Zwiększenie limitu wystawionych sztuk danej gry

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcowego Bazaru
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

23 kwie 2020, o 18:14

Nie wiem co inni użytkownicy na to, ale coraz częściej trafiam na gry, których nie mogę odsprzedać - limit na łowcach jest stały od początku, a niektóre gry w bundlach powtarzają się co jakiś czas. Żeby nie było wątpliwości - paczki kupuję tylko jeśli coś z nich potrzebuję, a mimo to lista gier, których nie mogę odsprzedać ciągle rośnie. Wszystkiego na SG rozdawać już nie chcę :P

Nie mówię tutaj już o jakimś radykalnym podnoszeniu limitu, ale np. do 5 pewnie załatwiłoby sprawę na dłuższy czas.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

Re: Zwiększenie limitu wystawionych sztuk danej gry

23 kwie 2020, o 22:36

Temat poruszany przynajmniej raz w tygodniu w propozycjach XD
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

25 kwie 2020, o 10:03

Biorąc pod uwagę, jak długo trzeba czekać na porządne filtry na głównej i to, że bazarek nie jest obecnie priorytetem, nie ma co liczyć na zmiany. Chyba że faktycznie stanie się to, o czym kiedyś pisał rob006 i skasują najstarsze transakcje z bazy danych, automatycznie zwalniając sporą część slotów. ; p
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 5 razy

20 cze 2020, o 16:07

Jak najbardziej bundle po części coraz bardziej się powtarzają
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 13 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

26 cze 2020, o 23:22

Ogólnie widzę, że bazar jest już od dawna porzucony przez Łowców. Ciężko dopatrzeć się jakiejkolwiek zmiany na bazarku. Skoro mówią, że mają straty z bazaru to ile to dodać opłatę za transakcję? Np. grosza. Zobaczcie ile już by mieli hajsu na luzie. A co do limitu to jest śmieszny, bo co to są tylko 2 sztuki gier żeby wystawić? Były kiedyś 2 bundle tego samego dnia z tą samą grą i jak sprzedałeś to na bazarze to już lipa. Jestem za tym, żeby w końcu wziąć bazar na warsztat! Mam nadzieje, że ktoś to przeczyta i wprowadzi wiele zmian na bazarze. Polecam też zacząć go promować na stronie głównej, wtedy o wiele więcej ludzi na niego wejdzie. Tyle ode mnie. Miłej nocy )
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 114 razy
Podziękowania: 41 razy
Kontakt:

27 cze 2020, o 14:51

eldawido159 pisze:
Ogólnie widzę, że bazar jest już od dawna porzucony przez Łowców. Ciężko dopatrzeć się jakiejkolwiek zmiany na bazarku. Skoro mówią, że mają straty z bazaru to ile to dodać opłatę za transakcję? Np. grosza. Zobaczcie ile już by mieli hajsu na luzie. A co do limitu to jest śmieszny, bo co to są tylko 2 sztuki gier żeby wystawić? Były kiedyś 2 bundle tego samego dnia z tą samą grą i jak sprzedałeś to na bazarze to już lipa. Jestem za tym, żeby w końcu wziąć bazar na warsztat! Mam nadzieje, że ktoś to przeczyta i wprowadzi wiele zmian na bazarze. Polecam też zacząć go promować na stronie głównej, wtedy o wiele więcej ludzi na niego wejdzie. Tyle ode mnie. Miłej nocy )
Nie ma co na to w ogóle liczyć. Mój dialog z wiatrakami się rozpoczął tutaj viewtopic.php?p=421231#p421231 i stwierdzam, że dopóki nie wyczarują osoby, która ogarnie kod bazaru, to nic, ale to NIC nie zostanie zmienione, bo wcześniejszy twórca sobie zrezygnował ze współpracy. Więc musimy się pogodzić ze stanem faktycznym i jeśli możemy mieć obiekcje, to można je włożyć między bajki. Bardzo lubię wszystkie projekty Remike i nie zamierzam budować złej atmosfery, ale smuci mnie fakt, że już któryś raz ktoś prosi i ponagla o potrzebie zmian jednego dość porzuconego projektu, to jedyna na to odpowiedź to: nie da się, nie ma czasu i nie ma komu robić.

P.S.: Mam nadzieję, że potraktujecie moje żale w miarę łagodnie ;)
Awatar użytkownika
VIP
Discord: #2540
Podziękował: 35 razy
Podziękowania: 340 razy
Kontakt:

27 cze 2020, o 15:05

Maikeru pisze:
eldawido159 pisze:
Nie ma co na to w ogóle liczyć. Mój dialog z wiatrakami się rozpoczął tutaj viewtopic.php?p=421231#p421231 i stwierdzam, że dopóki nie wyczarują osoby, która ogarnie kod bazaru, to nic, ale to NIC nie zostanie zmienione, bo wcześniejszy twórca sobie zrezygnował ze współpracy. Więc musimy się pogodzić ze stanem faktycznym i jeśli możemy mieć obiekcje, to można je włożyć między bajki. Bardzo lubię wszystkie projekty Remike i nie zamierzam budować złej atmosfery, ale smuci mnie fakt, że już któryś raz ktoś prosi i ponagla o potrzebie zmian jednego dość porzuconego projektu, to jedyna na to odpowiedź to: nie da się, nie ma czasu i nie ma komu robić.

Ja już dawno pogodziłem się z tym ze nic się z bazarem nie dzieje i nie będzie działo :) Dla większości Bazar jest ważniejszy, ale priorytetem niestety jest gg.deals... Także nie ma się co za szybko łudzić na zmiany :)
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

27 cze 2020, o 16:04

Xanthi pisze:
27 cze 2020, o 15:05
Maikeru pisze:
eldawido159 pisze:

Ja już dawno pogodziłem się z tym ze nic się z bazarem nie dzieje i nie będzie działo :) Dla większości Bazar jest ważniejszy, ale priorytetem niestety jest gg.deals... Także nie ma się co za szybko łudzić na zmiany :)
A ja dalej się z tym nie pogodzę, bo jestem na bazarze od samego początku i szkoda mi go jest strasznie. Nie chcę żeby upadł, bo to jedna z najlepszych platform sprzedażowych!
aRo
Awatar użytkownika
aRo
Predator
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 29 razy
Kontakt:

27 cze 2020, o 16:08

eldawido159 pisze:
Polecam też zacząć go promować na stronie głównej, wtedy o wiele więcej ludzi na niego wejdzie.
Z promowania innych stron na głównej mają hajs. Z Bazarku nie ma nic. Więc nie masz co liczyć na zmiany.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

27 cze 2020, o 21:55

aRo pisze:
27 cze 2020, o 16:08
eldawido159 pisze:
Polecam też zacząć go promować na stronie głównej, wtedy o wiele więcej ludzi na niego wejdzie.
Z promowania innych stron na głównej mają hajs. Z Bazarku nie ma nic. Więc nie masz co liczyć na zmiany.
Racja, ale starczy dać reklamy na bazarze i opłatę 1 grosz za każdą transakcje i się cały bazar zwraca od razu. Starczy tylko pomyśleć i się za to wziąć, a nie od razu to porzucać.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

27 cze 2020, o 23:15

eldawido159 pisze:
Racja, ale starczy dać reklamy na bazarze
Przecież są. Czyżby ktoś z nas je sobie wyłączył adblockiem? :trollface:
i opłatę 1 grosz za każdą transakcje i się cały bazar zwraca od razu. Starczy tylko pomyśleć i się za to wziąć, a nie od razu to porzucać.
Nie mówię od razu nie, ale...
Po pierwsze, teraz każdy umawia się na płatności bezpośrednie, a żeby bazar automatycznie mógł przechwycić tego "grosza" to musiałaby nastąpić dogłębna zmiana kodu do tego stopnia że bazar musiałby przejąć na siebie funkcję pośrednika w płatnościach. Czyli bazar przestałby być bazarem, a stałby się jakimś kolejnym g2a, kinguinem czy enebą.A gdyby to się stało, to dopiero zacząłby się kołowrót - bo bazar musiałby zacząć odpowiadać za transakcje, także finansowo oraz - ojej - przed fiskusem. A wszystko to, żeby dostać tego jednego grosza od transakcji powiadasz...?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

29 cze 2020, o 00:24

lewriczin pisze:
27 cze 2020, o 23:15
eldawido159 pisze:
Racja, ale starczy dać reklamy na bazarze
Przecież są. Czyżby ktoś z nas je sobie wyłączył adblockiem? :trollface:
Nie, nic nie wyłączałem, ale te reklamy nie zawsze się pojawiają. Zauważ, że 2 reklamy to za mało.
i opłatę 1 grosz za każdą transakcje i się cały bazar zwraca od razu. Starczy tylko pomyśleć i się za to wziąć, a nie od razu to porzucać.
Nie mówię od razu nie, ale...
Po pierwsze, teraz każdy umawia się na płatności bezpośrednie, a żeby bazar automatycznie mógł przechwycić tego "grosza" to musiałaby nastąpić dogłębna zmiana kodu do tego stopnia że bazar musiałby przejąć na siebie funkcję pośrednika w płatnościach. Czyli bazar przestałby być bazarem, a stałby się jakimś kolejnym g2a, kinguinem czy enebą.A gdyby to się stało, to dopiero zacząłby się kołowrót - bo bazar musiałby zacząć odpowiadać za transakcje, także finansowo oraz - ojej - przed fiskusem. A wszystko to, żeby dostać tego jednego grosza od transakcji powiadasz...?
Może i masz rację, lecz da się to jeszcze obejść tak, żeby Łowcy mieli z tego jakiś zysk. Także takie twoje gadanie od razu jest bez sensu, bo przez takie myślenie nigdy nic się nie zmieni i bazar poleci do piachu, na co się zapowiada od dawna.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

29 cze 2020, o 22:44

eldawido159 pisze:
Może i masz rację, lecz da się to jeszcze obejść tak, żeby Łowcy mieli z tego jakiś zysk.
W sumie to i owszem, ledwo wysłałem poprzedniego posta to wpadłem na inny, dużo mniej inwazyjny pomysł. Jeśli ktoś kiedyś się obudzi z zimowego snu i będzie coś robił z bazarem to mogę na życzenie rozwinąć, teraz to nawet klepać mi się nie chce.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

29 cze 2020, o 23:07

lewriczin pisze:
29 cze 2020, o 22:44
eldawido159 pisze:
Może i masz rację, lecz da się to jeszcze obejść tak, żeby Łowcy mieli z tego jakiś zysk.
W sumie to i owszem, ledwo wysłałem poprzedniego posta to wpadłem na inny, dużo mniej inwazyjny pomysł. Jeśli ktoś kiedyś się obudzi z zimowego snu i będzie coś robił z bazarem to mogę na życzenie rozwinąć, teraz to nawet klepać mi się nie chce.
Nie no teraz to nie ma co nawet. Mi też już się nie chce bo przykro mi, że bazar upadnie prędzej czy później. Miłego wieczoru mordo ;)
ODPOWIEDZ