Opinie o stronie

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Łowca

30 wrz 2019, o 16:50

Nie ma gdzie tego napisać, dlaczego kilka moich postów zostało usuniętych?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 15 razy
Kontakt:

Re: Opinie o stronie

30 wrz 2019, o 17:28

tomsgt pisze: Nie ma gdzie tego napisać, dlaczego kilka moich postów zostało usuniętych?
Twoja reputacja: "§11. zabrania się spamowania oraz pisania nadmiernej ilości postów niczego nie wnoszących do dyskusji;"
Awatar użytkownika
Łowca

30 wrz 2019, o 21:21

Hardkor pisze:
tomsgt pisze: Nie ma gdzie tego napisać, dlaczego kilka moich postów zostało usuniętych?
Twoja reputacja: "§11. zabrania się spamowania oraz pisania nadmiernej ilości postów niczego nie wnoszących do dyskusji;"
Napisałem w temacie o naszych pierwszych grach jedno zdanie i zostało usunięte. Bez sensu. To co miałem napisać, elaborat na kilka stron? Żenada. Nie zamierzam tu zostać na dłużej.

Zero komunikacji, ani ostrzeżenia ani wiadomości prywatnej. Dziecinada.
Awatar użytkownika
Predator
Discord: Quoyque#7702
Podziękował: 24 razy
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

30 wrz 2019, o 21:44

Ja Ci powiem, czemu zostały usunięte, bo pewnie jako niejeden Twój post zgłosiłem. Zacząłeś spamować we wszystkkich tematach grą Star Citizen czy jakoś tak. W 4 czy 5 tematach, a to co pisałeś totalnie było oderwane od rzeczywistości. Coś ala oh ah Star Citizens~! Musisz w to zagrać!one. Najlepsza gra Star Citizen. Ostatni kupiłem Star Citizen itp itd. No serio?...
"Nie zamierzam tu zostać na dłużej." - Teraz mamy Cię prosić, żebyś został?... :trollface: :gwizdany:
Awatar użytkownika
Administrator
Discord: remike#9022
Podziękował: 567 razy
Podziękowania: 37 razy
Kontakt:

13 lut 2020, o 20:17

exoixonar pisze:
12 lut 2020, o 14:16
W sumie to czemu tak się uwzieliście na cd-action ? W życiu kupiłem 4 numery więc niezauważę zamknięcia, bardziej powinniście się zastanawiać nad łowcami. Najbardziej zasłużony łowca zostaje zjechany gorzej niż najgorszy troll za konstruktywną krytykę kiedy w tym czasie najgorsze trolle typu arminy, bucki i pelikulasy bawiły się latami bez żadnych konsekwencji. Tymczasem nowo zarejestrowany tak zwany "Community Manager" nie związany z łowcami gier, przyjęty tak o z czapy świetnie się bawi na discordzie z trollami którzy mieli mieć permy na czat. I to chyba tyle z aktywności tak zwanego Community managera przez dłuższy czas. Ciągle oferty promowane typu załóż kartę kredytową tylko dla łowców xD, potem załóż drugą, trzecią, czwartą, jedną rosyjską, jedną na uk... Załóż gamingowe konto w gamingowym banku, jednym, drugim xD... Mnie się na takie coś nigdy nie nabierze, ale jednak tu są dzieci i mogą w takie bajdurzenie wierzyć. Dojdziemy do etapu, że na głównej będą promowane chwilówki i strony gamingowo hazardowe. Po tak długim czasie remike nadal nie ma pomysłu jak zmusić handlarzy do wystawiania zaległej reputacji. Zaczynają pojawiać się cllickbaitowe tematy na głównej.
Chciałbym się odnieść do tego komentarza, tylko już w odpowiednim topicu. Zebrał bardzo wiele lajków, więc adresuję moją odpowiedź nie tylko do exoixonara, ale też do wszystkich, którzy się pod jego postem podpisali.

Co do Community Managera, to aktualnie ta pozycja jest ponownie otwarta. Lexi sporo pomagała nam przy starcie Discorda, byliśmy zadowoleni ze współpracy, dlatego zaoferowaliśmy jej pełną pozycję Community Managera na okres próbny. Po kilku tygodniach próbnej współpracy doszliśmy do wniosku, że jednak powrócimy do współpracy z Lexi tylko na Discordzie, a Community Managerem będzie ktoś z Łodzi, kto w biurze na miejscu będzie z nami ściśle współpracował. To że na pozycji CM jest ponownie wakat było publicznie wiadomo od 15 dni, gdy pojawił się news na stronie głównej z informacją o rekrutacji, który nawet był przyklejony przez jakiś czas (https://lowcygier.pl/administracja/rekr ... o-zespolu/).

Tak jak pisałem McSnake'owi - krytykować jest łatwo. Wylewać żale na forum i zbierać łapki w górę od inych. Jak to określiłeś - "zjechany jak najgorszy troll" McSnake określił próbę odnowienia forum "pudrowaniem trupa". Krytykował nas za wszystko jak leci, zanim w ogóle udało się cokolwiek pokazać. Moim skromnym zdaniem nowe forum okazało się umiarkowanym sukcesem - było wiele pozytywnych komentarzy. Trochę userów powróciło, wydaje się, że jest nieco więcej życia. Czy McSnake lub inna bolesna prawda wycofali się ze swoich słów o trupie i np. napisali np. "zwracam honor, jest fajnie"? Nie widziałem niczego takiego. Owszem, dostaliśmy kilka uwag dotyczących usterek technicznych (wielkie dzięki, Snake). Pracujemy nad nimi. Być może zauważyłeś, że jeden z postulatów o "dziurze" w sidebarze został dzisiaj naprawiony i sidebar bardzo fajnie się przykleja przy scrollu. Działamy swoim tempem i krok po kroku ulepszamy ten serwis. Miło byłoby dla odmiany usłyszeć coś innego niż słowa krytyki.

Zapraszamy zarówno Ciebie @exoixonar, jak i wszystkich innych Łowców "nie od czapy" do spróbowania swoich sił na pozycji moderatora forum lub płatnego etatu Community Managera w Łodzi. Skoro masz tyle objekcji do naszej pracy, to na pewno masz równie dużo pomysłów jak zrobić to miejsce lepszym. Co sprawia, że jesteś świetnym kandydatem. Piszę całkowicie serio - aktywnie szukamy pomocy w sprawieniu tego miejsca lepszym i jesteśmy otwarci na wszelką pomoc - Twoją, McSnake'a, czy innych zasłużonych/doświadczonych userów. Dzisiaj spotkaliśmy się w biurze z trzema kandydatami. Możemy się poznać, porozmawiać i z uwagą wysłuchać Waszych pomysłów.

Co do kart wielowalutowych. Tak, przyznaję ci rację - być może trochę za dużo tego w ostatnim czasie. Planujemy z tym trochę przystopować. Ogólnie zasada jest taka, że piszemy o tym, o czym ludzie chcą czytać. Większość poprzednich akcji (+ nawet ostatnia walentynkowa z Curve) cieszyły się sporym zainteresowaniem - zapisywało się średnio ponad 1000 osób na każdej akcji. Budżet uzyskany z tego typu kampanii umożliwia nam rozwijanie się i werbowanie nowych członków teamu (np. Community Manager do forum) oraz opłacenie pracy programistów, która, jak słusznie zauważyłeś, jest aktualnie bardzo potrzebna (np. przy Bazarze). Dobrze konwertujące posty "około-growe" są mimo wszystko potrzebne, żeby zrealizować wszystkie plany i utrzymać poszerzający się zespół ludzi pracujących przy stronie. Masz jednak rację, że warto popracować nad balansem, tak aby "nie-growe" publikacje nie były przytłaczające.

A propos Discorda - piszą tam osoby, które chcą tam pisać. Nie będę nikogo banował "bo tak" celem zawyżania poziomu dyskusji. To droga do nikąd - zniechęci tylko aktywnych userów do korzystania z tego medium. Nikt nie lubi narzucania "jedynej słusznej linii dyskusji". Poza tym Discord to czat - wskaż mi jakikolwiek czat dla graczy, na którym odbywają się same wysublimowane rozmowy. Ogólnie rzecz biorąc, pewna toksyczność naszego community to nie tylko problem Discorda, ale też innych miejsc - np. komentarzy pod postami, czy na fanpage'ach. Ciężko winić za to nas - ja osobiście odczuwam, że nie do końca mamy na to wszystko wpływ. Ot, takie czasy.

W razie dalszych pytań - służę odpowiedzią :)
MDA
Awatar użytkownika
MDA
Hitman
Podziękował: 29 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

13 lut 2020, o 21:54

Ja tak krótko w niniejszej sprawie:
"Po tak długim czasie remike nadal nie ma pomysłu jak zmusić handlarzy do wystawiania zaległej reputacji."

Czy nie można na Bazarze ustawić automatycznego wystawiania pozytywnego repa po powiedzmy 1-2 tygodniach? Nie czarujmy się, ale tydzień czy dwa w pełni wystarczają aby ktoś sprawdził klucz.
Tyle ode mnie w kwestii konstruktywnej.
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

13 lut 2020, o 22:02

MDA pisze:
13 lut 2020, o 21:54
Ja tak krótko w niniejszej sprawie:
"Po tak długim czasie remike nadal nie ma pomysłu jak zmusić handlarzy do wystawiania zaległej reputacji."

Czy nie można na Bazarze ustawić automatycznego wystawiania pozytywnego repa po powiedzmy 1-2 tygodniach? Nie czarujmy się, ale tydzień czy dwa w pełni wystarczają aby ktoś sprawdził klucz.
Tyle ode mnie w kwestii konstruktywnej.
Wydaje mi się, że zrobienie tego typu funkcjonalności nie powinno być szczególnie problematyczne. Problemem jest co innego. Programista, który stworzył Bazar już z nami nie współpracuje. Zadania musiałaby podjąć inna osoba, która potrzebuje najpierw wdrożyć się w projekt, rozgryźć co i jak. Jest to dość czasochłonne i ciężko do tego usiąść, gdy cały czas jest jakiś pożar w innych miejscach - coś trzeba poprawić/dodać na Łowcach, forum Łowców, czy GG.deals. Będziemy niedługo rekrutować kolejnego programistę, więc być może już wkróce uda się podkręcić tempo prac i lepiej rozłożyć obowiązki między poszczególne projekty.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

13 lut 2020, o 22:48

To ja przy okazji w temacie Bazaru. Są jakieś szanse na zmiany w kwestii limitu wystawienia dwóch gier? Nie chodzi o to, by od razu zwiększać go dla każdego, ale o np. odzyskanie slotu po iluś miesiącach od sprzedaży.

Rozumiem, że teraz jest w serwisie wiele do zrobienia, bardziej zależy mi na odpowiedzi czy to jest w ogóle opcja do rozważenie, czy nie i nigdy nie będzie. ; p
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 25 razy
Kontakt:

14 lut 2020, o 00:45

Kadaj pisze:
13 lut 2020, o 22:48
To ja przy okazji w temacie Bazaru. Są jakieś szanse na zmiany w kwestii limitu wystawienia dwóch gier? Nie chodzi o to, by od razu zwiększać go dla każdego, ale o np. odzyskanie slotu po iluś miesiącach od sprzedaży.

Rozumiem, że teraz jest w serwisie wiele do zrobienia, bardziej zależy mi na odpowiedzi czy to jest w ogóle opcja do rozważenie, czy nie i nigdy nie będzie. ; p
Prawie na pewno limit będzie się regenerował po jakimś czasie. Chociażby z przyczyn wydajnościowych musimy zacząć wygaszać i kasować stare oferty i transakcje, zwalnianie slotów będzie wtedy skutkiem ubocznym.

Co do reputacji, to ja rozumiem że kogoś boli brak komentarzy, ale bazar ma dużo poważniejsze bolączki. Samo rozwiązanie w stylu "to wystawcie automatycznie pozytywy, przecież to takie proste" jest naiwne i podatne na manipulacje. Jeśli chcemy walczyć z niewystawianiem komentarzy to wolałbym to robić przez dodanie metryk typu procent niewystawionych komentarzy albo średnia/media z czasu oczekiwania na komentarz - wtedy sprzedający będą mogli sobie odfiltrować tych, którzy zwlekają z wystawianiem komentarzy, albo w ogóle ich nie wystawiają. Nawet kupując w sklepach cyfrowych coś może pójść nie tak i transakcja może się przedłużyć zanim sprawa się wyjaśni. Narzucanie jakiegoś sztucznego limitu i automatyczne decydowanie że wszystko było OK, zamieni jeden problem (brak komentarzy) na inny (nieprawidłowe komentarze wystawione zanim transakcja się w rzeczywistości zakończyła).
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 53 razy

14 lut 2020, o 13:17

remike pisze:
13 lut 2020, o 20:17
Co do Community Managera, to aktualnie ta pozycja jest ponownie otwarta. Lexi sporo pomagała nam przy starcie Discorda, byliśmy zadowoleni ze współpracy, dlatego zaoferowaliśmy jej pełną pozycję Community Managera na okres próbny.
Osoba z hasłami pokroju "nie widzę nic poza płaczem" okazała się niewystarczająca i nagle z prawej ręki jest tylko "na okresie próbnym"?
A to ci niespodzianka :piwo:
Jak to określiłeś - "zjechany jak najgorszy troll" McSnake określił próbę odnowienia forum "pudrowaniem trupa".
Akurat to powiedziałem ja, z czym McSnake przyznał mi rację.
Krytykował nas za wszystko jak leci, zanim w ogóle udało się cokolwiek pokazać. Moim skromnym zdaniem nowe forum okazało się umiarkowanym sukcesem
Umiarkowanym? Co prawda słyszałem opinie, że to eufemizm (i trudno się z tym nie zgodzić, skoro sam nie jesteś tego sukcesu pewien), ja wolę jednak powiedzieć, że to dyplomatyczne stwierdzenie.
czy McSnake lub inna bolesna prawda wycofali się ze swoich słów o trupie i np. napisali np. "zwracam honor, jest fajnie"? Nie widziałem niczego takiego.
Jak admin krzyczał, że HB to złodzieje i kradną i nie dadzą mu jego pieniędzy, a jednak dali i do tego przyleciał podpisać współpracę przy okazji ggdeals cichaczem i bez słowa ludziom, żeby nie wiedzieli, że jednak dają hajsy przy kupowaniu tam bandla czy czojsa, to jakiś remike napisał np. "zwracam honor"?
Jak admin piłował i wyzywał od idiotów tych, którzy mówili, że klucze epic będą kupienia w innych sklepach, bo dopiero się rozkręcają, a teraz sam je promuje, to jakiś remike napisali np. "zwracam honor"?
Jak admin nagabywał na super steelbooki wiedźmina, których zarzekał się, że nakupował pełno, ale jednak nie kupił żadnego i mówiłem, że to będzie niedalekie cenie złomu (i tak się też skończyło), to czy grono administracyjne albo inny remike napisał "zwracam honor"?
Czy jak mówiłem, że bingo nie wydoli na discordzie, a remike rzucił metką "hejter", a ostatecznie bingo jednak nie wyszło, to czy jakiś remike powiedział "zwracam honor"?
Ja tylko powiem, że ja takich rzeczy nie potrzebuję.
Tylko teraz sam sobie odpowiedz i zadaj pytanie, czy jakieś wnioski wyciągnąłeś z tego.

Zresztą, po tygodniu oczekujesz gratulacji czegoś, czego widać sam nie jesteś pewien? Bo nie łapię.
Ja czekam na efekt końcowy, żeby nie było, że "hejtuję" (bo i tak pewnie by było i nic poza twoją pasywno-agresywną postawą czy jak to teraz nazywają by nie było) - bo jak widać, skoro musiałeś takiego posta napisać i wywoływać, a uwagi o usterkach technicznych i wyglądzie dotarły, i do tego piszesz, że robicie wszystko powoli w swoim tempie, to zakładam, że praca chyba jeszcze nie jest skończona. Tym bardziej widać, że do końca jeszcze brakuje i sam to widzisz, skoro nadal szukasz CM.
Bo że nowe przyciąga, tak jak szansa na darmową grę, to zakładam, że takich oczywistości chyba mówić nie trzeba - tak jak to, że to jest raczej efekt krótkofalowy, tak jak baity na głównej, o których zresztą już było mówione wcześniej.
Bo że dla mnie to wygląda jak fora sprzed 10 lat z kolorystyką wywołującą raczej mieszane uczucia niż zachwyt, logo na pół strony (a na początku było jeszcze gorzej), brak powiadomień z bazaru (kiedy forum się jeszcze używało, to było przydatne) - już lepiej było szałta tutaj zostawić, bo tylu, co wróciło widać też zniknęło, od kiedy tego nie ma.

Póki co, ani trzykrotnego (czy ile tam mówiłeś, bo nie pamiętam, że dzięki wersji mobilnej będzie) przypływu użytkowników nie widać, a o powrót garstki userów raczej nie chodziło w tym wszystkim.
I jak na razie widać, że miałem rację, bo już na głównej widać tytanów od "na prawde" i "dla tego", i że to jest twój "target" - target, którego jak widać forum nie interesuje.

Na razie nie ma czego oceniać, ale skoro sam wywołujesz, to masz odpowiedź.
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

14 lut 2020, o 13:39

Wiesz co bolesna, zwyczajnie szkoda mi czasu na polemikę z tobą. Równie dobrze mógłbym walić głową w ścianę - efekt jak i przyjemność z tego bdzie taka sama.

Jedna propozycja. Załóż sobie własną stronkę o promocjach, lepszą od tej. Będziesz miał żywe forum z kreatywnym Community Managerem, programistów, którzy pracują szybciej i efektywniej, bingo na Discordzie, które nie padnie pod napływem zainteresowania, a sam będziesz administratorem, który zawsze ma rację.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 44 razy
Kontakt:

14 lut 2020, o 18:21

Na wstępie chcę zaznaczyć, że nie prowadzę krucjaty przeciwko serwisowi Łowcy Gier.
Nie prowadzę żadnych działań aby zaszkodzić stronie, administracji czy zwykłym użytkownikom.
Nie zmawiam się z innymi użytkownikami w celu atakowania strony.
Wręcz przeciwnie jest to praktycznie jedyna strona na której się udzielałem.
"Czy zwracam honor bo jest fajnie ? " Nie, nie muszę.
Uważam, że warto było spędzać tutaj czas i być tego częścią.
Jest to od lat bardzo ważny serwis dla każdego gracza i nie ma tutaj żadnych wątpliwości.
Wszystkie promocje w jednym miejscu, w przeszłości zakupy wspólnych paczek organizowane przez McSnake'a.
Zakupy na zagranicznych stronach, nadal pamiętam zakup GTA complete za 21,44.
Informowanie o lockach. Konkursy, nagrody, bazar to strzał w 10.
Zaoszczędzone pieniądze, czas, wszystko co ważne na bieżąco.
Jestem pewny, że każdy tak uważa i gratuluje tak dobrze zrealizowanego serwisu.

Czy jestem użytkownikiem idealnym ? nie, nie jestem, wdawałem się w wojenki wielokrotnie, ale żyjemy w kraju demokratycznym o swobodnej wypowiedzi i jak ktoś rozpoczyna trolling to będę to wytykać za każdym razem.
Czy miałem jakiś wkład ? minimalny ale jednak wielokrotnie większy niż 3 osobników wymienionych w moim oryginalnym poście którzy łącznie mieli kilkanaście tysięcy postów spamu.
1.Opisałem jak szybko idlować karty
viewtopic.php?p=307755#p307755
oczywiście kto trollował w tamtym momencie ? moi ulubieńcy
Obrazek
2.Założyłem temat który miał za zadanie ukazanie skali crapu zalewającej steama aby zaprzestać kupowanie tych potworków
viewtopic.php?t=18363
oczywiście kto kupował ten crap ? i do tej pory dumnie nosi na profilu steamowym jako gry ukończone na 100%? zgadliście, moi ulubieńcy xD
Obrazek
3.Wrzucałem promocję, które trafiały potem na główną
4.Temat o battleroyale z krótką historią skąd to wszystko się wzięło próbujący uświadomić jak dużo szajsu zaczynają produkować na fali hajpu
viewtopic.php?f=11&t=18358
To tak na szybko

A więc co nie gra ?
1.McSnake organizował zbiórki na wspólne paczki, zarejestrowałem się na łowcach żeby właśnie się zapisać do wspólnych zakupów i uważam a nawet jestem pewien, że w tamtym okresie wiele osób zarejestrowało się z tego samego powodu bo przy zapisach mieli kilka postów tak więc McSnake miał spory wkład w ilość rejestrujących się użytkowników, tym bardziej dziwi, że został tak zaatakowany.

2.Tak zwany Community Manager chyba losowo wyciągnięty z kapelusza, totalna porażka, do tej pory nie wiem co tu się wydarzyło, ale skoro jest pełna zgoda, że nie wypaliło to może lepiej nie drążyć tego tematu bo nie chcę mieć zarzutów, że ktoś popełnił przeze mnie "Sudoku".
Spoiler:pokaż
3.Agresywne, bardzo częste karty kredytowe wiszące na głównej wiele dni, a przypominam, że na stronie też są dzieci i 50 złoty może wydać się im bardzo atrakcyjne a kto czyta regulaminy ? większość osób nawet nie wie, że zakup gry nie wiążę się z "posiadaniem gry" a jedynie z licencją do prawa użytkowania oprogramowania.

4.Brak wyznaczonej granicy... którą trolle przesuwały co raz bardziej aż teksty "polacy to złodzieje" zaczynały padać na porządku dziennym, chciałbym zobaczyć wszystkie usunięte posty mojej trójki ulubieńców a wtedy zapytać czemu nie mają perma. 5.Trolle na discordzie, tak naprawdę dzięki temu, że trolle są tam a my tutaj, poziom zwiększa się geometrycznie i wygląda na to, że Remike nie wiem czy intencjonalnie czy nie ale pozbył się ich a oni mu jeszcze dają lajki xD 10/10.
Tutaj również się zgadzamy, skoro mówisz, że są toksyczni to może jednak pozbyłeś się ich z premedytacją.
Przyznam, że sam bym ich lepiej nie załatwił.
Spoiler:pokaż
Jeszcze raz dziękuje Remike za tak świetny serwis.
Awatar użytkownika
VIP
Discord: Włochaty#9740
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

14 lut 2020, o 21:18

remike pisze:
Problemem jest co innego. Programista, który stworzył Bazar już z nami nie współpracuje.
dlaczego już z Wami nie współpracuje?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 14 razy
Kontakt:

14 lut 2020, o 22:40

FearLycan pisze:
remike pisze:
Problemem jest co innego. Programista, który stworzył Bazar już z nami nie współpracuje.
Widocznie zostałeś zwolniony ;)
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

15 lut 2020, o 00:09

FearLycan pisze:
remike pisze:
Z tego co pamiętam, miał jakieś nowe wyzwania. ;)
Kuwejt pisze:
14 lut 2020, o 22:40
FearLycan pisze:
remike pisze:
Widocznie zostałeś zwolniony ;)
Nie.
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

15 lut 2020, o 00:15

exoixonar pisze:
14 lut 2020, o 18:21
...
Exo, chętnie bym się odniósł, ale strasznie pokrętny ten twój post i w sumie sam nie wiem, co jest sarkazmem, a co nie.
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

2 mar 2020, o 13:32

Przerobiliśmy top strony głównej. Wywaliliśmy metki z cenami, a zamiast nich pojawił się licznik komentarzy. Urozmaiciliśmy też trochę układ i wkorzystaliśmy więcej miejsca w poziomie.

Jak wam się podoba ta zmiana? :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 9 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

2 mar 2020, o 13:44

remike pisze:
Przerobiliśmy top strony głównej. Wywaliliśmy metki z cenami, a zamiast nich pojawił się licznik komentarzy. Urozmaiciliśmy też trochę układ i wkorzystaliśmy więcej miejsca w poziomie.

Komentarze zamiast cen w porządku o ile w tytule newsa będą pojawiać się ceny. No i taki blok jak ten z artykułem o 20 grach Xbox pass jednak trochę za duży, fajnie jakby dało się to trochę inaczej podzielić. Ogólnie całkiem spoko zmiana :tak:
Awatar użytkownika
VIP
Discord: #2540
Podziękował: 31 razy
Podziękowania: 206 razy
Kontakt:

3 mar 2020, o 09:11

Na starej wersji forum jak był jakiś ostatni post napisany przez siebie i jak się go edytowało to pokazywało że został napisany jako nowy. Da się tak zrobić na tej wersji forum? Bo tak to trzeba pisać post pod postem teraz, żeby ktoś zauważył :)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

3 mar 2020, o 13:15

remike pisze:

Szczerze mówiąc jest dziwnie. Widać tą rozbieżność w szerokości bardzo. Kłuje po oczach. Najpierw jest standardowa wcześniejsza szerokość napisu Łowcy gier, Bazar, za darmo etc. Potem mamy szersze promocje, newsy, aby następnie znów wrócić do standardowej szerokości po staremu. Jeśli dolna część pod kafelkami również by była szersza, to może i by to lepiej wyglądało. Ewentualnie górna część z napisami. Na chwilę obecną szczerze mówiąc, bardziej podobała mi się wcześniejsza opcja, gdzie wszystko było w jednej linii. Ale to tylko moje zdanie.
ODPOWIEDZ