Diablo 2

Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 31 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

26 maja 2020, o 09:52

Witam serdecznie. :macha:
Ostatnio bardzo chce zagrać w Diablo 2 ale nie wiem czy to się opłaca tzn. czy nie lepiej czekać na remastera, czy liczyć ze będzie za darmo dla posiadaczy diablo 2 :E . Chciałbym też wiedzieć czym się różni wersja darmowa (ta którą można pobrać z battle.net z sekcji klasyczne) a wersja kupiona (płyta albo klucz) oraz czy warto jest kupić klucz 20 lat po premierze tejże gry. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 111 razy
Podziękowania: 41 razy
Kontakt:

Re: Diablo 2

26 maja 2020, o 10:04

Kinglll4 pisze:
26 maja 2020, o 09:52
Witam serdecznie. :macha:
Ostatnio bardzo chce zagrać w Diablo 2 ale nie wiem czy to się opłaca tzn. czy nie lepiej czekać na remastera, czy liczyć ze będzie za darmo dla posiadaczy diablo 2 :E . Chciałbym też wiedzieć czym się różni wersja darmowa (ta którą można pobrać z battle.net z sekcji klasyczne) a wersja kupiona (płyta albo klucz) oraz czy warto jest kupić klucz 20 lat po premierze tejże gry. Pozdrawiam :D
Ta wersja do pobrania, to tylko instalka, która i tak wymaga CD-keya. Zatem jeśli chcesz zagrać, to albo z poziomu Battle neta albo kup pudełkową wersję z jakiejś aukcji lub z jakiegoś lombardu/targu ;)

Co do remastera, to są tylko plotki i wątpię, by remaster wyszedł szybko, jeśli w ogóle (patrząc na porażkę PR-ową Warcrafta 3: Refunded), więc jeśli chcesz kupić, to kup bez przeszkód.

Ja tak dla ciekawostki powiem, ze kupiłem kiedyś za niecałe 2 dychy w lombardzie pudełkową wersję Diablo 2 z w zasadzie niedziałającą płytką, ale z działającym CD-keyem ;). Wystarczyło przypisać do konta Battle.net i kiedy ściągam tą twoją instalkę z neta, to wpisuje numer seryjny zapisany do konta i mogę grać ;). Było to niemałe ryzyko, bo ktoś mógł to przewidzieć i też aktywować, ale jednak działało ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

26 maja 2020, o 10:16

Rozumiem. Dziękuje za odpowiedź

A tak jeszcze zapytam, czy działają jeszcze serwery online :?: i czy jest jakiś godny polecenia?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy

26 maja 2020, o 11:01

Battle.net jak i gra sieciowa działają nieprzerwanie w diablo 2 cały czas : P
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt: