Origin - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

30 wrz 2020, o 09:55

Darien pisze:
30 wrz 2020, o 02:37
ja mając EA Play Pro zaczynam grę już jutro bez limitu
Jakby istniała to bym Ci dał odznakę wzorowego klienta EA
Spoiler:pokaż
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 167 razy
Podziękowania: 180 razy
Kontakt:

Re: Origin - temat ogólny

5 lis 2020, o 17:16

Posiadacze abonamentu EA Play uzyskują nieograniczony dostęp do STAR WARS Jedi: Upadły zakon

Przygoda obejmująca swoim rozmachem całą galaktykę w Star Wars Jedi: Upadły zakon™ już czeka, a już 10 listopada abonamentem Play* będą mogli rozpocząć swoje szkolenie Jedi.

https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars ... llen-order
Awatar użytkownika
Redaktor
Podziękował: 27 razy
Podziękowania: 52 razy
Kontakt:

8 lis 2020, o 19:03

Ciekawi mnie jedna kwestia. Jeśli mam na konsoli Game Pass Ultimate, to, po dodanie do usługi EA Play, będę musiał połączyc moje konto Xbox z kontem Origin, żeby móc korzystać z gier z EA Play?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

8 lis 2020, o 19:25

No jeszcze nie wiadomo jak to będzie, ale myślę, że będzie migracja gier do Microsoft Store tak jak jest z EA Play na Steam.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 167 razy
Podziękowania: 180 razy
Kontakt:

10 lis 2020, o 18:27

Armin pisze:
5 lis 2020, o 17:16
Posiadacze abonamentu EA Play uzyskują nieograniczony dostęp do STAR WARS Jedi: Upadły zakon

Przygoda obejmująca swoim rozmachem całą galaktykę w Star Wars Jedi: Upadły zakon™ już czeka, a już 10 listopada abonamentem Play* będą mogli rozpocząć swoje szkolenie Jedi.

https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars ... llen-order
jest już dostepne w EA play na stimie a na origin nie mam jak sprawdzić ale pewnie też
Awatar użytkownika
Łowca

10 lis 2020, o 22:42

Trzeba mieć EA Play Pro
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 25 razy
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

10 lis 2020, o 23:34

Nope, wystarczy basic.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 79 razy
Podziękowania: 84 razy
Kontakt:

11 lis 2020, o 13:06

Mam kilka pytań co do Dragon Age 2, więc nie będę zakładać nowego tematu.

Czy fabularne DLC są na tyle istotne, że warto je kupić i ukończyć?
Czy warto przenosić zapis z Dragon Age Początek (po ukończeniu także Przebudzenia i pozostałych DLC) do dwujeczki? Czy jeśli nie przeniose, to czy stracę dużo?
Czy działa przenoszenie historii z Dragon Age 2 do Inkwizycji? (Gram na Xbox 360, a następnie będę grać na XSX bo planuje go kupić po sprzedaży Xboxa One)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

11 lis 2020, o 14:25

Hemiq pisze:
11 lis 2020, o 13:06
Mam kilka pytań co do Dragon Age 2, więc nie będę zakładać nowego tematu.

Czy fabularne DLC są na tyle istotne, że warto je kupić i ukończyć?
Czy warto przenosić zapis z Dragon Age Początek (po ukończeniu także Przebudzenia i pozostałych DLC) do dwujeczki? Czy jeśli nie przeniose, to czy stracę dużo?
Czy działa przenoszenie historii z Dragon Age 2 do Inkwizycji? (Gram na Xbox 360, a następnie będę grać na XSX bo planuje go kupić po sprzedaży Xboxa One)
IMO czas gry i zawartość DLC nie uzasadnia ich ceny. Polecam przeczytać sobie tylko ich fabułę, albo obejrzeć cutscenki na YT. Same historie są całkiem spoko. Dwa DLC dodają nowych towarzyszy i krótkie wątki fabularne, które raczej nie są zbytnio wspomniane później w grze. Ostatnie (Dziedzictwo) ma całkiem spory wpływ na fabułę Inkwizycji, ale wybory w tej grze nie mają raczej znaczenia, więc polecam tylko przeczytać/obejrzeć playthrough z tego DLC.
Jak masz możliwość, to zawsze warto przenieść. Za dużo w kontekście fabularnym to nie zmienia, ale w zależności od wyborów, może się pojawić kilka znanych twarzy czy też krótkich kwestii dialogowych o nich.
Inkwizycja została zrobiona na innym silniku niż poprzednie części i nie działa bezpośrednie przenoszenie save między nimi. Jak zmieniasz platformę, to nawet Ci to ułatwi sprawę, bo aby kontynuować swoją historię w Inkwizycji, musisz odwzorować swoją fabułę na platformie internetowej BioWare dragonagekeep.com. Po zrobieniu tego w przeglądarce logujesz się w grze na konto dragonagekeep i powinno załadować Ci wybrany stan świata.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 61 razy
Podziękowania: 106 razy
Kontakt:

22 lis 2020, o 20:02

Pytanie skierowane do osób, które kupowały klucze Origin na np ruskich stronach z kluczmi.

Czy po dodaniu gry do biblioteki mieliście każdy język do wyboru, czy tylko ruski?
ODPOWIEDZ