Wiedzmin 3 brakujace osiagniecia

Wszystko co dotyczy gier komputerowych
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

7 kwie 2020, o 23:24

Jako ze zostalo mi do zrobienie 5 osiągnięć:

Wiedźmin na szlaku Ukończ grę na poziomie trudności "Droga ku zagładzie".
Kolekcjoner kart Zdobądź wszystkie karty do gwinta dostępne w podstawowej wersji gry.
Wojna totalna Wygraj rundę gwinta osiągając przynajmniej 187 punktów.
Trening na Mordowni Ukończ grę na poziomie trudności "Krew, pot i łzy" lub "Droga ku zagładzie".
Hulaj dusza!

rodzą się pytania:

1. Co trzeba przejść żeby zaliczyć osiagnięcia wyższych poziomów - wystarczy sam wątek główny? Bez DLC i misji pobocznych?
2. Nowa gra+ na najwyszym poziomie trudnosci zaliczy mi te 2 osiagniecia wyzszych poziomów?
3. Do Hulaj dusza - naprawili te znaczniki co pokazywaly co chcaily, przez co nie mam tego osiagniecia bo pokazywalo ze jestem tam gdzie mam byc, a nie bylem... (z tym moze byc problem bo nie mam sejwów i chyba trzeba bedzie od nowa)
4. Jakis sposob na tego nudnego gwinta zeby to zrobic - znalezc te karty co mi brakują i jakies te punkty uzyskac w grze? Z tego co pamietam magiczna ksiega nie mowi mi gdzie mam tych kart szukac a zbierac je od nowa to mordęga i wolalbym to zrobić przed uruchomieniem gry od nowa lub nowej gry+.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

Re: Wiedzmin 3 brakujace osiagniecia

8 kwie 2020, o 00:58

pelikulas pisze:

1. Co trzeba przejść żeby zaliczyć osiagnięcia wyższych poziomów - wystarczy sam wątek główny? Bez DLC i misji pobocznych?
2. Nowa gra+ na najwyszym poziomie trudnosci zaliczy mi te 2 osiagniecia wyzszych poziomów?
3. Do Hulaj dusza - naprawili te znaczniki co pokazywaly co chcaily, przez co nie mam tego osiagniecia bo pokazywalo ze jestem tam gdzie mam byc, a nie bylem... (z tym moze byc problem bo nie mam sejwów i chyba trzeba bedzie od nowa)
4. Jakis sposob na tego nudnego gwinta zeby to zrobic - znalezc te karty co mi brakują i jakies te punkty uzyskac w grze? Z tego co pamietam magiczna ksiega nie mowi mi gdzie mam tych kart szukac a zbierac je od nowa to mordęga i wolalbym to zrobić przed uruchomieniem gry od nowa lub nowej gry+.
1. Wystarczy main story, nie trzeba dotykać DLC.
2. Nowa Gra + na najwyższym poziomie w rzeczy samej da Ci wszystkie osiągnięcia za poziom trudności.
3. Ostanio jak wbijałem setke to wszystko w DLC działało dobrze i nie miałem problemu z tym osiągnięciem, więc odpowiedź brzmi najprawdopodobniej tak.
4. Ja realizowałem to osiągnięcie od początku gry. Ale możesz to jeszcze uratować. Musisz pogadać z KAŻDYM właścicielem gospody/karczmarzem oraz każdym kupcem i odkupić od nich dostępne kart (bez względu czy już takie masz czy nie) oraz (jeśli opcja nie jest wyszarzona, bo już z nimi grałeś) wygrać z KAŻDYM kto chce grać w gwinta jedną partyjkę. To jest sposób bez szukania. Drugi to znalezienie poradnika, który zawiera jakie karty trzeba mieć, porównanie ich ze swoimi oraz wytypowanie potencjalnych posiadaczy brakujących. Oczywiście jeśli nie wygrałeś kart na turnieju w Passiflorze lub od takiego Dijsktry - oj to może być problem.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

8 kwie 2020, o 01:08

Nesus pisze:
8 kwie 2020, o 00:58
pelikulas pisze:

1. Wystarczy main story, nie trzeba dotykać DLC.
2. Nowa Gra + na najwyższym poziomie w rzeczy samej da Ci wszystkie osiągnięcia za poziom trudności.
3. Ostanio jak wbijałem setke to wszystko w DLC działało dobrze i nie miałem problemu z tym osiągnięciem, więc odpowiedź brzmi najprawdopodobniej tak.
4. Ja realizowałem to osiągnięcie od początku gry. Ale możesz to jeszcze uratować. Musisz pogadać z KAŻDYM właścicielem gospody/karczmarzem oraz każdym kupcem i odkupić od nich dostępne kart (bez względu czy już takie masz czy nie) oraz (jeśli opcja nie jest wyszarzona, bo już z nimi grałeś) wygrać z KAŻDYM kto chce grać w gwinta jedną partyjkę. To jest sposób bez szukania. Drugi to znalezienie poradnika, który zawiera jakie karty trzeba mieć, porównanie ich ze swoimi oraz wytypowanie potencjalnych posiadaczy brakujących. Oczywiście jeśli nie wygrałeś kart na turnieju w Passiflorze lub od takiego Dijsktry - oj to może być problem.
Nie pamietam, ale chyba grałem jakis tam turniej... da sie to jakoś sprawdzić od kogo kart nie mam? Nie grałem 4 lata to i nie wiem jak sprawdzic ktorych kart mi brakuje bo to co widze w poradniku nie zgadza sie mi, do tego kilkanascie kart wystepuje w kazdej talii i nie ogarniam tego po tak dlugiej przerwie xD
Nowy obraz mapy bitowej (6).jpg
Nowy obraz mapy bitowej (6).jpg (48.88 KiB) Przejrzano 672 razy
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2020, o 01:38 przez pelikulas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

8 kwie 2020, o 01:18

Możesz porównać kraty jakie posiadasz z zestawieniem z tego poradnika:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... htext=Card
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

8 kwie 2020, o 16:36

Ogólnie wychodzą jakieś jaja. Gra mowi ze brakuje 4, wedlug polskiego poradnika (polskie nzawy kart) brakuje 5... mam duzo kart co nie ma w poradniku (pewnie z dlc)

Brakuje mi:
Imlerith
Wiwrena
Ciaran aep Esanilien
Elfi harcownik (nie wiem ktory) mam 2 majo byc 3
Emiel Regis Rohellec Terzieff

Wszystko niby otrzymywane w sposób losowy ;/ pies pogrzebany ament.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

8 kwie 2020, o 16:52

pelikulas pisze:
8 kwie 2020, o 16:36
Ogólnie wychodzą jakieś jaja. Gra mowi ze brakuje 4, wedlug polskiego poradnika (polskie nzawy kart) brakuje 5... mam duzo kart co nie ma w poradniku (pewnie z dlc)

Brakuje mi:
Imlerith
Wiwrena
Ciaran aep Esanilien
Elfi harcownik (nie wiem ktory) mam 2 majo byc 3
Emiel Regis Rohellec Terzieff

Wszystko niby otrzymywane w sposób losowy ;/ pies pogrzebany ament.
Teraz spojrzałem i według Twojego screena brakuje tylko od napotkanych graczy, także musisz zrobić rajd od Białego Sadu po Skellige i zagrać oraz wygrać z KAŻDYM kto w Gwinta che grać (bez DLC). Przy okazji kupuj od kupców, jeśli mają. Takie osiągnięcia są niestety najbardziej czasochłonne jeśli nie polnuje się ich od początku.
ODPOWIEDZ