Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 35 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

12 kwie 2020, o 20:27

Nie mogę jakoś namierzyć rozwiązania takiego problemu.
Logowanie do klienta działa mi normalnie ale za diabły nie mogę się zalogować na obojętnie jakiej przeglądarce internetowej do konta UBI. Ktoś tak miał, jakiś pomysł o co chodzi?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 39 razy
Podziękowania: 69 razy
Kontakt:

Re: Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

12 kwie 2020, o 21:52

MadHunter pisze:
12 kwie 2020, o 20:27
Nie mogę jakoś namierzyć rozwiązania takiego problemu.
Logowanie do klienta działa mi normalnie ale za diabły nie mogę się zalogować na obojętnie jakiej przeglądarce internetowej do konta UBI. Ktoś tak miał, jakiś pomysł o co chodzi?
Jakies magiczne napisy sie czasem nie pojawiaja?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 6 razy
Kontakt:

12 kwie 2020, o 22:17

Ja swego czasu logowałem się tam bez problemów tylko na Operze.
Z innymi różnie bywało. Co zauważyłem ostatnio to, że nie mogę nic tam przeglądać bo wyskakuje mi komunikat o jakiś ograniczeniach z mojej strony a pro po ciasteczek. Coś tam mam po odpalane aby mnie witryny nie śledziły ale nic zaawansowanego, tylko jakieś opcje standardowe w FF. Logować się mogę ale to tyle, klikanie gdziekolwiek kończy się tym komunikatem i przeładowaniem strony.
Może to Cię jakoś nakieruje. Może używasz czegoś co blokuje ciasteczka lub jakiś inny program ograniczający.

..:: PzD ::..
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 35 razy
Kontakt:

12 kwie 2020, o 22:47

@pelikulas

Żadnego komunikatu nie dostaję, klikam 'Zaloguj się' i nic się nie dzieje. Zarówno pod Firefox, Vivaldi oraz Edge. Wyłączałem już nawet blokowanie reklam. Ciasteczek też nie blokuję. Nie mam pojęcia o co się rozchodzi z tamtymi przeglądarkami.

@Absorhen

Heh, jesteś wielki, zapomniałem sprawdzić w Operze. Działa bez problemu na niej :)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 70 razy
Podziękowania: 40 razy
Kontakt:

13 kwie 2020, o 10:22

Nie dość że te ich stronki działają jak działają to wkurza mnie że do każdej podstronki oddzielnie się trzeba logować mimo iż to to samo konto(sklep, club itp.). Do tego kupując online w sklepie nie ma napisane jakie gierki masz już zakupione, nie wiem czy nie wydałem 6 zeta na darmo na POP z 2009 roku, do tego online nie zobaczysz jakie masz gierki na koncie, dopiero jak odpalisz klienta. Więc Origin jest imo 10 razy lepszy.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

13 kwie 2020, o 11:22

TheLastJedi pisze:
13 kwie 2020, o 10:22
Nie dość że te ich stronki działają jak działają to wkurza mnie że do każdej podstronki oddzielnie się trzeba logować mimo iż to to samo konto(sklep, club itp.). Do tego kupując online w sklepie nie ma napisane jakie gierki masz już zakupione, nie wiem czy nie wydałem 6 zeta na darmo na POP z 2009 roku, do tego online nie zobaczysz jakie masz gierki na koncie, dopiero jak odpalisz klienta. Więc Origin jest imo 10 razy lepszy.
Na microsoft store masz to samo, jestes zalogowany... chcesz dodac gre z golda musisz sie logowac drugi raz mimo zalogowania w prawym górnym rogu. Na steamie masz to samo. Jesteś na przeglądarce zalogowany, dodajesz gry do koszyka, klikasz kup i co.. wyskakuje okienko i trzeba sie ponownie zalogowac i wpisac kod z autentykatora, żeby bylo smieszniej za kazdym razem jak cos kupujesz. Kupisz coś raz i za chwile chcesz cos dokupic i znowu woła o login haslo i koda autentykatora, to dopiero jest paranoja. Dlatego wiekszość rzeczy kupuje przez klienta bo tam będąc zalogowanym, nie musze się do kazdego zakupu logowac jak na przeglodarce.
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 50 razy
Podziękowania: 45 razy
Kontakt:

13 kwie 2020, o 12:53

pelikulas pisze:
Na steamie masz to samo. Jesteś na przeglądarce zalogowany, dodajesz gry do koszyka, klikasz kup i co.. wyskakuje okienko i trzeba sie ponownie zalogowac i wpisac kod z autentykatora, żeby bylo smieszniej za kazdym razem jak cos kupujesz. Kupisz coś raz i za chwile chcesz cos dokupic i znowu woła o login haslo i koda autentykatora, to dopiero jest paranoja. Dlatego wiekszość rzeczy kupuje przez klienta bo tam będąc zalogowanym, nie musze się do kazdego zakupu logowac jak na przeglodarce.
Jeszcze niedawno temu byłeś zaskoczony, że Steam nie wymaga żadnej autoryzacji karty/PayPala, jeśli sobie zapisałeś dane do płatności na koncie. A teraz oburzenie, że jednak Steam wymaga potwierdzenia, że jesteś właścicielem konta, zanim zaczniesz wydawać kasę z podpiętego PayPala/karty/portfela Steam...
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

13 kwie 2020, o 15:54

rob006 pisze:
13 kwie 2020, o 12:53
pelikulas pisze:
Na steamie masz to samo. Jesteś na przeglądarce zalogowany, dodajesz gry do koszyka, klikasz kup i co.. wyskakuje okienko i trzeba sie ponownie zalogowac i wpisac kod z autentykatora, żeby bylo smieszniej za kazdym razem jak cos kupujesz. Kupisz coś raz i za chwile chcesz cos dokupic i znowu woła o login haslo i koda autentykatora, to dopiero jest paranoja. Dlatego wiekszość rzeczy kupuje przez klienta bo tam będąc zalogowanym, nie musze się do kazdego zakupu logowac jak na przeglodarce.
Jeszcze niedawno temu byłeś zaskoczony, że Steam nie wymaga żadnej autoryzacji karty/PayPala, jeśli sobie zapisałeś dane do płatności na koncie. A teraz oburzenie, że jednak Steam wymaga potwierdzenia, że jesteś właścicielem konta, zanim zaczniesz wydawać kasę z podpiętego PayPala/karty/portfela Steam...
Paypala nie uzywam od 2 lat odkad zablokowali mi na nim pieniodze. Odkad jest autentykator zawsze bedąc zalogowanym trzeba logowac sie drugi raz przed samym zakupem co jest chore. Kartą w steamie tez nie płace :)
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 50 razy
Kontakt:

13 kwie 2020, o 17:49

pelikulas pisze:
13 kwie 2020, o 15:54
Odkad jest autentykator zawsze bedąc zalogowanym trzeba logowac sie drugi raz przed samym zakupem co jest chore.
Potwierdzenie hasłem ważniejszych operacji jest całkiem normalne - to tak na wypadek gdybyś zostawił odblokowanego kompa i jakiś kolega chciał ci zrobić żarcik kupując Fallouta 76 za kasę na koncie Steam. Nie mówiąc już o tym jak zalogujesz się na czyimś kompie i zostawisz całkiem przypadkiem aktywną sesję.
Awatar użytkownika
Łowca

14 kwie 2020, o 23:27

Osoby które "kupiły" Watch Dogs Legion za 109 zł - zwrot siana już pewnie dawno dostaliście a czy grę macie nadal w bibliotece??? Bo ja mam i zamówienie na koncie też mi widzi
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

15 kwie 2020, o 00:05

RexRX pisze:
14 kwie 2020, o 23:27
Osoby które "kupiły" Watch Dogs Legion za 109 zł - zwrot siana już pewnie dawno dostaliście a czy grę macie nadal w bibliotece??? Bo ja mam i zamówienie na koncie też mi widzi
Tez mam , ale z farcry 5 bylo tak sam i chwile przed premierą poznikał wszystkim .
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

30 kwie 2020, o 18:07

To ja mam problem(?), bo kasy nie zwrócili do tej pory za WD Legion...
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 29 razy
Podziękowania: 41 razy
Kontakt:

30 cze 2020, o 23:32

Wiecie moze, czy na Uplay jest jakaś stała godzina o której wypuszczają dany tytu który premierę ma właśnie w ten dzień? Tak jak na Steamie jest to godizna 19.

/edit: Wygląda na to, ze godzina 17.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 34 razy
Kontakt:

13 lip 2020, o 07:23

Można się już zgłaszać po odbiór nagród z okazji Ubisoft Forward:
https://www.ubisoft.com/en-us/forward
ODPOWIEDZ