Pochwal się nowym zakupem

Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 55 razy
Kontakt:

17 gru 2019, o 04:09

Obrazek
Obrazek
Żeby nie było smutno wziąłem dwa zestawy. Jeden na teraz, drugi pójdzie do piwnicy, niby dla syna na osiemnastkę, ale nie wiem czy wytrzymam te 17,75 lat :E
Awatar użytkownika
Robin Hood
Discord: Mam, potwierdzam ;3
Podziękował: 150 razy
Podziękowania: 35 razy

Re: Pochwal się nowym zakupem

17 gru 2019, o 16:09

Obrazek

Jedni zbierają znaczki, inni kabzle, a ja Rally Championshipy ;3
Stan ideał - i ma instrukcję, której moje dawno kupione wydanie za dychu nie posiada. Tylko ta klasyczna nalepka nie chce zejść :roll:
Awatar użytkownika
Predator
Discord: Wile#8247
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

17 gru 2019, o 19:37

Angrenbor pisze: Obrazek
Obrazek
Żeby nie było smutno wziąłem dwa zestawy. Jeden na teraz, drugi pójdzie do piwnicy, niby dla syna na osiemnastkę, ale nie wiem czy wytrzymam te 17,75 lat :E
Jaka cena?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 55 razy
Kontakt:

17 gru 2019, o 19:57

WileTheBest pisze:
Angrenbor pisze: Obrazek
Obrazek
Jaka cena?
Bezpośrednio u Kormorana były po stówę. Ja zapłaciłem 147 za zestaw w lokalnym sklepie specjalistycznym (150 minus zniżka stałego klienta), ale mieszkam 350 km od Olsztyna, więc sądzę, że to cena uczciwa. Tym bardziej, że jak znam życie po godzinie od otwarcia sklepiku w browarze już nic nie było do kupienia.
Awatar użytkownika
Zbanowany

30 gru 2019, o 15:14

ANNO 2070 COMPLETE EDITION
HEROES OF MIGHT and MAGIC 6 COMPLETE EDITION
ASSASSIN'S CREED ODYSSEY SEASON PASS (gratis remaster )
ANNO 2205 - ULTIMATE EDITION
razem 97,44zł
ASSASSIN'S CREED SYNDICATE € 4,84
ASSASSIN'S CREED SYNDICATE SEASON PASS 479.68 RUB
ASSASSIN'S CREED SYNDICATE DREADFUL CRIMES 95.68 RUB (tego dlc brak w przepustce i złotej edycji)
:)

ech teraz 2+1 i by było ANNO 2070 COMPLETE EDITION + ASSASSIN'S CREED SYNDICATE DREADFUL CRIMES za darmo :(
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 85 razy

2 sty 2020, o 20:53

Kompletna edycja gry w dobrej cenie moim zdaniem warto.
Obrazek
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

6 sty 2020, o 05:20

DatAss pisze: Obrazek

Jedni zbierają znaczki, inni kabzle, a ja Rally Championshipy ;3
Stan ideał - i ma instrukcję, której moje dawno kupione wydanie za dychu nie posiada. Tylko ta klasyczna nalepka nie chce zejść :roll:
suszarka sprobuj, z wyczuciem
Mix
Awatar użytkownika
Mix
Predator
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

6 sty 2020, o 12:09

zmień pudełko
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 56 razy
Podziękowania: 31 razy
Kontakt:

6 sty 2020, o 12:47

albo zerwij naklejkę a resztę kleju nasmaruj tłuszczem, np olejem roślinnym i klej schodzi pięknie
Awatar użytkownika
Robin Hood
Discord: Mam, potwierdzam ;3
Podziękował: 150 razy
Podziękowania: 35 razy

6 sty 2020, o 21:35

No cóż - plan był dobry, ale wykonanie kiepskie. Nalepka jest zbrojona na całej długości mieszanką plastikowo-aluminiową z wypustkami i po zdjęciu zostawiła przepiękne kropki na prawie całej powierzchni, a to cholerstwo tak przywarło, że pozostaje mi albo cieszyć się z obecnego stanu rzeczy, albo pobawić się jeszcze przy użyciu cięższej artylerii. Opcjonalnie wymienić pudełko - szkoda tylko, że nie na fajnego Carthuplasa w jakim jest, gdyż te na naszym rynku obecnie są niestety niedostępne i już pewnie nie będą :cry:

Z ciekawostek tematycznych - firma ta jest, albo raczej była odpowiedzialna także za produkcję pudełek dla X360. To te z cyfrą na główce, które przy większej ilości płyt lubiły je puszczać samopas. Tak oto po otwarciu opakowania owe dyski mogły czmychnąć ku wolności najczęściej lądując na glebie. Z pecetowych wydań to LEMowski Rayman 3 był najlepszym tego przykładem :lol:
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 33 razy

7 sty 2020, o 14:01

Nowe Blu-raye przyszły:
Obrazek
Będzie co oglądać na emeryturze (nie, że stary jestem, ino czasu nie mam).
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

7 sty 2020, o 14:25

DatAss pisze: No cóż - plan był dobry, ale wykonanie kiepskie. Nalepka jest zbrojona na całej długości mieszanką plastikowo-aluminiową z wypustkami i po zdjęciu zostawiła przepiękne kropki na prawie całej powierzchni, a to cholerstwo tak przywarło, że pozostaje mi albo cieszyć się z obecnego stanu rzeczy, albo pobawić się jeszcze przy użyciu cięższej artylerii.
Użyj preparatu do usuwania naklejek, można go kupić np. w Castoramie. Wszystko schodzi jak złoto i bez uszczerbku dla powierzchni ubrudzonych klejem, wielokrotnie sprawdzone.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 56 razy
Podziękowania: 31 razy
Kontakt:

7 sty 2020, o 14:49

JasonTodd pisze: Nowe Blu-raye przyszły:
Obrazek
Będzie co oglądać na emeryturze (nie, że stary jestem, ino czasu nie mam).
Wtedy te blureje odtworzysz z taką łatwością jak dzisiaj VHS ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 33 razy

7 sty 2020, o 23:20

Aaa, póki co ładnie leżą na półce, a jak do emerytury wyleżą, to się sprzeda za grubą kasę jak unikaty kolekcjonerskie. W sumie trochę żal wywalonych lata temu kaset VHS, bo teraz może by się coś sprzedało za jakąś fajną sumkę.
Awatar użytkownika
Moderator
Podziękował: 340 razy
Podziękowania: 63 razy
Kontakt:

8 sty 2020, o 06:31

Czasem się zastanawiałem czemu ludzie lubią się chwalić jakimś zakupem. Niby sam sporo kupuje, czasem okazji, czasem śmieci :P Ale nigdy nie czułem jakiejś większej dumy z zakupu, nigdy aż do obecnego kompa ^^ Ponad półtora roku odkładania, wiele wyrzeczeń i trudnych decyzji. Aż wreszcie dostałem w łapki swoje nowe cudeńko. Co prawda miał być na premierę Cyberpunka, ale w starym karta graficzna się poddaje. Było też wiele problemów ze sklepem stacjonarnym X-kom w reducie. No ale na szczęście od 30 grudnia jest w moim posiadaniu maszyna która na ultra płynnie ciągnie każdą grę, a 40 stron w chrome nie sprawia różnicy :D

Dysk SSD WD500GBM.2 PCIe NVMe Black SN750
Pamięć RAM DDR4 GOODRAM32GB 3600MHz IRDMPROCL17 (2x16GB)
Płyta główna Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSELITE
Procesor Intel Core i7 Intel Core i7-9700K
Chłodzenie procesora Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB2x120mm
Dysk HDD WD4TB5400obr. 64MBBLUE
Obudowa do komputera NZXTH500i matowa czarna/niebieska
Zasilacz do komputera Seasonic Focus GX850W80 Plus Gold
System operacyjny Microsoft Windows 10 PROPL 32/64bit BOXUSB
Karta graficzna NVIDIA MSIGeForce RTX2080 Ti GAMINGXTRIO 11GB GDDR6

Jakby się ktoś zastanawiał ile zapłaciłem to 12500 i nie żałuje ani złotówki. Nie będzie też zdjęcia, bo choć komp ma szybkę z boku obudowy i świeci ładnie to pod moim biurkiem wygląda to słabo.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

8 sty 2020, o 10:03

Furrak pisze: Czasem się zastanawiałem czemu ludzie lubią się chwalić jakimś zakupem. Niby sam sporo kupuje, czasem okazji, czasem śmieci :P Ale nigdy nie czułem jakiejś większej dumy z zakupu, nigdy aż do obecnego kompa ^^ Ponad półtora roku odkładania, wiele wyrzeczeń i trudnych decyzji. Aż wreszcie dostałem w łapki swoje nowe cudeńko. Co prawda miał być na premierę Cyberpunka, ale w starym karta graficzna się poddaje. Było też wiele problemów ze sklepem stacjonarnym X-kom w reducie. No ale na szczęście od 30 grudnia jest w moim posiadaniu maszyna która na ultra płynnie ciągnie każdą grę, a 40 stron w chrome nie sprawia różnicy :D

Dysk SSD WD500GBM.2 PCIe NVMe Black SN750
Pamięć RAM DDR4 GOODRAM32GB 3600MHz IRDMPROCL17 (2x16GB)
Płyta główna Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSELITE
Procesor Intel Core i7 Intel Core i7-9700K
Chłodzenie procesora Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB2x120mm
Dysk HDD WD4TB5400obr. 64MBBLUE
Obudowa do komputera NZXTH500i matowa czarna/niebieska
Zasilacz do komputera Seasonic Focus GX850W80 Plus Gold
System operacyjny Microsoft Windows 10 PROPL 32/64bit BOXUSB
Karta graficzna NVIDIA MSIGeForce RTX2080 Ti GAMINGXTRIO 11GB GDDR6

Jakby się ktoś zastanawiał ile zapłaciłem to 12500 i nie żałuje ani złotówki. Nie będzie też zdjęcia, bo choć komp ma szybkę z boku obudowy i świeci ładnie to pod moim biurkiem wygląda to słabo.
Ja nie lubię się chwalić. Ja lubię tu zaglądać aby dowiedzieć co inni Łowcy kupują. Może i mi się przyda to, co innym? Według mnie twój post (BTW, dzięki za podzielenie się ciekawym zestawem) wnosi bardzo dużo informacji na interesujący mnie temat. Fakt, zestaw drogi w $%#@!, ale może za rok ceny będą niższe i prawdopodobnie twoja informacja będzie dla mnie odnośnikiem w trakcie budowy nowego zestawu. Chociaż rok... różnie to bywa.

Aby mój post nie był wyrzucony do śmieci, podzielę się ostatnimi zakupami:

Obrazek

Dodam, że Arizona Derby ma kilka "fake review" więc sobie dodałem do konta bo może zniknąć ze stima zresztą, jak cały stim :E
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

8 sty 2020, o 10:05

Furrak pisze: Czasem się zastanawiałem czemu ludzie lubią się chwalić jakimś zakupem. Niby sam sporo kupuje, czasem okazji, czasem śmieci :P Ale nigdy nie czułem jakiejś większej dumy z zakupu, nigdy aż do obecnego kompa ^^ Ponad półtora roku odkładania, wiele wyrzeczeń i trudnych decyzji. Aż wreszcie dostałem w łapki swoje nowe cudeńko. Co prawda miał być na premierę Cyberpunka, ale w starym karta graficzna się poddaje. Było też wiele problemów ze sklepem stacjonarnym X-kom w reducie. No ale na szczęście od 30 grudnia jest w moim posiadaniu maszyna która na ultra płynnie ciągnie każdą grę, a 40 stron w chrome nie sprawia różnicy :D
Szacun, stary! Myślę, że komp Ci spokojnie starczy na całą nadchodzącą generację, i to do komfortowego grania :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

12 sty 2020, o 22:45

Postanowiłem wreszcie wymienić mojego GTX-a 1050 2gb na nowego GTX-a 1650 Super. Wybór padł na model od MSI a konkretnie MSI GeForce GTX 1650 SUPER Aero ITX OC 4GB GDDR6. Testuję tą karciochę już od około tygodnia. Wzrost wydajności jest konkretny Jeśli interesuje kogoś jak radzi sobie z leciwym już I5 4590 to wrzuciłem kilka filmów na Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=4pTZy0F ... twG3AvUa-A

W drodze jest jeszcze kość ram 4gb. Także zestaw będzie kompletny.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

13 sty 2020, o 08:38

Musi być wzrost, jak RX 570 bije na łeb gtx 1050, 1050ti, czy nawet wygrywa z 1650. A RX 570 8GB to fajna karcioszka, miałem, teraz jest u kuzyna. Jak masz 12GB, to zapewne nie ma duala, stąd też może być niższy fps. Owocnych fpsów życzę, bo karta powinna być ok i powinieneś być zadowolony. :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

13 sty 2020, o 14:08

Był czas, że się zastanawiałem nad RX 570. Jednak powstrzymywał mnie jej apetyt na energię. Teraz widzę, że modele 8GB potaniały chyba. To faktycznie może być niezła karta jak ktoś ma odpowiedni zasilacz. Nvidia niestety oszczędza na Vram-ie, przynajmniej w tych tańszych modelach. Co do ram-u, to mam 3 kości a tymczasem CPU-Z pokazuje mi, że działają w dual-u. Nie wiem jak to możliwe i skąd mam wiedzieć czy faktycznie będą działały w dualu gdy będę miał już 16gb?:)
ODPOWIEDZ