[PC] Lord of the Rings: Online

Zagrajmy razem!
Regulamin forum
Regulamin działu rozgrywki sieciowe

1. Prosimy o nie tworzenie kilku wątków dla tej samej gry z wyjątkiem tych, które dostępne są na różne platformy.
2. Prosimy używanie tagów z oznaczeniem platformy ([PC], [PS3], [X360] etc.) na początku tytułu każdego tematu.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

12 lis 2015, o 13:41

Uuu kolejne serwy zamykają ciekawe ilu graczy jeszcze gra że nie zlikwidowali jej jeszcze.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 30 razy
Kontakt:

Re: [PC] Lord of the Rings: Online

15 sty 2016, o 21:47

Gra całkiem sporo ludzi, nwet więcej niż rok temu. Zamykają serwery bo w końcu zainwestowali w nową technologię (niby) i jeden nowy serwer obecnie ma pociągnąć 5-6 "starych". Sa tego plusy i minusy. Gra się nadal rozwija (co 3 miechy spory updejt z nowym content em), nadal inwestują, więc nie jest źle.

Edit:

Po transferze dolączyłem do starego kinu (pozwolę sobie go zareklamować):

TWIERDZA - najstarszy polski kinship w Lotro (istniejemy od 2007) rekrutuje. Kinowe wypady, konkursy i mnóstwo śmiechu w doborowym towarzystwie. Posiadamy TS, forum oraz fanpage na facebooku. Dołącz do Nas już dziś i wspólnie twórzmy historię! Więcej info na forum www.twierdza.org.pl lub u oficera. Gramy na serwerze Laurelin.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz

15 sty 2016, o 22:04

Wykorzystam okazję, że Warhameron podbił temat i trochę podpytam :
Zakładając, że chciałbym "na poważnie" pobawić się w Lotro - z jakimi kosztami musiałbym się liczyć? Mam na myśli wszystkie dodatki (nie wiem jak jest to rozwiązane w LOTRO - czy jest coś w stylu Blizzardowskiego Battlechesta, czy ostatni dodatek zawiera wszystkie poprzednie?) i kwestię subskrypcji. Wiem, że jest coś w stylu VIP'a, ale to bodajże koszt 100 euro/rocznie i to płatne za cały rok jednorazowo, więc za bardzo mnie to nie przekonuje. Tak jak i gra F2P, bo to wymaga za dużo grindu(?), żeby odblokować questy/krainy. Jak to pogodzić? :P
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

16 sty 2016, o 18:06

Ramsey pisze: Wykorzystam okazję, że Warhameron podbił temat i trochę podpytam :
Zakładając, że chciałbym "na poważnie" pobawić się w Lotro - z jakimi kosztami musiałbym się liczyć? Mam na myśli wszystkie dodatki (nie wiem jak jest to rozwiązane w LOTRO - czy jest coś w stylu Blizzardowskiego Battlechesta, czy ostatni dodatek zawiera wszystkie poprzednie?) i kwestię subskrypcji. Wiem, że jest coś w stylu VIP'a, ale to bodajże koszt 100 euro/rocznie i to płatne za cały rok jednorazowo, więc za bardzo mnie to nie przekonuje. Tak jak i gra F2P, bo to wymaga za dużo grindu(?), żeby odblokować questy/krainy. Jak to pogodzić? :P
Wpierw musiabys pograć. Content do 20 + levela nie jest ograniczony (3 krainy) i wtedy będziesz wiedział czy chcesz dalej grac czy to jednak nie jest gra dla ciebie.

Co do zakupów dodatków to najlepszy moment niedawno minał (gwiazdka) Przeceny byly rzędu 60-75% dało się wykupić wszystkie dodatki za 20-30$.

Abonament możesz o ile wiem nadal wykupić na 1/3/6 lub 12 miesięcy z tym, że ten na 12 wychodzi najtaniej (Jako vip nawet nie mam możności sprawdzić bo wylączone na stałe, posiadam lifetime). Wykupywanie abo na więcej niż 1 miech totalnie nie ma sensu. Wykupienie abo na miech ściąga na zawsze kilka upierdliwych ograniczeń konta f2p i dalsze przedłużanie mija się z celem. Za ten miesiąc dostaniesz 500 TP z TP uzbieranymi z gry powinno ci wystarczyć na kolejne 2 krainy to powinno pozwolić na dojście do Morii (lev 40 +) Wtedy należałoby ten dodatek zakupić za kasę lub za TP (bywaja promocję na TP i dodatki za TP= może wyjsc taniej niż zakup za $). Mozliwe, że jaki kolwiek zakup in game ściaga te uperdliwe ograniczenia, ale to musialbys się popytać in game.

Jeśli kupować to ten zestaw: http://store.turbine.com/store/turbine/ ... D.58516200

Co najlepiej kupić i w jakiej kolejności będą wiedzieć więksi wyjadacze/nowy narybek w Twierdzy (dołącz i będziesz mógł pytać na bierząco na kinowym czacie lub TS ie :D )

Na pchlim targu ktos jeszcze chyba mial mini dlc do Lotro Steely Down Pack z Humbla za parę zł, warto kupić dla 500 TP i 2 krain (chyba) lub zapolować na steamgifts (wygrać)

Wracajac do lev up i grindu. Grindu troche jest (podnoszenie statystyk), ale to z reguły samo wpada robiąc questy w danej krainie. Czasami trzeba kilnac dodatkowe 15-50 mobów danego radzaju, ale to max kilkanaście min roboty. Jesli nic się nie zmieniło to zrobienie 2 krain na maxa daje tyle TP, że styka na zakup kolejnej krainy. Jesli zakupisz ten Steely Down Pack za grosze to na bank do morii nic więcej nie będziesz musiał wydawać. Jakie krainy zakupić to lepiej in game się spytać, nie jestem na bierząco z minionym contentem.

Tutaj ładnie podane co zyskujesz wykupując abo na 1 miesiąć (na więcej nie warto jak wczesniej pisałem)
https://www.lotro.com/en/game/vip
Kiedys była też opcja płatności sms za 70 TP, która dawała status Vipa, ale nie wiem czy jeszcze jest i gdzie tego szukać.

Tego Vipa to najlepiej wykupić (jesli już), wtedy kiedy zrobisz wszystko w darmowych krainach. A pod koniec abonamentu najlepiej nabrać questów ile się da w krainach o 2-5 lev wyższych niż twój (po wygaśnieciu vipa będzie można dokończyć wszystkie questy/traity/deedy- teoretycznie można przelecieć wszystkie krainy i w każdej ubić 1 mobka z danego rodzaju, co pozwoli na późniejsze wbijanie triatów/deedów bez wykupywania danych krain/vipa)

Tu info jak płacić sms em, ale może być już nieaktualne: https://www.lotro.com/forums/showthread ... stralia%29

Tu co tydzień dają coś ze sklepiku za friko, więc warto zaglądać:
https://www.lotro.com/en/lotrostoresale
Awatar użytkownika
Robin Hood

16 sty 2016, o 19:50

O kurcze, ile przydatnych informacji :P może się skusze po sesji bo teraz nie bardzo jest kiedy pograć, dzięki wielkie za rozjaśnienie sytuacji.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

1 kwie 2016, o 15:57

Mam pytanie, ostatnio powróciłem do Lotro i chciałem zakupić dodatek Helms Deep jednak oczekiwanie na jakąś sensowną promocję jest męczące, pojawia się tu jednak pytanie czy dodatek zakupiony na rosyjskim steamie a następnie wklepany na stronie turbine normalnie zadziała?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

1 kwie 2016, o 19:09

kosmiboy pisze: Mam pytanie, ostatnio powróciłem do Lotro i chciałem zakupić dodatek Helms Deep jednak oczekiwanie na jakąś sensowną promocję jest męczące, pojawia się tu jednak pytanie czy dodatek zakupiony na rosyjskim steamie a następnie wklepany na stronie turbine normalnie zadziała?
Wg. mnie powinno ci go normalnie przypisać, skoro podstawka była kupowana normalnie to raczej tak.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

1 kwie 2016, o 19:20

Zakup na steam nie ma nic do rzeczy. Istotny jest klucz turbine ( klucz trza wklepać w myaccount), który daje taki zakup, a one o ile wiem nie są w żaden sposób objete jakikolwiem lockiem. Na 99,99% będzie śmigać.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

2 kwie 2016, o 15:46

Dziękuje za szybką odpowiedź
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

15 kwie 2016, o 11:04

Nowy ciekawy updejt do Lotro
https://www.lotro.com/en/u18
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

21 kwie 2016, o 20:11

The Lord of the Rings Online™: Quad Pack w sensownej cenie.
http://store.steampowered.com/app/258800/
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

6 lis 2016, o 13:23

19 updejt do Lotro
https://www.lotro.com/en/game/articles/ ... -available

W przyszłym roku wyjdzie kolejny duży dodatek Enter to Mordor (roboczy tytuł). Jak ktoś lubi universum tolkiena to gorąco polecam (w końcu to najlepsze f2p mmo na rynku)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

10 sie 2020, o 01:53

THANKYOUGIFT do 31 sierpnia daje:

Skill and Slayer Deed Boost x5, Enhanced XP Supply x5, +5000 Enhanced Reputation Supply, +2000 Virtue Acceleration Tome.

LOTROFREEQUESTS - powinien dawać jeszcze do 31 wszystkie questpacki (cały fabularny content z instancjami i rajdami)

Imo teraz warto ściągnąć i pograć :D Lepszej oferty nigdy nie było .
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 12 razy

10 sie 2020, o 06:54

Z ciekawości: ktoś może wie czy jak grałem jeszcze w czasach gdy istniały europejskie serwery zarządzane przez Codemasters a gra była płatna to moje konto jeszcze istnieje? EU serwery przejęło się zdaje Turbine... które teraz nie istnieje.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

10 sie 2020, o 15:06

Powinno być jeśli serwer na którym grałeś istnieje.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

10 sie 2020, o 16:53

Ja mam konto jeszcze chyba z około 2011 roku i z rok temu udało mi się uzyskać dostęp do konta zarówno LOTRO jak i DDO. W LOTRO grałem z przerwami 1-2 lata, w DDO gralem ostatnio chyba właśnie w 2011 roku. Wszystko dało sie spokojnie przywrócić, i konto i postacie.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

10 sie 2020, o 18:58

Ostatni raz logowałem się12 miesięcy i 11 dni temu, mam wszystkie postacie itp zaraz stestuje te kody :D

edit:

Oba kody zadziałały (nie muszę za lotro points kupować ostatnich dodatków :D). Jak na swoje lata to gra nadal wygląda :P

Imo warto założyć sobie konto i dodać oba kody. Jak gra nie przypasi to pewnie da się odsprzedać konto za parę zł za jakiś czas :D

A i dzięki tym kodom podobno grają setki nowych/starych graczy. Jest z kim robić instancje i rajdy na low levelach.

I jeszcze jeden bonus kod FINESS90
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 11 razy
Kontakt:

10 sie 2020, o 19:27

Muszę ściągać grę, mogę dodać kody do konta bez ściągania na razie gry? Nigdy nie grałem. Widzę, że gra na steamie
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

10 sie 2020, o 20:21

Niestety trzeba zainstalować grę założyć postać i wtedy w lotro store (na pasku prawy skraj duża złota moneta->Lotro store a tam redeem code) Kody o ile się orientuję przypisują się do konta. Ja gram na serwerze Laurelin (kinship Twierdza- sami rodacy)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 11 razy
Kontakt:

10 sie 2020, o 20:27

Dziękuję za info. Po testuję, bo nigdy nie grałem, a o grze coś czytałem, bo szukałem jakieś mmo.
ODPOWIEDZ