Promocje w Playstation Store

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 40 razy
Kontakt:

17 maja 2020, o 20:20

Refty pisze:
17 maja 2020, o 20:11
serafek5 pisze:
17 maja 2020, o 19:21
nigihayami pisze:
17 maja 2020, o 19:04
Odkąd mam ps4 przestałem śledzić psstore pod kątem gier na ps3. Była ostatnio jakaś większa wyprzedaż gier na poprzednią generację czy Sony w ogóle olało już obniżki na ps3?
Dostajemy tylko zniżki na gry cross-buy. Ostatnia duża wyprzedaż z grami na PS3 była bodaj w sierpniu 2019.
Ja się czaję cały czas na promocje na gry na Vitę :/ I niestety wiele gier, które były przeceniane teraz już w ogóle nie są:/ Dobrze, że jeszcze te gry są na sklepie ale z drugiej strony brak jakichkolwiek promocji nie jest fajny :(
Tak, to jest masakra. Kupiłem Vitę po raz drugi (wcześniej miałem PS TV) w styczniu i jest gigantyczny problem z kupowaniem czegokolwiek na to. Persona 4 mnie dość mało interesuje, więc generalnie, poza grami PSP i PS1 nie mam zbytnio w co grać. Na przerobionej Vicie przynajmniej da radę zmieniać regiony sklepu, ale i w US rzadko kiedy zdarzają się dobre promocje - a i tam kupuję głównie tytuły na PSP i PS1 bez promocji, których nie ma w PL albo są droższe. I obawiam się, że możemy już w ogóle nie dostać żadnej dużej promocji, skoro nawet na tych dużych, jak Big in Japan czy Styczniowa wyprzedaż dostajemy jakieś ochłapy cross-buy. Ja bym chciał gry SAO, LEGO i World of Final Fantasy - kiedyś przeceniane regularnie, dzisiaj wcale.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 6 razy
Kontakt:

Re: Promocje w Playstation Store

20 maja 2020, o 15:21

World of Final Fantasy bez problemu kupisz na kartridzu, ja wypatrzylem na Alle za piec dyszek plus przesylka, to chyba dobra cena :D sam kartridz bez opakowania co prawda.
Jak z USa to Chrono Cross polecam i Parasite Eve jedynke super gry!
Awatar użytkownika
Łowca

20 maja 2020, o 15:53

Dziwne, że Sony nie robi obniżek na gry na PSVita i PS3. Konsole stare, gry stare, a ceny często wyższe od tych na PS4.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 19:46

Takie pytanko. Obecnie A Way Out kosztuje 37zł na promocji, a do tego jest napisane, że jeśli posiada się EA ACCESS to dostanie się jeszcze 30% zniżki. To teraz jak ja mam to kupić? Trzeba grę odinstalować i wtedy będzie możliwość zakupu?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 9 razy

22 maja 2020, o 21:03

origami_samurai pisze:
20 maja 2020, o 15:53
Dziwne, że Sony nie robi obniżek na gry na PSVita i PS3. Konsole stare, gry stare, a ceny często wyższe od tych na PS4.
Sony odkąd przeniosło się do Kaliforni strasznie mocno odcina się od sprzętu wyprodukowanego jeszcze w Japonii.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

23 maja 2020, o 10:35

Strasznie glupie posuniecie. Vita to nadal kawal znakomitego sprzetu ze wspanialym srodowiskiem i nadal na czasie, mam 3DS i Switcha wiec mam porownanie. Przeciez mogliby na tym kosic kokosy, wystarczy wypuszczac te wszystkie indyki ze Steama, czasem jeden lub dwa exy raz na jakis czas, kilka nowych wersji kolorystycznych lub wersje z wiekszym ekranem 1,5 i kasa sama by naplywala ze wszystkich stron! Dziwne podejscie, bardzo dziwne, smutne i niezrozumiale przy tak znakomitym sprzecie. Rozumiem, ze pioswiecaja cala uwage PS4, ale co za problem powolac oddzial tylko do Vity i zapewnic nalezyte wsparcie?
Mozna skupiac sie na juz istniejacym najwazniejszym sprzecie czyli PS4 ale zeby gier juz wydanych nie dawac w promocji na inny? Sami sobie sa winni, ze ludzie odchodza do konkurencji. Tej polityki akurat nie rozumiem zupelnie.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 17 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

25 maja 2020, o 23:43

Witam. Interesuje się ostatnio tematem Vity na tyle, że w najbliższej przyszłości chyba zakupię jakąś używkę.
Byłoby miło, gdyby ktoś był w stanie odpowiedzieć na moje pytania odnośnie gier do Vity.
1. Czy promocje na gry stricte do tej konsoli jeszcze bywają
2. Jeśli tak, to czy ktoś kojarzy po ile mogłyby chodzić te gry na promocji:
- Persona 4 Golden,
- God of War od 1 do ghost of sparta,
- metal gear solid kazdy na vite,
- klasyki z psx jakiekolwiek czy trafiaja na promocji, np. starsze czesci persona lub final fantasy od I do IX lub xenogears,
- nathan drake zlota otchlan,
- minecraft
- shovel knight: treasure trove (wiem, to jest tez na ps4, ale uwielbiam ten pakiet gier <3)
- little big planet
- danganronpa wszystkie 3 czesci
- gravity rush
- teraway
- ninja gaiden sigma plus 1 i 2

To te gry tak z grubsza, ale jakiekolwiek informacje się przydadzą, bo nawet na reddicie nie mogłem znaleźć jakiejś historii cen z playstation, widać nie każda platforma ma gg.deals własne :p.

EDIT - z postów wyżej mam rozumieć, że tych promocji nie ma, ale zostawię wiadomość, żeby się upewnić :p.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

26 maja 2020, o 00:43

DJSurprise pisze:
25 maja 2020, o 23:43
Witam. Interesuje się ostatnio tematem Vity na tyle, że w najbliższej przyszłości chyba zakupię jakąś używkę.
Byłoby miło, gdyby ktoś był w stanie odpowiedzieć na moje pytania odnośnie gier do Vity.
1. Czy promocje na gry stricte do tej konsoli jeszcze bywają
2. Jeśli tak, to czy ktoś kojarzy po ile mogłyby chodzić te gry na promocji:
- Persona 4 Golden,
- God of War od 1 do ghost of sparta,
- metal gear solid kazdy na vite,
- klasyki z psx jakiekolwiek czy trafiaja na promocji, np. starsze czesci persona lub final fantasy od I do IX lub xenogears,
- nathan drake zlota otchlan,
- minecraft
- shovel knight: treasure trove (wiem, to jest tez na ps4, ale uwielbiam ten pakiet gier <3)
- little big planet
- danganronpa wszystkie 3 czesci
- gravity rush
- teraway
- ninja gaiden sigma plus 1 i 2

To te gry tak z grubsza, ale jakiekolwiek informacje się przydadzą, bo nawet na reddicie nie mogłem znaleźć jakiejś historii cen z playstation, widać nie każda platforma ma gg.deals własne :p.

EDIT - z postów wyżej mam rozumieć, że tych promocji nie ma, ale zostawię wiadomość, żeby się upewnić :p.
1. Nie. W polskim PS Store promocje już nie bywają. Ostatnia była w styczniu, i to na zaledwie kilka tytułów; była bodajże trylogia Ratchet and Clank i Wipeouty. Za to jak przerobisz konsolę (do czego zachęcam, WCALE NIE W CELACH NIELEGALNYCH!) to możesz używać konta z USA, gdzie jeszcze promocje się trafiają, choć też rzadko.
2. - Persona 4 Golden jakiś czas temu dostała obniżkę i bez promocji kosztuje 39 zł. Nie ma co czekać; w innych regionach tyle kosztuje na promocjach.
- God of Warów 1 i 2 w ludzkich cenach nie kupisz; za to jak jesteś w stanie tyle wyłożyć to bez promocji Ghost of Sparta i Chain of Olympus kosztują 33 zł, da się przeboleć, choć pudełka na PSP są znacznie tańsze.
- Metal Gear Solid: na 2 i 3 nie ma już szans, ostatnia promocja w 2018. Znowu, jak przebolejesz to Peace Walker i jedynka są po 42 zł bez promocji, ostatnio na wyprzedaży obie były w grudniu 2019. Ja bym nie czekał, akurat PW w pudełku na PSP nie idzie wyrwać taniej, a i tak ciebie na Vicie to nie interesuje, więc ta oferta PS Store wcale nie jest taka zła.
- Minecraft nigdy nie był na żadnej promocji na Vitę od premiery. Serio.
- Little Big Planet - ostatnia promocja w 2018 roku, nie liczyłbym na nic. Za to dość tanio jest bez promocji - 59 zł. Fizyczną używaną za to kupisz od 30 zł już, więc tutaj zdecydowanie brałbym tą opcję.
- Danganronpa - z bólem informuję, że ostatnia promocja była w 2018, i za aktualne ceny zupełnie nie opłaca się brać żadnej części.
- Gravity Rush - jak z LBP, 59 zł bez promocji, ostatnia była na początku 2019. Pudełka od 80 zł, więc nawet się opłaca brać za te 60 zł. Choć z autopsji powiem, że sam dałem bodaj 21 zł i mnie gra tyłka nie urwała :P
- Tearaway - jak z LBP, 59 zł i pudełka od 40 zł
- Ninja Gaiden Sigma - chciałbym żeby było inaczej, bo marzy mi się promocja na te gry, ale nie - ceny bazowe są horrendalne, a ostatnia wyprzedaż w 2018. Raczej nie ma co na to liczyć.
- Uncharted: Złota Otchłań - znowu ostatnia promka na początku 2019, cena bazowa 99 zł. Sam dałem w styczniu 80 zł za pudełko i sprzedałem za tyle samo, więc tutaj raczej ta opcja jest najlepsza.
- Ostatnia kwestia, czyli klasyki PS1.
Seria FF bywa przeceniana dość często, ostatnio w marcu 2020 - choć na kolejnej wyprzedaży gier z Japonii już przecenili tylko FF na PS4, więc tutaj mam lekkie obawy. W marcu właśnie sam wziąłem z US PS Store Final Fantasy IX i Chrono Triggera, po 5$ - u nas Chrono Triggera nie ma w sklepie w ogóle. Bez promocji cała seria FF z PS1 chodzi po 42 zł, a więc do przełknięcia.

Niestety kupno Vity dzisiaj to dość duży problem, bo po prostu nie ma skąd brać gier w ludzkich cenach. Sam się na tym przejechałem jak kupiłem w styczniu. W pudełku najłatwiej brać u nas gry LEGO, większość gier trzyma wysokie ceny.
I istnieje porównywarka cen: psprices.com. Polecam, działa znacznie lepiej niż PS Store. Od około roku w PS Store nie da się nawet wyświetlić przecenionych gier na PS3 i Vitę, ta strona to jedyny sposób na ich przeglądanie...
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

26 maja 2020, o 11:40

Czytałem, że jak kupi się daną grę na rynek amerykański, to dodatki też będzie trzeba. Czy w takim razie mogę mimo wszystko potem grać na polskim PSN w daną grę? Byłaby to dobra opcja gdybym mógł z 1 jednego konta wchodzić sobie na zagraniczny rynek po jakąś promocję, a potem grać na polskim profilu :p.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 45 razy
Kontakt:

26 maja 2020, o 11:54

DJSurprise pisze:
Czy w takim razie mogę mimo wszystko potem grać na polskim PSN w daną grę? Byłaby to dobra opcja gdybym mógł z 1 jednego konta wchodzić sobie na zagraniczny rynek po jakąś promocję, a potem grać na polskim profilu :p.
Możesz. Z tym, że to będzie wersja gry z tamtego konta czyli np gra nnie będzie mieć polskiego dubbingu.
MDA
Awatar użytkownika
MDA
Hitman
Podziękował: 59 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

26 maja 2020, o 12:38

raistand pisze:
26 maja 2020, o 11:54
DJSurprise pisze:
Czy w takim razie mogę mimo wszystko potem grać na polskim PSN w daną grę? Byłaby to dobra opcja gdybym mógł z 1 jednego konta wchodzić sobie na zagraniczny rynek po jakąś promocję, a potem grać na polskim profilu :p.
Możesz. Z tym, że to będzie wersja gry z tamtego konta czyli np gra nnie będzie mieć polskiego dubbingu.
W przypadku zakupu z USA najczęściej nie będzie nawet polskich napisów.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz

26 maja 2020, o 14:35

Witam,

Ktoś wie czy na pewno będzie przeceniony ps plus w ps store? wszędzie w sklepach już jest a w store nadal 240zł.
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

26 maja 2020, o 15:02

Kurcze, to z tą Vita zapowiada się większy koszt niż wstępnie na to wyglądało. Wolę jednak wszystko z polskiego kupować, ale takie 100 zł za starsze God of War... No nie nastraja to pozytywnie, temat trzeba będzie przemyśleć, dziękuje wszystkim za odpowiedź.
MDA
Awatar użytkownika
MDA
Hitman
Podziękował: 59 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

26 maja 2020, o 17:42

chmielu125 pisze:
26 maja 2020, o 14:35
Witam,

Ktoś wie czy na pewno będzie przeceniony ps plus w ps store? wszędzie w sklepach już jest a w store nadal 240zł.
Będzie podobno od środy.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

28 maja 2020, o 21:31

DJSurprise pisze:
Kurcze, to z tą Vita zapowiada się większy koszt niż wstępnie na to wyglądało. Wolę jednak wszystko z polskiego kupować, ale takie 100 zł za starsze God of War... No nie nastraja to pozytywnie, temat trzeba będzie przemyśleć, dziękuje wszystkim za odpowiedź.
Poluj na uzywki na OLX. Bardzo czesto ludzie wystawiaja gry uzywane na Vite w ludzkich czytaj niskich cenach. Wiekszosc kupisz w cenie do 50zl, tylko trzeba regularnie sprawdzac tak by trafic.
Na Vicie mozna miec tylko jedno konto, z tego co pamietam nie ma mozliwosci zonglowania kontami, a co za tym idzie regionami.
Kolejna kwestia drogie karty pamieci, ale o tym juz pewnie wiesz.
Nie lepiej sobie Switcha teraz kupic? Caly czas wychodza gry, nonstop promocje.
Sony strasznie brzydko traktuje Vitke, najpierw slabe wsparcie, potem porzucona zupelnie, teraz brak przecen gier. Slabe to..
Sam ciesze sie bardzo, ze swego czasu ciagle kupowalem na promkach. Gry w PS Store dalo sie kupic bardzo tanio i byly ciagle wyprzedaze, Persone 4 Golden jak i wiekszosc innych gier kupowalo sie w cenie do 20zl!
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

28 maja 2020, o 23:27

Atton29 pisze:
DJSurprise pisze:
Poluj na uzywki na OLX. Bardzo czesto ludzie wystawiaja gry uzywane na Vite w ludzkich czytaj niskich cenach. Wiekszosc kupisz w cenie do 50zl, tylko trzeba regularnie sprawdzac tak by trafic.
Na Vicie mozna miec tylko jedno konto, z tego co pamietam nie ma mozliwosci zonglowania kontami, a co za tym idzie regionami.
Sony strasznie brzydko traktuje Vitke, najpierw slabe wsparcie, potem porzucona zupelnie, teraz brak przecen gier. Slabe to..
Sam ciesze sie bardzo, ze swego czasu ciagle kupowalem na promkach. Gry w PS Store dalo sie kupic bardzo tanio i byly ciagle wyprzedaze, Persone 4 Golden jak i wiekszosc innych gier kupowalo sie w cenie do 20zl!
Chcę sobie przerobić Vitę. Poza tym wygląda na idealne urządzenie do grania w emulatory SNES, PS i tym podobne, gdzie Switcha totalnie nie widzę. Switcha kojarzę przeze wszystkim z prestiżowymi cenami. Konsola 1500 zł, gry po 200 zł (w odsprzedaż się nie bawiłem i nie mam zamiaru tu robić wyjątków). Vita zaś jako używana można złapać nawet za nieco ponad 300 zł. Cena jak dla studenta, idealna. To że plecki są zwykle mocno porysowane mi nie przeszkadza, grunt żeby ekran nie wyglądał gorzej niż w moim telefonie. Będę celował w wersję Slim, ze względu na dłuższą baterię i możliwość podpięcia pod micro usb, czyli będzie można go podłączyć z powerbankiem.

Poza tymi funkcjonalnościami, to właśnie szkoda mi tych cen, zapowiada się, że nie będzie już przecen, a nie lubię zbierać fizycznych kopii, jest zdecydowanym zwolennikiem cyfrówek. Najwyżej będę kupował niektóre gry na Vitę, a niektóre faktycznie będę się bawił w używki. A jak coś się ze stora nie da kupić, no to emulator i do przodu.

Poza swoim telefonem, to nie bawiłem się w żadną przenośną konsolę i chciałbym z tą spróbować ugryźć temat, Switch to jednak za droga inwestycja. Prędzej od switcha kupię już Oculus Questa.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

29 maja 2020, o 00:46

DJSurprise pisze:
28 maja 2020, o 23:27
Atton29 pisze:
DJSurprise pisze:
Chcę sobie przerobić Vitę. Poza tym wygląda na idealne urządzenie do grania w emulatory SNES, PS i tym podobne, gdzie Switcha totalnie nie widzę. Switcha kojarzę przeze wszystkim z prestiżowymi cenami. Konsola 1500 zł, gry po 200 zł (w odsprzedaż się nie bawiłem i nie mam zamiaru tu robić wyjątków). Vita zaś jako używana można złapać nawet za nieco ponad 300 zł. Cena jak dla studenta, idealna. To że plecki są zwykle mocno porysowane mi nie przeszkadza, grunt żeby ekran nie wyglądał gorzej niż w moim telefonie. Będę celował w wersję Slim, ze względu na dłuższą baterię i możliwość podpięcia pod micro usb, czyli będzie można go podłączyć z powerbankiem.

Poza tymi funkcjonalnościami, to właśnie szkoda mi tych cen, zapowiada się, że nie będzie już przecen, a nie lubię zbierać fizycznych kopii, jest zdecydowanym zwolennikiem cyfrówek. Najwyżej będę kupował niektóre gry na Vitę, a niektóre faktycznie będę się bawił w używki. A jak coś się ze stora nie da kupić, no to emulator i do przodu.

Poza swoim telefonem, to nie bawiłem się w żadną przenośną konsolę i chciałbym z tą spróbować ugryźć temat, Switch to jednak za droga inwestycja. Prędzej od switcha kupię już Oculus Questa.
Jeżeli się zdecydujesz - uderzaj na PW. Bardzo chętnie pomogę z przerabianiem i ustawianiem. Sam jestem zdania że posiadanie nieprzrroviinrj Vity nie ma ŻADNEGO sensu w 2020, biorąc pod uwagę ilość ograniczeń. Zacznijmy od tego, że za kartę microSD 64 GB z adapterem wydasz 50 zł, a za kartę 32 GB od Sony trzeba wyłożyć ponad 300 zł. Do tego możesz emulować prawie wszystko - NES, SNES, SMD, N64, ScummVM, natywnie PS1 i PSP, jest nawet port Dooma czy... Return to Castle Wolfenstein. Zmiana kont wymaga co prawda trochę kombinowania, ale zdecydowanie jest warta zachodu - nie dość że gry w US tańsze, to na przykład klasyków PS1 jest tam większy wybór. Tak samo z grami PSP, jest na przykład Silent Hill Origins czy wszystkie gry z Crashem wydane na PSP (choć fakt faktem, niektórych nie da się pobrać przez Vitę - dla mnie to akurst nie był problem, bo zawsze mogę wziąć PSP, pobrać grę a potem zgrać na Vitę).

[EDIT]. Jednak gry PSP i PS1 niekompatybilne oficjalnie z Vitą można pobierać, logując się na konto PSN bezpośrednio w emulatorze PSP na Vicie. Więc jeśli interesują cię cyfrowe gry na PSP i PS1 - nie ma żadnych przeszkód, aby wszystko ograć na Vicie. Sam mam tylko jedną taką grę - Crash Tag Team Racing - ale w razie czego, to jest już wiadome.

Jeśli nie grałeś w klasyki z ery PS2 - to na przykład Jak and Daxter kosztuje w US 10$, u nas 79 zł. God of Wary, które chciałeś są tam za 15$ - to już cena łatwiejsza do przełknięcia niż 99 zł u nas. No i w keyshopach ostatnio bez przerwy są jakieś promocje na kody do PS Store, 10$ idzie wyłowić za nawet około 35 zł. Naprawdę, na Vicie da się mieć dzisiaj naprawdę sporo zabawy, zwłaszcza biorąc pod uwagę ogrom gier z PSP i PS1, i jej możliwości emulacji. Po prostu nie ma co siedzieć na oficjalnym oprogramowaniu, bo ono jest jak klatka.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

29 maja 2020, o 12:12

Dla mnie osobiscie wszelkie przerobki to czysta profanacja. Takie jest moje zdanie. Oryginalny sprzet to oryginalny sprzet. Nie podoba mi sie polityka, to nie kupuje i tyle. Choc niech rzuci kamieniem pierwszy kto sam jest bez winy, w czasach studenckich mialem przerobiona PS2. Wydaje mi sie, ze do pewnych rzeczy trzeba po prostu dorosnać.
Mam cicha nadzieje, ze powróca jeszcze dobre promki w PS Store na Vite. Przeciez byly bardzo dlugie okresy zupelnej posuchy na PSP i PSX, a pozniej dawali w przecenie mase tytulow. Nakupielm wtedy wszystkie fajnale, Grandie, Vagrant Story, Parasite Eve 2, sporo bardzo dobrych jRPGow na PSP :D Gry cyfrowe z PSP i PSX z PS Store normalnie dzialaja na Vicie.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

29 maja 2020, o 12:41

Atton29 pisze:
29 maja 2020, o 12:12
Dla mnie osobiscie wszelkie przerobki to czysta profanacja. Takie jest moje zdanie. Oryginalny sprzet to oryginalny sprzet. Nie podoba mi sie polityka, to nie kupuje i tyle. Choc niech rzuci kamieniem pierwszy kto sam jest bez winy, w czasach studenckich mialem przerobiona PS2. Wydaje mi sie, ze do pewnych rzeczy trzeba po prostu dorosnać.
Mam cicha nadzieje, ze powróca jeszcze dobre promki w PS Store na Vite. Przeciez byly bardzo dlugie okresy zupelnej posuchy na PSP i PSX, a pozniej dawali w przecenie mase tytulow. Nakupielm wtedy wszystkie fajnale, Grandie, Vagrant Story, Parasite Eve 2, sporo bardzo dobrych jRPGow na PSP :D Gry cyfrowe z PSP i PSX z PS Store normalnie dzialaja na Vicie.
Profanacją to jest piractwo, nie przerabianie konsol. Idąc twoją logiką, żywotność konsoli kończy się wraz z nową generacją. Sprzęt jest porzucany, kończy się funkcjonalnośc, czasem nawet jest USUWANA. Tak jak np. Singstar na PS3 - na imprezy był całkiem dobry, ale wraz z wyłączeniem serwerów, Sony całkowicie usunęło możliwość go pobrania. Oczywiście przerabiając konsolę można go przywrócić, choć wiem, że to akurat argument dla dosłownie garstki osób.
No i nie wspominając już o tym, że przerabianie konsol daje drugie życie uszkodzonym systemom. W dwóch PS2 padł mi w ciągu roku laser - wymiana kosztowałaby mnie więcej niż konsola. Po przerobieniu, po pierwsze mogę odpalać gry z pendrive, po drugie przez sieć, po trzecie na FATkach - z dysku HDD. Nie wiem, w którym miejscu to jest jakaś "profanacja" - to tchnięcie nowego życia, często w stary i nieużywany sprzęt. A to, że bronisz nieprzerobionej Vity mimo cen kart pamięci, z wiedzą, że na przeróbce można po prostu wsadzić kartę microSD - no sorry, ale dla mnie ta obrona na starcie nie ma sensu. Fakt, jeszcze na siebie nie zarabiam, ale gdybym zarabiał, to tym bardziej byłoby mi żal 300 zł na kartę pamięci, jeżeli po 30 minutach roboty mogę zbić cenę do 50 zł za większy rozmiar.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

29 maja 2020, o 14:25

To, ze Sony cos tam porzuca, nic dla mnie nie znaczy :D
Mam karte pamieci 64gb po brzegi wypelniona grami wiec zadna funkcjonalnosc dla mnie sie nie konczy. Zycia nie starczy by te wszytskie gry ograc, gdzie srednio na kazda wypada 100 bitych godzin :D
Ty masz takie zdanie, ja mam inne i uszanujmy to.
Za karte 64gb dalem na OLX okolo 200zl wiec jak sie chce to sie da.
ODPOWIEDZ