Trudna sytuacja Wrocławskiego Muzeum Gry i Komputery minionej ery (gikme.pl).

Awatar użytkownika
Predator
Posty: 481
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 23:02
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

1 kwie 2021, o 21:07

Trudna sytuacja spowodowana wprowadzanymi w naszym kraju obostrzeniami zmusiła wiele firm do zawieszenia swoich działalności. Niektórzy splajtowali. Niektórzy potracili oszczędności, aby utrzymać biznesy swojego życia. Niektórzy potracili zdrowie...

Trudna sytuacja dopadła też muzea. Jednym z tych muzeów jest, bliskie mojemu sercu, Wrocławskie Muzeum Gry i Komputery minionej ery (https://gikme.pl/), w posiadaniu której znajdują się eksponaty muzealne z czasów mojej młodości. Są to komputery oraz konsole zwane dziś retro. Niekiedy są to 30 letnie maszyny!

To muzeum jest wyjątkowe. Oprócz możliwości obejrzenia eksponatu istnieje też możliwość skorzystania z tego eksponatu! Większość sprzętu to działające maszyny. Dzięki ciągłej opiece pracowników muzeum, goście mają możliwość cofnięcia się w czasie i dowiedzenie się jak wyglądało dzieciństwo swojej mamy bądź swojego taty, a w niektórych przypadkach przypomnienie sobie starych czasów.

Jeżeli chcielibyście wspomóc Wrocławskie Muzeum Gry i Komputery minionej ery, zapraszam na (https://zrzutka.pl/gub62a) gdzie istnieje możliwość wpłacenia dowolnej kwoty. Istnieje także możliwość otrzymania wstępu dla jednej osoby po wpłaceniu kwoty z pierwszego progu, natomiast drugi próg upoważnia do odwiedzenia muzeum czteroosobowej rodzinie.

Równolegle zapraszam na discorda (https://discord.gg/9KG6qgSh), gdzie można dowiedzieć się więcej o sytuacji muzeum lub pograć w szaszki albo porozmawiać o sprzętach retro.

Dziękuję za zainteresowanie się problem muzeum, a także proszę o przekazywanie tej wiadomości innym,
Kuwejt
Awatar użytkownika
Predator
Posty: 736
Rejestracja: 30 cze 2013, o 09:28
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

Re: Trudna sytuacja Wrocławskiego Muzeum Gry i Komputery minionej ery (gikme.pl).

1 kwie 2021, o 21:33

Od dwóch lat mijam w drodze do pracy i zawsze sobie mówiłem, że muszę się wybrać. Tak to jest z odkładaniem planów na potem.
Jak tylko zniosą lockdown, lecę do Was!
ODPOWIEDZ