Wrażenia z Bazaru

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcowego Bazaru
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 39 razy
Kontakt:

18 lis 2019, o 19:14

elherejo pisze: Jestem nowy na bazarze, na razie wrażenia są pozytywne, mam tylko problem z jednym sprzedającym.
Kupiłem klucz 13.11, od razu przelałem pieniądze, sprzedający był online 15.11, czyli wie że sprzedał grę i dostał pieniądze, a klucza dalej nie dostałem. Gdzie mam zgłosić gościa?
http://prntscr.com/pyoo5d
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

Re: Wrażenia z Bazaru

20 cze 2020, o 09:48

Nadszedł dzień sądu, dodałem harcika na czarną listę.

Ja naprawdę nie mam problemów z tym, że ktoś kupuje gierki na handel. Do tego jestem cierpliwy, nie wrzucam w opis jakichś limitów czasowych na wpłatę, mogę poczekać na hajs nawet parę dni, a o zaległe komentarze delikatnie upominam się dopiero gdzieś po miesiącu. Natomiast jeśli piszę do kogoś którąś z rzędu wiadomość (tym wraz z wysłanym kluczem, więc ciężko przegapić), to chyba minimum przyzwoitości byłaby jakaś odpowiedź. A tu po paru dniach jak gdyby nigdy nic kupuje sobie nową gierkę. Gdyby mi napisał coś w stylu "sorry, ale nie chce mi się przeglądać tych zaległych transakcji" to pewnie bym na to machnął ręką, a tak poczułem się jak papierek po cukierku wyrzucany do śmieci.

Sorry za marudzenie, musiałem się wyżalić. xDDD
Awatar użytkownika
Redaktor
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 44 razy
Kontakt:

20 cze 2020, o 10:40

Kadaj pisze:

Ja naprawdę nie mam problemów z tym, że ktoś kupuje gierki na handel. Do tego jestem cierpliwy, nie wrzucam w opis jakichś limitów czasowych na wpłatę, mogę poczekać na hajs nawet parę dni, a o zaległe komentarze delikatnie upominam się dopiero gdzieś po miesiącu. Natomiast jeśli piszę do kogoś którąś z rzędu wiadomość (tym wraz z wysłanym kluczem, więc ciężko przegapić), to chyba minimum przyzwoitości byłaby jakaś odpowiedź. A tu po paru dniach jak gdyby nigdy nic kupuje sobie nową gierkę. Gdyby mi napisał coś w stylu "sorry, ale nie chce mi się przeglądać tych zaległych transakcji" to pewnie bym na to machnął ręką, a tak poczułem się jak papierek po cukierku wyrzucany do śmieci.

Moje 10 punktów reputacji wciąż wisi w oczekiwaniu na komentarz zwrotny od harcika haha więc doskonale rozumiem
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 8 razy

20 cze 2020, o 13:10

Też trafiłem na harcika na początku swojej przygody z bazarem. Moje pojęcie Bazaru na początku było mniej więcej takie "gracze dla graczy odsprzedają tanio zbędne klucze". Jednak zderzenie z rzeczywistością skorygowało ten pogląd, dla niektórzych to biznes życia :D. Mnóstwo brajanków biznesu poluje na niskie ceny i wystawia te same gierki w cenach 5-8x większych. A o komentarz też żebrałem nie raz ... dla początkujących te komentarze są bardzo ważne, ale brajanki nie rozumieją tego.
Dobrze, że tych śmiesznych handlarzy można przynajmniej do czarnej listy dodać.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 65 razy
Kontakt:

20 cze 2020, o 13:53

LeniwyJohn pisze:
20 cze 2020, o 13:10
Też trafiłem na harcika na początku swojej przygody z bazarem. Moje pojęcie Bazaru na początku było mniej więcej takie "gracze dla graczy odsprzedają tanio zbędne klucze". Jednak zderzenie z rzeczywistością skorygowało ten pogląd, dla niektórzych to biznes życia :D. Mnóstwo brajanków biznesu poluje na niskie ceny i wystawia te same gierki w cenach 5-8x większych. A o komentarz też żebrałem nie raz ... dla początkujących te komentarze są bardzo ważne, ale brajanki nie rozumieją tego.
Dobrze, że tych śmiesznych handlarzy można przynajmniej do czarnej listy dodać.
odkąd mam harcika na "czarnej liście bez przebaczenia" nie spotkało mnie więcej takich przygód, pod przyciskiem dodaj ogłoszenie powinno być pamiętaj o zablokowaniu harcika
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

20 cze 2020, o 14:31

Też mam jednego handlowca co zwleka z kometami.
Na szczęście moja reputacja jest na tyle wysoka, że machnąłem na to ręką pierwsza transakcja od jednego gościa zawsze zakańczam na 5/5 (jeśli wszystko jest ok) jeśli nie wystawi kończącego komentarza druga skończy się na 3/5 i wysłaniu klucz,a nie wysyłam próśb, nie dodaje do listy, jednym słowem nie wysilam się. Najważniejsze żeby zapłacił reszta się nie liczy.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

20 cze 2020, o 15:45

nie czemu na bazarze nie można płacić PSC CZEMUU
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

20 cze 2020, o 18:23

pjg123456 pisze:
Bo sprzedawcy nie chcą tej płatności, bo PSC nie można zmonetyzować w żaden rozsądny sposób. Co do płatności zawsze można się dogadać nie ma też płatności kartami steam a wiem, że niektórzy tak kupują gry.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 69 razy
Podziękowania: 106 razy
Kontakt:

20 cze 2020, o 19:14

Kadaj pisze:

Harcik to taki janusz byznesu co tyle handluje kluczami (zapewne dostepami do kont na allegro tez) ze nie ma czasu napisac glupich komentarzy na bazarze.... tez chwalebnie czekam od 9 grudnia 2019r xD Jego tlumaczenia sie na łowcach są smieszne. Przecierz to jest proste: jak nie masz czasu to nie zawracaj ludziom *zady* na bazarze, jak nie umiesz ogarniac swoich pseudobyznesów. Ale harcik widocznie placi modom zeby go nie zbanowali na bazarze... ale modzi mają gdzies takie zachowania bo dla nich to nic zlego nie wystawiac komentarzy za kupione gry, ktore potem sprzedaje kilka razy drozej na tym samym bazarze co je kupil. Modzi banują na discusie za mowienie prawy, a wszelkkie zle zachowania i szkodliwe popieraja. Sa tutaj na łowcach niestety równi i równiejsi, założe się o dobrą gre, ze jakby to na mnie padlo ze od paru miesiecy nie wystawilem komentarza na bazarze kilkudziesieciu ludziom i sprzedawalabym gry kupione na bazarze tez na bazarze to by mnie dawno na bazarze zbanowali.. równi i równiejsi, przykre ale tak jest.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 161 razy
Podziękowania: 42 razy
Kontakt:

21 cze 2020, o 20:32

krzykr pisze:
pjg123456 pisze:
Bo sprzedawcy nie chcą tej płatności, bo PSC nie można zmonetyzować w żaden rozsądny sposób. Co do płatności zawsze można się dogadać nie ma też płatności kartami steam a wiem, że niektórzy tak kupują gry.
Karty to według mnie nie płatność, a bardziej wymiana. Na przykład jak w mojej ofercie jest dostępna wymiana, to częściej WYMIENIE się za karty, a za gry to o wiele rzadziej.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 62 razy
Kontakt:

26 cze 2020, o 23:16

Zgadzam się z wami wszystkimi. Sam odkąd dodałem go na czarną listę to nie miałem żadnej takiej sytuacji. Raz mi wisiał jakiś tam komentarz pare miesięcy xd
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 62 razy
Kontakt:

26 cze 2020, o 23:17

krzykr pisze:
pjg123456 pisze:
To też nie do końca prawda, bo PSC można przelać na Skrilla, a z niego bezpośrednio na konto bankowe.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz

18 paź 2020, o 13:31

jak moge wystawiac na Bazar klucze ? Steam
Awatar użytkownika
Łowca

20 paź 2020, o 15:37

panowie i panie mam klucze do Steam co prawda losowe za punkty ale sa a ich wartosc moze byc do nawet 250 zl i nie wiem jak je sprzedac pomoze ktoś ?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 1 raz

20 paź 2020, o 18:38

KeySteamArt pisze:
20 paź 2020, o 15:37
panowie i panie mam klucze do Steam co prawda losowe za punkty ale sa a ich wartosc moze byc do nawet 250 zl i nie wiem jak je sprzedac pomoze ktoś ?
zależy na jakie gry są te klucze :P
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 154 razy
Podziękowania: 166 razy
Kontakt:

20 paź 2020, o 18:51

taaaa, juz widzialem na roznych forach takich co wystawiali darmowe klucze 10% taniej niż ich cena bazowa na stimie :D
Awatar użytkownika
Łowca

22 paź 2020, o 11:55

to sa klucze losowe 5 lub 10 kluczy steam albo kilka premium
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

22 paź 2020, o 14:37

Znaczy nie wiesz co sprzedajesz? Chcesz ludzi w balona robić? :dziadek:
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 148 razy
Podziękowania: 115 razy
Kontakt:

22 paź 2020, o 14:44

Na bazarze można sprzedawać jedynie klucze, które aktywują konkretny tytuł. Nie ma możliwości handlu żadnymi "random keys" ;)
Awatar użytkownika
Łowca

22 paź 2020, o 15:35

w ciula na pewno nie bo radom to radom jak napisane po prostu klucze mi da ale nie wiem do jakich gier moze mi dac na sume 250 zl albo do 100
ODPOWIEDZ