Wasze sugestie i pomysły

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 39 razy
Kontakt:

25 lis 2019, o 16:53

Kuwejt pisze: Bardzo brakuje mi komentarzy na stronie bez ładowania discusa :/ Stara wersja Łowców miała tak, że mimo zablokowanego discusa komentarze pojawiały się na stronie - tylko content. Teraz jestem zmuszony tymczasowo nie blokować Łowców aby discus wjechał i wyświetlił komentarze. Da radę przywrócić tę dogodność?
To jest w planach, ale bez konkretnego terminu.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

Re: Sugestie co do funkcjonalności i zawartości

25 lis 2019, o 17:27

remike pisze:
Rasiek pisze: No straszny spam jest, nie da się tego przeglądać. Admini nic sobie z tego faktu nie robią, ludzie zgłaszają i nic się nie zmienia... jeden wielki SPAM i tyle
To nie działa tak, że im więcej komentarzy napiszesz, tym szybciej dowieziemy tę funkcjonalność. Aktualnie "jeden wielki SPAM i tyle" to są twoje komentarze o filtrach.

Zapoznaliśmy się z waszym feedbackiem. Patrzymy co da się zrobić.
Gdybym był poinformowany że cokolwiek w tym aspekcie jest robione to bym jeden raz o tym napisał
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

25 lis 2019, o 17:42

rob006 pisze:
Kuwejt pisze: Bardzo brakuje mi komentarzy na stronie bez ładowania discusa :/ Stara wersja Łowców miała tak, że mimo zablokowanego discusa komentarze pojawiały się na stronie - tylko content. Teraz jestem zmuszony tymczasowo nie blokować Łowców aby discus wjechał i wyświetlił komentarze. Da radę przywrócić tę dogodność?
To jest w planach, ale bez konkretnego terminu.
Uzupełniając, używam dodatek noscript, który blokuje te wszystkie kody na stronach www. Aby odpalić discusa często odświeżam stronę trzy lub czterokrotnie aż w końcu wyświetlą się komentarze, a to "męczy" serwerek. Dziękuję za wyrozumiałość i odzew.
Awatar użytkownika
Łowca

19 gru 2019, o 14:27

Witam,
możliwe, że już ktoś sugerował: fajnie by było jakby strona zapamiętywała ustawienia, np. kategorii, platformy itp. Na chwilę obecną trzeba podczas każdej wizyty wybierać np. PS4
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

28 gru 2019, o 11:38

Nie wiem, co zmieniło się w reklamach, ale od dzisiaj za każdym razem jak wejdę na stronę główną Łowców, to za moment przerzuca mnie na "eu.consumerindex.top/[ciąg znaków]" - że niby UPC ma jakąś rocznicę i wygrałem coś, tylko mam podać dane. Włączyłem Adblocka i już problemu nie ma. Sugestia - zróbcie coś z tym, bo inaczej nici z reklam u mnie :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 14 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

28 gru 2019, o 12:13

Zobacz może antimalware bo ja mam adblocka z dodanym wyjątkiem na łowcach i nic mi nie wyskakuje takiego.
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

16 sty 2020, o 14:01

Rasiek pisze:
remike pisze:
Rasiek pisze: No straszny spam jest, nie da się tego przeglądać. Admini nic sobie z tego faktu nie robią, ludzie zgłaszają i nic się nie zmienia... jeden wielki SPAM i tyle
To nie działa tak, że im więcej komentarzy napiszesz, tym szybciej dowieziemy tę funkcjonalność. Aktualnie "jeden wielki SPAM i tyle" to są twoje komentarze o filtrach.

Zapoznaliśmy się z waszym feedbackiem. Patrzymy co da się zrobić.
Gdybym był poinformowany że cokolwiek w tym aspekcie jest robione to bym jeden raz o tym napisał
Mijają miesiące a filtry nadal nie działają. Nie rozumiem dlaczego nadal nie można wyłączyć newsów na temat gier na konsole których nie mam..codziennie po 3 strony newsów. Nie mam co robić tylko przeglądać codziennie coś co mnie nie interesuje by wyłowić coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

16 sty 2020, o 15:29

Rasiek pisze: Mijają miesiące a filtry nadal nie działają. Nie rozumiem dlaczego nadal nie można wyłączyć newsów na temat gier na konsole których nie mam..codziennie po 3 strony newsów. Nie mam co robić tylko przeglądać codziennie coś co mnie nie interesuje by wyłowić coś dla siebie.
Grzeczniej, proszę!!!
Informatycy pracują pełną parą. Jeden na Bahama, drugi pijany w szafie leży. O co w ogóle ten krzyk?
A jak się nie podoba to... teraz taki wybór w internetach, że hoho!
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

1 lut 2020, o 05:01

Nie wiem czy to właściwy temat, ale zauważyłem że kompendium ocen z czasopism nie działa tak jak powinno.

https://lowcygier.pl/1998-recenzje/

Nie zauważyłem też bezpośrednio na stronie linku/kafelka żeby się tam dostać. Czy Łowcy wycofali się z tej funkcjonalności?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 96 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

1 lut 2020, o 12:27

Mojlir pisze: Nie wiem czy to właściwy temat, ale zauważyłem że kompendium ocen z czasopism nie działa tak jak powinno.

https://lowcygier.pl/1998-recenzje/

Nie zauważyłem też bezpośrednio na stronie linku/kafelka żeby się tam dostać. Czy Łowcy wycofali się z tej funkcjonalności?
Najprawdopodobniej tak, ale dalej dziwne, że tego całkowicie tego nie usunęli. Wydaje mi się, że ktoś to wcześniej zauważył, więc dziwne, że minęło już dobre kilka miesięcy a nikt się tym nie zajął
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

1 lut 2020, o 13:07

Moim zdaniem warto byłoby zachować te dane. Praw osób trzecich to nie narusza, miejsca na serwerze dużo nie zajmuje, jest b. przydatne dla użytkowników. Można to gdzieś ukryć na stronie, ale warto żeby było. Dodatkowo można wprowadzić na GG Deals, Admin stworzy w ten sposób konkurencję dla Metacritica/Gamerankings i opchnie stronę za milyjony monet :).
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 20 razy
Kontakt:

2 lut 2020, o 00:52

Jest możliwość dodania na nowym forum, aby przycisk "oznacz wszystko jako przeczytane" pojawial się w "nieprzeczytane" ?
Awatar użytkownika
VIP
Discord: lexi#1764
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

Re: Wasze sugestie i pomysły

4 lut 2020, o 15:03

Up: Forum w odświeżonej wersji właśnie wystartowało!
Część funkcji, opcji oraz wyglądu uległa zmianie, więc w odniesieniu do posta pierwszego, prosimy o nowe sugestie oraz pomysły. :')
Awatar użytkownika
Predator
Discord: ! ! Ejdrien.#0596
Podziękował: 45 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 15:28

Jedyne co, to pomyśleć nad ciemnym motywem, a reszta wygląda fajowo Obrazek
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 4 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 15:40

Jak ktoś ma w profilu ustawione standardowe steamowe id starego typu (numer) to wyświetla też numer. Trochę dziwnie to wygląda, jeśli byłaby możliwość to dobrze by było gdyby wyświetlana była nazwa :wink:
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 17:29

Ciemny motyw i wszystko będzie idealnie ❤️
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 18:05

Hej. Tło na górze sprawia, że powiadomienia i pw pewnie będą nieczytelne. Poza tym można by je trochę powiększyć. Niby w panelu z prawej strony są te same informacje, ale już z przyzwyczajenia wzrok od razu wędruje do góry.
Poza tym super!
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 192 razy
Podziękowania: 285 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 18:08

Moja lista życzeń w stosunku do nowego wyglądu forum :dziadek:
- zwęzić o 10-20% szerokość "profilu autora posta" - ten po lewej stronie posta - jest moim zdaniem za dużo miejsca pustego po lewej stronie, może nawet allign do lewej wrzucić.
- zwiększyć znacznie (nawet o 100%) wielkość ikonki "Przejdź do ostatniego postal", ciężko w nią trafić na tablecie, o telefonie nawet nie wspominając
- ciemny motyw , must have na nowym forum
- dużo mniejszy banner u góry
- prawa strona forum (tam gdzie logowanie, profil, ostatnie posty, najlepsze posty) -> powinna być opcja dla zalogowanych użytkowników do ukrywania lub zwijania jej do prawej strony, za mało widać treści postów, za dużo pustego na dole po prawej
- usunąć za szerokie reklamy na mobilkach, psują wszystko (najnowszy chrome, na najnowszym andku):
reklamy_na_nowym_forum2.jpg
reklamy_na_nowym_forum2.jpg (206.84 KiB) Przejrzano 1186 razy
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 25 razy
Podziękowania: 35 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 18:10

eldawido159 pisze:
Podpisuję się pod tym rękami i nogami :tak:

Jak dla mnie przydałoby się też przesunąć odnośnik "Oznacz fora jako przeczytane" gdzieś wyżej.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 18:17

kmpt pisze:
4 lut 2020, o 18:10
eldawido159 pisze:
Podpisuję się pod tym rękami i nogami :tak:

Jak dla mnie przydałoby się też przesunąć odnośnik "Oznacz fora jako przeczytane" gdzieś wyżej.
Podpisuje się nad przeniem lub przesunięciem tego przycisku
ODPOWIEDZ