Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 58 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

3 kwie 2020, o 19:15

Chyba znowu pauzuje, nic dla mnie ciekawego. Bonus pewnie przebundlowany sto razy
Awatar użytkownika
Łowca
Discord: Toxiczo#6492
Podziękował: 32 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

Re: Humble Choice – temat ogólny

Bartes21 pisze:
3 kwie 2020, o 19:14
Toxiczo pisze:
3 kwie 2020, o 19:10
Czyli, że z automatu poleci płatność za Majowy Choice?
Pauza i tak masz już zakupiony
"Keep your subscription active to receive a bonus game for April Choice!"

Czyli bez pauzy musi być. Przynajmniej ja tak to rozumiem
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

3 kwie 2020, o 19:16

Toxiczo pisze:
Bartes21 pisze:
3 kwie 2020, o 19:14
Toxiczo pisze:
3 kwie 2020, o 19:10
Czyli, że z automatu poleci płatność za Majowy Choice?
Pauza i tak masz już zakupiony
"Keep your subscription active to receive a bonus game for April Choice!"

Czyli bez pauzy musi być. Przynajmniej ja tak to rozumiem
Nie chyba. Dostajesz do kwietniowego bonus a nie do majowego.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

3 kwie 2020, o 19:26

Trzeba zachować aktywną subskrypcję żeby 1 maja dodali do kwietniowego choice-a bonusową grę. Tak to rozumiem. Oczywiście w tym czasie zostaną pobrane pieniądze za ten majowy pakiet.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

3 kwie 2020, o 19:31

gamingman pisze:
Trzeba zachować aktywną subskrypcję żeby 1 maja dodali do kwietniowego choice-a bonusową grę. Tak to rozumiem. Oczywiście w tym czasie zostaną pobrane pieniądze za ten majowy pakiet.
24 kwietnia zostaną pobrane jak już za obecny, kwietniowy pakiet, nie majowy. No chyba, że sam go wcześniej opłacisz.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 20 razy
Kontakt:

3 kwie 2020, o 19:34

No to słabo zachęcili do czekania na tego 1 maja. HB przypomina mi sytuację na ibood, były czasy że ludzie zabijali się za ofertami na ibood i już kilka minut po północy nie dało się nic kupić, takie były super promocje. No i były jeszcze super hunt-y a teraz ale niestety po tym jak ibood został przejęty ibood to kupa i to samo się dzieje na HB.
gamingman pisze:
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

3 kwie 2020, o 19:59

Ale ładne psioczenie i tutaj i w komentarzach, takie typowo polskie :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 114 razy
Podziękowania: 110 razy
Kontakt:

3 kwie 2020, o 20:10

Bards tale 4 aktywuje dodatkowo trylogię
Obrazek
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

3 kwie 2020, o 20:45

Noir pisze:
3 kwie 2020, o 19:31
gamingman pisze:
24 kwietnia zostaną pobrane jak już za obecny, kwietniowy pakiet, nie majowy. No chyba, że sam go wcześniej opłacisz.
Oczywiście masz rację. Czyli ogólnie każdy kto kupi teraz i pozostawi aktywną subskrypcję do 1 maja otrzyma bonus.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

4 kwie 2020, o 01:56

Ja mam pytanie jak teraz zakupie COVID bundle (konto bez humble monthly/choice) to oprócz gier, otrzymam bundle z 9 grami z miesiąca kwiecień?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

4 kwie 2020, o 02:16

Refty pisze:
Ja mam pytanie jak teraz zakupie COVID bundle (konto bez humble monthly/choice) to oprócz gier, otrzymam bundle z 9 grami z miesiąca kwiecień?
Do covida daja 1 humble czojs gratis...
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

4 kwie 2020, o 02:18

pelikulas pisze:
Refty pisze:
niestety tylko dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

4 kwie 2020, o 02:21

Cypek pisze:
pelikulas pisze:
Refty pisze:
nowych uzytkownikow czojsa bodajze.... jak nigdy nie mial czojsa to sobie ten darmowy miesiac aktywuje na swoim koncie, jak nie to zrobi drugie... chyba ze to chodzi o to ze zakladasz konto w humblu dzisiaj i kupujesz kowida jako nowy uzytkownik to dostajesz czojsa, w co szczerze watpie zeby to tak bylo, bo sensu by to nie mialo...

edit chodzi o nowych subskrubentow, ktorzy nigdy nie mieli montlego ani czojsa... czyli moze byc stare konto ktore nigdy nie kupowalo tych miesiecznych kundelkow (montli/czojs). Czyli jak ktos kiedykolwiek kupił miesieczny to jak kupi kovida to nie dostanie kuponu. Troche lipa bo z darmowym czojsem by sie oplacilo kupic kowida... tak to troche slabo, jak sie nie ma paru gier...

Eligible for new subscribers. Customers that are new to Humble Choice but previously were subscribed to Humble Monthly are not eligible for Choice coupon. Payment will be applied to the first payment for new subscribers. Month to month only; does not apply to annual plan.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 25 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

4 kwie 2020, o 08:00

Jak dla mnie bardzo przeciętne to Monthly. HITMAN 2 to bardzo dobry unlock, ale nie grałem jeszcze w jedynkę, więc odpuszczę. The Bard's Tale IV też trafia w moje gusta, ale uzbierało mi się już tyle zaległych rpg, że zanim ja w to zagram, to będzie rozdawane za darmo na epiku :P Z pozostałych gier zainteresował mnie tylko Driftland The Magic Revival, ale nigdy o tym nie słyszałem, wiec też nie jest to dla mnie żaden must have.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

4 kwie 2020, o 09:33

kmpt pisze:
4 kwie 2020, o 08:00
The Bard's Tale IV też trafia w moje gusta, ale uzbierało mi się już tyle zaległych rpg, że zanim ja w to zagram, to będzie rozdawane za darmo na epiku :P Z pozostałych gier zainteresował mnie tylko Driftland The Magic Revival, ale nigdy o tym nie słyszałem, wiec też nie jest to dla mnie żaden must have.
The Bards Tale IV jest w Xbox Game Pass ale i tak aktywowałem na Steam bo raz daje Bard's Tale Trilogy, dwa coś kojarzę, że są problemy z tą wersją gry z Game Pass i trzy cena BTIV zapikowała na Bazarze tak szybko, że nie opłacało się sprzedawać :P

Ogólnie paczka taka sobie pod kątem moich preferencji ale kilka gier przygarnąłem a reszta na Bazar i 75% ceny paczki się zwróciło :P

Swoją drogą, jestem ciekaw tej bonusowej gry. To musi być coś znanego, żeby nie zniechęcić ludzi. Może Firewatch? GOG wysyła newsletter z kuponami obniżającymi cenę tej gry do 15zł więc dość duża obniżka.

Ewentualnie to będzie coś to już jest Xbox Game Pass - ostatnimi czasy gry które do niego trafiają są częstymi gośćmi Humble Choice.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

4 kwie 2020, o 10:21

pelikulas pisze:
Cypek pisze:
pelikulas pisze:

nowych uzytkownikow czojsa bodajze.... jak nigdy nie mial czojsa to sobie ten darmowy miesiac aktywuje na swoim koncie, jak nie to zrobi drugie... chyba ze to chodzi o to ze zakladasz konto w humblu dzisiaj i kupujesz kowida jako nowy uzytkownik to dostajesz czojsa, w co szczerze watpie zeby to tak bylo, bo sensu by to nie mialo...

edit chodzi o nowych subskrubentow, ktorzy nigdy nie mieli montlego ani czojsa... czyli moze byc stare konto ktore nigdy nie kupowalo tych miesiecznych kundelkow (montli/czojs). Czyli jak ktos kiedykolwiek kupił miesieczny to jak kupi kovida to nie dostanie kuponu. Troche lipa bo z darmowym czojsem by sie oplacilo kupic kowida... tak to troche slabo, jak sie nie ma paru gier...

Eligible for new subscribers. Customers that are new to Humble Choice but previously were subscribed to Humble Monthly are not eligible for Choice coupon. Payment will be applied to the first payment for new subscribers. Month to month only; does not apply to annual plan.
Właśnie liczyłem trochę na to, że namówię jedną osobę na założenie konta i podzielimy się grami po kupnie bundla plus choice-a. Jak piszesz, że to nie przejdzie to raczej nie będę próbował.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

4 kwie 2020, o 13:16

Refty pisze:
4 kwie 2020, o 10:21
pelikulas pisze:
Cypek pisze:

Właśnie liczyłem trochę na to, że namówię jedną osobę na założenie konta i podzielimy się grami po kupnie bundla plus choice-a. Jak piszesz, że to nie przejdzie to raczej nie będę próbował.
Ta nowa osoba co zalozy konto, ona musi kupic kowida i wtedy bedzie miala gratis czojsa :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz

4 kwie 2020, o 20:16

A kupon dostaje się na tego aktualnego choice'a czy na następnego?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

4 kwie 2020, o 21:15

¢я07¢н37 pisze:
4 kwie 2020, o 20:16
A kupon dostaje się na tego aktualnego choice'a czy na następnego?
Aktualnego, bo jego ważność kończy się w momencie gdy wystartuje majowy choice.
ODPOWIEDZ