Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 15 razy
Kontakt:

21 lut 2020, o 21:05

humble w tym miesiacu wysyła znizki na premium za 9 usd
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 44 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

Re: Humble Choice – temat ogólny

22 lut 2020, o 15:10

Ciekawe czy dadzą minus 3$ za pauzę na classicu ;) Pewnie już nie bo duzo "classiców" pauzuje co miesiąc.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

22 lut 2020, o 16:30

TheLastJedi pisze:
22 lut 2020, o 15:10
Ciekawe czy dadzą minus 3$ za pauzę na classicu ;) Pewnie już nie bo duzo "classiców" pauzuje co miesiąc.
Wydaje mi sie bo znizki które rozdają od początku roku na 2 usd są własnie wazne do konca obecnego choica , wiec raczej teraz nic nowego sie nie pojawi .
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

22 lut 2020, o 17:09

Ja nie mam subskrypcji i dostałem kupon wazny do 27 lutego.
9$ za zakup bundla z frostpankiem na zasadzie wybierz sobie na zawsze 9 gier.
Ale o ile dobrze rozumiem jest przypisany do konta.
Raczej nie skorzystam. Swoją drogą ciekawe czy wrzuca to kupujacego w ten najlepszy plan (classic?) z wyborem co miech, właśnie 9 gier.
LIMITED TIME: Get a Month of Humble Choice Premium for $9!

Don't miss this exclusive offer when you purchase a month of Humble Choice Premium. Subscribe and immediately choose 9 games to keep forever.

The coupon is already in your account and will automatically apply when you check out. Offer expires Feb. 27 at 11:59pm PT.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

22 lut 2020, o 23:19

Absorhen pisze:
22 lut 2020, o 17:09
Ja nie mam subskrypcji i dostałem kupon wazny do 27 lutego.
9$ za zakup bundla z frostpankiem na zasadzie wybierz sobie na zawsze 9 gier.
Ale o ile dobrze rozumiem jest przypisany do konta.
Raczej nie skorzystam. Swoją drogą ciekawe czy wrzuca to kupujacego w ten najlepszy plan (classic?) z wyborem co miech, właśnie 9 gier.
LIMITED TIME: Get a Month of Humble Choice Premium for $9!

Don't miss this exclusive offer when you purchase a month of Humble Choice Premium. Subscribe and immediately choose 9 games to keep forever.

The coupon is already in your account and will automatically apply when you check out. Offer expires Feb. 27 at 11:59pm PT.
Masz przecież napisane wszystko w tej wiadomości. Dostajesz Humble Choice Premium o 9$ taniej. Jest to jednorazowa oferta. W przyszłym miesiącu przy utrzymaniu subskrypcji zapłacisz normalną cenę. Classic to Classic. Nie jest już dostępny i wybiera się w nim 10 gier.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

23 lut 2020, o 11:12

Jest napisane - dla kogoś kto ogrania lub choć trochę interesował się HBC.
Ja niestety jak widać nawet nie pamiętałem, że classic to 10 gier :P.
Wiedziałem, że jakoś więcej niż w innych planach i jakoś tak wszyscy piszą o tych promkach - 3$, -2$ i nie ogarnąłem -9$, czyli wiedziałem, że gdzieś dzwonią ale nie do końca gdzie i stąd mój błąd w rozumowaniu.

Niemniej, dzięki za wyjaśnienie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

23 lut 2020, o 11:33

Absorhen pisze:
23 lut 2020, o 11:12
Jest napisane - dla kogoś kto ogrania lub choć trochę interesował się HBC.
Ja niestety jak widać nawet nie pamiętałem, że classic to 10 gier :P.
Wiedziałem, że jakoś więcej niż w innych planach i jakoś tak wszyscy piszą o tych promkach - 3$, -2$ i nie ogarnąłem -9$, czyli wiedziałem, że gdzieś dzwonią ale nie do końca gdzie i stąd mój błąd w rozumowaniu.

Niemniej, dzięki za wyjaśnienie.
A to dostałeś chyba jeszcze większą zniżkę. Nie kupon na 9$ a cenę końcową obniżoną do 9$. To by się nawet opłacało. :) Ale to tak jak napisałem, tylko na pierwszy miesiąc. Później już normalnie.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz

23 lut 2020, o 22:35

Siemanko Łowcy wróciłem na żebry xD. Więc prosto z mostu... Czy nie zechciałby ktoś podzielić się 10% kodem na zniżkę na Humble? Kolegi się skończył(pewnie nie przedłużył), a została jeszcze chwila wciągnąłbym piątek dla siebie i dla brata. Jeśli jest jakaś dobra dusza, to pięknie bym prosił link na PM. Pozdrawiam wszystkich serdecznie ^^.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 5 razy

23 lut 2020, o 22:59

Ukog pisze:
Siemanko Łowcy wróciłem na żebry xD. Więc prosto z mostu... Czy nie zechciałby ktoś podzielić się 10% kodem na zniżkę na Humble? Kolegi się skończył(pewnie nie przedłużył), a została jeszcze chwila wciągnąłbym piątek dla siebie i dla brata. Jeśli jest jakaś dobra dusza, to pięknie bym prosił link na PM. Pozdrawiam wszystkich serdecznie ^^.
idzie PM
GIVE UP TO 20% OFF
Share your Humble Store discount with a friend. Just give them your gift discount link and they'll enjoy up to 20% off for 30 days. One giftee per month.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz

23 lut 2020, o 23:06

Michał1989 pisze:
23 lut 2020, o 22:59
Ukog pisze:
idzie PM
GIVE UP TO 20% OFF
Share your Humble Store discount with a friend. Just give them your gift discount link and they'll enjoy up to 20% off for 30 days. One giftee per month.
Dziękówa ziomeczku, nich Ci pan Bóg w kasie i zdrowiu wynagrodzi! Pozdrawiam serdecznie, kłaniam się, dziękuję i znikam. :D
Awatar użytkownika
Łowca
Discord: Toxiczo#6492
Podziękował: 32 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

24 lut 2020, o 15:17

Hej, ma ktoś kupon na choice'a za 9usd którego nie zamierza użyć?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

26 lut 2020, o 21:46

Ehh, doradzi ktoś czy brać tego bundla? Uczucia mam mieszane, na pewno wiem, że w Pathfindera grać nie będę - więc to pewnie na bazar by poszło, Book of demons to jedyna gra, którą się mega jaram z tego zestawienia, no i mocno myślę o Frostpunku? Totalnie nie wiem czy to gra dla mnie? Nigdy w takie survivale nie grałem, czy w tej grze często trzeba zaczynać od nowa? W sensie, czy często popełnia się jakieś błędy, ludzie umierają, źle coś zrobimy i zaczynamy zabawę na nowo (bo ja czegoś takiego nienawidzę :D)?
Totalnie mieszane uczucia mam odnośnie tej paczki...
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 17 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

26 lut 2020, o 22:57

@up - Book of demons jest w Xbox Game Pass, Frostpunk w sumie też
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

26 lut 2020, o 23:10

Frostpunk jest specyficzny.
Ja jeśli tak skracać to bym tego nie nazwał survivalem a strategią ekonomiczną (pomijam tu fakt tych wszystkich wyborów i historii w grze). Trzeba na bieżąco a nawet z wyprzedzeniem planować co chcemy osiągnąć, dbać o surowce i w co je zainwestujemy a do tego warto brać poprawkę na fakt, że gra lubi rzucać kłody pod nogi.
Czy często się zaczyna od początku?
Wszystko zależy jak skrupulatnie do wszystkiego będziesz podchodził. Ja poległem po 15 dniu grając pierwszy raz na zasadzie "a dobra byle do przodu i jakoś tam będzie" - tak gram w większość strategii i jakoś idzie. Tu drugim razem się już skupiłem bardziej pilnując zasobów (w tym ludzi) i tego gdzie ich i je inwestuję i ukończyłem podstawową historię. Choć powiedzmy "by nie spojlować" nie na 100% do tego trzeba by jeszcze mocniej się przyłożyć bo gierka ma sporo niuansów i można łatwo coś przegapić (jak choćby fakt, że młot węglowy wyrzuca węgiel tylko na hałdę a ktoś jeszcze musi to zebrać do magazynu)
Grając 2 raz jest łatwiej bo wiesz co czeka w przyszłości.
Także jak lubisz posiedzieć, podłubać i poczaszkować to polecam za cene z humbla. Za więcej rzekłbym nie warto. Ja zagrałem to co napisałem i tyle, nie ciągnie mnie na więcej. Nawet robienia kampanii drugim drzewkiem bo liznąłem też trochę swobodnej budowy i tam je poznałem, a to nie dużo czasu jak na strategię. Z resztą w podstawce chyba dużo więcej nie ma - jeden dodatkowy darmowy scenariusz jak się nie mylę.
Gra jest bdb, widać, że robiona z sercem i ma klimat. Ale dla mnie zbyt powtarzalne to wszystko, nawet drzewka idei niby różne a w sumie bardzo podobne. Bez DLC cienko, zwłaszcza ostatnia jesień urozmaica zabawę.
Book of Demos - też jest specyficzna (sposób poruszania postaci) ale mnie kupiła i uważam, że warto zajrzeć. Nawet tym co nie przepadają za standardowymi h&s.
Obie gry ogrywałem parę dni po premierze.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 6 razy
Kontakt:

26 lut 2020, o 23:13

Awiaton pisze:
Dzięki za przypomnienie. Też zastanawiałem się nad Choice z tego miesiąca tylko dla Frostpunka i Book of Demons. Czyli jednak pauza - szkoda mi ~50 zł skoro są w GamePass, a pewnie i tak nie zagram.

BTW:
Forsę ściągają z automatu 28 lutego. Jeśli zapauzuję teraz, to do startu marcowego Choice (pewnie 6 marca) mogę jeszcze zmienić zdanie, odpauzować i mimo wszystko ręcznie kupić lutowy. Dobrze kombinuję?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 114 razy
Podziękowania: 107 razy
Kontakt:

26 lut 2020, o 23:35

Skapiradlo pisze:
26 lut 2020, o 23:13
Awiaton pisze:
Dzięki za przypomnienie. Też zastanawiałem się nad Choice z tego miesiąca tylko dla Frostpunka i Book of Demons. Czyli jednak pauza - szkoda mi ~50 zł skoro są w GamePass, a pewnie i tak nie zagram.

BTW:
Forsę ściągają z automatu 28 lutego. Jeśli zapauzuję teraz, to do startu marcowego Choice (pewnie 6 marca) mogę jeszcze zmienić zdanie, odpauzować i mimo wszystko ręcznie kupić lutowy. Dobrze kombinuję?
Tak, możesz tak zrobić.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

3 mar 2020, o 17:29

Nie rozumiem czasem tej dziwnej polityki Humble...
Od prawie pół roku mam aktywną subskrypcję Humble Choice (wcześniej Monthly), co miesiąc opłacam ją z podpiętego konta Paypal. Wczoraj chciałem kupić Humble VR Bundle płacąc tym samym kontem Paypal. Wyskoczyło mi info, że mam zweryfikować swój numer telefonu. Ok, podałem, dostałem sms, zweryfikowałem. Dostaję info, że moje zamówienie musi zostać sprawdzone. Dzisiaj mail, że nie mogą zweryfikować mojej płatności...
Nie czaję, co miesiąc za Choice pobiera bez problemu, ale za zwykłego bundla to samo konto Paypal już im nie pasuje... idzie załamać ręce.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

3 mar 2020, o 18:47

Że zrobili ci weryfikację to chyba automat (głupio) losuje, ale że nie mogą ci zweryfikować twojej płatności? WTF?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

Subskrybcja Humble Choice - zapomniane dane

4 mar 2020, o 20:19

Cześć wszystkim,

Miałem założoną subskrybcje na Humble Choice na drugie konto, Zapomniałem do niego danych. Zauważyłem, że już 3 miesiąc pobiera mi kasę. Jak mogę anulować taką sub?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

4 mar 2020, o 20:40

spodziewaj się że mogą zablokować Tobie konto mi zawsze po takim info blokowali
ODPOWIEDZ