Indie Gala – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

4 wrz 2020, o 14:28

Mimo, że łowcy z jakiegoś powodu nie lubią Indie Gala, spieszę donieść, że jest nowy bundle Artifex Mundi.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 35 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

Re: Indie Gala – temat ogólny

4 wrz 2020, o 17:25

Czy indiegala usuwała konta w tym roku albo coś. Ostatnio kupowałem tam w grudniu 2019, dziś próbuję zalogować i na przemian dostaję info o złym mailu lub haśle. Przypomnienie hasła skutkuje komunikatem o braku konta o tym mailu.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 169 razy
Podziękowania: 180 razy
Kontakt:

4 wrz 2020, o 17:36

coolwhip pisze:
4 wrz 2020, o 14:28
Mimo, że łowcy z jakiegoś powodu nie lubią Indie Gala, spieszę donieść, że jest nowy bundle Artifex Mundi.
tym razem tylko 2 nowe niebundlowane wczesniej zamiast 3-4 no i 9 wszystkich zamiast 10 no i bundel po pół roku przerwy zamiast po 3-4 miesiącach, no ale wiadomo covid i te sprawy pewnie
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 20 razy
Podziękowania: 48 razy
Kontakt:

4 wrz 2020, o 17:54

MadHunter pisze:
Czy indiegala usuwała konta w tym roku albo coś. Ostatnio kupowałem tam w grudniu 2019, dziś próbuję zalogować i na przemian dostaję info o złym mailu lub haśle. Przypomnienie hasła skutkuje komunikatem o braku konta o tym mailu.
Usuwać nie usuwała, ale stronka w międzyczasie przeżyła chyba re-design i było z tego powodu trochę szopek.
U mnie jest jeszcze śmieszniej bo o ile jestem w stanie się zalogować na główną stronę, tak przechodząc na forum automatycznie stawałem się niezalogowany. No nic, wciskam tam login, i się loguję - przy okazji automatycznie będąc przeniesionym na stronę główną. Zgaduj zgadula co się potem działo gdy próbowałem powrócić na forum :lol:

WOW - właśnie z ciekawości wszedłem na forum po raz kolejny i... mnie w końcu NIE WYLOGOWAŁ!!! Dostałem nawet jakieś zaległe punkty aktywności :lol:
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 35 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

5 wrz 2020, o 21:38

lewriczin pisze:
4 wrz 2020, o 17:54
MadHunter pisze:
Usuwać nie usuwała, ale stronka w międzyczasie przeżyła chyba re-design i było z tego powodu trochę szopek.
U mnie jest jeszcze śmieszniej bo o ile jestem w stanie się zalogować na główną stronę, tak przechodząc na forum automatycznie stawałem się niezalogowany. No nic, wciskam tam login, i się loguję - przy okazji automatycznie będąc przeniesionym na stronę główną. Zgaduj zgadula co się potem działo gdy próbowałem powrócić na forum :lol:

WOW - właśnie z ciekawości wszedłem na forum po raz kolejny i... mnie w końcu NIE WYLOGOWAŁ!!! Dostałem nawet jakieś zaległe punkty aktywności :lol:
Przywrócili mi dostęp. Podobno moje konto zostało zablokowane ze względów bezpieczeństwa. Niby maila dostałem w tej sprawie. Pewnie trafił do spamu i tyle go widziałem. Przy okazji redesignu nadali mi dziwny login oraz wywalili z biblioteki sporo paczek (wygląda na to, że przepadły wszystkie aktywowane z giftów). Na szczęście miałem wykorzystane klucze.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 19 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

11 wrz 2020, o 19:25

Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega happy hour z tego nowego bundla artifex mundi. Bo poza podniesioną ceną z 6$ na 7,5$ nie widzę różnicy (choć zapewne jakaś jest)?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 70 razy
Podziękowania: 116 razy
Kontakt:

11 wrz 2020, o 19:43

JAROMIR [PL] pisze:
11 wrz 2020, o 19:25
Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega happy hour z tego nowego bundla artifex mundi. Bo poza podniesioną ceną z 6$ na 7,5$ nie widzę różnicy (choć zapewne jakaś jest)?
Jak sie kupouje 20 i wiecej bundli w HH to jest taniej... cała procedura gdzies tu jest opisana. HH jest do masowego zakupu bundli.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 2 razy

14 paź 2020, o 22:34

Pojawił sie nowy bundel
AlienCat bundle
https://www.indiegala.com/bundle/alien-cat-games-bundle

co ciekawe jest to mniej więcej połowa tego zestawu gier, więc ten bundle jest promocją na gry Trinity
https://store.steampowered.com/bundle/1 ... ect_Games/
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 44 razy
Podziękowania: 48 razy
Kontakt:

21 lis 2020, o 18:26

Pojawiła się nowa darmówka - Brigade E5 - New Jagged Union
https://freebies.indiegala.com/brigade- ... gged-union
To jeden z kolejnych tytułów inspirowanych antycznym Jagged Alliance i, nie licząc bugów i siermiężności, wypadł najlepiej z gier tego typu wydanych po JA2.

Jedynie wymaga Immortal Badass do grania
https://drive.google.com/file/d/19_8IcY ... 5aMQD/view
ODPOWIEDZ