Steam Summer Sale 2020 - pochwal się zakupem

Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

11 lip 2020, o 23:49

gamingman pisze:
11 lip 2020, o 23:33
Również nic nie kupiłem. A zaoszczędzoną mamonę wydałem na głośnik bluetooth. Także wyprzedaż na plus.:)
Również skromniutko, bo w kartach teraz posucha i jednak darowałem sobie SW Jedi Fallen Order i Borderlands 3 bo Super Deluxe nadal za drogie, a samej podstawki jak zwykle nie opłaca się brać.
Wydane 0 zł z prawdziwych pieniędzy, a zaoszczędzona $ na poszła na zakupy rowerowe: PD-M530 (w poprzednich VP104 od uderzenia urwałem zaczep więc chciałem z dodatkową osłoną/podporą - przeboleję te 70 gramów więcej niż popularne PD-M520/540) i nowe gumy (dętki, opaski, Zafal Z-Linery i CST Salvo. Ciężkie ale mało co ma tak grubą 5mm wkładkę antyprzebiciową. Przez te walające się wszędzie rozbite butelki po wódce i piwie w mieście praktycznie nie da się jeździć. Niechby te "pińcsetplusy" zapiły się i na śmierć, niech kupują tę wódkę nawet w litrowych butelkach, ale tak jak na Ukrainie piwo: w plastikowych :/

EDIT:
Call of Duty: Infinite Warfare Digital Legacy Edition - Upgrade nie wyświetla sie grafika. Pewnie daltego że nawet link prowadzi tylko do głównej strony Steama. Kupione oczywiście dla CoD4 Modern Warfare (1) Remaster do kompletu CoDów.
A zakup Doom Eternal przed chwilą zrewanżował mi się dropnięciem folii jako pierwszej karty. No wreszcie jakaś folia warta ~6 zł, a nie z g*gierki gdzie folie chodzą prawie po tyle samo co zwykłe karty i nie wiadomo czy to sprzedawać czy przemielić na gemy.
Załączniki
SS20.png
SS20.png (205.1 KiB) Przejrzano 1242 razy
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

Re: Steam Summer Sale 2020 - pochwal się zakupem

12 lip 2020, o 16:30

Tak jak myślałem, z kuponem i z hajsem z sprzedanych kart, wyszło jakieś 9 dych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Redaktor
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

12 lip 2020, o 17:03

kamil_999666 pisze:
12 lip 2020, o 16:30
Tak jak myślałem, z kuponem i z hajsem z sprzedanych kart, wyszło jakieś 9 dych.
Obrazek
Ile tak mniej więcej kart sprzedałeś, by mieć 9 dyszek?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

12 lip 2020, o 18:02

Nesus pisze:
12 lip 2020, o 17:03
Ile tak mniej więcej kart sprzedałeś, by mieć 9 dyszek?
Czy ja wiem. Były w tym karty z ogrywanych w tym czasie gier a te jak wiadomo w zależności od gry mogą kosztować i kilka groszy jak i kilkadziesiąt, więc tych z samej wyprzedaży nie było tak dużo, raczej te z kolejki i 15 za trzy, 5 poziomowe odznaki jakie wytworzyłem tydzień przed wyprzedażą. Za Sky force zapłaciłem tylko portfelem a Halo kupione tydzień później ściągnęło mi jeszcze 89 zł z karty debetowej + zawartość portfela i kupon. Ogólnie bardzo warto, Halo to świetna strzelaninka i trzeba ją znać a integracja z sztimem jak na gierkę m$-softową jest wzorowa, przy pierwszym uruchomieniu trzeba się zalogować w grze a potem śmiga elegancko nawet na win7. Sky force to grindowa gierka, ale polecić mogę ją tylko jeżeli masz partnera do co-opa ,wtedy jest znacznie bardziej znośna pod tym względem.
ODPOWIEDZ