Nintendo Switch

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 136 razy
Kontakt:

Re: Nintendo Switch

25 mar 2021, o 17:04

Nie ma locków na Switchu. Można to kupić i normalnie będzie działać u nas. Pisałem o tym i w "zgłoś promocję" i w komentarzach pod którymś postem o promocjach na Switchu, ale news o tym nie powstał.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 16 razy

25 mar 2021, o 17:05

A jesli chodzi o Skyrim i jezyk polski?
Czy są jakies regiony z ktorych / do ktorych trudno sie przeniesc?
Np. z Brazyli mozna normalnie kupowac?
Jakis czas temu widzialem skoroszyt w exelu ze spisem gier i wersjami jezykowymi (glownie polskimi) - ale nie moge go znalezc - ktos ma na niego namiar?
Ostatnio zmieniony 25 mar 2021, o 20:21 przez uepawel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 136 razy
Kontakt:

25 mar 2021, o 17:13

Ja jeszcze nigdy nie kombinowałem z regionami na Switchu, bo nie trafiłem jeszcze na grę, która by mnie bardzo interesowała i byłaby znaczna różnica w cenie między regionami. Musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto coś tak kupował. Ale na logikę - skoro da się swobodnie zmieniać region konta, to powinno to działać tak samo jak na Xboxie - tzn. zmieniasz z powrotem region konsoli na Polskę i gra pobierze ci się w języku polskim. Zresztą, inna sprawa ze eShop nawet w Polsce nie wymienia j. polskiego jako dostępnego języka w żadnej grze - nawet w Wiedźminie 3.
Z Brazylią jest chyba tak samo jak z innymi krajami Ameryki, że nie da się płacić europejską kartą kredytową. Chyba nie ma zdrapek na Brazylię, żeby to obejść.
Awatar użytkownika
Łowca

30 mar 2021, o 19:39

za ile najtaniej byla ta konsolka. zelda korci... :gwizdany:
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

16 kwie 2021, o 11:43

Cześć, zastanawiam się czy istnieje jakieś miejsce, gdzie można sprawdzić czy jakaś gra była kiedykolwiek wydana na Switcha w pudełku? Czasem się zastanawiam nad zakupem czegoś w eshopie, ale jeśli to samo jest w pudle, to wolę dopłacić i mieć na półce :)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 35 razy
Podziękowania: 41 razy
Kontakt:

16 kwie 2021, o 12:00

@Qbicki sam szukałem takiej listy i niestety nie mogłem znaleźć. Nigdy takiej co agreguje wszystkie gry nie widziałem. Jedna kończyła się na roku 2018 albo inna po łepkach wypełniana. Za to mogę polecić Ci śledzenie na Twitterze https://twitter.com/jpswitchmania on wszystkie gry wrzuca jakiekolwiek wychodzą pudełkowo, nawet wydania tylko japońskie czy bardzo limitowane. Może gdzieś ma listę gier, które posiada, bo on ma prawie wszystkie pudełkowe wesje. To by pomogło Ci w sprawdzaniu czy dla danej gry wypuszczono wersje pudełkową :D tylko ostrożnie z tym Twitterem można przez niego trochę kasy wydać, bo czasami trudno sobie indyka odpuścić kupując go w pudełku za ok.150-200zł :D
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

16 kwie 2021, o 13:10

Dzięki bardzo za odpowiedź :) dodałem sobie ten profil do obserwowanych, po szybkim ogarnięciu wzrokiem faktycznie jest to mała kopalnia perełek :D
Szkoda, że nie ma takiej ogólnodostępnej listy, bo fakt, mogę każdy tytuł sprawdzać w google, ale to że coś nie jest aktualnie w sprzedaży nie oznacza, że nie było wydane w pudełku :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Discord: Kamilovsky15#1241
Podziękował: 41 razy
Podziękowania: 132 razy
Kontakt:

26 kwie 2021, o 15:59

Szukam miejsca w rodzinie NSO. Jak ktoś ma wolne miejsce to pw :)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 160 razy

21 lip 2021, o 17:21

Two Point Hospital: JUMBO Edition Darmowa gra na Nintendo Switch Online od 28.07: https://www.nintendo.co.uk/Games/Ninten ... 16185.html

Źródło: https://twitter.com/NintendoEurope/stat ... 77159?s=19
ODPOWIEDZ