Fanatical - temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 22 razy
Podziękowania: 18 razy

21 lip 2021, o 17:55

Sorry że być może nie do końca w temacie ... jest jeszcze gdzieś wątek wspólne zakupy ? Czy wejście bazaru "zamknęło" z definicji ten temat ? Patrzę na "Guardian Bundle 3" i w sumie interesuje mnie jedna pozycja (ostatni tier), a na upychanie reszty na bazarze szkoda mi czasu. Gdyby ktoś coś z tego chciał prośba o pw. Jeśli istnieje odpowiedni wątek to prośba o informację - przeniosę się tam.
MDA
Awatar użytkownika
MDA
Hitman
Podziękował: 271 razy
Podziękowania: 75 razy
Kontakt:

Re: Fanatical - temat ogólny

21 lip 2021, o 18:16

zoosia pisze:
21 lip 2021, o 17:55
Sorry że być może nie do końca w temacie ... jest jeszcze gdzieś wątek wspólne zakupy ? Czy wejście bazaru "zamknęło" z definicji ten temat ? Patrzę na "Guardian Bundle 3" i w sumie interesuje mnie jedna pozycja (ostatni tier), a na upychanie reszty na bazarze szkoda mi czasu. Gdyby ktoś coś z tego chciał prośba o pw. Jeśli istnieje odpowiedni wątek to prośba o informację - przeniosę się tam.
Nie ma na ŁG. Wspólne zakupy są na grupkach na Steam.
ODPOWIEDZ