Opinie o stronie

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

23 gru 2020, o 11:37

Nie sądziłem, że mam tak wiernych fanów.
exoixonar pisze:
22 gru 2020, o 21:19
Obrazek
Co prawda ja to dawno zauważyłem, ale jak dobrze gdy inni też to widzą, swoją drogą spooklevski wykłócał się w prawie każdym temacie sponsorowanym gdzie były komentarze włączone a ja tylko w 2-3 z czego to były bardziej teksty w stylu "łowcyTV" bo ile można reklamować telewizory za 5-10k, codziennie ?
A jeszcze dodając to nie, "oni nie czekają aż ktoś za nich zrob"i, bo jak spooklevskiemu chciałem wytłumaczyć czym jest cyberpunk bo ewidentnie nie wie to zaczął prowokować i do mnie pisać w każdym newsie xD
W związku z tym, że żyję w demokratycznym kraju o charakterze swobodnej wypowiedzi oceniam pracę spooklevskiego na konkretne 0/10, i tak robiłbym to lepiej, wiedzę o grach mam dużo większą.
exoixonar, czytając twoje wpisy utwierdziłem się w przekonaniu, że masz niezwykle dużo wolnego czasu i cierpisz na megalomanię (i tak robiłbym to lepiej, wiedzę o grach mam dużo większą <3) , a ja miałem rację co do bana.

PanieKierowniku, zdaje mi się, że już chyba dyskutowaliśmy co do zasadności twojego wykluczenia z Disqusa.

Obecnie Łowcy przeżywają rozkwit, zarówno pod kątem contentu, który produkujemy, jak i pod kątem wizyt na stronie, co niezwykle mnie cieszy i co jest efektem ciężkiej pracy całego Zespołu. Nie pozwolę aby jednostki, nawet te najgłośniej wykłócające się o swoje racje, rzucały cień na całą Społeczność. EOT.

Życzę wszystkim pogodnych, rodzinnych i przede wszystkim zdrowych Świąt. Myślę, że krótka przerwa od komputera przyda się każdemu Łowcy :) Wesołych!
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 98 razy
Kontakt:

Re: Opinie o stronie

23 gru 2020, o 13:07

spooklevski pisze:
exoixonar pisze:
Obrazek
Co prawda ja to dawno zauważyłem, ale jak dobrze gdy inni też to widzą, swoją drogą spooklevski wykłócał się w prawie każdym temacie sponsorowanym gdzie były komentarze włączone a ja tylko w 2-3 z czego to były bardziej teksty w stylu "łowcyTV" bo ile można reklamować telewizory za 5-10k, codziennie ?
A jeszcze dodając to nie, "oni nie czekają aż ktoś za nich zrob"i, bo jak spooklevskiemu chciałem wytłumaczyć czym jest cyberpunk bo ewidentnie nie wie to zaczął prowokować i do mnie pisać w każdym newsie xD
W związku z tym, że żyję w demokratycznym kraju o charakterze swobodnej wypowiedzi oceniam pracę spooklevskiego na konkretne 0/10, i tak robiłbym to lepiej, wiedzę o grach mam dużo większą.
exoixonar, czytając twoje wpisy utwierdziłem się w przekonaniu, że masz niezwykle dużo wolnego czasu i cierpisz na megalomanię (i tak robiłbym to lepiej, wiedzę o grach mam dużo większą <3) , a ja miałem rację co do bana.

PanieKierowniku, zdaje mi się, że już chyba dyskutowaliśmy co do zasadności twojego wykluczenia z Disqusa.

Obecnie Łowcy przeżywają rozkwit, zarówno pod kątem contentu, który produkujemy, jak i pod kątem wizyt na stronie, co niezwykle mnie cieszy i co jest efektem ciężkiej pracy całego Zespołu. Nie pozwolę aby jednostki, nawet te najgłośniej wykłócające się o swoje racje, rzucały cień na całą Społeczność. EOT.

Życzę wszystkim pogodnych, rodzinnych i przede wszystkim zdrowych Świąt. Myślę, że krótka przerwa od komputera przyda się każdemu Łowcy :) Wesołych!
Miałeś rację co do bana xD, tak nigdy się nie mylisz o wielki nieomylny, nadal czekam na te chamskie wypowiedzi, swój profil oczywiscie masz prywatny, wykłócałeś się wielokrotnie więcej razy w tematach sponsorowanych ale udajesz jakiegoś obrońce portalu xD, sam do mnie pisałeś na disqusie, screeny zostały wrzucone więc na co cierpisz? Ewidentnie nie jesteś w stanie nic konkretnego napisać więc zasłaniasz się jakimś dobrem portalu, zostałeś złapany na gorącym uczynku i do niczego się nie odnosisz tylko klepiesz formułki. EOTuj sobie dowoli skoro nie potrafisz nawet się porozumieć a jedynie wklepywać "bierzesz leki" "na żartach się nie znasz?" Może sam zarzyj leki i nie prowokuj, tyle ode mnie, mój ostatni post na temat twojego chamskiego zachowania. Eot.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 28 razy
Podziękowania: 30 razy
Kontakt:

23 gru 2020, o 13:57

spooklevski pisze:
exoixonar pisze:
Obrazek

Tylko dodam, że w stu procentach podważam zasadność tego bana. Oczywiście od dawna już nie jestem zainteresowany ŁG, zaglądam sporadycznie i czytając ten wątek dołączyłem się, gdyż widzę, że coraz więcej osób doświadcza Twojej niekompetencji i przerostu ego. Nie chcę tutaj toczyć żadnych sporów, to tylko słowem podsumowania.
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

24 gru 2020, o 16:53

Ciekawe jak tam wolność słowa się trzyma, megaloman obstawia resztki
Obrazek
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

25 gru 2020, o 22:53

8.11 - blok na komentowanie
25.12 - nadal brak dowodów, wierny fan czytał moje posty i nic nie znalazł
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

8 lut 2021, o 20:57

https://www.gry-online.pl/newsroom/terr ... ra/z51f3e6
Fajny news, polecam przeczytać, od razu mi się skojarzyło ze spooklevskim który przez kilka miesięcy nie był w stanie odpowiedzieć na 1 proste pytanie, jedynie coś tam wyjąkał o megalomanii
swoją drogą, śmieszne jest też ,że przez tyle czasu nikt inny go nie bronił, jakby miał racje to zastałbym tu zjedzony, a skoro miałem rację to cisza i udajemy, że nie ma tematu, nawet jego współpracownicy wiedzą, że się ostro skompromitował, nikt nie próbował go obronić xD

mały edit, zapomniałem czegoś dodać, patrz poniżej
Obrazek
jakby spooklevski ustawił profil publiczny, to nie starczyłoby miejsca w poście aby wszystkie jego wojenki wypisaać a perm wydałby się zbyt łagodny
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy

30 kwie 2021, o 22:30

lol, zacząłem jakąś tam dyskusję ze spooklevskim i też zaraz ban xd
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

1 maja 2021, o 08:35

No cóż, wolność słowa z pewnością nie jest cnotą portalu Łowcy Gier. Poniżej reakcja moderatora na mój komentarz odnośnie gry "Tonight we riot"
Załączniki
Schowek01.jpg
Schowek01.jpg (4.52 KiB) Przejrzano 1355 razy
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 162 razy
Podziękowania: 170 razy
Kontakt:

1 maja 2021, o 09:20

Tak, osobiście to usunąłem, głównie ze względu na odpowiedź, jaka pojawiła się do tego komentarza, która nie była już tylko zwykłym wyrażeniem opinii, a wyzwiskami skierowanymi w pewną grupę ludzi. Nie mam ochoty babrać się w tych wojenkach, dlatego też tego typu prowokatorskie komentarze będą kończyły w ten sposób :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 19 razy
Podziękowania: 14 razy

1 maja 2021, o 09:36

insight pisze:
1 maja 2021, o 08:35
wolność słowa z pewnością nie jest cnotą portalu Łowcy Gier.
Ależ oczywiście, bo przecież głupoty zawsze można pisać, przecie wolność słowa jest. Może i dobrze, że moderacja to wywaliła, bo znowu zaczęłyby się wywody ćwierćintelektów (nie mówię o tobie), jak kiedyś pod chyba postem o HB murzyni chcą nas wymordować, dobrze że tego czarnego ćpuna zabili itp.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

1 maja 2021, o 09:40

Szkoda tylko, że nie zadałeś sobie trudu aby coś mi w tej sprawie napisać i oszczędzić nerwów.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 87 razy
Podziękowania: 64 razy
Kontakt:

2 maja 2021, o 21:26

User: na ŁG nie ma wolności słowa! Lewacka strona!
Również user i jego poglądy: rasizm/seksizm
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 65 razy
Podziękowania: 59 razy
Kontakt:

4 maja 2021, o 22:30

Seyonne pisze:
Nie mam ochoty babrać się w tych wojenkach, dlatego też tego typu prowokatorskie komentarze będą kończyły w ten sposób :)

Jest szansa by Old Stachursky odpoczął od komentowania? Bo on ciągle trolluje/zamieszcza prowokacyjne posty przy newsach przy steamie czy epicu (innych też się zdarza), dodatkowo stosuje chamskie porównania i to już naprawdę męczące jest.
Spoiler:pokaż
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 18 razy
Podziękowania: 30 razy

4 maja 2021, o 23:23

Nosterex pisze:
4 maja 2021, o 22:30
Seyonne pisze:
Nie mam ochoty babrać się w tych wojenkach, dlatego też tego typu prowokatorskie komentarze będą kończyły w ten sposób :)

Jest szansa by Old Stachursky odpoczął od komentowania? Bo on ciągle trolluje/zamieszcza prowokacyjne posty przy newsach przy steamie czy epicu (innych też się zdarza), dodatkowo stosuje chamskie porównania i to już naprawdę męczące jest.
Spoiler:pokaż
Zdecydowanie popieram! Facet powinien polecieć już dawno temu, szczególnie za niesmaczne biadolenie, że "Steam okupuje rynek jak hitlerowcy Europę" czy "Steam przyniósł tyle samo dobra co Hitler Żydom". Można mieć swoje zdanie, można się spierać i kłócić, ja sam mam jak najgorsze zdanie o Epic Games i nie szczędzę im razów, ale rzeczy, które ten typ wypisuje, momentami przekraczają granice.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 39 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

5 maja 2021, o 08:26

Ja również popieram i podpisuję się pod tym, co napisali Nosterex i Tyrannei. Sam co prawda Stachursky'ego już dawno temu zablokowałem, żeby nie podnosić sobie niepotrzebnie ciśnienia choćby przypadkowym trafieniem na jakąś jego, ekhem, wypowiedź, ale doskonale pamiętam zarówno stałe punkty, jak i styl tych jego ledwie kleconych wyrzygów i widzę, że nic się w tej kwestii nie zmieniło.
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 162 razy
Podziękowania: 170 razy
Kontakt:

5 maja 2021, o 09:43

Pogadam sobie z nim, a jak to nie przyniesie rezultatu... ;)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 34 razy
Podziękowania: 41 razy
Kontakt:

6 maja 2021, o 00:54

@Seyonne zdarza mi się minusować jego wypowiedzi, chociaż nie zawsze, ale jakoś nie jest tak uprzykrzający mi życie jak inni piszą. Z tymi porównaniami mógłby trochę się wstrzymać. Nie wiem może większą cierpliwość mam, albo może nigdy w moim kierunku nie rzucił jakimś epitetem a znam takich co rzucali. A żeby nie było odpisywałem mu że się z nim nie zgadzam. Głos ludu zrobi swoje, ale chciałem napisać co o tym myślę. Może miałem więcej szczęścia w kontakcie z nim niż inni, albo już nie pamiętam nic złego

Edit: przeczytałem co @Tyrannei wrzucił @Seyonne zwróć mu uwagę :P ale nadal dałbym mu szansę bo on pisze post który jest dla mnie ok i na końcu dodaje na przyklad porównanie z Wołyniem i jakby tego nie było dla mnie git, a tak przekreśla trochę swój komentarz
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 115 razy

8 maja 2021, o 12:12

Większość użytkowników czytająca komentarze pod giveawayem kluczy do RE:V na głównej:
Obrazek

A teraz poważnie - w odniesieniu do wspomnianego wątku, a także do postów powyżej:

kiedyś na forum był wątek w stylu "porządki na forum", gdzie pojawiały się okazjonalnie informacje o tym kto i za co dostał bana dłuższego lub krótszego. Może by było dobrze wrócić do czegoś takiego, bo:

1 - ludzie będą widzieć, że ktoś się tym zajmuje, ktoś tu "sprząta", ktoś się tym faktycznie interesuje,

2 - może hołota, która nie wierzy w interwencje moderacji (napiszę, co chcę, bo co mi pan zrobisz) trochę wyhamuje; jeśli nie - to ban, info na forum i patrz pkt. 1.

Taka tylko propozycja.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 18 razy
Podziękowania: 14 razy

8 maja 2021, o 12:30

@up Co do komentarzy pod Giveawayem Residenta jestem lekko zdziwiony, że ludzie tak w większości zareagowali. Sroga liczba hejtu nie wiadomego pochodzenia...

A co do Pana "Stahurskego" fakt jest specyficznym użytkownikiem, który ma specyficzne komentarze oraz porównania. Lecz mam podobne odczucia jak "Refty". Nie sądzę by była potrzeba blokowania od razu, Pan ten ma swoje zdanie i po prostu bardziej ambitnie je wyraża gdzie przyszło zgodzić Mi się z nim kilka razy nawet oraz nie. Wnioskując może dlatego, iż jestem w podobnym wieku i na niektóre rzeczy mam podobne spojrzenie. Użytkownik ten jest dla mnie takim ala "dodatkiem" tej strony i sekcji komentarzy. Owszem porozmawiać w sprawie ostrych porównań można ale czy od razu blokować? ;)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 115 razy

1 cze 2021, o 05:36

Zauważyłem to mniej więcej tydzień/dwa temu: jak sobie wejdę w jakiegokolwiek newsa na głównej, to dostaję poniżej propozycje sprzed lat. Przykład:

wszedłem tu:
https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/k ... orele-net/

i poniżej mam to:
Obrazek

a jak sobie kliknę na Divinity, to wyskakuje ten news:
Obrazek

Bardzo historyczny już news. Teraz dwa pytania:
1) dlaczego takie propozycje?
2) dlaczego te propozycje w oryginalnym newsie podpisane są jako "1 dzień temu"?
ODPOWIEDZ