Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 114 razy
Podziękowania: 111 razy
Kontakt:

14 maja 2020, o 01:37

a może wiecej wtorkowych bundli z indie cudeńkami i szrotem zarazem
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

Re: Humble Choice – temat ogólny

14 maja 2020, o 13:25

To jakaś grubsza rzecz bo zmienili avatar i obrazek tła na Twitterze. Podejrzewam, że współpraca z Sony na PS5. Może coś w stylu Xbox Game Pass ale od Humble?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 58 razy

14 maja 2020, o 19:04

Rapisher pisze:
13 maja 2020, o 22:41
Obrazek
NA KOLANA! Czyli wielkie nic.
https://www.humblegames.com/

I przy okazji bandel w store
https://www.humblebundle.com/store/prom ... wn-bundle/
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz

17 maja 2020, o 15:12

Witam
Czy ktoś z łowców mógłby podzielić się zniżką na humble store?
Coraz więcej czasu spędzanego w domu
Z góry dziękuje
PW
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy

18 maja 2020, o 19:44

Xairax pisze:
17 maja 2020, o 15:12
Witam
Czy ktoś z łowców mógłby podzielić się zniżką na humble store?
Coraz więcej czasu spędzanego w domu
Z góry dziękuje
PW
Ale jak mielibyśmy się nią podzielić? To jest -20% na zakupy jak jesteś zalogowany, a nikt nie da ci przecież swojego konta, żebyś się mógł logować...

Poza tym, te 20% nie łączy się z innymi zniżkami, także o ile nie kupujesz tytułów w pełnej cenie to na nic się ta zniżka nie przydaje.
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 89 razy
Podziękowania: 55 razy
Kontakt:

18 maja 2020, o 20:04

piezol pisze:
Ale jak mielibyśmy się nią podzielić? To jest -20% na zakupy jak jesteś zalogowany, a nikt nie da ci przecież swojego konta, żebyś się mógł logować...
W https://www.humblebundle.com/subscription/home masz coś takiego jak "GIVE UP TO 20% OFF", gdzie masz link, który przekazujesz znajomemu, raz na 30 dni dając mu zniżkę do 20%
piezol pisze:
Poza tym, te 20% nie łączy się z innymi zniżkami, także o ile nie kupujesz tytułów w pełnej cenie to na nic się ta zniżka nie przydaje.
Łączy ;)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 27 razy
Kontakt:

18 maja 2020, o 20:57

https://www.humblebundle.com/subscripti ... fkY6v2pfVT Ta zniżka - 20%, może się komuś przyda.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

19 maja 2020, o 10:27

Zajrzyjcie na mail - przyszła propozycja zniżki - Unpause your account and get $3 off!

BTW - jako że stosunkowo krótko jestem subskrybentem i do tej pory się nad tym nie głowiłem - zniżka obowiązuję tylko na bieżącego kundla? Nie mam Xcoma a i ten Jurassic wygląda na taki do pogrania parę godzin za niższą cenę, ale chyba przyszły miech bardziej kusi ze zniżką (nawet jak to kot w worze)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 131 razy
Podziękowania: 89 razy
Kontakt:

19 maja 2020, o 10:35

Danek131 pisze:
19 maja 2020, o 10:27
Zajrzyjcie na mail - przyszła propozycja zniżki - Unpause your account and get $3 off!

BTW - jako że stosunkowo krótko jestem subskrybentem i do tej pory się nad tym nie głowiłem - zniżka obowiązuję tylko na bieżącego kundla? Nie mam Xcoma a i ten Jurassic wygląda na taki do pogrania parę godzin za niższą cenę, ale chyba przyszły miech bardziej kusi ze zniżką (nawet jak to kot w worze)
oczywiście że tylko na bieżącego :) nawet masz date do kiedy kupon zniżkowy jest ważny
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

19 maja 2020, o 10:43

Hildunio pisze:
19 maja 2020, o 10:35
oczywiście że tylko na bieżącego :) nawet masz date do kiedy kupon zniżkowy jest ważny
Szczerze mówiąc nawet nie zajrzałem w treść, bo nie pierwsza też zniżka i nie zauważyłem daty XD Dzięki ^_^ :macha:
Awatar użytkownika
Łowca

19 maja 2020, o 12:31

warhameron pisze:
18 maja 2020, o 20:57
https://www.humblebundle.com/subscripti ... fkY6v2pfVT Ta zniżka - 20%, może się komuś przyda.
Dzięki za wrzutę lecz niestety ktoś mnie ubiegł :(
Poproszę o link w prywatnej wiadomości
Dzięki!
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 27 razy
Kontakt:

19 maja 2020, o 15:34

Nie sądziłem, że będzie zainteresowanie tą zniżką. Niestety 1 osoba może dać taki link 1 osobie raz na 30 dni. Kolejną zniżkę mogę dać za 29 dni. Obecna nie zadziała, skoro użył ktoś inny i nawet o tym nie napisał... Sorki
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 72 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

19 maja 2020, o 15:52

Spoczko, ja poratuję. Sprawdź PW za niedługo.
Awatar użytkownika
Łowca

19 maja 2020, o 18:33

Quoyque pisze:
19 maja 2020, o 15:52
Spoczko, ja poratuję. Sprawdź PW za niedługo.
Dzięki wielkie. Aktywowane
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 20 razy
Kontakt:

26 maja 2020, o 19:56

Chciałem sobie wziąć tą subskrypcję na 12 miesięcy za 9.99 eur ale już miałem kiedyś jeden miesiąc więc na tym koncie które mam nie kwalifikuję się na to. Podałem więc innego maila i próbowałem dodać kartę eur z alior ale dostaję bardzo dużo mówiący błąd Error. Oczywiście na karcie są środki i limity są standardowe więc dużo powyżej tej kwoty 10 eur. Nowe konto na HB założyłem z innej przeglądarki niż ta z której loguję się na dotychczasowe konto HB, oczywiście w trybie incognito. Wyczyściłem ciasteczka z przeglądarek no i problem dalej występuje. Próbowałem też przez VPN i niestety to samo, na innym koncie próbowałem wcześniej to samo zrobić z kartą revolut i efekt ten sam po prostu komunikat Error. Jeśli ktoś robił drugie konto na potrzeby HM to mam prośbę o poradę jak to zrobić i co może być nie tak w tym przypadku. Czytałem że HB weryfikuje to po ciasteczkach ale to chyba nie jest wszystko :(
Awatar użytkownika
Łowca

27 maja 2020, o 14:45

Chcę ktoś linka na zniżkę na 20%? Wyślę w prywatnej wiadomości :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 10 razy
Kontakt:

29 maja 2020, o 20:32

Czy możecie mi powiedzieć co myślicie o temacie?
Próbowałem kupować czasem przez VPN bo czasem kurs dolara jest niższy, ale ostatnio jest coraz trudniej, bo HB to wykrywa i blokuje możliwość zakupu w ogóle.
Poza tym jak każdemu z Was zdarza mi się "przekazać" kod steam komuś czyli nie przypisać go do mojego konta steam, z pominięciem tzw. giftlinka.
Z odpowiedzi z ich supportu wynika, że mi zamkną konto jak dalej tak będę robił.
VPN mogę sobie odpuścić, ale czasem na bazarku chciałbym coś przekazać :)
Czy to aż takie dla nich to widoczne, że te klucze nie są podpięte do mojego konta?
Czy pomogło by odlinkowanie konta steam w ustawieniach HB?
Poniżej cytat z ich wypowiedzi

"It appears there is some suspicious activity with recent purchases and the account was suspended pending review. I was able to remove the suspension, but be aware that future use of VPNs or Proxies may result in this happening again.

Additionally, there appears to be some suspicious activity associated with this account and abuse of our subscription referral program. Due to this activity, the account has been flagged with a warning.

I want to be clear that unauthorized secondary distribution of games purchased through Humble Bundle is a violation of our TOS. Future violations will lead to permanent deactivation of the account."
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

29 maja 2020, o 21:00

gaszalottii pisze:
29 maja 2020, o 20:32
Czy możecie mi powiedzieć co myślicie o temacie?
Próbowałem kupować czasem przez VPN bo czasem kurs dolara jest niższy, ale ostatnio jest coraz trudniej, bo HB to wykrywa i blokuje możliwość zakupu w ogóle.
Poza tym jak każdemu z Was zdarza mi się "przekazać" kod steam komuś czyli nie przypisać go do mojego konta steam, z pominięciem tzw. giftlinka.
Z odpowiedzi z ich supportu wynika, że mi zamkną konto jak dalej tak będę robił.
VPN mogę sobie odpuścić, ale czasem na bazarku chciałbym coś przekazać :)
Czy to aż takie dla nich to widoczne, że te klucze nie są podpięte do mojego konta?
Czy pomogło by odlinkowanie konta steam w ustawieniach HB?
Poniżej cytat z ich wypowiedzi

"It appears there is some suspicious activity with recent purchases and the account was suspended pending review. I was able to remove the suspension, but be aware that future use of VPNs or Proxies may result in this happening again.

Additionally, there appears to be some suspicious activity associated with this account and abuse of our subscription referral program. Due to this activity, the account has been flagged with a warning.

I want to be clear that unauthorized secondary distribution of games purchased through Humble Bundle is a violation of our TOS. Future violations will lead to permanent deactivation of the account."
Ziomek, nabijałeś sobie refy i korzystałeś z VPNa, myślałeś, że cie nie dojadą? A co do kluczy to jeżeli leciałeś kilkanaście kont na raz to chyba jasne, że drogą dedukcji uznali, że jesteś handlarzem.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 131 razy
Podziękowania: 89 razy
Kontakt:

29 maja 2020, o 21:39

jak się nie zna umiaru to tak to się kończy
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

29 maja 2020, o 22:09

Ale w sumie ten fragment jest ciekawy:
To by znaczyło ze bazar, groupbuysy i inne to łamanie ich ToS, a więc potencjalny ban. Oczywiście tylko teoretyczny, bo nic takiego raczej nie ma prawa nastąpić, ale dobrze wiedzieć ;)
ODPOWIEDZ