Wasze sugestie i pomysły

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 116 razy
Podziękowania: 41 razy
Kontakt:

7 mar 2020, o 12:49

Kuwejt pisze:
6 mar 2020, o 23:27
Wydaje mi się, że to dobre miejsce do napisania mojej propozycji na rozwój Łowców w postaci pytania: dlaczego Łowcy Gier nie posiadają w swojej ofercie koszulek, smyczek, opasek, kubków i tym podobnych gadgetów, jak większość streamerów na yt/twitchu? Taka reklama, za którą zapłacą klienci, na pewno zwiększyłaby zainteresowanie stroną. A i większość pochwaliłaby się wrzucając fotkę z gadgetem, a w tle strona Łowców :D
Nawet fajnie to wygląda w topce strony:
Obrazek
Może jakby ludzie kupowali te gadżety, to może nie byłoby tych "rewelacyjnych promocji" na karty wielowalutowe/Twisto :trollface: ;)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

Re: Wasze sugestie i pomysły

7 mar 2020, o 15:58

Mi się wydaje zaś, że raczej nikt by nie kupował takich gadzetów, bo po co XD
Awatar użytkownika
Łowca

12 mar 2020, o 08:55

Proszę o przywrócenie wcześniejszej możliwości filtracji i wybrania kilku filtrów (np promocje cyfrowe i pudełkowe albo gier pc i ps) bo w chwili obecnej to trochę żenada i konieczność klikania x razy. Tak wiem, nabija wam to reklamy.
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 43 razy
Podziękowania: 43 razy
Kontakt:

12 mar 2020, o 10:35

D00M pisze:
12 mar 2020, o 08:55
Proszę o przywrócenie wcześniejszej możliwości filtracji i wybrania kilku filtrów (np promocje cyfrowe i pudełkowe albo gier pc i ps) bo w chwili obecnej to trochę żenada i konieczność klikania x razy. Tak wiem, nabija wam to reklamy.
Filtrowanie po kilku kategoriach i platformach już teraz jest możliwe, nie ma tylko interfejsu, który pozwalałby wyklikać taką kombinację:

Kod: Zaznacz cały

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe,promocje-pudelkowe/pc,ps4/
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 78 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

14 kwie 2020, o 18:43

Kiedy jestem pod jakimś newsem z komentarzami, to w momencie, gdy ktoś napisał nowy Disqus pięknie mnie na niebiesko zachęca do tego, żeby wyświetlić nowe wpisy i dodatkowo taguje je takim niebieskim paseczkiem - genialna sprawa. Zapytanie moje jest następujące: czy da się coś takiego ogarnąć ale pomiędzy sesjami, a nie tylko w obrębie aktualnie czytanego komentarza? Tj. Czytam posta, który ma 20 komentarzy. Za godzinę wchodzę ponownie i ma on już 40 komentarzy, ale wyróżnione są tylko te nowe - coś jak na forach. Da się to jakoś ogarnąć? I podstawowe pytanie, czy to kwestia dla Was, czy raczej Disqus tym zarządza a Wy korzystacie tylko z wtyczki?
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 43 razy
Podziękowania: 43 razy
Kontakt:

14 kwie 2020, o 22:18

Quoyque pisze:
14 kwie 2020, o 18:43
Kiedy jestem pod jakimś newsem z komentarzami, to w momencie, gdy ktoś napisał nowy Disqus pięknie mnie na niebiesko zachęca do tego, żeby wyświetlić nowe wpisy i dodatkowo taguje je takim niebieskim paseczkiem - genialna sprawa. Zapytanie moje jest następujące: czy da się coś takiego ogarnąć ale pomiędzy sesjami, a nie tylko w obrębie aktualnie czytanego komentarza? Tj. Czytam posta, który ma 20 komentarzy. Za godzinę wchodzę ponownie i ma on już 40 komentarzy, ale wyróżnione są tylko te nowe - coś jak na forach. Da się to jakoś ogarnąć? I podstawowe pytanie, czy to kwestia dla Was, czy raczej Disqus tym zarządza a Wy korzystacie tylko z wtyczki?
Widget z komentarzami jest renderowany przez Disqusa i nie mamy na niego wpływu. Obecnie chyba jedyną opcją na śledzenie nowych komentarzy jest włączenie sobie powiadomień na maila.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

16 kwie 2020, o 16:44

Hej, właśnie odblokowalem adblocka. Miałem go wcześniej też bardzo długo odblokowanego, ale po reklamie która była na całe tło strony (lewo + prawo) go tymczasowo uruchomiłem. Chciałbym, abyście unikali takich reklam, jeśli to możliwe :) Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 40 razy
Kontakt:

27 kwie 2020, o 14:09

Nie mam sugerstii ani pomyslu ale chcialem cos napisac i chyba tu bedzie odpowiednie miejsce na to, zaznaczam, ze to nie wazelina lecz szczere podziekowania z glebi serca. Chcialem podziekowac Lowcom z calego serca, za to jak sie dorozwinalem w temacie gier, ich zakupy lecz nie tylko dziki temu Portalowi! Za to ile pieniedzy zaoszczedzilem! Za to, ze poznalem PP, Amazon i Revoulta! Za mase rzeczy dotycznacych najrozmaitszych sfer i kwestii, a wszystko na tym jednym wyjatkowym portalu! Serdeczne podziekowania i najserdeczniejsze pozdrowienia dla wszystkich Lowcow niezwykle zyczliwych, bardzo pomocnych i kapitalnych ludzi, calej zalogi modow i oczywiscie wybitnego Administratora Remike!!! 100 lat minimum zycze dla dobra nas wszystkich oraz przyszlych pokolen!!!
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

27 kwie 2020, o 19:37

Czy jest jakiś system, aby informować moderatorów , że przydała by się aktualizacja/poprawka danego newsa?
Przydałaby się np. możliwość wołania @LowcyGier na Disqus.
To nie głupi pomysł, ponieważ czasami news potrzebuje modyfikacji/przypomnienia.

Po co? Jakby się chciało np. o czymś przypomnieć, to nie ma jak jak
https://lowcygier.pl/darmowe/total-war- ... -na-steam/
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

29 maja 2020, o 08:48

Nie wiem jak bardzo Łowcy Gier są powiązani z gg.deals, ale wydaje mi się, że wystarczająco by uzasadnić mój post tutaj.
Chciałbym wysunąć sugestię by gg.deals wyszukiwało również promocje na karty pre-paid/abonamenty do gier, jak FFXIV i WoW.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

29 maja 2020, o 16:52

Cavox pisze:
29 maja 2020, o 08:48
Nie wiem jak bardzo Łowcy Gier są powiązani z gg.deals, ale wydaje mi się, że wystarczająco by uzasadnić mój post tutaj.
Chciałbym wysunąć sugestię by gg.deals wyszukiwało również promocje na karty pre-paid/abonamenty do gier, jak FFXIV i WoW.
Dziękuję.
Ogólnie jest to ten sam autor i ta sama "rodzina", więc mogę zasugerować temat, w którym możesz o tym napisać:
viewtopic.php?f=17&t=18256&start=320
Chociaż nie ukrywam, że mogę być w błędzie ;)
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

3 cze 2020, o 00:30

Była informacja:
Filtrowanie po kilku kategoriach i platformach już teraz jest możliwe, nie ma tylko interfejsu, który pozwalałby wyklikać taką kombinację:
https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe,p ... we/pc,ps4/

To zróbcie tak by dało się zaznaczyć domyślny układ - choćby w konfiguracji konta!.
Teraz ja przeglądam po prostu wszystko - tak po prostu szybciej niż korzystanie z tego filtra. On może przydaje osobom zaglądającym raz na tydzień. Przy codziennym zaglądaniu bezużyteczny.
Awatar użytkownika
Moderator
Podziękował: 342 razy
Podziękowania: 66 razy
Kontakt:

wczoraj, o 16:05

Myślę że przydało by się poważne rozwiązanie aspektu gier planszowych. Może któryś redaktor skrobnął by jakiegoś newsa z ankietą czy ludzie chcą aby takie newsy się pojawiały na Łowcach. A jeżeli decyzja zapadła odgórnie newsa że taka zmiana zostaje wprowadzona. Jeżeli mają być zmiany to niech każdy o tym wie, dzięki temu ludzie będą sami zgłaszać takowe promocja i będą takowych też szukać na stronie :) Bo takie czajenie jak teraz i puszczanie newsa co kilka dni nie pasuje wedle mojej oceny do Łowców :)
No i jeżeli takie zmiany zostały/zostaną wprowadzone to optuje aby tyczyły się też karcianek, bitweniaków i papierowych rpgów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

wczoraj, o 19:51

Furrak pisze:
wczoraj, o 16:05
Myślę że przydało by się poważne rozwiązanie aspektu gier planszowych. Może któryś redaktor skrobnął by jakiegoś newsa z ankietą czy ludzie chcą aby takie newsy się pojawiały na Łowcach. A jeżeli decyzja zapadła odgórnie newsa że taka zmiana zostaje wprowadzona. Jeżeli mają być zmiany to niech każdy o tym wie, dzięki temu ludzie będą sami zgłaszać takowe promocja i będą takowych też szukać na stronie :) Bo takie czajenie jak teraz i puszczanie newsa co kilka dni nie pasuje wedle mojej oceny do Łowców :)
No i jeżeli takie zmiany zostały/zostaną wprowadzone to optuje aby tyczyły się też karcianek, bitweniaków i papierowych rpgów.
Sam bym chętnie szukał jakiś ofert gier planszowych i widział więcej takich :D
ODPOWIEDZ