Gry, w których macie 100% osiągnięć

Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

5 lut 2020, o 22:47

@Armin,

prawda jest taka, ze da się to wymaksować nawet szybciej (z poradnikiem), bo ja to robiłem na dwa podejścia i za drugim musiałem sobie przypomnieć co i jak :D
Bez poradnika też się da to wymaksować, ale zajmie pewnie trochę dłużej bo jest spora część acziwków związana jest z odkrywaniem miejsc i jakimiś interakcjami - z poradnikiem jest po prostu łatwiej ogarnąć co i gdzie zrobić ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 28 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

Re: Gry, w których macie 100% osiągnięć

6 lut 2020, o 17:51

cc.JPG
cc.JPG (22.19 KiB) Przejrzano 1713 razy
Ostatni, grindowy achievement cheese'owałem bo normalnie zagrałem 200 gier a trzeba 999, jest na necie szybki sposób co wymaga tylko restartu map, ale ręka boli od 800 kliknieć ;)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 2 razy

6 lut 2020, o 21:35

Ja miałem 100% w pierwszym The Walking Dead od Telltale... ale jak kupiłem dodatek 400 Days, to mi się dodały kolejne achievmenty do odkrycia. Dodatek przeszedłem do połowy i dalej mi się już nie chciało. Więc w sumie nie mam żadnej gry na 100% aczików wbitych.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

7 lut 2020, o 17:20

Znacie jakąś sprawdzoną apkę/strone, na której można zalogować się za pomocą Steam, Uplay i Xboxa, żeby mieć w jedym miejscu wszystkie gry ze 100% osiągnięć?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 14 razy
Kontakt:

7 lut 2020, o 17:41

Chyba gog galaxy, ale jest jeszcze w becie i nie wiem czy wspiera uplya.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

15 lut 2020, o 11:51

#110 Distraint Deluxe Edition
Obrazek

Bardzo życiowe. Polecam.
aRo
Awatar użytkownika
aRo
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

15 lut 2020, o 20:00

Obrazek
Przyjemne w coopie, choć przez wiele bugów związanych z multi może lepiej grać solo...
Wymaga DLC do wymaksowania.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

16 lut 2020, o 08:59

Obrazek
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 14 razy
Kontakt:

16 lut 2020, o 13:03

130-140:Obrazek

I poprzednie:
Spoiler:pokaż
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

16 lut 2020, o 14:38

Obrazek

Obrazek

Chyba jedyne moje warte uwagi koniki, teraz tylko czekać na ostatnie DLC do rebirtha...
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

20 lut 2020, o 20:48

280. Darksiders II
Obrazek
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

20 lut 2020, o 21:34

KeeRay pisze:
280. Darksiders II
Obrazek
Osiągnięcie z wysyłaniem przedmiotu do znajomego zrobiłeś jak działały serwery czy jest teraz jakiś sposób działający na to?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

20 lut 2020, o 22:22

Nesus pisze:
20 lut 2020, o 21:34
KeeRay pisze:
280. Darksiders II
Obrazek
Osiągnięcie z wysyłaniem przedmiotu do znajomego zrobiłeś jak działały serwery czy jest teraz jakiś sposób działający na to?
Po tym jak wydali Deathinitive Edition nie ma już żadnej możliwości zdobycia tego achievementa, bo wyłączyli serwery już na dobre. Nie będę tutaj robił jakiś tajemnic czy ukrywał, że nie wiem o co chodzi, po prostu użyłem SAMa, żeby wbić tego achievementa(nawiasem mówiąc to, gdy grałem w tę grę kilka lat temu to jeszcze była możliwość zdobycia tego osiągnięcia, ale wtedy nie wiedziałem, że za kilka lat już nie będzie to możliwe :|) Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale uważam, że nie ma nic złego, gdy pomożemy sobie SAMem w grach, gdzie developer olewa takie sprawy i nie daje możliwości zrobienia 100%.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 105 razy
Podziękowania: 97 razy
Kontakt:

20 lut 2020, o 22:40

KeeRay pisze:
Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale uważam, że nie ma nic złego, gdy pomożemy sobie SAMem w grach, gdzie developer olewa takie sprawy i nie daje możliwości zrobienia 100%.
No jak Ci się nie chce już męczyć gry czy daje Ci za bardzo w kość to też pewnie wspomagasz się SAMem co? a może nie, a może jednak tak

Mi to tam bez różnicy bo stimowe acziwki nie mają dla mnie wiekszej wartości ale nie dla takich osób powstał ten temat, skoro już się przyznaleś do oszukiwania i używania SAMa to może lepiej zaprzestań już postowania tutaj.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

20 lut 2020, o 23:05

Armin pisze:
20 lut 2020, o 22:40
KeeRay pisze:
Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale uważam, że nie ma nic złego, gdy pomożemy sobie SAMem w grach, gdzie developer olewa takie sprawy i nie daje możliwości zrobienia 100%.
No jak Ci się nie chce już męczyć gry czy daje Ci za bardzo w kość to też pewnie wspomagasz się SAMem co? a może nie, a może jednak tak

Mi to tam bez różnicy bo stimowe acziwki nie mają dla mnie wiekszej wartości ale nie dla takich osób powstał ten temat, skoro już się przyznaleś do oszukiwania i używania SAMa to może lepiej zaprzestań już postowania tutaj.
Po pierwsze to jak już to do użycia SAMa, a nie używania :D Po drugie to powiedziałem, że użyłem SAMa w tej grze, bo developer olał graczy i nie dał innej możliwości wbicia osiągnięcia. Wszystkie inne osiągnięcia w tej grze jak i w moich innych grach na 100% zrobiłem legalnie, więc po trzecie proszę nie najeżdżaj na mnie, żebym się stąd wyniósł ;) I na koniec tego bezsensownego wywodu to wiadomo, że achievementy na Steamie są głównie dla siebie i nie mają takiej wartości jak Trofea na PlayStation, ale jak już wspomniałeś o tym, że ten temat powstał dla użytkowników, którzy cenią sobie osiągnięcia ze Steama to ja osobiście uważam, że wklejanie i chwalenie się grami typu Achievement Hunter jest bezsensowne, bo równie dobrze można powiedzieć, że te gry spełniają funkcję kupowania sobie kolejnych gier na 100%, ale to tylko moje zdanie.
:piwo:
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 105 razy
Podziękowania: 97 razy
Kontakt:

21 lut 2020, o 00:07

Po prostu w dniu 20.02.2020 straciłeś wiarygodność zarówno w moich oczach jak i dziesiątkach tysięcy innych użytkowników tego forum którzy przeglądali ten temat, o tak!

Nie masz się wynosić, pisz, wklejaj sobie dalej obrazki, po prostu będę ignorował Twoje posty w tym temacie i jedynie patrzał na nie: "ah znowu to ten co kiedyś użył sobie SAMa, pewnie znowu to zrobił, na pewno".
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

21 lut 2020, o 00:29

Armin pisze:
Po prostu w dniu 20.02.2020 straciłeś wiarygodność zarówno w moich oczach jak i dziesiątkach tysięcy innych użytkowników tego forum którzy przeglądali ten temat, o tak!

Nie masz się wynosić, pisz, wklejaj sobie dalej obrazki, po prostu będę ignorował Twoje posty w tym temacie i jedynie patrzał na nie: "ah znowu to ten co kiedyś użył sobie SAMa, pewnie znowu to zrobił, na pewno".
No wiadomo hehe, skoro tyle osób już mnie uznaje za oszusta to chyba tylko ja będę na nie patrzał bez tego powiedzonka :D.
No, ale wracając do tematu to znam tylko 3 gry, w których są achievementy o których myślałem w poprzednim poście(wyłączenie serwerów do przesłania przedmiotu, swojej postaci): Saints Row: The Third, Saints Row IV
i właśnie Darksiders II. W pierwszych dwóch zrobiłem achievementy zanim je wyłączyli, a w Darksiders II nie zdążyłem i stało się trudno. Teraz w siedzibie CSI: Łowcy Gier jestem na czarnej liście. :trollface:
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 44 razy
Kontakt:

21 lut 2020, o 01:12

Armin pisze:

Czyli analogicznie mam prawo mówić
"Aha znowu ten troll który kiedyś dostał bana za trolowanie, pewnie znowu trolluje"
Dzięki za pozwolenie
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 321 razy
Podziękowania: 52 razy
Kontakt:

21 lut 2020, o 04:50

W używaniu SAMa nie ma nic złego. Patologia zaczyna się gdy ludzie go używający zaczynają kłamać że tego nie zrobili. KeeRay jeżeli dobrze się czujesz z taką decyzją to najważniejsze. Ja kilka razy myślałem o tym, zdarzyło się też że olałem grę bo wiedziałem że nie można jej ukończyć na 100%, ale się nie odważyłem. To niestety jedna z tych decyzji których nie da się cofnąć, ani naprawić. Można zminimalizować straty. Mam znajomego z którego biorę przykład w całkowaniu na steam Gajusz. Choć koleś nie ma najwięcej perfektów w Polsce to robi je w wymagających grach. Kiedyś mi powiedział że na początku zrobił Super Meat Boya używając trinera. Od tamtej pory zawsze korzystając z jakiejś stronki pisze do administracji aby usunęli tą grę z jego perfektów. Dla mnie koleś jest przykładem i jak zerkam na jego AStat nie wątpię iż zrobił daną grę uczciwie. Tak samo nie każdy będzie patrzył przez pryzmat SAMa. Oczywiście, pewnie nawet ja czasem jakąś trudniejszą pozycje którą znam sprawdzę pod względem czasu między osiągami itp ale nie będę zakładał że każda kolejna gra jaką robisz to samówka. Nie powinieneś się unosić, denerwować, a już na pewno zaprzestawać aktywności w tym wątku. Dla mnie to że wprost się przyznałeś jest oznaką odwagi cywilnej i okazaniem szacunku dla naszego małego komuniti. Wykonałeś najtrudniejszy ruch przyznając się, teraz przełknij krytykę i zostań z nami :)
ODPOWIEDZ