Cdkeys.com - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 30 razy
Kontakt:

30 maja 2020, o 14:41

No to Nier Automata staniało poniżej 50 zeta - w tej chwili za 45,79. Kupiłem, pewnie zaraz będzie za free na Epicu -.-
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 57 razy
Podziękowania: 43 razy

Re: Cdkeys.com - temat ogólny

31 maja 2020, o 18:50

Nie wiem czy dla wszystkich ale topcashback.co.uk wyświetla mi promocję na dziś zwrot 10% na każdy zakup
Awatar użytkownika
Łowca

20 cze 2020, o 11:04

Hej łowcy co myslicie na temat tego sklepu? cena jest kuszaca ale wlasnie czy aby nie az za, czy aby potem nie będzie problemów z aktywacja w Polsce.
Dzięki za opinie, Pozdrawiam
https://www.cdkeys.com/fifa-21-pc-origin
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 17 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

20 cze 2020, o 13:09

Jest to jeden z pewniejszych keyshopów - przynajmniej dla mnie.
Mało kiedy są u nich jakieś problemy a jak są to udaje się wszystko wyjaśnić. Dbają o swoją reputację i klienta - przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń a jak się nie mylę to nie tylko moich bo i gdzieś tu na forum ludzie pisali pozytywnie o sklepie.

..:: PzD ::..
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Kontakt:

4 sie 2020, o 22:05

Siemanko dużo się pozmieniało na lepsze w CDKeys.com pytanko mam jak ustawić avatar? bo to jedno z zadań żeby uzyskać odznakę.
Awatar użytkownika
VIP
Discord: Povi#1337
Podziękował: 64 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

4 sie 2020, o 23:40

Jedno z zadań to "Spend over £500 on CDKeys", więc chyba nie ma co się spieszyć z wbijaniem odznak. Zmiany wydają się ok, jest bardziej "kosmicznie". Tylko stronkę z oczekiwaniem na zalogowanie mogli zmienić lub wywalić.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

5 sie 2020, o 12:12

Już mam tą odznakę z wydaniem 500Funtów bo kupuję tam od 2017roku jak ustawić ten avatar? i jeżeli ktoś chce to dodawać mnie do znajomków lub odwiedzać profil. https://www.cdkeys.com/user/ivpanvzervi
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 96 razy
Podziękowania: 105 razy
Kontakt:

5 sie 2020, o 23:09

Czyli jednak warto było tam konto założyć, a nie kupywać bez. Mądry Polak po szkodzie :trollface:
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 20 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

6 sie 2020, o 00:34

Nawet nie wiedziałem że takie zmiany i tyle wbitych odznak - dają jakiś profit wgl?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 304 razy
Podziękowania: 299 razy
Kontakt:

24 sie 2020, o 19:56

Na Cdkeys.com wróciły klucze do Fify Manager 2011. Obecna cena wynosi 22.29 zł!

https://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-ma ... key-origin
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 111 razy
Podziękowania: 195 razy
Kontakt:

24 sie 2020, o 20:48

Super chce sie zalogowac, wyskakuje mi zmien haslo wpisuje nowe i nie da sie bo zasrana captcha nie dziala, klikam jom, wysuwa sie i nic nie robi... ani chrome ani firefox... nawet przez resetuj haslo sie nie da zmienic hasla bo pedalska captcha nie dziala, a jak zadziala wyskoczy zeby zanaczyc rowery zaznaczam rowery, daje ok i nic guwniana strona nic nie robi... se wymyslili zmiane hasla wymusli której nie d sie zrobic... zaraz im wystawie opinie 0/10 za takie scierwo niedziałające.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

27 sie 2020, o 14:50

pelikulas pisze:
Super chce sie zalogowac, wyskakuje mi zmien haslo wpisuje nowe i nie da sie bo zasrana captcha nie dziala, klikam jom, wysuwa sie i nic nie robi... ani chrome ani firefox... nawet przez resetuj haslo sie nie da zmienic hasla bo pedalska captcha nie dziala, a jak zadziala wyskoczy zeby zanaczyc rowery zaznaczam rowery, daje ok i nic guwniana strona nic nie robi... se wymyslili zmiane hasla wymusli której nie d sie zrobic... zaraz im wystawie opinie 0/10 za takie scierwo niedziałające.
Musisz zrobić hasło z Dużą literą, małą cyfrą i znakiem np przecinkiem.
:macha:
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 111 razy
Podziękowania: 195 razy
Kontakt:

27 sie 2020, o 15:38

IVPANVZERVI pisze:
27 sie 2020, o 14:50
pelikulas pisze:
Musisz zrobić hasło z Dużą literą, małą cyfrą i znakiem np przecinkiem.
:macha:
Robilem rózne ze co droga duza cyfra znaki byle co i nic, nawet haslo okolo 50 znakowe i nic...
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

28 sie 2020, o 01:16

Ja też miałem z tym problem, pomogło przetłumaczenie czerwonej wiadomości w google translator potem poszło.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 41 razy
Podziękowania: 66 razy
Kontakt:

16 paź 2020, o 15:09

Wygląda na to że CDkeys obraziło się na Paypal - w sumie nic dziwnego przy prowizjach PP. Kolejny kamyczek do tego by się zastanowić czy z PP nie zrezygnować kompletnie, zwłaszcza w kontekście banów nie wiadomo za co, naliczaniu 50 zł za nieaktywność bez precyzowania w jakim okresie i inne dziwne siupy pokroju "Pana Zenka z kantorku", a nie dużej, międzynarodowej firmy). Od około 5 lat płaciłem w CDKeys zawsze Paypalem, ostatni raz 4 dni temu. Dziś kupowałem Injustice 2 Legendary i ZONK - nie ma Paypala w opcjach płatności, a jeszcze wczoraj widziałem jego logo na karcie produktu. Jest możliwość płatności kartą i chyba nowość w CDKeys - Przelewy24.
Zapłaciłem Przelewy24 BLIKiem - poszło bardzo sprawnie, w sumie nawet o tyle wygodnie że nie trzeba logować się do PP, tylko potwierdza Blik na zaufanym urządzeniu zewnętrznym. Jak dla mnie OK - w sumie nawet wygodniej. Wyszło praktycznie tyle samo 25,29 PLN BLIK vs 25,34 PLN karta walutowa a nie wiem nawet czy w rezultacie nie jeszcze więcej by było z karty bo funt idzie w górę (wczoraj było 5,00 PLN sprzedaż, dziś już 5,08 PLN) i zanim rozliczyłaby się transakcja z karty byłoby pewnie jeszcze minimalnie drożej.
Jedyny minus to większa prokonsumenckość PP jakby coś poszło nie tak. Ale akurat CDKeys to bardzo zaufany reseller - nawet nie wiem czy można go do końca nazwać keyshopem. Jak rodacy parę lat temu rozpętali g*burzę, że Dragon Age Inquisition GOTY nie miało PL wersji językowej to z automatu wszystkim którzy ją kupili z PL IP dosłali mailem DRUGI klucz bez żadnych ticketów itp - w ten sposób dostawało się 2 kopie DA:I GOTY - EN/WW i dodatkowo DA:I GOTY PL. Nigdzie indziej z czymś takim się nie spotkałem i mają u mnie za to bardzo duży plus.

P.S.
Tak na marginesie - jakby ktoś miał zamiar kupować Tier3 z aktualnego HB Let's Fight to za różnicę w cenie pomiędzy Tier2 a Tier3 HB gdzie Tier3 zawiera tylko gołą podstawkę Injustice2, w CDKeys można kupić Injustice 2 Legendary. Wychodzi praktycznie tyle samo (25 zł) jest prawie wszystko z Ultimate poza Brainiackiem i paroma skórkami, z tym że te ostatnie można chyba odblokować za kryształki zdobywane w grze. No i jak Injustice2 będzie kiedyś rozdawane za darmo tak jak pierwsza część niedawno, to raczej goła wersja więc mniej szkoda wydanych teraz pieniędzy na Legendary.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 304 razy
Podziękowania: 299 razy
Kontakt:

3 sty 2021, o 18:34

Pamiętacie te kody co Cdkeys.com rozdawało za polubienie ich na fb?
Potem zostało to usunięte, ale teraz działa u nich jakiś automatyczny system i za like dostałem automatycznie -5% do zamówienia. Niby nic, ale zawsze parę groszy w kieszeni.

Żeby to zobaczyć, to trzeba dodać coś do koszyka i w niego wejść.
Pod banerem o recenzjach strony pokaże się zdjęcie, że można otrzymać bonus właśnie za tego like.
Klikacie i macie zniżkę.
Awatar użytkownika
Łowca

26 cze 2021, o 13:52

Witam czy dalej są dostępne jakieś kody zniżkowe na cdkeys?
ODPOWIEDZ