Gry, w których macie 100% osiągnięć

Wszystko co dotyczy gier komputerowych

Moderator: Redaktorzy

Re: Gry, w których macie 100% osiągnięć

Postprzez Ejdrien. » 2 gru 2019, o 21:39

W tym miesiącu trochę skromnie :trollface:

Obrazek
  • 0

Obrazek

ObrazekObrazek
Ejdrien.
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 15

Postprzez aRo » 3 gru 2019, o 22:36

Obrazek
Łatwe, większość robi się sama z postępami, a jak się coś pominie, to wystarczy zerknąć na opis aczika na Steamie i wrócić na dany poziom, co można zrobić w dowolnym momencie.
  • 0

aRo
Predator

Medale: 5
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: 18

Postprzez Niriles » 3 gru 2019, o 22:48

Obrazek

Najlepiej wydane 1,22 zł w tym roku :) Acziki łatwe i przyjemne - jedyne, jakie toleruję. A gry też przyjemne, miło mnie zaskoczyły. Dzięki Anonimowy Łowco, który poleciłeś gdzieś na stronie trylogię Hero ;)
  • 0

Niriles
Predator

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 1

Postprzez stfns » 4 gru 2019, o 00:07

Obrazek

Spoiler: pokaż
Na szczęście to już koniec ;)
  • 0

stfns
Łowca

Reputacja: 3

Postprzez KeeRay » 4 gru 2019, o 17:23

242. Life is Strange 2
Obrazek
  • 0

KeeRay
Łowca

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 0

Postprzez PapuT » 10 gru 2019, o 15:42

Znacie darmowe gierki, gdzie zalicza osiągnięcia steam?
  • 0

Obrazek

Czy i Ty masz już swój Grass Simulator?
PapuT
Robin Hood

Postprzez Quoyque » 10 gru 2019, o 16:03

Z kimś z Was już prowadziłem dyskusje, dlaczego zadzirata mam Astats. To potwierdzenie mojej teorii, a wieszczyłem to już kilka miesięcy temu, kiedy te fixy latały po sieci-> https://steamcommunity.com/groups/100pA ... 892648605/
Dla osób, którym się nie chce czytać po angielsku:
Osoby odpowiedzialne za Astats po 'badaniach, sprawdzaniu kodu i głębokim zastanawianiu się "(lol) doszły do wniosku, że dopuszczą możliwość zdobycia zabugowanych osiągnięć w grach zbanowwanych ze Steam (brak możliwości poprawy API ze strony developera, bo Steam na wszystko się wypiął). Mówiąc krótko - zrobili coś, czemu tak długo się sprzeciwiali, czyli zdobywanie osiągnięć poprzez podmianę plików

Moja opinia. Jesli ktoś z Was jest na Astats dla tych durnych miejsc w tabeli to pora się ocknąć. Ponoć osoby mocno związane z wbijaniem osiągnięć i jednocześnie dobrze znający tamten 'światek' są przekonane, że czołówka ma sporo do ukrycia, a część osiągnięć wbijanych jest nielegalnie. Tylko robią to tak, by nie być złapanami.
Moje podsumowanie: Jeśli ktoś jest na Astats tylko dla katalogwania osiągnięć, sprawdzania czego się jeszcze nie ma, porównywanie ze znajomymi to polecam do tego moim zdaniem lepsze platformy, np. completionist.me.
P.S. Aaa - jeśli ktoś ma zamiar sobie poużywać z osób, które są amatorami wbijania osiągnięc, to to nie jest dobry do tego temat :)
  • 0

Ostatnio edytowano 10 gru 2019, o 18:22 przez Quoyque, łącznie edytowano 1 raz
Quoyque
Predator

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 5

Postprzez Ejdrien. » 10 gru 2019, o 18:19

To jest paradoks, straciłem wszystkie punkty za TF2, ponieważ wszedłem na serwer przeznaczony do grindowania i wpadło mi paręnaście osiągnięć za jakieś tam itemy... Stwierdzili, że używałem programów trzecich. Gdyby tylko completionist albo truesteamachievements, posiadały system dodawania poradników, to przeniósłbym się gdzieś indziej.
  • 0

Obrazek

ObrazekObrazek
Ejdrien.
Predator

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 15

Postprzez aRo » 11 gru 2019, o 03:22

Obrazek
Radzę nie przegapić tych rzeczy, które da się zebrać od razu, bo można powtarzać tylko całe etapy, nie ma wyboru pojedynczych poziomów. A i tak backtracking jest wymagany, bo twórcom się nie chciało ciekawie chować znajdziek - wiele jest na widoku, po prostu nie masz jeszcze odpowiednich kolorów, by je wziąć.
  • 0

aRo
Predator

Medale: 5
3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: 18

Postprzez ayymao » 11 gru 2019, o 10:26

Quoyque napisał(a):Z kimś z Was już prowadziłem dyskusje, dlaczego zadzirata mam Astats. To potwierdzenie mojej teorii, a wieszczyłem to już kilka miesięcy temu, kiedy te fixy latały po sieci-> https://steamcommunity.com/groups/100pA ... 892648605/
Dla osób, którym się nie chce czytać po angielsku:
Osoby odpowiedzialne za Astats po 'badaniach, sprawdzaniu kodu i głębokim zastanawianiu się "(lol) doszły do wniosku, że dopuszczą możliwość zdobycia zabugowanych osiągnięć w grach zbanowwanych ze Steam (brak możliwości poprawy API ze strony developera, bo Steam na wszystko się wypiął). Mówiąc krótko - zrobili coś, czemu tak długo się sprzeciwiali, czyli zdobywanie osiągnięć poprzez podmianę plików

Moja opinia. Jesli ktoś z Was jest na Astats dla tych durnych miejsc w tabeli to pora się ocknąć. Ponoć osoby mocno związane z wbijaniem osiągnięć i jednocześnie dobrze znający tamten 'światek' są przekonane, że czołówka ma sporo do ukrycia, a część osiągnięć wbijanych jest nielegalnie. Tylko robią to tak, by nie być złapanami.
Moje podsumowanie: Jeśli ktoś jest na Astats tylko dla katalogwania osiągnięć, sprawdzania czego się jeszcze nie ma, porównywanie ze znajomymi to polecam do tego moim zdaniem lepsze platformy, np. completionist.me.
P.S. Aaa - jeśli ktoś ma zamiar sobie poużywać z osób, które są amatorami wbijania osiągnięc, to to nie jest dobry do tego temat :)

No to dość kretyńskie jest ale czemu się dziwić jak sporo ludzi sobie pluje w brodę że hurr hurr zacząłem Zonitrony i należy mi się 100%. Ja generalnie w rankingi *hruhur* ale AStats ciągle jest ładne do katalogowania, zwłaszcza z systemem poradników i banowaniem cziterów by sprawdzić ile mniej więcej gierka zajmuje (na c.me za dużo czasów po minucie i się odechciewa). Ale generalnie no, zawsze jest SteamHunters gdzie edytowanie plików to ban.

Czy czołówka czituje to natomiast nie wiem, imo w większości to po prostu za dużo czasu i pieniędzy na kupowanie kolejnych VNów do skipowania ;)
Inna sprawa, że nie ma szans udowodnić, że parę osób wbija achievy na jednym koncie także no
  • 0

ayymao
Robin Hood

Poprzednia strona

Powrót do O grach ogólnie