GAMIVO.COM - oficjalny temat

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 58 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

10 sie 2020, o 18:37

Armin pisze:
10 sie 2020, o 18:29

ta jasne, dali "aż" 10% znizki na wszystko hehe

Obrazek
Ja tam ciągle wierzę bo jest 1 na końcu kodu może z 2 lub 3 będzie 90%
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

Re: GAMIVO.COM - oficjalny temat

11 sie 2020, o 00:23

scigant pisze:
10 sie 2020, o 18:37
Armin pisze:
10 sie 2020, o 18:29

ta jasne, dali "aż" 10% znizki na wszystko hehe

Obrazek
Ja tam ciągle wierzę bo jest 1 na końcu kodu może z 2 lub 3 będzie 90%
No to niezła antyreklama, -10% przez cały dzień :o .
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 129 razy
Podziękowania: 146 razy
Kontakt:

11 sie 2020, o 01:44

może faktycznie bday2 lub 3 bedzie kosmiczna znizka -90% na gry do dolara haha
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 1 raz

11 sie 2020, o 07:36

Myślałem, że dadzą z 15 % w tym drugim dniu, a tu tylko 9 xD
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 58 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

11 sie 2020, o 09:46

lilbartas pisze:
A ja już sobie zrobiłem listę gier do 1 euro😭
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 6 razy

11 sie 2020, o 10:21

scigant pisze:
11 sie 2020, o 09:46
lilbartas pisze:
A ja już sobie zrobiłem listę gier do 1 euro😭
Też bym chciał tą promkę, ale na horyzoncie nic nie widać. Zawsze kupuję jakieś kluczyki dla siebie i kolegów
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 5 razy

11 sie 2020, o 13:51

Też myślałem, że z okazji trzecich urodzin rzucą jakimś kodem 15/20%, bo już trochę gier do przytulenia od nich mi się zebrało. W sumie tą promką 90% do 1 euro też bym nie wzgardził. A tu cały czas te same zniżki od prawie miesiąca. Może się za niedługo poprawią.
Awatar użytkownika
Przedstawiciel
Podziękowania: 11 razy

12 sie 2020, o 11:27

Cześć wszystkim,

Jesteśmy świadomi tego, jak bardzo lubiana i popularna jest nasza promka -90% na produkty do 1€ :)

Dziękujemy za Wasz feedback, taka promocja będzie organizowana w tym miesiącu dlatego mocno zachęcamy Was, aby sprawdzać naszą stronę często, aby promocja się nie wymknęła.

Promocja -90% na wszystkie produkty do 1€ będzie time-limited dlatego mocno zachęcamy, żebyście dołączyli na nasz kanał Discord (https://discord.gg/UG9JVqy), oraz zaobserwowali nasze kanały socjalne. Informacja o promocji na pewno znajdzie się na którymś z nich!

Jak zawsze, jesteśmy otwarci na Wasze pytania i z chęcią odpowiemy na nie.

Pozdrawiamy,
GAMIVO Team
Awatar użytkownika
Łowca

20 sie 2020, o 14:54

Kupiłem klucz status ciągle pending na przelewy24 informacja że przelew wyszedł ale odbiorca nie reaguje sprzedający zniknął z listy do wyboru na gamivo mogę się pożegnać z pieniędzmi?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 54 razy
Podziękowania: 63 razy

21 sie 2020, o 17:39

Kolejna promocja, kolejne rozczarowanie i nieskrywana już tym razem złość na Was.
Naprawdę nie możecie przedłużyć czasu jej trwania albo powtórzyć tak jak to kiedyś robiliście ?
GAMIVO pisze:
12 sie 2020, o 11:27
Cześć wszystkim,

Jesteśmy świadomi tego, jak bardzo lubiana i popularna jest nasza promka -90% na produkty do 1€ :)

Dziękujemy za Wasz feedback, taka promocja będzie organizowana w tym miesiącu dlatego mocno zachęcamy Was, aby sprawdzać naszą stronę często, aby promocja się nie wymknęła.

Promocja -90% na wszystkie produkty do 1€ będzie time-limited dlatego mocno zachęcamy, żebyście dołączyli na nasz kanał Discord (https://discord.gg/UG9JVqy), oraz zaobserwowali nasze kanały socjalne. Informacja o promocji na pewno znajdzie się na którymś z nich!

Jak zawsze, jesteśmy otwarci na Wasze pytania i z chęcią odpowiemy na nie.

Pozdrawiamy,
GAMIVO Team
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

21 sie 2020, o 17:58

O tak, tak, zdecydowanie powtórzyć :macha:
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 37 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

21 sie 2020, o 23:41

Nie, nie powtarzać :P Zawsze te promocje na gamivo są jak jestem w pracy i nigdy się jeszcze nie załapałem, na tyle jest to wkurzające że gamivo omijam szerokim łukiem
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

23 sie 2020, o 01:15

Jeszcze tak zepsutego/idiotyczne oglądania produktów nie widziałem, zamiast zrobić jak wszyscy numery stron (przy oglądaniu gier) to oni sobie wymyślili swój patent. Ukazuje ci się lista gier, do której za każdym naciśnięciem przycisku dodawane są nowe gry. Ile nowych gier ci się ukarze to nie wiesz więc za każdym razem musisz przesuwać ekran z dołu do góry.

PS. A jak ci jakaś gra umknie i chciałbyś do niej wrócić to nie ma takiej możliwości. Wracaj do głównej strony i od początku ustawiaj filtry, bo strona też tego nie zapamiętuje.

:nie: :evil: :!:
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 79 razy

26 sie 2020, o 20:26

greyman pisze:
21 sie 2020, o 17:39
Naprawdę nie możecie przedłużyć czasu jej trwania albo powtórzyć tak jak to kiedyś robiliście ?
Tak naprawdę to chyba i to już by nie pomogło.
Wiadomo, nikt nie oczekuje powrotu do promocji pokroju 70% do 50-100 euro, jak to było na początku, ale z kodami głównie na 7-9% nie ma zupełnie sensu tam wchodzić. Jest coraz drożej, nieraz drożej niż na steam, a kody 7% czy tam 10% czasami starczają tylko na pokrycie opłaty za opłatę i oszczędność wychodzi niewielka.
Czemu nie jakieś wyższe kody pokroju 30-50% do 3-4 euro?
Nie mówię, że każdy, ale myślę, że nie jestem jedyny, który za te 90% do 1 euro to już się obkupił i nie ma czego brać.

GAMIVO wybiło ponad inne miejsca to, że było tańsze dzięki tym kodom, teraz zaczyna się stagnacja jak u konkurencji.
A myślę, że taki ruch by mógł rozruszać towarzystwo, może niektórych zirytowanych obłaskawić. No ale specem od marketingu nie jestem i się nie znam, tak tylko rzucam :piwo:
Awatar użytkownika
Łowca

26 sie 2020, o 21:08

Zabawna sprawa bo znowu pobawiłem się w masochistę i przejrzałem co tam jeszcze mogę ciekawego znaleźć, tworząc przy okazji dodatkową listę wyselekcjonowanych tytułów na pożytek nasz i całej społeczności łowieckiej. Ostatecznym tego efektem był zakup na bazarku :D

Złamać sobie palec na myszce można, klikając "rozwiń" i mordując się niemiłosiernie, jak znikną wyniki przeglądania i wróci do początku listy. To naprawdę potrafi zniechęcić, plus jeszcze brak indywidualnego filtra cenowego oraz możliwości wyświetlenia np. 100 wyników od razu. Masakra, żeby tak podstawowej funkcji brakowało. Lista życzeń max. 20 pozycji bodajże a ja chciałbym 50 upchnąć. Opłata serwisowa również czasem przezabawnie wypada przy tańszych tytułach. Tutaj jest pieseł pogrzebany, bo w.w. opłata często nie jest niwelowana przez kody promocyjne :D

I masz rację, jest trochę bieda. Może ja tam coś jeszcze bym na siłę wygrzebał, jednak zdecydowanie jedna zaplanowana, zapowiedziana i 24h solidna promocja raz na miesiąc lub jakieś "nocne wyprzedaże" (start 0:00 do 6:00) raz w tygodniu mogłyby skutkować zwiększeniem zysków jak i zainteresowania serwisem. Na pewno nie: "patrzaj" bo jakoś tak może wkrótce będzie albo i nie. I nagle sru 1h (bywało i krócej) łap co popadnie, jak nie to się bujaj. I rozpiętość cenowa z odpowiednim procentem obniżki bez opłaty serwisowej (!), która czasami zakrawa na kpinę jak wspominałem. Ale pewnie lepiej właścicielom serwisu, korzystniej (?) tworzyć abonamenty VIP itp. .
Awatar użytkownika
Wiedźmin

26 sie 2020, o 22:13

greyman pisze:
26 sie 2020, o 21:08
Złamać sobie palec na myszce można, klikając "rozwiń" i mordując się niemiłosiernie, jak znikną wyniki przeglądania i wróci do początku listy. To naprawdę potrafi zniechęcić, plus jeszcze brak indywidualnego filtra cenowego oraz możliwości wyświetlenia np. 100 wyników od razu. Masakra, żeby tak podstawowej funkcji brakowało. Lista życzeń max. 20 pozycji bodajże a ja chciałbym 50 upchnąć. Opłata serwisowa również czasem przezabawnie wypada przy tańszych tytułach. Tutaj jest pieseł pogrzebany, bo w.w. opłata często nie jest niwelowana przez kody promocyjne :D
To jestem więcej niż pewien było inspirowane tuzami rynku, MUVE. Ten sposób wyświetlania i segregowania ofert jest bardzo chwalony wszędzie, gdzie nie spojrzysz.

I również mi się wydaje, że taka jedna, mocna promocja, nawet nie w tygodniu, ale miesiącu, na pewno by była z korzyścią dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 7 razy

26 sie 2020, o 22:44

Jakaś wpadka trafiła się owej stronce...
https://twitter.com/CSGOatsecom/status/ ... 2863641602
Awatar użytkownika
Łowca

26 sie 2020, o 23:29

Naxyn pisze:
26 sie 2020, o 22:44
Jakaś wpadka trafiła się owej stronce...
https://twitter.com/CSGOatsecom/status/ ... 2863641602
Ciekawe czy nie ma gdzieś jakiegoś niejasnego, niedoprecyzowanego zapisu w regulaminie umowy pośredniczącej, otwierającego furtkę do tego typu akcji ]:-> No nieźle, może jakieś słówko wyjaśnienia ze strony teamu Gamivo ?
bolesna prawda pisze:
26 sie 2020, o 22:13
To jestem więcej niż pewien było inspirowane tuzami rynku, MUVE. Ten sposób wyświetlania i segregowania ofert jest bardzo chwalony wszędzie, gdzie nie spojrzysz.
I również mi się wydaje, że taka jedna, mocna promocja, nawet nie w tygodniu, ale miesiącu, na pewno by była z korzyścią dla wszystkich.
My tu sobie Prawda dyskutujemy a może się szykować jakaś "gruba" promocja. GamivoGate 100% obniżki na nic ? :trollface:
Awatar użytkownika
Wiedźmin

27 sie 2020, o 03:00

greyman pisze:
26 sie 2020, o 23:29
My tu sobie Prawda dyskutujemy a może się szykować jakaś "gruba" promocja. GamivoGate 100% obniżki na nic ? :trollface:
Bez przesady, stronka hazardowa, na której zostawiasz skiny za ich "żetony" :trollface:
Trudno to nawet brać na poważnie, bo jak to wyjaśnić, że cię okradli na 70 tysięcy, a ty prawie rok "walczysz" na twitterze zamiast w sądzie (ta... ciekawe, jaka jest legalność tego ich grajdołu, tak jak są na necie ciekawe historie do poczytania :trollface: ).

Na początku się przejąłem, myślałem, że chodzi o doładowania steam, na szczęście to ich kupsztalowe coiny jakieś, które nadal są tam sprzedawane, ale czy przez nich nie wiem.
W ogóle nieinteresująca historia :piwo:
ODPOWIEDZ