Cdkeys.com - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 317 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

21 wrz 2019, o 23:41

bartix3 pisze: Ciekawe kupiłem i już nawet sprawdziłem klucz jest z Regionu EU oczywiście z językiem polskim

Poza tym jak biorą? Kradną pudełka z magazynów w Chinach czy coś?

Bez przesady. W sumie to dosyć proste, ale czasochłonne. Na początek mają pracowników np z Indii, czy podobnego kraju pracujących za parę groszy co siedzą na różnych forach pokroju reddita i szukają informacji w jakim kraju jaka jest wersja klucza sprzedawana w pudełku, a o takie dane łatwo. Z tego co wiem to sklepy kupują partię pudełek w określonej cenie i sprzedają za ile im się podoba (w przeciwieństwie do takich miejsc jak steam gdzie to wydawca dyktuje cenę). Dzięki różnym zabiegom w różnych krajach cena takiej gry może być różna. Różne sklepy przyciągają klienta promocjami, i rabatami. Oni wiedząc że np można kupić jakąś grę tanio piszą do sklepu i negocjują zakup 1000 kopii, co daje kilka procent tańszy zakup. I tak to się kręci. Dzięki konkurencji i znajomości rynku można tak prowadzić interes i zarabiać :)
Więc tak jak w przypadku gry którą kupiłeś gdzieś na świecie był sklep który uznał że na grze już nie zarobi i bardziej będzie się opłacało sprzedać ją za grosze i choć stracili to zapewne zyskali na reklamie.
Czasem też się zdarza że jakiś wydawca sam sprzedaje tak tańsze klucze, najczęściej w przypadku gdy gra nie jest super hitem, lub zarobiła już na siebie i potrzeba większego dopływu gotówki co by bilans zamknąć na plus.
Z tego co wiem na tym to polega, ale mogę się też mylić :)
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

Re: Cdkeys.com - temat ogólny

1 lis 2019, o 16:41

Witajcie zamówiłem sobie na cdkeys Forze horizon 4 zapłaciłem otrzymałem email i pojawił się podaj telefon żeby dostać kod podałem czekałem na sms nie otrzymałem smsa weryfikacyjnego po kilku powtórzeniach po czym próbowałem telefonicznie wpisywałem kod ale uznawało że błędny i tak 3x i zablokowali mi możliwość zdobycia kodu pin.... i mam taki komunikat: There have been too many failed attempts to verify your phone number, your order will be manually checked by one of our customer service agents.

Napisałem do supportu ale support nie odzywa sie od paru godzin i nie wiem co zrobić w tej sytuacji czy otrzymam kupioną grę czy hajs poszedł w błoto..
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

2 lis 2019, o 11:42

Goltad pisze: Witajcie zamówiłem sobie na cdkeys Forze horizon 4 zapłaciłem otrzymałem email i pojawił się podaj telefon żeby dostać kod podałem czekałem na sms nie otrzymałem smsa weryfikacyjnego po kilku powtórzeniach po czym próbowałem telefonicznie wpisywałem kod ale uznawało że błędny i tak 3x i zablokowali mi możliwość zdobycia kodu pin.... i mam taki komunikat: There have been too many failed attempts to verify your phone number, your order will be manually checked by one of our customer service agents.

Napisałem do supportu ale support nie odzywa sie od paru godzin i nie wiem co zrobić w tej sytuacji czy otrzymam kupioną grę czy hajs poszedł w błoto..
Hajs na pewno nie poszedl w bloto, poczekaj i tyle, w koncu jest sobota.
Awatar użytkownika
Łowca

2 lis 2019, o 14:41

Hardkor pisze:
Goltad pisze: Witajcie zamówiłem sobie na cdkeys Forze horizon 4 zapłaciłem otrzymałem email i pojawił się podaj telefon żeby dostać kod podałem czekałem na sms nie otrzymałem smsa weryfikacyjnego po kilku powtórzeniach po czym próbowałem telefonicznie wpisywałem kod ale uznawało że błędny i tak 3x i zablokowali mi możliwość zdobycia kodu pin.... i mam taki komunikat: There have been too many failed attempts to verify your phone number, your order will be manually checked by one of our customer service agents.

Hajs na pewno nie poszedl w bloto, poczekaj i tyle, w koncu jest sobota.
Hardkor ma rację. Nie masz co panikować. Poczekaj spokojnie do poniedziałku, sprawa zapewne szybko się wyjaśni.

Sam sklep z czystym sumieniem mogę polecić, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz

14 lut 2020, o 17:23

Gdzie jest to darmowe dlc do The Evil Within 2 ? na steam nie widać dostałem tylko 1 kod
Awatar użytkownika
Moderator
Discord: silas#0117
Podziękował: 22 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

14 lut 2020, o 17:41

Michał1989 pisze:
Gdzie jest to darmowe dlc do The Evil Within 2 ? na steam nie widać dostałem tylko 1 kod
W tym samym linku co klucz do podstawki :D
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz

14 lut 2020, o 19:27

Silas pisze:
14 lut 2020, o 17:41
Michał1989 pisze:
W tym samym linku co klucz do podstawki :D
Dobra już mam"
The Burst Handgun – This exclusive weapons is available only through The Last Chance Pack and uses handgun bullets that can be found or crafted.

Crafting Supplies – Upgrade your go-to weapon, craft additional ammo, or make traps to incapacitate enemies with these supplies, available at the start of your descent into Union.

Medical Case – You’ll need to stay alive if you want to save Lily, and these supplies will give you the aid you need to venture deeper into the madness. "

Druga sprawa nie mogłem zapłacić kartą ,po zatwierdzeniu danych powróciło na pustą stronę (i bez rabatu)
ODPOWIEDZ