

12 paź 2021, o 20:29

Mam subskrypcję roczną (ważną jakoś do lutego 2022).
Od 3 miesięcy nie pasują mi bundle Humble Choice, więc pauzowałem (wcześniej przez 3 lata może raz pauzowałem).

Dziś dostałem kupon na maila:
Single use coupon. Coupon is redeemable to sign up to Humble Choice Premium at $6 USD a month for 3 months before any applicable taxes and fees. Coupon expires on November 2nd at 9:59am PT. This price is locked in for 3 months, and this offer will be void if your plan is canceled or paused. Gifts are not eligible. This coupon may not be combined with other identical coupons in the same transaction, and may not be combined with other Humble Bundle coupons. Discount will be automatically applied at time of checkout. Coupon has no cash value. Void where prohibited or restricted by law. Coupon may not be reproduced, copied, purchased, traded or sold. Unauthorized transfer of coupon and internet distribution strictly prohibited. Users in Russia and China are not eligible.

Czy to się da jakoś zrealizować na aktywnej subskrypcji rocznej?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 48 razy
Kontakt:

12 paź 2021, o 20:33

himalaya pisze:
Od 3 miesięcy nie pasują mi bundle Humble Choice, więc pauzowałem (wcześniej przez 3 lata może raz pauzowałem).

Dziś dostałem kupon na maila:
Single use coupon. Coupon is redeemable to sign up to Humble Choice Premium at $6 USD a month for 3 months before any applicable taxes and fees. Coupon expires on November 2nd at 9:59am PT. This price is locked in for 3 months, and this offer will be void if your plan is canceled or paused. Gifts are not eligible. This coupon may not be combined with other identical coupons in the same transaction, and may not be combined with other Humble Bundle coupons. Discount will be automatically applied at time of checkout. Coupon has no cash value. Void where prohibited or restricted by law. Coupon may not be reproduced, copied, purchased, traded or sold. Unauthorized transfer of coupon and internet distribution strictly prohibited. Users in Russia and China are not eligible.

Nie
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 22 razy
Podziękowania: 4 razy

12 paź 2021, o 21:06

Monek22 pisze:
12 paź 2021, o 20:33

Nie
Tez to dostalem kliknolem reedem i dosalem kupon $6 USD a month to sign up for Humble Choice Classic for 3 months.
W Terms Condition Single use coupon. Coupon is redeemable to sign up to Humble Choice Classic at $6 USD a month for 3 months before any applicable taxes and fees. Coupon expires on November 2nd at 9:59am PT. This price is locked in for 3 months, and this offer will be void if your plan is canceled or paused. Gifts are not eligible. This coupon may not be combined with other identical coupons in the same transaction, and may not be combined with other Humble Bundle coupons. Discount will be automatically applied at time of checkout. Coupon has no cash value. Void where prohibited or restricted by law. Coupon may not be reproduced, copied, purchased, traded or sold. Unauthorized transfer of coupon and internet distribution strictly prohibited. Users in China are not eligible.
Teraz nie wiem czy to kasuje Clasic czy nie? Wydaje mi sie ze nie - pauzowalem ostatnie 2 miechy.
Awatar użytkownika
Łowca

12 paź 2021, o 21:47

rowneiz dostalem maila, warto bylo pauzowac, a korzystacie z tego ? jak beda wrzucac takie gniote o nawet ten kupon nie jest tego wart
Awatar użytkownika
Łowca

12 paź 2021, o 21:51

superfly86 pisze:
12 paź 2021, o 21:47
rowneiz dostalem maila, warto bylo pauzowac, a korzystacie z tego ? jak beda wrzucac takie gniote o nawet ten kupon nie jest tego wart
Nie wiem za bardzo jak z tego skorzystac- jak kikne unpause to nie wroci mi do starego planu? Jak to niby ma zadzialac?
Awatar użytkownika
Łowca

12 paź 2021, o 22:05

himalaya pisze:

Tutaj po kontakcie z supportem hb ten kupon dziala z Classic. https://www.reddit.com/r/humblebundles/ ... be_as_bad/
Tylko nie wiem jak go uzyc.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 33 razy
Podziękowania: 30 razy
Kontakt:

12 paź 2021, o 22:19

Mi też wpadło. Miodzio :piwo:
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 76 razy
Podziękowania: 104 razy
Kontakt:

12 paź 2021, o 22:29

Hmm, a nie przeflancuje przypadkiem ten kupon classica na premium? Bo tak by wynikało z tego co pisze w warunkach... kupujesz ZAPISUJĄC SIĘ na 3 miesiące PREMIUM, skończą się 3 miesiące a wtedy zostanie... premium?
Bo jeśli tak to kiepski interes.
Awatar użytkownika
Łowca

12 paź 2021, o 22:39

lewriczin pisze:
Hmm, a nie przeflancuje przypadkiem ten kupon classica na premium?
Z tego co pisza na reddicie ludzie po kontakcie z supportem to nie. https://www.reddit.com/r/humblebundles/ ... be_as_bad/
Moj problem jest taki ze nie wiem jak go uzyc.Nie pamietam zwyczajnie co sie dzialo po tym jak kliknelo sie upause a potem claim - czy pojawialo sie jakies okienko z warunkami czy nie.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 173 razy
Podziękowania: 93 razy
Kontakt:

13 paź 2021, o 08:28

Jak klikasz claim to zawsze wyskakuje okienko z ceną i widać po jakiej cenie kupujesz i jakie kupony wchodzą.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 227 razy
Podziękowania: 341 razy
Kontakt:

13 paź 2021, o 09:33

Miniu30 pisze:
12 paź 2021, o 22:39
lewriczin pisze:
Hmm, a nie przeflancuje przypadkiem ten kupon classica na premium?
Z tego co pisza na reddicie ludzie po kontakcie z supportem to nie. https://www.reddit.com/r/humblebundles/ ... be_as_bad/
Moj problem jest taki ze nie wiem jak go uzyc.Nie pamietam zwyczajnie co sie dzialo po tym jak kliknelo sie upause a potem claim - czy pojawialo sie jakies okienko z warunkami czy nie.
Ja jestem na rocznym classicu i pauzę na październikową paczkę zrobiłem tydzień temu.
Wczoraj dostałem kupon na 3 miesiące classica po 6$.
Nie wiedząc jak go użyć (claim), dla testów odpauzowałem.
Niestety nie udało mi się zakupić/użyć kuponu, bo mam aktywną opłaconą subskrypcję roczną.
Dałem ponownie pauzę na październik i kupon znikł z zakładki z kuponami :(
Awatar użytkownika
Łowca

13 paź 2021, o 11:24

McSnake pisze:
Niestety nie udało mi się zakupić/użyć kuponu, bo mam aktywną opłaconą subskrypcję roczną.
Wyglada na to ze ten kupon dziala tylko wtedy kiedy przedluzasz subskrypcje. Nie ma jak w inny sposob go uzyc.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 54 razy
Kontakt:

13 paź 2021, o 12:39

O jak miło, na starym koncie Humble Choice wpadł mi ten legendarny kupon $6 / 3msc. Tak to mogę kupować te paczki XD
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

13 paź 2021, o 15:29

Miniu30 pisze:
13 paź 2021, o 11:24
McSnake pisze:
Wyglada na to ze ten kupon dziala tylko wtedy kiedy przedluzasz subskrypcje. Nie ma jak w inny sposob go uzyc.
Miałem taką samę sytuację jak McSnake, ale nie zapauzowałem ponownie tylko napisałem do supportu. Oto odpowiedź:
"
Hi,

Thanks for writing in! Since you are on a multi-month plan for Humble Choice, you are unfortunately not eligible for this promotion. I apologize for any inconvenience caused by that promotional email.

I've alerted our marketing team of this issue so that we can look into ways to make sure that the coupons are correctly routed in the future.

Thank you again for your support, and please let me know if you have any further questions or concerns!
"
Awatar użytkownika
Łowca

13 paź 2021, o 18:33

coolwhip pisze:
13 paź 2021, o 15:29
"
Hi,

Thanks for writing in! Since you are on a multi-month plan for Humble Choice, you are unfortunately not eligible for this promotion. I apologize for any inconvenience caused by that promotional email.

Dostalem ta sama odpowiedz. Szkoda bo za 6$ wziol bym ten bundel.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 76 razy
Podziękowania: 104 razy
Kontakt:

13 paź 2021, o 19:58

Pfeh, dostałem kupona ale nie na moje konto tylko na maila na którego realizowałem sobie giftlinka.
Ciekawe czy jakbym założył na nim konto to zrealizowałbym kupona. Kwestia tylko teoretyczna bo bawić mi się z zakładaniem kolejnego konta nie chce a i tak po 8$ zazwyczaj zawsze biorę więc niewielka strata (a w tym miesiącu zasłużony pass - także i dzięki pewnemu konkursowemu darczyńcy :D)
ODPOWIEDZ