Humble Choice – temat ogólny

Paczki gier z grami indie i nie tylko
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Łowca

12 sty 2020, o 21:10

Czy ktos posiada Humble Choice w wersji Classic i nie przewiduje dalszego używania?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

Re: Humble Bundle – temat ogólny

14 sty 2020, o 11:43

Obrazek
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 64 razy
Podziękowania: 82 razy
Kontakt:

16 sty 2020, o 20:43

https://www.humblebundle.com/games/aust ... ire-relief

25$, prawie 30 gier, 100% na pomoc Australii.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 61 razy

21 sty 2020, o 20:07

Za jakiś czas pewnie będzie Humble Europa Universalis IV Bundle, bo wygląda, że ktoś źle ustawił automat i pokazało, że bandel dostępny (i że nawet 16 sztuk sprzedali! Teoria o botach wydaje się być coraz bardziej prawdziwa). Dla niedowiarków macie screen zrobiony przeze mnie :E
Obrazek
Może gejbenowego harf-rajf się przestraszyli :trollface:
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

21 sty 2020, o 20:12

No jest taki bundel. Ja odświeżałem stronę o 20.10 i wtedy wskoczył.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

21 sty 2020, o 20:25

Warto kupować 3 próg? Z dobre 2 lata temu czekałem na jakiegoś fajnego packa po niezłej cenie, potem straciłem rozeznanie w tych wszystkich DLC
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

21 sty 2020, o 21:59

Chodzi o EU? Wielkim fanem nigdy nie byłem, raczej HoI bardziej mi pasowało, ale na steamie tylko 3 DLC są pozytywnie oceniane (El Dorado, Rights of Man, Rule Britannia), więc raczej skok na kasę z całą resztą :P
IMO dolca można dać, ale jak nie jesteś wielkim fanem, to nie ma co wyżej się pchać.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

21 sty 2020, o 22:39

franas pisze: Warto kupować 3 próg? Z dobre 2 lata temu czekałem na jakiegoś fajnego packa po niezłej cenie, potem straciłem rozeznanie w tych wszystkich DLC
No i dwa lata temu jeszcze były niektóre klucze bez locka, trzeba było brać :P Paradox podniósł ceny jakoś zaraz potem i do dziś nie było lepszej oferty. Jak chcesz grać, to raczej wyboru nie ma - i lepszej oferty chyba też nie będzie. Średnio teraz wychodzi 12 zeta za sztukę za te 6 dlc z trzeciego progu. Historycznie z "naszej" dystrybucji dwa lata temu to 15/szt.
Awatar użytkownika
Łowca

Re: Humble Choice – temat ogólny

2 lut 2020, o 16:30

Dzień Dobry,
Mam nietypowy problem z Humble Bundle, otóż. Używałem do tej pory Google Authenticator jako weryfikacji dwuetapowej, niemniej po zmianie telefonu nie mam juz kodu aby zalogować się do konta - co wazne, na koncie ważna subskrycpja HB Choice.
Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Pisać do supportu HB z danymi konta i ID transakcji? Tutaj tez problem, bo ID transakcji w mailu podawane jest tylko przy rozdawaniu darmówek, a nie przy zakupie bundla.

Dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz

4 lut 2020, o 19:23

Julek17 pisze:
2 lut 2020, o 16:30
Dzień Dobry,
Mam nietypowy problem z Humble Bundle, otóż. Używałem do tej pory Google Authenticator jako weryfikacji dwuetapowej, niemniej po zmianie telefonu nie mam juz kodu aby zalogować się do konta - co wazne, na koncie ważna subskrycpja HB Choice.
Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Pisać do supportu HB z danymi konta i ID transakcji? Tutaj tez problem, bo ID transakcji w mailu podawane jest tylko przy rozdawaniu darmówek, a nie przy zakupie bundla.

Dziękuje i pozdrawiam
Miałem podobnie z kontem rockstar :/ pisz do supportu, chwile to trwało ale odzyskałem konto, a podać im musiałem tylko date urodzenia, nazwe i coś tam
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

7 lut 2020, o 19:26

Aż się dziwie, ze taka cisza po ogłoszeniu bundla :) Luty 2020 niestety nie popisał się jak dla mnie, Frostpunk mam w xboxpass a resztą się nie interesowałem. Szkoda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

7 lut 2020, o 19:35

Zestaw taki pół-na-pół:
- Pathfinder - dobra gra, ale raczej dla fanów zwykłego RPG, którzy lubują się w D&D 3.5/PF 1e
- Book of Demons - polska produkcja i to całkiem przyjemna
- Project Warlock - baaaaardzo dobry! warto!
- Frostpunk - meh... szczególnie za brak optymalizacji [jakby jeszcze nas zima dopadła, to możnaby sobie tym ogrzać dom ;) ]

Reszta już jest taka... meh? Będzie pauza w moim przypadku.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy
Kontakt:

7 lut 2020, o 19:36

No ja tak właśnie patrzę na tego bundla i aż mi się smutno zrobiło. Frostpunk w xpassie, ale fajnie by było mieć na własność i Night Call, którego akurat wczoraj oglądałem i stwierdziłem, że może być ciekawą grą. Ale po za tym to nie ma nic dla mnie, więc nie wiem czy nie zrobie pauzy i nie poszukam za kilka dni na bazarku :D
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

7 lut 2020, o 19:44

Frostpunk, Pathfinder i Okami przygarnięte, reszcie się przyjrzę, ale raczej na bazarek. Ogólnie fajny bundel. : >
Awatar użytkownika
Członek zespołu
Podziękował: 134 razy
Podziękowania: 60 razy
Kontakt:

7 lut 2020, o 20:04

Kolejny dobry miesiąc :) Dla siebie na pewno widzę Okami, Project Warlock i CryoFall :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 47 razy
Kontakt:

7 lut 2020, o 20:25

To trzecia paczka w Humble Choice. Nie twierdze że wszystkie są nadzwyczajne, ale choćby po komentarzach dużo więcej jest zadowolonych niż rozczarowanych. Czyli przewidywania pesymistów na wieść o wprowadzeniu Humble Choice - że będą tam tylko gnioty których nikt już nie che - na szczęście się nie sprawdziły. Choć wybór 10 gier z 12 to niewielka możliwość, ale daje wrażenie że to jednak my decydujemy które gry bierzemy. Z perspektywy powiem jak dla mnie zmiana monthly na choice to lepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

7 lut 2020, o 20:35

eusystem1 pisze:
7 lut 2020, o 20:25
Z perspektywy powiem jak dla mnie zmiana monthly na choice to lepsze rozwiązanie.
Też tak uważam, choć na początku obawy były.
Dodam, że na starych zasadach po trosze kupowało się kota w worku (pomijając oczywiście główne gry). Teraz wszystko jest jawne i moim zdaniem teraz Humble musi stawiać na jakość, aby utrzymać zainteresowanie. Poza tym pewnie jest sporo osób bez planu Classic i jakoś trzeba je zachęcić do kupna.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 24 razy
Kontakt:

8 lut 2020, o 00:44

Bardzo fajna paczka według mnie :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 28 razy
Kontakt:

8 lut 2020, o 00:59

Całkiem niezła paczka ale czy ktoś zauważył, ale w sekcji DRM-Free tej paczki jest Tales From Off-Peak City Vol. 1 czyli najnowsza gra Cosmo D, twórcy Off-Peak i The Norwood Suite. Poprzednie części charakteryzowały się nieźle porytą fabułą, wspaniałym soundtrackiem i grafiką robioną w latach 90-tych po bad tripie - czyli solidne 8/10 w moim mniemaniu XD
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 35 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

8 lut 2020, o 09:38

Pytanko do kogoś kto aktywował Frostpunk + DLC The Rifts.
Czy dzięki temu obniżona jet cena zakupu Season Pass (88.17zł)?
Jeśli tak to na jaką cenę spada.
ODPOWIEDZ