Kręcą serial na podstawie Fallouta

Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 29 razy
Kontakt:

3 lip 2020, o 01:07

Kręcą serial na podstawie Fallouta: https://filmozercy.com/wpis/amazon-stud ... than-nolan Po tym kto się za to zabrał liczę, że nie otrzymamy niskobudżetowego gniota 8-)

Pozwoliłem sobie przenieść dyskusje do nowego tematu
Furrak
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

Re: Fallout 76

3 lip 2020, o 01:26

Desolator pisze:
3 lip 2020, o 01:07
Kręcą serial na podstawie Fallouta: https://filmozercy.com/wpis/amazon-stud ... than-nolan Po tym kto się za to zabrał liczę, że nie otrzymamy niskobudżetowego gniota 8-)
Znajać życie to będzie pełen radrakanów (bugów) i na starych kamerach kręcony (na starym silniku) :dziadek:

A tak na serio to boję się po prostu, że wrzucą tam coś, albo nawet i całą fabułę i postacie zrobią, żeby nie podpaść SJW i wyjdzie taki gniot jak Picard. Myślałem, że większego szajsu w uniwersum ST niż Discovery zrobić się nie da, ale Amazon udowodnił, że potrafi.
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 139 razy
Podziękowania: 92 razy
Kontakt:

Re: Kręcą serial na podstawie Fallouta

3 lip 2020, o 09:38

Zazwyczaj seriale/filmy na podstawie gry są opozycją dla gier. Jeśli gra jest spoko, to serial/film już niezbyt. Szanse na coś dobrego dalej są :)

<humorystyczny komentarz, proszę mnie za bardzo nie bić>
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

3 lip 2020, o 10:32

Seyonne pisze:
Zazwyczaj seriale/filmy na podstawie gry są opozycją dla gier. Jeśli gra jest spoko, to serial/film już niezbyt. Szanse na coś dobrego dalej są :)
To powinniśmy dostać fabularne arcydzieło z beznadziejnie przedstawionym światem :E
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 17 razy
Podziękowania: 59 razy
Kontakt:

3 lip 2020, o 11:00

Przecież premiera Fallouta 76 to była już niezła komedia w cotygodniowych odcinkach.
MDA
Awatar użytkownika
MDA
Hitman
Podziękował: 73 razy
Podziękowania: 29 razy
Kontakt:

3 lip 2020, o 11:41

Seyonne pisze:

<humorystyczny komentarz, proszę mnie za bardzo nie bić>
To może jakieś przykłady, bo nie bardzo kojarzę dobrych ekranizacji gier. Są słabe albo beznadziejne. Fakt, znam 2 filmy, które były dobre ale nie miały wiele wspólnego z grami, poza tytułem.
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 139 razy
Podziękowania: 92 razy
Kontakt:

3 lip 2020, o 11:59

No właśnie o to chodziło w mej wypowiedzi. Nawet jak gra jest wybitna, to i tak zmaścili ekranizację. Niczego dobrego nie kojarzę ;)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 12 razy

3 lip 2020, o 12:20

Sonic podobno fajny jest.
Detektyw Pikachu też podobno.

Ale to promil jest w zalewie syfiastych filmów na podstawie gier.

Dlatego uważam, że gry to osobne medium i nie powinno się tego "ekranizować", bo to już jest zekranizowane w postaci gry.
Niemniej jednak serial Fallout sprawdzę. Choćby jeden odcinek, żeby przekonać się, czy mi się spodoba.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 8 razy

3 lip 2020, o 12:35

Nie przesadzajmy Mortal Kombat z 95r był calkiem dobry, filmy z larą croft były niezłe , książe persji tez uważam za dobry film, silent hill 1, sonic bardzo udana ekranizacja, oczywiście to nie były filmy z gatunku Ojca chrzestnego które będą kultowe po wieki ale były dobrymi ekranizacjami
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

3 lip 2020, o 13:20

Postal był całkiem fajny - porąbany i kiczowaty, ale wciągający, czyli zupełnie jak gra.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

3 lip 2020, o 18:18

Wiem, że pewnie nie każdy przyzna mi rację - ale osobiście twierdzę że animację to nie tylko bajki dla dzieci i wiele z nich warto chociaż raz w życiu zobaczyć. Ale chcąc wymieniać filmowe i serialowe adaptacje, myślę że warto wspomnieć o Anime.

Bądź co bądź jest trochę tytułów, które inspirowane grami zdobyły czasami większą popularność od pierwowzoru - na start zaserwuje pokemony (gra wyszła w 96, anime rok później a manga istnieje od 99), film Pikachu detektyw jest bardzo fajny i przyjemnie zobaczyć ulubione stworki w takiej technice i z wykorzystaniem całkiem fajnego (choć nieco oklepanego) klimatu. Tylko że filmów animowanych ze świata kieszonkowych stworków jest mnóstwo i niech rzuci kamieniem kto oglądając za dzieciaka skamieniałego Satoshiego nie uronił łzy XD Jeden z fajniejszych który zapadł mi w pamięć to Pokémon 3: Zaklęcie Unown.

Uciekając od tych pokemonów nie sposób wymienić jeszcze Persona 4 the Animation, Inazuma Eleven czy Devil May Cry.
Miejmy nadzieje, że Castelvania też bd się za moment zaliczać do tego grona ;)
ODPOWIEDZ