kupię grę na prezent - steam ;)

Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 14 razy
Kontakt:

22 lut 2020, o 12:46

Chodzi o to, że mam blokade na handel na steamie i chciałem ją odblokować. Aktualnie nie potrzebuję, żadnej gry ze steama, więc może ktoś by chciał coś kupić. Całą transakcję zrobimy przez bazar łowców gier. Ofc dam jakiś rabat 2-3 zł od ceny na steamie. Chodzi mi o drobną przysługę, bo po jakiego grzyba mam kupować np. South park jako prezent, jak potem nie wiem, czy ktokolwiek go ode mnie na bazarze odkupi ;)

Jeśli temat łamie zasady forum to proszę o jego zdjęcie.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

Re: kupię grę na prezent - steam ;)

22 lut 2020, o 17:03

bobule pisze:
22 lut 2020, o 12:46
bo po jakiego grzyba mam kupować np. South park jako prezent, jak potem nie wiem, czy ktokolwiek go ode mnie na bazarze odkupi
Chyba naprawdę dawno nic nie kupowałeś na steamie, już kilka lat prezentów tak nie można kupować - czyli do inventory na handel - ale musisz od razu w momencie zakupu wyznaczyć odbiorcę (z listy przyjaciół).
... i jakoś podejrzewam (choć głowy nie dam) że jak masz banana na handel to nawet tak kupiony "po bożemu" gift może nie przejść.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 14 razy
Kontakt:

23 lut 2020, o 05:47

czyli jak wyznaczam osobę której bym kupił grę w ramach prezentu, to ona go nie dostanie do ekwipunku, tylko od razu zostanie przypisana do konta steam?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

23 lut 2020, o 08:56

bobule pisze:
23 lut 2020, o 05:47
czyli jak wyznaczam osobę której bym kupił grę w ramach prezentu, to ona go nie dostanie do ekwipunku, tylko od razu zostanie przypisana do konta steam?
Tak.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 15 razy
Kontakt:

24 lut 2020, o 01:49

lewriczin pisze:
22 lut 2020, o 17:03
... i jakoś podejrzewam (choć głowy nie dam) że jak masz banana na handel to nawet tak kupiony "po bożemu" gift może nie przejść.
Jak się wcześniej dogadają i będzie miał odbiorcę na liście przyjaciół , to dlaczego miałoby nie przejść. Zakładam że wcześniej kupował i to nie jest konto z ograniczeniami, tylko kolega pewnie chce sobie odblokować rynek (wymóg zakupu gry w Steam Store za dowolną kwotę raz na rok). Zresztą nawet alty z ograniczeniami nie miały problemu z wysyłaniem giftów jeśli były one opłacone bezpośrednio w chwili zakupu. Problemy były jeśli doładowało się portfel giftcardem itp. a dopiero potem chciało wysłać gift kupiony z tego salda - sam musiałem pisać o ręczne odblokowanie tego na nowym alcie na ostatniej winter sale, parę innych osób na Łowcach też.

P.S.
Co do pierwszego postu w wątku - jak bardzo chcesz, to można. Ale ja bym tak nie kombinował i odżałował te 2 czy 4 zł i coś taniego dokupił do konta dla siebie . Do zdjęcia blokady rynku raz na rok nie musisz przekroczyć $5 - wystarczy jakikolwiek, nawet najtańszy zakup w Steam Store.
ODPOWIEDZ