Spolszczenie Dragon Age Inkwizycja

Wszystko co dotyczy gier komputerowych
Awatar użytkownika
Łowca

8 lis 2018, o 22:19

Witam

Czy to spolszczenie tłumaczy też pozostałe dlc jak czarne emporium czy płonące zbroje ?? Posiadam te dlc ale nie mam tam localtext

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Łowca

Re: Spolszczenie Dragon Age Inkwizycja

13 lut 2020, o 11:49

Przepraszam za taki odkop ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Spolszczenie nie jest kompletne tj nie spolszcza czarne emporium. Podejrzewam ze jest na to prosty sposób. Według mnie wystarczyło by zamienić pliki w katalogu z gry \Origin Games\Dragon Age Inquisition\Update\BlackEmporium\Data\Win32\loc\ en_group_11.sb oraz ten en_group_11.toc na takie same z polskiej wersji czyli pl_group_11.toc i pl_group_11.sb pozmieniać nazwy itd. Ktoś kto posiada polską wersje mógłby wrzucic te 2 pliki z PL? proszę przez głupote kupiłem wersje bez polskiego i teraz muszę kombinować.. dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz

13 lut 2020, o 16:41

Przez głupotę kupiłeś wersję bez polskiego? Bawiłeś się VPN czy co? Nieładnie.
Awatar użytkownika
Łowca

13 lut 2020, o 17:37

hmm.. po co? Wchodzisz na sklep gdzie najtaniej i kupujesz a przynajmniej ja tak robię. Problem w tym ze z góry założyłem ze gra będzie po polsku skoro taki język został wydany do tej gry. Jak się okazuje nie zawsze... Gra pochodzi z tego sklepu https://www.eneba.com/. Jak ktoś ma te pliki naprawdę proszę podesłanie bo na ten moment mam 80% po polsku 20 nie.
Awatar użytkownika
Łowca

13 lut 2020, o 19:19

Eneba to keyshop. Mogą się tam zdarzać klucze pochodzące z niezbyt wiarygodnych źródeł.
Jak to się mówi, chytry dwa razy traci. :)
Dragon Age Inkwizycja można dorwać w czasie wyprzedaży na Originie za trochę ponad 20 zł.

Mam tę grę, ale nie pomogę. :P Jak wspomniałem - chytry dwa razy traci. Może to cię czegoś nauczy.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

13 lut 2020, o 19:34

Nile pisze:
Dragon Age Inkwizycja można dorwać w czasie wyprzedaży na Originie za trochę ponad 20 zł.
Nie wprowadzaj w błąd. Taka cena ostatnio była półtora roku temu, potem tylko drożej (i coraz drożej). Za to na Amazonie (albo może gdzieś indziej, coś z duetu USA/UK) za +/- 18 bywa, bez żadnych zabaw z vpn'ami, ale właśnie bez polskiego.
Awatar użytkownika
Łowca

13 lut 2020, o 19:45

Nie wprowadzam w błąd.
Dragon Age Inquisition gołe, bez dodatków i innych bajerów, według gg.deals kosztowało trochę ponad miesiąc temu 14,75 zł. To nawet mniej niż 20 zł.
Czarne Emporium jest też w gołej edycji DA Inquisition. Stąd moje rozumowanie, że kolega mówi o takiej edycji gry.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

13 lut 2020, o 20:10

Ach, przez myśl mi nie przeszło, że ktoś może mówić o podstawowej edycji tej gry i w ogóle taką kupić ;) W takim razie masz rację.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

14 lut 2020, o 07:41

Nile pisze:
13 lut 2020, o 16:41
Przez głupotę kupiłeś wersję bez polskiego? Bawiłeś się VPN czy co? Nieładnie.
Specjalnie dla ciebie się wypowiem.
Pojawisz się tutaj i siejesz zamęt a wiedzę masz żadną.

Dla twojej informacji: nowe gry od EA mają język polski tylko gdy kupisz je bezpośrednio na Originie.

Wszystkie pozostałe źródła dystrybucji zawierają jedynie "pakiet podstawowy": angielski, niemiecki, francuski, hiszpański.

A wersję GOTY za 20 zł to my tutaj kupowaliśmy 4 lata temu przy czarnym piątku w jednym z angielskich sklepów co zresztą widać po datach komentarzy w tym temacie.
Awatar użytkownika
Łowca

14 lut 2020, o 13:40

Nile pisze:
Eneba to keyshop. Mogą się tam zdarzać klucze pochodzące z niezbyt wiarygodnych źródeł.
Jak to się mówi, chytry dwa razy traci. :)

Mam tę grę, ale nie pomogę. :P Jak wspomniałem - chytry dwa razy traci. Może to cię czegoś nauczy.
Nie szkoda Ci czasu? Nie chcesz pomóc nie pomagaj. Ale daruj sobie i nie pociskaj takich farmazonów.
ODPOWIEDZ