Origin - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 85 razy
Podziękowania: 99 razy
Kontakt:

2 lip 2020, o 21:53

The Sinking City trafiło do Origin Access Premiere
https://www.origin.com/pol/en-us/store/ ... nking-city

Gra wyleciała z Epica oraz straciła kartę produktu na Steama przez spięcie developera z wydawcą i teraz powolutku ogarniają sprawę.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 34 razy
Podziękowania: 32 razy
Kontakt:

Re: Origin - temat ogólny

6 sie 2020, o 01:48

Wysyłają na maila zaproszenie do zamkniętej wersji beta Origin.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 129 razy
Podziękowania: 146 razy
Kontakt:

12 sie 2020, o 02:47

kupilem w promocji fife 20 + hunt showdown (zakup dla tej drugiej gry)

dobra teraz pytanko do jakiegos speca od fify bo nie wiem czy pograć czy to sprzedac w cholere - czy na multi są rozne tryby rozgrywki czy tylko jeden jakis w ktorym co kazdy mecz gram przeciwko realowi albo barcelonie? coś slyszalem o jakims zbieraniu kart pilkarzy i zbudowaniu wlasnego teamu i graniu nim?

duzo osob jeszcze gra w fife 20 na multi? nie ma problemu ze znaleziem przeciwnika?
idzie pograć cosik bez wydawania na mikroplatnosci?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

14 sie 2020, o 22:16

Od 18 sierpnia EA Access i Origin Access zmienia nazwę na EA Play. Szczegóły tutaj: https://www.ea.com/pl-pl/news/access-ch ... aign=emea-
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 57 razy
Podziękowania: 63 razy
Kontakt:

19 sie 2020, o 21:03

MarQ pisze:
14 sie 2020, o 22:16
Od 18 sierpnia EA Access i Origin Access zmienia nazwę na EA Play. Szczegóły tutaj: https://www.ea.com/pl-pl/news/access-ch ... aign=emea-
Jestem ciekaw czy będę mógł kupić EA Play za hajs z portfela Steam
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 19 razy
Podziękowania: 66 razy
Kontakt:

28 sie 2020, o 18:54

Czy mi się zdaje czy EA coś pozmieniało w językach niektórych gier? Mam Titanfalla 2 i Dragon Age Inquisition z klucza Global i dałbym sobie rękę uciąć, że wcześniej polskiego w nich nie było. Anglojęzyczna strona pokazuje też, że PL jest dostępny także w grach z serii Battlefield oraz MOH: Warfighter chociaż tego nie mam jak sprawdzić bo mam polskie wersje (i mam tylko polski oraz rosyjski do wyboru). Ale taki Battlefront 2 Global rodzimej wersji językowej dalej nie ma wedle ichniej strony. Ciekawe czy ma to związek z wejściem gier na Steama.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 57 razy
Podziękowania: 63 razy
Kontakt:

28 sie 2020, o 19:24

Angrenbor pisze:
28 sie 2020, o 18:54
Czy mi się zdaje czy EA coś pozmieniało w językach niektórych gier? Mam Titanfalla 2 i Dragon Age Inquisition z klucza Global i dałbym sobie rękę uciąć, że wcześniej polskiego w nich nie było. Anglojęzyczna strona pokazuje też, że PL jest dostępny także w grach z serii Battlefield oraz MOH: Warfighter chociaż tego nie mam jak sprawdzić bo mam polskie wersje (i mam tylko polski oraz rosyjski do wyboru). Ale taki Battlefront 2 Global rodzimej wersji językowej dalej nie ma wedle ichniej strony. Ciekawe czy ma to związek z wejściem gier na Steama.
Nie no sam mam Titanfalla 2 i odkąd pamiętam to był polski język. Nie wiem jak w Dragon Age bo nie grałem. Mam też BFa kilka części i od premiery jest polski język.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

28 sie 2020, o 19:27

Pamiętam, że dodali angielski język do bf3, ale chyba było to przed wejściem na steam.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 37 razy
Podziękowania: 50 razy
Kontakt:

10 wrz 2020, o 15:07

Orientuje się ktoś czy Dragon Age Ultimate Edition na Originie ma do wyboru język angielski? Grałem dawno temu i nie pamiętam czy był do wyboru język angielski czy tylko po polsku...
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 78 razy
Podziękowania: 82 razy
Kontakt:

10 wrz 2020, o 15:20

kmpt pisze:
Orientuje się ktoś czy Dragon Age Ultimate Edition na Originie ma do wyboru język angielski? Grałem dawno temu i nie pamiętam czy był do wyboru język angielski czy tylko po polsku...
Nie dam sobie urwać głowy ale z tego co pamiętam to tak, można grać po angielsku.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 19 razy
Podziękowania: 66 razy
Kontakt:

10 wrz 2020, o 16:18

kmpt pisze:
Ultimate Edition wcześniej oficjalnie nie miało nawet polskiej wersji, dostępne było tylko fanowskie spolszczenie. Obecnie mam do wyboru angielski, polski i 7 innych języków.
edit. Co ciekawe, na Steamie są tylko 4 języki dostępne, polskiego wciąż brak.
ODPOWIEDZ