Modercja postów na Disqus

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

2 paź 2021, o 20:18

Michał1989 pisze:
2 paź 2021, o 20:06
Ja to w ogóle nie mogę pisać pod newsami .. xD
Też nie mogłem ;) Ale to kwestia czego innego niż buga była ;)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

Re: Modercja postów na Disqus

13 paź 2021, o 18:18

W nocy napisałem komentarz od tym newsem https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/p ... iej-08-10/
odpowiadałem użytkownikowi serafek5
Komentarz, którego kopia poniżej nie pojawił się od razu, a wyskoczyło powiadomienie, że czeka na ręczną akceptację przez moderatora. No cóż, przeczytałem go jeszcze raz i moje podejrzenie padło na słowo "pierdzielenia", które być może jest uważne jako wulgarne, zamieniłem na "zabawy" i dodałem odpowiedź. Niestety znowu to samo, komentarz oczekuje na akceptację i znowu nie przechodzi. A tak na prawdę to nawet nie wiem czy nie przechodzi czy może wciąż czeka aż ręcznie ktoś go zaakceptuje. I tu nasuwa mi się kilka pytań.

Jak działa ten wasz czy może Disqusowy system filtrowania komentarzy ? Rozumiem filtrowanie wulgarnych czy nie odpowiednich treści ale w moim komentarzu ich nie znajduję. Ostatnie co mi przychodzi do głowy to słowo Cinkciarz... no ale co w nim złego ?
Kolejna kwestia, skąd mam wiedzieć czy mój komentarz wciąż czeka na czyjąś akceptację czy może ktoś wg własnego uznania wyrzucił go do kosza ? A nawet jeżeli z jakiegoś powodu nie został zaakceptowany to byłoby miło wiedzieć dlaczego.

"Dobre rozwiązanie ale uważam, że kupowanie z tureckiego PSN jest lepsze. Oba mają swoje plusy i minusy ale jak dla mnie lepiej jest z TR i to z kilku powodów.

Plusy:
1. Jest taniej, zdecydowana większość pozycji, które mnie interesowały były tańsze w TR. Ostatnio kupiłem kilka Ratchetów, jedynie za Ratchet: Deadlocked aka Gladiator przepłaciłem, inne pozycje były tańsze.
2. Gry z TR są z tego samego regionu więc mają PL język (dubbing, napisy, tak jakbyś kupił w PL PSN). Gry z BR nie mają PL lub rzadko spotkać.
3. DLC kupowane w TR są kompatybilne z posiadanymi płytami czy grami cyfrowymi kupionymi w PL PSN.

Minus (plus na BR):
Na TR nie ma zdrapek, można kupować tylko kartą, Revolut, Cinkciarz. Osobiście miałem problem dodać kartę Revoluta ale to najprawdopodobniej przez błędne dodawanie adresu, z kartą Cinkciarz miałem ten sam problem ale za którymś razem przy jakiejś drobnej zmianie adresowej weszła i wszystko działa.
Małe info co do Cinkciarza, trzeba doładować portfel, w nim wymienić kasę na TR liry, potem liry przelać na wirtualną kartę walutową. Trochę zabawy ale jak się to ogarnie to jest ok i możesz doładować kartę co to 1 TR liry więc nic nie zostaje po zakupie.
Na BR jest prościej, kupujesz zdrapkę, dodajesz do portfela i kupujesz grę. Chociaż minusem takiego rozwiązania jest to, że zazwyczaj zostaje reszta na koncie i zaczyna się szukanie czegoś jeszcze aby nie tracić...potem okazuje się, że trzeba kolejną zdrapkę, znowu zostaje i tak koło się zamyka.

Najlepszym oczywiście jest kupowanie mieszane z TR, BR, US, tam gdzie taniej. Nie liczę już na żadne promocje na gry na PS3, oprócz tych w cross-buy więc trzeba sobie radzić jak się da.
Co do zdrapek na BR to tańsze są na mtcgame. Kupuję tam na PSN i Netflix, nigdy nie miałem problemów. Czasami trzeba poczekać na "potwierdzenie" z ich strony do godzinki, choć zazwyczaj kilka, kilkanaście minut.

Tak przy okazji, jakiś czas temu był podobny temat odnośnie kupowania gier na PS3 i wtedy poleciłeś mi kupowanie w BR. Skorzystałem, dzięki :-)"
ODPOWIEDZ