Epic Games - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Łowca

15 maja 2020, o 17:53

Takie coś znalazłem na jednej z grup na fejsie ale na ile to prawdziwe to ciężko powiedzieć.
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5EE2EF3F
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 5 razy

Re: Epic Games - temat ogólny

15 maja 2020, o 21:29

Refty pisze:
15 maja 2020, o 11:48
Maikeru pisze:
15 maja 2020, o 11:40
Michał1989 pisze:
15 maja 2020, o 08:59
"Na Twoje konto nie można w tej chwili pobrać więcej darmowych gier",że co ?

A włączyłeś logowanie duetapowe?
Też mi się to pojawiło wczoraj, nie zależnie czy masz włączone logowanie dwuetapowe. Rozwiązałem to wyłączając apkę i odpalając launcher jeszcze raz. Wszystko poszło bez problemów.

nie mam włączonego,teraz już normalnie się dało
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 17 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

15 maja 2020, o 22:58

Nie wiem co jest u mnie nie tak, ale najwyraźniej Epic Games wypiął się na mnie i woli wspierać przyszłych hakerów :p https://i.imgur.com/jIyTkKH.png
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

15 maja 2020, o 23:30

https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... 0416_n.png

Kolega ( TenNalesnik ) podesłał mi tego screena. Nie wydaje się fakiem, ale jeśli następną grą na epicu będzie Civilization VI, to wszelkie wątpliwości rozwiane.
Nwm, czy screen się w ogóle poprawnie wyśle, więc napiszę że jego treść mówi o 3 następnych grach rozdawanych przez Epica. po GTA V od 14.05 będzie kolejno
- Civilization VI (21.05)
- Borderlands The Handsome Collection (28.05)
- Ark Survival Evolved (04.06)

#TenNalesnik < nick ziomka na łowcach, który mi to podesłał.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

15 maja 2020, o 23:46

DJSurprise pisze:
15 maja 2020, o 22:58
Nie wiem co jest u mnie nie tak, ale najwyraźniej Epic Games wypiął się na mnie i woli wspierać przyszłych hakerów :p https://i.imgur.com/jIyTkKH.png
Zmień IP zewnętrzne. Jak? Udostępnij sobie net z komórki i włącz dane komórkowe i wylosuj sobie jakiś nr włączając i wyłączając dane komórkowe. Jeżeli jednak to problem z twoim internetem, to podziękuj sąsiadowi, który tak, jak cały świat tworzy konta na epicu, na handel. Pewnie tworzy te konta z tego samego ip co ty masz ;)
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

16 maja 2020, o 02:39

Nvm. Teraz po prostu weszło, ehh dziwny ten Epic.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 119 razy
Podziękowania: 124 razy
Kontakt:

16 maja 2020, o 03:13

niektore mniejsze sieci osiedlowych dostawcow w PL padły od przeciążenia a wy się dziwicie o errorach na epicu, spokojnie jest jeszcze 5 dni każdy zainteresowany zdobędzie swoją kopie gry a jak nie to kupi u janusza na allegro za 30zl buahahaha
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

16 maja 2020, o 11:24

Armin pisze:
16 maja 2020, o 03:13
niektore mniejsze sieci osiedlowych dostawcow w PL padły od przeciążenia a wy się dziwicie o errorach na epicu, spokojnie jest jeszcze 5 dni każdy zainteresowany zdobędzie swoją kopie gry a jak nie to kupi u janusza na allegro za 30zl buahahaha
Ty się śmiejesz, a sam widziałem na allegro, że ktoś za tyle kupił https://i.imgur.com/CHsbh8P.png
Teraz już raczej nie za tyle, ale za około 10 zł też dzbany sobie kupują https://i.imgur.com/CFPT582.png
Tylko czekać, aż za parę miesięcy cena wróci do 30 zł i będą się ładnie konta sprzedawać.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 22 razy
Podziękowania: 28 razy
Kontakt:

16 maja 2020, o 13:19

Trzeba zgłaszać takie osoby do Allegro, niech banują. A przynajmniej powinni. Powinniśmy masowo się zorganizować na ŁG i reportować.
Awatar użytkownika
Moderator
Podziękował: 120 razy
Podziękowania: 47 razy
Kontakt:

16 maja 2020, o 13:45

Natan pisze:
16 maja 2020, o 13:19
Trzeba zgłaszać takie osoby do Allegro, niech banują. A przynajmniej powinni. Powinniśmy masowo się zorganizować na ŁG i reportować.
Allegro nic nie zrobi.
Z wypożyczaniem kont też były masowe akcje zgłaszania i nie dało to kompletnie nic, bo Allegro nie widzi w tym problemu.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 12 razy

16 maja 2020, o 17:01

Oferty maseczek za 150 zł potrafią blokować, bo to jest golenie frajerów. A jeśli sprzedawanie konta z grą, która w tym tygodniu jest za darmo nie jest goleniem frajerów, to ja nie wiem co nim jeszcze mogłoby być.
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

17 maja 2020, o 00:58

Nile pisze:
16 maja 2020, o 17:01
Oferty maseczek za 150 zł potrafią blokować, bo to jest golenie frajerów. A jeśli sprzedawanie konta z grą, która w tym tygodniu jest za darmo nie jest goleniem frajerów, to ja nie wiem co nim jeszcze mogłoby być.
Wbrew pozorom jest różnica.
Maseczki aktualnie dotyczą każdej osoby, która ma ochotę wyjść na zewnątrz, czyli praktycznie każdego człowieka mogącym wyjść o własnych nogach lub przynajmniej o chęci wyjścia, żeby go ktoś wspomógł. Do tego cenowo już nawet w Żabkach oferowali je jak jednorazówki praktycznie i w pakiecie.
Tymczasem allegro oferuje maseczki naprawdę śmieciowe i do tego stanowczo za drogie delikatnie mówiąc, jak na jego korzyści.

Porównując do GTA V, to sytuacja dotyczy już wyłącznie graczy, gdzie konta na epic kupna nie zanotowano wyżej niż 30 zł i pewnie już można to zaliczyć jako niedoinformowanie się na temat rynku growego, gdzie sprzedawca to wykorzystuje, lecz portfel na tym mocno nie cierpi. No i wiadomo, że każdy gracz, który marginalnie śledzi gry, to musiał się obić w jakikolwiek sposób o uszy, że taki GTA V jest za darmo do odebrania. Tak więc kupno na allegro to już naprawdę skrajny przypadek.

O dobrych maseczkach niewiele osób cokolwiek wiedziało i dotyczyło to tak wielu osób, że nie trudno było znaleźć taką osobę, co by kupiła i odpowiednia ilość tych niezadowolonych klientów musiała dać znać co myśli o allegro jako stronie udostępniającej takie oferty. A przecież wiadomo, że żadna firma nie rozwinie się, jak odpowiednia ilość osób będzie niezadowolona z jej usługi. No chyba że znacie jakiś przypadek, bo ja nie.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

17 maja 2020, o 01:15

Nie mówiąc o tym, że zwyczajnie promka Epica przeminie i będą ludzie którzy z wielu różnych powodów się na nią nie załapali. I co wtedy? Ano wtedy takie konta się zaczną sprzedawać ba, co więcej, możliwość "zakupu" takiego konta za 10-15 zł dla niektórych może być wręcz darem z niebios.

Prawda jest taka, że firmy które robią tego typu rozdawnictwo na zasadzie cenowego impulsu Diraca same prowokują później tego typu akcje. Mogą się one nam nie podobać, ale jak to mówił nieodżałowany Jan Kobuszewski "praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb" Gdyby była akcja ze stopniowym wygaszaniem promocji - dziś 100%, za tydzień 95%, za dwa 90%... wtedy zakładanie kont przez reselerów miałoby dużo mniejszą rację bytu i problem rozwiązałby się sam.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 12 razy

17 maja 2020, o 01:34

Bardzo nie chcę wchodzić w politykę, więc muszę przeprosić, że zacząłem o tych maseczkach. Ale krew mnie już zalewa...
W każdym razie - chodziło mi o to, że gdyby allegro zależało na tym, żeby Janusze nie wzbogacali się na naiwności potencjalnych klientów, to powinni traktować wszystko równo. A jak jest, widać wyraźnie, bo [tutaj miało być zejście na politykę, ale się powstrzymałem ;) ].

Nie miałbym nic przeciwko sprzedaży konta Epic z grą GTA V dopiero od czwartku 21 maja 2020 roku, godzina 17:00. Teraz to jest właśnie żerowanie na tych, co nie wiedzą. Czy jest to cwane? Pewnie. Zrobi się kilkanaście kont, na każdym doda GTA V i sprzeda za "niską" cenę. Janusz Biznesu zawsze znajdzie sposób.
Ale w trakcie trwania akcji rozdawnictwa to jest takie plucie w twarz klientowi. Osobiście nie zniżyłbym się do postępowania w taki sposób, ale cóż... Rozumiem, że są ludzie, dla których to normalka. Przez to nie wierzę w ludzi. Tak po prostu.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

17 maja 2020, o 01:52

Nile pisze:
17 maja 2020, o 01:34
Nie miałbym nic przeciwko sprzedaży konta Epic z grą GTA V dopiero od czwartku 21 maja 2020 roku, godzina 17:00. Teraz to jest właśnie żerowanie na tych, co nie wiedzą.
No jest, ale w dżungli naszego świata... informacja to potęga itp. itd.
Aaa po za tym ci co nie wiedzą znaczy się nie wchodzą na Łowców. Jak dla mnie grzech śmiertelny, rozprawa skończona, można się rozejść ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

21 maja 2020, o 23:12

I znowu zabawa z vpn-em, bo nie można dodać więcej gier.
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

21 maja 2020, o 23:44

ja nie moglem dodac gta 5, to odczekalem 2 dni i już normalnie na konto dodałem bez problemu.
Awatar użytkownika
Łowca

24 maja 2020, o 21:41

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale czy macie doświadczenie z kupowaniem z regionu rosyjskiego na epiku? Jak to zrobić? Mam już konto. Czy mogę go do tego użyć?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 1 raz

27 maja 2020, o 18:57

Ehhh, ja to mam szczęście z Epiciem. Proste pytanie do tych, którzy mają konto połączone z UPLAYem - czy od razu po zakupie gry UBI na epicu, dodaje Wam się w uplayu? Kupiłem wczoraj FC:ND i za nic nie mogę przypisać gry do konta uplay a nie istnieje możliwość "odłączenia" kont Ubi i Epic. Jakieś rady co zrobić? Dodam, że instalacja też nie pomaga a poza tym chciałbym już nie korzystać z launchera E, kiedy mam zainstalowany Uplay.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 31 razy
Podziękowania: 40 razy
Kontakt:

27 maja 2020, o 19:04

StonRoc pisze:
27 maja 2020, o 18:57
Ehhh, ja to mam szczęście z Epiciem. Proste pytanie do tych, którzy mają konto połączone z UPLAYem - czy od razu po zakupie gry UBI na epicu, dodaje Wam się w uplayu? Kupiłem wczoraj FC:ND i za nic nie mogę przypisać gry do konta uplay a nie istnieje możliwość "odłączenia" kont Ubi i Epic. Jakieś rady co zrobić? Dodam, że instalacja też nie pomaga a poza tym chciałbym już nie korzystać z launchera E, kiedy mam zainstalowany Uplay.
U mnie wystarczyło odpalić instalację gry w kliencie epika i po paru chwilach pojawiła się w bibliotece uplay.
ODPOWIEDZ