Idle master - Pytania

Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 8 razy
Kontakt:

16 wrz 2019, o 16:10

Mi Idle Master działa bez problemu (wersja extended). Tutaj jest najnowsza wersja: https://github.com/JonasNilson/idle_mas ... d/releases

Jak komuś nie działa to może spróbować uruchomić Idle Mastera jako administrator.
Ewentualnie zostaje takie rozwiązanie:
1. Open Idle Master
2. Go to File (to left) then Settings
3. There you can find a little black Lock at the bottom left, click it
3. Open Chrome and loggin to steam and then go to your profile (that way chrome will save the data we need so don't close it)
4. Copy and paste on a new chrome tab this -> chrome:/settings/cookies/detail?site=steamcommunity.com
5. Copy the "sessionid" and "steamLoginSecure" from the drop down menu on their respective right sides
6. Paste them on the Lock of Idle Master (Authentication Data)
7. Press Update wait abit and it will work. (even thought i got error message that my data isn't valid, it still worked and my steam was "playing games")
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 23 razy
Kontakt:

Re: Idle master - Pytania

23 sty 2020, o 11:08

Hej, odświeżam temat. W styczniu używałem jeszcze Idle Master Extended do dropienia kart, niestety od dwóch dni nie mogę się zalogować. Ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć, że się posypało?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 190 razy
Podziękowania: 150 razy
Kontakt:

23 sty 2020, o 13:06

ja mam IM 1.4.5 i też problem z zalogowaniem
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

23 sty 2020, o 13:23

Mam v1.3 i Win10 - działa bez problemu.
Link postowany kilka stron wstecz w temacie - https://github.com/JonasNilson/idle_mas ... d_v1.3.zip
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

23 sty 2020, o 22:50

Uzywałem dokładnie tej wersji, niestety od dwóch dni w moim wypadku nie działa. (Win 10)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

26 sty 2020, o 01:05

No i pojawiła się nowa wersja Idle Master Extended

https://github.com/JonasNilson/idle_mas ... s/tag/v1.4
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

26 sty 2020, o 01:13

Przez ostatnie 2 dni nie dało się zalogować, a od paru godzin już działa bez żadnych problemów. Kapryśne to, że hoho. ; p
Awatar użytkownika
Łowca

3 lip 2020, o 23:22

Hej, właśnie chciałem zacząć przygodę z tym programem, ale nie chce mi działać poprawnie. A mianowicie pobrałem najnowszą wersję idle_master_extended_v1.5 po zalogowaniu się normalnie poprzez kliknięcie zaloguj wyszukuje gry, ale bez skutku, nic nie farmi. Jeżeli chodzi o gry to dodałem kilka F2P, które posiadają karty kolekcjonerskie. Próbowałem, również metodę z wpisywaniem sessionid itp., a także usunąłem folder w appdata też bez skutku. Czy jest taka możliwość, że po prostu istnieje jakaś blokada, która blokuje farmienie gier F2P, póki się je nie zainstaluje bądź nie spędzi się kilku godzin z nimi ? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 7 razy

4 lip 2020, o 00:11

gumis12345 pisze:
Hej, właśnie chciałem zacząć przygodę z tym programem, ale nie chce mi działać poprawnie. A mianowicie pobrałem najnowszą wersję idle_master_extended_v1.5 po zalogowaniu się normalnie poprzez kliknięcie zaloguj wyszukuje gry, ale bez skutku, nic nie farmi. Jeżeli chodzi o gry to dodałem kilka F2P, które posiadają karty kolekcjonerskie. Próbowałem, również metodę z wpisywaniem sessionid itp., a także usunąłem folder w appdata też bez skutku. Czy jest taka możliwość, że po prostu istnieje jakaś blokada, która blokuje farmienie gier F2P, póki się je nie zainstaluje bądź nie spędzi się kilku godzin z nimi ? Pozdrawiam
Z gier F2P nie otrzymasz kart chyba że wydasz jakąś określoną sumkę na mikropłatności w takiej gierce :)
Awatar użytkownika
Łowca

4 lip 2020, o 00:15

Aha, jeżeli nawet taka gra f2p oferuję karty to póki nie zrobię w niej na przykład jakiejś mikropłatności to nie zacznie farmić ?
Awatar użytkownika
Łowca

4 lip 2020, o 00:42

Gadzik pisze:
gumis12345 pisze:
Z gier F2P nie otrzymasz kart chyba że wydasz jakąś określoną sumkę na mikropłatności w takiej gierce :)
Czyli pozostaje polować na darmówki na Łowcach ? Tylko tak się zastanawiam czemu nie dostałem kart z Injustice co ostatnio za darmo rozdawali, bo normalnie ta gra kosztuje 72 zł bez promocji.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 28 razy
Kontakt:

4 lip 2020, o 00:58

Gadzik pisze:
Czasem pomaga też zakup (albo rejestracja klucza z) DLC - ale różnie z tym bywa.
A czasem nie pomaga kompletnie nic, a karty możesz dostać tylko ze starym kluczem (albo odpowiednio wcześnie dokonanym zakupem gry) gdy ta była jeszcze pełnopłatna zanim przeszła na F2P :)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 29 razy
Kontakt:

4 lip 2020, o 03:17

gumis12345 pisze:
4 lip 2020, o 00:42
Czyli pozostaje polować na darmówki na Łowcach ? Tylko tak się zastanawiam czemu nie dostałem kart z Injustice co ostatnio za darmo rozdawali, bo normalnie ta gra kosztuje 72 zł bez promocji.
Od jakiegos czasu gry rozdawane w taki sposob jak Injustice (bezposrednio na steamie) maja wylaczona mozliwosc wydropienia kart, chociaz trafialy sie i takie rozdawnictwa jak na HB, ze klucz zawieral gre w "wersji bez kart"
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

4 lip 2020, o 10:32

Osobiście sugerował się zainteresować także programem Archi's Steam Farm (w skrócie ASF). Dla mnie jest lepszy pod każdym względem niż (można farmić na wielu kontach Steam jednocześnie, zapamiętuje login/hasło i kody Steam Guard, więc nie trzeba się dodatkowo logować w ASFie, jedynie raz na jakiś czas kody SG przedawniają się i trzeba podać nowy, do farmienia nie wymaga uruchomienia klienta Steam, więc podczas farmienia można grać na innym koncie Steam). Jedyny mankament jest taki, że login i hasło konta trzymany jest w pliku .json, który można edytować zwykłym notatnikiem. Tak więc ASF-a lepiej używać jedynie na prywatnym komputerze. Jakby ktoś miał jakieś pytania odnośnie ASF-a to mogę coś odpowiedzieć ale to już może w innym temacie. Żeby tutaj nie robić bałaganu.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 12 razy

4 lip 2020, o 10:55

jojo87 pisze:
Osobiście sugerował się zainteresować także programem Archi's Steam Farm (w skrócie ASF). Dla mnie jest lepszy pod każdym względem niż (można farmić na wielu kontach Steam jednocześnie, zapamiętuje login/hasło i kody Steam Guard, więc nie trzeba się dodatkowo logować w ASFie, jedynie raz na jakiś czas kody SG przedawniają się i trzeba podać nowy, do farmienia nie wymaga uruchomienia klienta Steam, więc podczas farmienia można grać na innym koncie Steam). Jedyny mankament jest taki, że login i hasło konta trzymany jest w pliku .json, który można edytować zwykłym notatnikiem. Tak więc ASF-a lepiej używać jedynie na prywatnym komputerze. Jakby ktoś miał jakieś pytania odnośnie ASF-a to mogę coś odpowiedzieć ale to już może w innym temacie. Żeby tutaj nie robić bałaganu.
Wygoda nie zawsze idzie w parze z bezpieczeństwem.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 39 razy
Podziękowania: 69 razy
Kontakt:

4 lip 2020, o 11:03

nerka99 pisze:
4 lip 2020, o 10:55
jojo87 pisze:
Wygoda nie zawsze idzie w parze z bezpieczeństwem.
ASFem robie tylko 2 alaty, wlaczony 24h na dobe, glowne konto robie idle masterem z 2018r lub 2017r i zyje :) Bardzo mnie wneriwia jak z *zady* idle master sie wyloguje i musze te zrypoane tokeny wpisywac - jak raz sie wpisze to powinno pamietac przynajmniej te 60 dni, tymbardziej ze caly czas to jest wloczone i komputer niewyloczany nigdy.
Ostatnio zmieniony 4 lip 2020, o 12:00 przez pelikulas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 12 razy

4 lip 2020, o 11:08

Zacznij używac jakiejś nowszej wersji. Nowa ma autologowanie jesli masz właczony steam.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

4 lip 2020, o 12:00

nerka99 pisze:
4 lip 2020, o 11:08
Zacznij używac jakiejś nowszej wersji. Nowa ma autologowanie jesli masz właczony steam.
Co z tego ze ma autologowanie, jak trzeba steamguarda wpisywac... moim zdaniem jak raz to wpisuje i programik ciągle wlaczony to nie powinno wylogowywac...
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 29 razy
Podziękowania: 41 razy
Kontakt:

4 lip 2020, o 13:01

Nie trzeba przy autologowaniu (quick login).
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

4 lip 2020, o 17:13

Natan pisze:
4 lip 2020, o 13:01
Nie trzeba przy autologowaniu (quick login).
Mam zaznoczone ze ma mnie pamietac i wiekszosc czasu tak jest ale czasem pacze nie idluje bo sie wylogowal i znowu ten gupi token wpisuj ;/
ODPOWIEDZ