PayPal

Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 3 razy

26 kwie 2021, o 13:34

gamingman pisze:
26 kwie 2021, o 11:32
Czy też macie problemy ostatnio z doładowaniem paypala przez Trustly? Od kilku dni często pojawia się komunikat w stylu:

"Wygląda na to, że coś poszło nie tak
Niestety, wystąpiły chwilowe problemy z realizacją tego żądania. Spróbuj ponownie."

Muszę odczekać kilka minut/godzin i wtedy idzie.
Następnym razem spróbuj dodać w zakładce incognito. Też miałem ten problem i po usunięciu ciasteczek wszystko jest w porządku.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

Re: PayPal

26 kwie 2021, o 14:48

Shyver pisze:
26 kwie 2021, o 13:34
gamingman pisze:
26 kwie 2021, o 11:32
Czy też macie problemy ostatnio z doładowaniem paypala przez Trustly? Od kilku dni często pojawia się komunikat w stylu:

"Wygląda na to, że coś poszło nie tak
Niestety, wystąpiły chwilowe problemy z realizacją tego żądania. Spróbuj ponownie."

Muszę odczekać kilka minut/godzin i wtedy idzie.
Następnym razem spróbuj dodać w zakładce incognito. Też miałem ten problem i po usunięciu ciasteczek wszystko jest w porządku.
O... Dzięki! Faktycznie pomaga. :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

12 maja 2021, o 18:22

Korzysta ktoś z Paypalowej aplikacji na telefon?
Kiedyś po wysłaniu lub otrzymaniu jakiejkolwiek płatności przychodziło powiadomienie push z aplikacji, a od jakiegoś czasu przestały w ogóle przychodzić. Też macie ten problem?
Gdy w aplikacji wejdę w ustawieniach w zakładkę "Powiadomienia" to jest tylko wielki wykrzyknik i napis "Spróbuj później".
Tylko u mnie tak jest, czy to Paypal nie potrafi tego naprawić?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 34 razy
Podziękowania: 41 razy
Kontakt:

12 maja 2021, o 18:34

@Noir też tak mam. ale z kolei bezproblemowo dostaje powiadomienie mailowe i nawet nie zwróciłem uwagi na to.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

13 maja 2021, o 23:19

informacji
Drogi Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest xxxxx xxxxxxxxxx).

Jednym ze stosowanych przez nas mechanizmów zabezpieczających jest regularne monitorowanie czynności wykonywanych w systemie PayPal. Podczas jednej z kontroli zauważyliśmy błąd dotyczący niedawnej transakcji.

Z tego względu specjaliści z działu PayPal ds. zapewniania zgodności z przepisami zbadali Twoje konto i zidentyfikowali działania, o których chcielibyśmy uzyskać więcej informacji.

Aby szybko rozwiązać wspomniany problem, prześlij następujące informacje na adres compliancetransactions@paypal.com:

W dniu 13 maja 2021 wysłano płatność (41U75479SN3016518) w kwocie 3.99 PLN z tytułu „Impulse!". Prześlij nam następujące informacje:

• Objaśnienie tytułu transakcji „Impulse".
• Cel tej płatności, w tym kompletne i szczegółowe wyjaśnienie, za co zamierzano zapłacić.

Aby podać te informacje, możesz także przejść do Centrum rozstrzygania. Aby przejść do Centrum rozstrzygania, zaloguj się do swojego konta, kliknij Pomoc u góry dowolnej strony, a następnie kliknij łącze Centrum rozstrzygania.

Jakiś pomysł co im napisać że kupiłem na bazarze gre może dać im linka szybka pomoc by sie przydała
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 337 razy
Podziękowania: 330 razy
Kontakt:

13 maja 2021, o 23:25

no napisz po prostu że placiles za gre ktorej tytul to Impulse i tyle
Awatar użytkownika
Redaktor
Podziękował: 44 razy
Podziękowania: 76 razy
Kontakt:

13 maja 2021, o 23:29

Jeśli wysyłałeś pieniądze jako "dla rodziny/znajomych" to nie wiem czy sensownym byłoby tu w ogóle wspominanie o zakupie. Możesz spróbować wyjaśnić, że zrzuciłeś się z kolegą na zestaw gier i oddajesz mu swoją część, a w tytuł transakcji wpisałeś odruchowo nazwę jednej z gier i tutaj daj link do Steam. Swego czasu ludzie mieli tu podobny problem z Yakuzą.

Na czarnej liście słów dla PayPala mamy już:
1. Yakuza
2. Impulse
konrad19861208 pisze:
13 maja 2021, o 23:30
:mrgreen: A BANA NIE DOSTANE ZA TO ZE KUPUJE COS BEZ PROWIZJI DLA PAY PALA?
Dlatego właśnie radzę byś nie używał słowa "zakup" ;)
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

13 maja 2021, o 23:44

"nie impulse a impulse! https://steamdb.info/app/436300/ to link do gry ktora zostala usunieta ze steam zalatwil mi kolega ja i chcialem mu odeslac kase za pomoc nie wiem co tu jeszcze wyjaśniać chcecie pytajcie chetnie pomoge pozdrawiam i miłego dnia" to dla nich ciąg dalszy nastąpi ....
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

14 maja 2021, o 10:29

Dostęp do Twojego konta został przywrócony

Zapoznaliśmy się z podanymi przez Ciebie informacjami dotyczącymi sprawy o numerze referencyjnym PP-L-264815380037 i usunęliśmy nałożone w związku z nią ograniczenia. Możesz ponownie korzystać z funkcji, na które były wcześniej nałożone ograniczenia.

Dziękujemy za cierpliwość i pomoc w rozwiązaniu tego problemu. udało się
MDA
Awatar użytkownika
MDA
Hitman
Podziękował: 233 razy
Podziękowania: 69 razy
Kontakt:

14 maja 2021, o 11:05

Nesus pisze:
13 maja 2021, o 23:29
Jeśli wysyłałeś pieniądze jako "dla rodziny/znajomych" to nie wiem czy sensownym byłoby tu w ogóle wspominanie o zakupie. Możesz spróbować wyjaśnić, że zrzuciłeś się z kolegą na zestaw gier i oddajesz mu swoją część, a w tytuł transakcji wpisałeś odruchowo nazwę jednej z gier i tutaj daj link do Steam. Swego czasu ludzie mieli tu podobny problem z Yakuzą.

Na czarnej liście słów dla PayPala mamy już:
1. Yakuza
2. Impulse
konrad19861208 pisze:
Dlatego właśnie radzę byś nie używał słowa "zakup" ;)
Na czarnej liście są też:
Cuba, Cuban itp
Cuba Libre tak, jak ten drink
Iran

To sprawdzone przeze mnie. :E
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 65 razy
Podziękowania: 85 razy
Kontakt:

14 maja 2021, o 16:44

Właśnie z powodów wyżej wymienionych mam ustawione na bazarze wyraźnie podkreślone aby w komentarzu ludzie podawali TYLKO swojego nicka przy zakupie.

O, fajnie bo właśnie ktoś coś kupił...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 95 razy
Podziękowania: 173 razy
Kontakt:

19 maja 2021, o 14:42

Ktoś moze zapytac tych zlodziejów z paypala, co się stanie jak na zablokowanym koncie skonczy sie kasa - bo pobierają te 50zl oplaty za nieuzywane konto - naślą komornika jak środki będą 0, czy poprostu zliwkidują konto - nigdzie o tym nie piszą. Ze swojego paypala do nich nie napisze bo nie pamietam ani hasła ani maila na jaki to mialem...
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

19 maja 2021, o 15:31

Kiedyś otrzymałem informację poprzez czat, iż po wyzerowaniu konto będzie dalej istniało natomiast opłaty już nie będą pobierane. Jedyna opcja na zamknięcie konta to wysłanie emaila(razem ze skanami itp.). Jeśli na koncie jest jakaś kasa, to należy wskazać nr konta na który ma ona zostać przelana. Po kilku dniach od zamknięcia, można na istniejący email założyć nowe konto.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

19 maja 2021, o 18:36

pelikulas pisze:
19 maja 2021, o 14:42
Ktoś moze zapytac tych zlodziejów z paypala, co się stanie jak na zablokowanym koncie skonczy sie kasa - bo pobierają te 50zl oplaty za nieuzywane konto - naślą komornika jak środki będą 0, czy poprostu zliwkidują konto - nigdzie o tym nie piszą. Ze swojego paypala do nich nie napisze bo nie pamietam ani hasła ani maila na jaki to mialem...
O komorniku decyduje sąd, a nie prywatna firma.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 95 razy
Podziękowania: 173 razy
Kontakt:

19 maja 2021, o 23:13

band pisze:
19 maja 2021, o 15:31
Kiedyś otrzymałem informację poprzez czat, iż po wyzerowaniu konto będzie dalej istniało natomiast opłaty już nie będą pobierane. Jedyna opcja na zamknięcie konta to wysłanie emaila(razem ze skanami itp.). Jeśli na koncie jest jakaś kasa, to należy wskazać nr konta na który ma ona zostać przelana. Po kilku dniach od zamknięcia, można na istniejący email założyć nowe konto.
Ja chce sie pozbyc konta bez dawania im skanu dowodu...
Awatar użytkownika
Łowca

20 maja 2021, o 10:06

W umowie z użytkownikiem napisane jest, że paypal może zamknąć konto, które jest nieużywane od 3 lat. Możliwe, że chcą wyczyścić tą opłatą konta zablokowane, lub takie, którymi nikt się już nie interesuje, by je spokojnie zamknąć po prostu. Problem w tym, że nie mając dostępu do ograniczonego konta, nie mogę nawet nie zgodzić się na zmiany warunków umowy by zamknąć konto - bo oczywiście skan dowodu... a nigdy nie wiadomo co im do głowy przyjdzie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 55 razy
Podziękowania: 27 razy
Kontakt:

20 maja 2021, o 11:17

PS.
LoliconSuspect pisze:
19 maja 2021, o 18:36

O komorniku decyduje sąd, a nie prywatna firma.
Kurcze dziś już nie do końca. W polsce (z małej litery z premedytacją) każda firma może Cię wpisać na "listę dłużników" bez wyroku, ba, nawet bez Twojej wiedzy (jak np. nie odbierzesz poleconego listu od nich). I to Ty musisz się im tłumaczyć albo zapomnij o jakimkolwiek kredycie czy coś. Dla mnie to średniowiecze, ale na zastraszaniu bazują takie firmy jak provident czy inne bociany.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 2 razy

20 maja 2021, o 16:49

Hej. Też może macie dzisiaj problemy z Paypalem? W sensie wpłaty od kupujących widnieją w ,,ostatnich działaniach'', ale nie nalicza ich do salda konta PayPal. Już ponad godzine czekam az zaksieguje mi na saldo kase od jednego z bazarowiczów. Wiecie może w czym problem?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 65 razy
Podziękowania: 85 razy
Kontakt:

20 maja 2021, o 18:26

Ten typ czasem tak ma. Ja parę razy miałem tak że dostawałem maila z info o przelewie, a na koncie ani mru mru nic.
Trzeba poczekać.
ODPOWIEDZ